Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Aldark

Aldark

 

Οβελιξ

Ωραια μου δε-δε-δε-δε-δε-δε-δε-δεσποινις , οριστε ενα με-με-μενρι εεε μενιρρ...μπορειτε να ρθειτε να κυνηγ-γ-γ-γ-γησουμε κι αγριογορινα εεεε αγριογουρονα εεε αγριογουρουνα μαζι-ζι- μου...

Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Love-Obelix-animated-gif

kotomine


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Maxres11

maggie

maggie

 

η νύχτα θα πέσει σήμερα στις 02:00..πιστεύω είναι οκ.

περιμένω pm από δολοφόνους, επιθεωρητή και γιατρό όταν νυχτώσει.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
μαλλον δεν μπορω να σας πεισω οτι δεν ειμαι εγω και θα κανετε μεγαλο λαθος αν με ψηφησετε....παντως επειδη ειναι ενα παιχνηδι επιβιωσης δεν θελω να πεθανω οποτε αλλαζω την ψηφο μου στον fraken stein
sorry φιλε!!!

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 DrSteinrender

Διακρίνω μια πολύ απελπισμένη προσπάθεια να σωθείς. Μάλλον σήμερα θα πεθάνω, αλλά έστω μετά τον θάνατό μου, θα αποδειχθεί ότι δεν είμαι ο δολοφόνος και εσύ μάλλον είσαι. Και ναι, το να πεθάνω σήμερα θα σε οδηγήσει στον χαμό σου Kotomine.
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_lj950tRqCl1qiurp7o1_500
Οπότε σκοτώστε εμένα σήμερα και αύριο αυτόν.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
kotomine kirei


franken stein

εσυ εισαι αθωος 100%

θα πεθανει καποιος την νυχτα και στην επομενη ψηφοφορια εγω 3-0 οι δολοφονοι λοιπον.....Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcR6WtwbRPM7VHY3T7NnvAp_3naVdDkcwrZv2CWdcfdDDsQF76SU

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 DrSteinrender
Θεωρείς ότι είμαι αθώος και παρόλαυτα εμένεις στην ψήφο σου. Αυτό κάτι σημαίνει.
Επίσης είσαι σίγουρος ότι θα νικήσουν οι δολοφόνοι, σε σημείο που κινεί υποψίες Kotomine.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
khaleesi ή όπως σκατά γράφομαι

δεν έχω κάτι καινούριο να πω,απλώς να ρωτήσω όλες οι σαμπρέλες που μου την πέφτουν(οβελίξ & μπλάκμπερντ), σας έχει βιάσει ποτέ δράκος?

μέχρι αύριο να είστε όλοι σας στα πόδια μου.

λούσυ τα 'παμε αυτά,αν πας να βγάλεις κιχ που σε ψηφίζω γιατί έτσι,θα σου φάω την καρδιά...γιατί το συνηθίζω να τρώω μια καρδιά πριν πάω για ύπνο


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Jim McDuck έγραψε:Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 DrSteinrender
Θεωρείς ότι είμαι αθώος και παρόλαυτα εμένεις στην ψήφο σου. Αυτό κάτι σημαίνει.
Επίσης είσαι σίγουρος ότι θα νικήσουν οι δολοφόνοι, σε σημείο που κινεί υποψίες Kotomine.

ρε σε ρωτησα και πριν πως βαζεις εικονες χωρις να φενεται το παραθυρακι?ζηλευω

kotomine
αφου θα γινει 3-0 πως να μην ειμαι σιγουρος μην πω 4-0 επειδη δεν ανηγετε τα ματια σας να δειτε ποιοςςςςςς ειναι
παρολα αυτα σε ψηφησα για να μην ειμαστε ισοβαθμη γιατι θελω να σεινεχισο μαιχρυ να βρο ποιοι ειναι,αν και για εμενα ελιντορ και πατυ κατι δεν μου κολαει χμμμμ

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Κανονικά τις βρίσκω στο google ή τις κάνω με το GIMP. Και μετά τις ανεβάζω απλά.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ψάξε το όνομα του char που θέλεις και πρόσθεσε render, αν βαριέσαι να επεξεργαστείς εικόνες.

Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Elfen-lied-001

Πιάσατε το όνομά μου στο στόμα σας, άθλια σκουπίδια, ανώμαλοι, σαδιστές, κανίβαλοι.. Το είδος μου είναι ανώτερο απο το δικό σας, και ήδη το ξέρετε... Χάρη στον Kuta ζειτε ακόμα, για χάρη του δεν σας σκοτώνω..


