Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
κοτομινε

απο οτι βλεπω δεν μπορω να σας αλλαξω γνωμη

ελπιζω το αιμα μου να ειναι το τελευταιο αθωο που θα χυθει αν και εχω μια ακτινα ελπιδας οτι στο τελος θα τα καταφερω!!

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
καλήσι

μπλάκμπερντ αγάπη μου πάνε ψόφα αφού δεν ξέρεις να το κάνεις σωστά..ούτε για δρακοτροφή δεν κάνεις..

φράνκενστάιν ψόφα κι εσύ


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Elidor

Elidor

 

Avarga
Dr.Victor Frankenstein

Πισω απο οπου ηρθες καταραμενο πλασμα!

κοτομινε

maggie

maggie

 

H πρώτη μέρα πέρασε στο Kanterlot και δυστηχώς οι πολίτες δεν έκριναν ορθά.

Κατέδειξαν ως ένοχο τον αθώο Kotomine Kirei. Μα πως να μην πέσουν να τον κατασπαράξουν τη στιγμή που ο ίδιος δολοφόνησε το χαρακτήρα του με το role play του??

and here we go:


Ανατολικός Πύργος
# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κotomine Kirei Real Hawkins LYNCHED ΑΘΩΟΣ
02 Daenerys TargaryenJohnyman
03King Alibaba-kunxxx MURDERED NPC
04 Dr.Victor Frankenstein Elidor
05 Blackbeard Tankianism
06Lucy Patty D Luffy


Δυτικός Πύργος
#Character
Username Κατάσταση Ρόλος
01 Jon Snow GomuRumeninge
02 ΟβελίξAldark
03 Franken Stein Jim McDuck
04Ulquiorra Cifer Santouryuu
05Aladdin xxx MURDERED NPC

και η νύχτα πέφτει στo Kanterlot...



***έπεσε και σηκώθηκε***


Το βράδυ που μας πέρασε δεν ήταν dark and full of terrors...Τι εμπόδισε άραγε τους δολοφόνους να βιαιοπραγήσουν πάλι?

μένουν 8 στο παιχνίδι, 2 εκ των οποίων είναι δολοφόνοι..Ποιος θα νικήσει στο τέλος? Και η μέρα ξημερώνει στο Kanterlot...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Δευ 27 Μάης 2013, 21:50, 1 φορά


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

ulquiorra cifer

nice work doc :xD:

εγω σας ελεγα οτι ειναι ο franken stein αλλα δεν με ακουγατε


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 DrSteinrender
Δεν είμαι σε θέση να μιλάω, αφού δεν μπορώ αποδείξω την αθωότητα μου, και με το να πω ότι είμαι αθώος, αφού αυτό λένε όλοι. Θα καταθέσω λοιπόν τις σκέψεις μου για τους υπόλοιπους.
Η επιμονή σου σε εμένα, μου φαίνεται λίγο ύποπτη. Από την άλλη το χαλαρό στυλ του Οβελίξ μπορεί να είναι κάλυψη για τις ξεδιάντροπες πράξεις του. Το μίσος της Lucy αποτελεί ικανό κίνητρο για τις δολοφονίες. Η φαινομενική έλλειψη ενδιαφέροντος από τις πλευράς του Blackbeard και της καλήσι μπορεί να αποτελεί ένδειξη. Ο αγαπητός συνάδελφος Dr.Frankenstein δεν είναι υπεράνω υποψίας, παρά το σοβαρό του επιστημονικό έργο πάνω στην τεχνητή ζωή. Τέλος ο Jon Snow ήταν ο πιο "καλόβολος" μέχρι στιγμής. Τώρα δεν έχουν σημασία αυτές οι σκέψεις, αλλά μετά τον θάνατο μου, θα αποδειχθεί η διερευνητική και διόλου παραπλανητική φύση τους.
Αποφασίζω εσένα Ulquiorra Cifer για τώρα, εκτός και αν τα στοιχεία οδηγήσουν σε κάποιον άλλο.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Elidor

Elidor

 

Avarga
Dr. Victor Frankenstein

Aυτο το εκτρωμα(Lucy) της φυση πρεπει να ειναι πισω απο ολα αυτα.. Πως θα μπορουσε αλλωστε να μην ειναι? Ο θεος με τιμωρει επειδη προσπαθησα να παρω τη θεση του... Εστω και για λιγο...

Aldark

Aldark

 

Οβελίξ

Δε μ'αρεσουν ολ'αυτα που γινονται εδω...αφηστε που εχω και μια μεγαλη πεινα αποψε...λογικα θα φαω...στο θεμα τωρα. Αυτος ο Franken Stein , φαινεται περιεργος τυπος...Ιντεφιξ πηγαινε να τον ερευνησεις λιγο...Εγω; Εγω παω να φαω θα σου φυλαξω κανα κοκαλο!

Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 M011


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

ulquiorra cifer

οκ το οτι με ψηφισες μονο και μονο επειδη σε ψηφισα εγω αδιστακτε franken stein με κανει ακομα πιο βεβαιο για την ενοχη σου. ασε που το επιχειρημα σου ειναι εντελως invalid. εαν ειχα εμμονη μαζι σου (και ημουν ο δολοφονος) δεν θα το εκανα ανοιχτα, θα περιμενα τη νυχτα. αποκαλυφθηκες! :D


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcR7E_KjPXWbmPut6oaUYP-gvdR-1DxQQjw9WUQw_qgCFe4blc6sTw

Θα επιμείνω και εγώ στην αρχική μου υποψία.. Franken Stein φαίνεται πως φανερώθηκες και όλοι στράφηκαν εναντίoν σου.. Θα είμαι σε επιφυλακή..


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 DrSteinrender
Αρχικα, Ulquiorra Cifer, σε επέλεξα με τυχαία μέθοδο, για αυτό όπως είπα, με την παρουσία νέων στοιχείων είναι πιθανό να αλλάξω την ψήφο μου. Η δική μου ζωή δεν έχει καμία σημασία, μάλιστα ο θανατος μου θα πιστοποιήσει τα λεγόμενα μου. Σκοτώστε σήμερα, αλλά κρατήστε τα λεγόμενα μου από το παρελθόν και σκεφτείται με βάση αυτά. Το σχέδιο ήδη προχωρά και οι δολοφόνοι θα χάσουν.
Από την βιασύνη σου να με κατηγορήσεις, δεν διάβασες σωστά. Επιμονή δεν ισοδυναμεί εμμονή. Δεν σκέφτεσαι σφαιρικά και θεώρησες ότι αφού ο Kotomine ήταν αθώος, εγώ αποτελώ τον μόνο ύποπτο.
Αν ήμουν ο δολοφόνος θεωρείς ότι θα έμπαινα σε ανοιχτή σύγκρουση μαζί του; Ή θεωρείς τους υπόλοιπους τόσο εύκολα χειραγωγίσιμους ώστε να επηρεαστούν από τα λόγια μου και να ψηφίσουν αυτόν.
Και ποιος μου εγγυάται ότι δεν με φοβάσαι ως έναν ισχυρό αντίπαλο σου, αν φυσικά είσαι όντως ο δολοφόνος.
Τέλος κανείς δεν μου εγγυάται ότι ο γιατρός δεν έσωσε την δική μου ζωή, και δεν είμαι προγραμματισμένος για σήμερα. Και ναι, δεν σε θεωρώ τόσο ανόητο ώστε να με κατηγορείς ανοιχτά, βέβαια δεν σε γνωρίζω καλά. Σε αυτό το σενάριο υπάρχουν 2 θήτες και οι υπόλοιποι είμαστε δυνητικά θύματα. Προσπαθώ να μην στοχεύω με το δάκτυλο. Μάλιστα αν είχα ακολουθήσει άλλον δρόμο, δεν θα φαινόταν καν το όνομα μου στις ψήφους. Θα συνεχίσω έτσι και ας μου κοστίσει την δική μου ζωή για να σωθούν των υπολοίπων, ενώ παράλληλα, δεν θέλω να εμπιστευτώ κανέναν. Αποσύρομαι στο δωματιό μου και θα αναλογίζομαι ότι συνέβη.

Hawkins πέθανες φύγε


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Santouryuu

Santouryuu

 

Jim McDuck έγραψε:Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 DrSteinrender
Αρχικα, Ulquiorra Cifer, σε επέλεξα με τυχαία μέθοδο, για αυτό όπως είπα, με την παρουσία νέων στοιχείων είναι πιθανό να αλλάξω την ψήφο μου. Η δική μου ζωή δεν έχει καμία σημασία, μάλιστα ο θανατος μου θα πιστοποιήσει τα λεγόμενα μου. Σκοτώστε σήμερα, αλλά κρατήστε τα λεγόμενα μου από το παρελθόν και σκεφτείται με βάση αυτά. Το σχέδιο ήδη προχωρά και οι δολοφόνοι θα χάσουν.
Από την βιασύνη σου να με κατηγορήσεις, δεν διάβασες σωστά. Επιμονή δεν ισοδυναμεί εμμονή. Δεν σκέφτεσαι σφαιρικά και θεώρησες ότι αφού ο Kotomine ήταν αθώος, εγώ αποτελώ τον μόνο ύποπτο.
Αν ήμουν ο δολοφόνος θεωρείς ότι θα έμπαινα σε ανοιχτή σύγκρουση μαζί του; Ή θεωρείς τους υπόλοιπους τόσο εύκολα χειραγωγίσιμους ώστε να επηρεαστούν από τα λόγια μου και να ψηφίσουν αυτόν.
Και ποιος μου εγγυάται ότι δεν με φοβάσαι ως έναν ισχυρό αντίπαλο σου, αν φυσικά είσαι όντως ο δολοφόνος.
Τέλος κανείς δεν μου εγγυάται ότι ο γιατρός δεν έσωσε την δική μου ζωή, και δεν είμαι προγραμματισμένος για σήμερα. Και ναι, δεν σε θεωρώ τόσο ανόητο ώστε να με κατηγορείς ανοιχτά, βέβαια δεν σε γνωρίζω καλά. Σε αυτό το σενάριο υπάρχουν 2 θήτες και οι υπόλοιποι είμαστε δυνητικά θύματα. Προσπαθώ να μην στοχεύω με το δάκτυλο. Μάλιστα αν είχα ακολουθήσει άλλον δρόμο, δεν θα φαινόταν καν το όνομα μου στις ψήφους. Θα συνεχίσω έτσι και ας μου κοστίσει την δική μου ζωή για να σωθούν των υπολοίπων, ενώ παράλληλα, δεν θέλω να εμπιστευτώ κανέναν. Αποσύρομαι στο δωματιό μου και θα αναλογίζομαι ότι συνέβη.

Hawkins πέθανες φύγε


ulquiorra cifer
διαβασα εμμονη αντι για επιμονη.... απαγχωνηστε με!.... στο νοημα δεν εχει και μεγαλη διαφορα βεβαια, αλλα προς χαρην συζητησεως ας πουμε οτι εχει. δεν ηταν καμια ανοιχτη αντιπαραθεση με τον κοτομινε.... απλα στο τελος ανταλλαξατε βελη μεταξυ σας, επειδη ισοβαθμουσατε. αλλα εκει δεν ελεγες ο θανατος μου δεν εχει σημασια... μια χαρα τον ψηφιζες κι ας ηταν αθωος. μηπως για να γλυτωσεις; και εν ολιγοις αυτα που λες δεν βγαζουν νοημα. αν ημουν ο δολοφονος γιατι να κατηγορησω εσενα (ΦΟΒΟΜΕΝΟΣ κιολας οπως μας λες) εξ αρχης ενω δεν με ειχε υποπτευθει καν. για ξαναψαξτο.
franken stein


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 DrSteinrender
Δεν ήθελες να προχωρήσω πιο πέρα. Και εγώ ήθελα, γιατί θέλω να βρω τους δολοφόνους, και πιστεύω ότι μπορώ. Πότε είναι η καλύτερη στιγμή να με "φας" από όταν τα δάχτυλα δείχνουν εμένα, ενώ παράλληλα δεν σε έχω ψηφίσει καν;. Εγώ αυτό θα έκανα αν ήμουν δολοφόνος.
Το ότι δεν μπορείς να καταλάβεις τι λέω δεν σημαίνει ότι δεν βγάζει νόημα.

Ακόμα δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά έχω κάποιους στο μυαλό μου για δολοφόνους, 3 για την ακρίβεια. Θα τους πω στο τελευταίο μου μήνυμα.
Μέχρι τότε, μένω Ulquiorra Cifer, μέχρι να ακούσω τις γνώμες και των υπολοίπων.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Santouryuu

Santouryuu

 

ulquiorra
franken stein
βαρεθηκα να γραφω τα ονοματα σε μπλε και κοκκινο καθε φορα οποτε τελευταιο μου ποστ.... εγω σε ειχα υποπτευθει αν θες να ξερεις πριν καν σε ψηφισει κανεις. τα ποστ υπαρχουν. οποιος θελει τραβαει και βλεπει. οποτε αστοχο παλι αυτο που λες με τα δαχτυλα. και ναι, επειδη δεν μπορω να καταλαβω κατι δεν σημαινει απαραιτητα οτι δεν βγαζει νοημα, απλα σ'αυτη την περιπτωση ΟΝΤΩΣ δεν βγαζει νοημα! xD


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcSuORQhnQQasTNA8-a99X5SatFQq6uUL4Wr_qsB0hPpTrf5YfXMRA

Nyuuu.. nyuu nyuu nyuu nyuuu... NYUUUUU!!!

Έπρεπε να γίνει και αυτό :xD:


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Υπάρχει και το quote :xD:
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 DrSteinrender
Βασιζόμενος σε μία διαίσθηση λοιπόν, χωρίς κανένα άλλο στοιχείο εκτός της φιλοπερίεργης φύσης μου, αποφάσισες ότι εγώ είμαι ο ένας δολοφόνος. Όντως ήσουν ο πρώτος που με κατηγόρησε, και αυτό, δίχως να σε απαλλάσει από τις υποψίες μου, σε κάνει λιγότερο πιθανό να είσαι ο δολοφόνος.
Σου λέω ότι δεν είμαι ο δολοφόνος. Σκότωσε με, αλλά μετά σαν συμβουλή σου λέω να προσέχεις την Lucy και την καλησι (αυτήν την πως την λένε τέλος πάντων), Αυτή η διαμάχη τους δεν με πείθει. Αφού μείωσες τις πιθανότητες να είσαι ο δολοφόνος, πάω στην επόμενη ύποπτη, την Lucy
Τώρα δεν υπάρχει εμπιστοσύνη, και είναι απόλυτα λογικό μετά από αυτό το σφάλμα μου να επιμείνεις σε εμένα, μάλιστα στην θέση σου και εγώ θα επέμενα, αλλά όταν πεθάνω και δεις ότι είμαι αθώος, θυμήσου τα λόγια μου.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Blackbeard

Franken Stein


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 FTxGhJx

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Jon Snow

Καταρχας, sorry που δν εγραψα κτ, αλλα ειχα διαβασμα...

Λοιπον στα δικα μας, η ξαφνικη αλλαγη στασης του Franken Stein με παραξενεψε αρκετα
και με οδηγει στο συμπερασμα οτι πιθανον να γνωριζει πολλα
και να ειναι καποιος απο τους βασικους πρωταγωνιστες
στη μικρη μας αιματοχυσια...

Οποτε μεχρις αλλαγης της γνωμης μου, ψηφιζω Franken Stein


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Sticker,375x360

maggie

maggie

 

η νύχτα πέφτει στις 3 να ξέρετε, το είπα στο άλλο topic.

Khaleesi κοτούλα δώσε ψήφο.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Franken Stein
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 DrSteinrender
Δεν θα μπω στον μάταιο κόπο να υπερασπιστώ τον εαυτό μου. Και πολύ σωστά κατάβατε ότι λεχω σημαντικό ρόλο σε αυτήν την αιματοχυσία. Θα την αποτρέψω από το να συνεχίσει. Σημειώστε τα προηγούμενα λόγια και υποψίες μου.
Lucy


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Daenerys of House Targaryen, the First of Her Name,Queen of the Andals and the First Men,Lady Regnant of the Seven Kingdoms,Protector of the Realm,Khaleesi of the Great Grass Sea,Breaker of Chains,Mother of Dragons

γκαντλαράμα ρόγκλιρ μόρντορ κόφλορικς κωλάρα ντρακάρις κοχλέμπας ομοχτόρνερ μπόρομιρ και βυζάρες χοχλοπότορ σχολέμπιρ λούσυ βολχάντερ γκάλαχερ ιγκουάνα βολτέζαρ μπόργκεν!


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

maggie

maggie

 

Μια ακόμη μέρα πέρασε στο Kanterlot, μια ακόμα μέρα οι παρευρισκόμενοι ευγενείς άνοιξαν τα χαρτιά τους, συζήτησαν και αποφάσισαν ποιον να λυντσάρουν. Και το όνομα αυτού Franken Stein και δεν θυμάμαι τίποτα για τον χαρακτήρα του, τραγική ειρωνεία ότι μάρεσε κιόλας >.< Κρίμα, αν και τρελάρας ήταν αθώος.

7 απέμειναν στο Κάστρο, ανάμεσα τους μάλιστα 2 δολοφόνοι..αναρωτιέμαι από πότε η φυλή των ανθρώπων πέρασε σε μοχθηρότητα τα πόνυ.. άραγε τη νύχτα θα γίνει και άλλη δολοφονία?

και έχουμε και λέμε:

Ανατολικός Πύργος
# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κotomine Kirei Real Hawkins LYNCHED ΑΘΩΟΣ
02 Daenerys TargaryenJohnyman
03King Alibaba-kunxxx MURDERED NPC
04 Dr.Victor Frankenstein Elidor
05 Blackbeard Tankianism
06Lucy Patty D Luffy


Δυτικός Πύργος
#Character
Username Κατάσταση Ρόλος
01 Jon Snow GomuRumeninge
02 ΟβελίξAldark
03 Franken Stein Jim McDuck LYNCHED ΑΘΩΟΣ
04Ulquiorra Cifer Santouryuu
05Aladdin xxx MURDERED NPC


Και η νύχτα πέφτει στο Kanterlot..

περιμένω pm από όσους έχουν ρόλους.

Α και Γιάννη κλαίω. πάλι.



_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

maggie

maggie

 

Όσο εσείς αξιαγάπητοι ευγενείς κοιμόσασταν οι 2 δολοφόνοι βρήκαν πάλι την ευκαιρία και άφησαν για άλλη μια φορά τα φονικά τους ένστικτα να τους κυριέψουν, με αποτέλεσμα η μαντάμ με την κωλάρα να αφήσει ορφανά τα δρακάκια της. RIP Daenerys of House Targaryen, the First of Her Name,Queen of the Andals and the First Men,Lady Regnant of the Seven Kingdoms,Protector of the Realm,Khaleesi of the Great Grass Sea,Breaker of Chains,Mother of Dragons.


Sooo, μένουν 6 εκ των οποίων οι 2 είναι δολοφόνοι, ο 1 επιθεωρητής και οι υπόλοιποι 3 πολίτες. Μετά από πολύπλοκες μαθηματικές πράξεις που έμαθα να κάνω στη θεωρητική όπου πήγαινα προκύπτει πως αν δεν βρείτε ένα δολοφόνο σε αυτό το γύρο κατά 99,99% θα έχουμε game over^^

Ανατολικός Πύργος
# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κotomine Kirei Real Hawkins LYNCHED ΑΘΩΟΣ
02 Daenerys TargaryenJohnyman MURDEREDΑΘΩΟΣ
03King Alibaba-kunxxx MURDERED NPC
04 Dr.Victor Frankenstein Elidor
05 Blackbeard Tankianism
06Lucy Patty D Luffy


Δυτικός Πύργος
#Character
Username Κατάσταση Ρόλος
01 Jon Snow GomuRumeninge
02 ΟβελίξAldark
03 Franken Stein Jim McDuck LYNCHED ΑΘΩΟΣ
04Ulquiorra Cifer Santouryuu
05Aladdin xxx MURDERED NPC

Και η μέρα ξημερώνει στο Kanterlot...

btw δολοφόνοι ΨΟΦΙΣΤΕ!!!


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

ulquiorra cifer

πρεπει να πω πως την πατησα, αλλα ειμαι σιγουρος οτι ηταν η Lucy

αν προσεξετε τα ποστς της αφηγητριας μας θα καταλαβετε που το βασιζω :Ρ


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Elidor

Elidor

 

Avarga
Dr.Victor Frankenstein

Στο ονομα του οικου των