Franken Stein
Ακόμα θυμάμαι τα γενετικά πειράματα που έκανες πάνω μου.. ποιος θα σε εμπόδιζε να ψάξεις νέα θύματα?


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_m834s1hQPT1rne593o1_500
Ακόμα ζεις όμως. Ο θάνατος δεν έχει νόημα. Μετά τον θάνατο το πείραμα απέτυχε.
Ακόμα τα μάτια μου στον Kotomine.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

maggie

maggie

 

/popcorn

Γιάννη ξανά κλαίω

θέλετε να το κρατήσω παραπάνω?


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
τι θα γινει με εμενα και τον τζιμ ρε παιδια ειμαστε ισοβαθμοι??

maggie

maggie

 

Real Hawkins έγραψε:τι θα γινει με εμενα και τον τζιμ ρε παιδια ειμαστε ισοβαθμοι??

Patty D Luffy έγραψε:Περίμενε , ψηφίσαν όλοι?? Ο Γιατρός μίλησε? Οι δολοφoνοι??
Γιατί βιάζεσαι τόσο ρε Hawkins, κάνε λίγο rp , απόλαυσε το παιχνίδι.


Και γιατί βάζετε ροζ?? Νόμιζα μόνο η αφηγήτρια έχει ροζ!!

Εγώ λοιπόν θα χρησιμοποιώ πιρτικαλί!!! :haha:

Jim McDuck έγραψε:Εγώ καπαρώνω πράσινο, που είναι το αγαπημένο μου χρώμα...

Real Hawkins έγραψε:ψηφησαν ολλοι και δεν μου ερχετε κατι με αυτον που διαλεξα ><

ρε μη βγαίνετε οφφ >.<

αν και πάττυ με πρόλαβες. ρε χαλβά το χρώμα αυτό το έχω καπαρώσει εγώ! και δίνω το ελεύθερο μόνο στη πάττυ να το χρησιμοποιεί

και ffs δεν είναι manly να το βάζει αρσενικό >.<

και τέλος το off, εγώ θα τα ακούσω πάλι από τον γκρινιάρη..τραβάτε σε άλλο topic.


επίσης αν υπάρχει ισοψηφία η μέρα παρατείνεται και ψηφίζετε όλοι μόνο έναν από όσους ισοψηφούν.

και διαγράφω τα οφφ.


ΟΠΌΤΕ αν μετά τις 2 υπάρχει ισοψηφία θα αρχίσετε να ψηφίζετε μεταξύ Franken Stein(Jim McDuck) και Kotomine Kirei(Real Hawkins)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Δευ 27 Μάης 2013, 15:43, 1 φορά


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Aldark

Aldark

 

Οβελιξ

πολυ χαμο φασαρια κανετε βραδιατικα. ΠΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ειναι τρελοι αυτοι οι γιαπωνες...
ωωωω κα-κα-κα-κα-καλη-σι...εξαιριστε φυσι-σι-σι-σικα...δρακος; οχι ποτε δεν εχω δει τετοια πλασμα-μα-ματα..τρωγονται;

kotomine εγω για αποψε...πρεπει να ειναι ρωμαιος πρακτορας!


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Maxres11

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
καλήσι
σκασμός
λούσυ


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
για ενα λεπτο και ο τζιμ?

maggie

maggie

 

^^ μανταμίτσα εσύ και ο κώλος σου πρέπει να αλλάξετε ψήφο.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

ulquiorra cifer

επιμενω οτι ειναι ο franken stein. ο κοτομινε δεν ειναι ικανος για ενα τετοιο φονο!

κοινως, απαλασσεται λογω βλακειας :xD:


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 DrSteinrender
Δεν είμαι ανόητος, Kotomine φυσικά.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

maggie

maggie

 

ψηφίζετε Χόκινς ή Τζιμ μέχρι τις 5 το απόγευμα αύριο(μάλλον)


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Aldark

Aldark

 

Οβελίξ


Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Obelix_idefix

KOTOMINE


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Maxres11

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Jon"The Bastard"Snow

Kotomine kirei


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 Sticker,375x360

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
κοτομινε

να ξερετε οτι θα παρετε εναν αθωο στο λαιμο σας!

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Blackbeard

Kotomine


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 2 FTxGhJx

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης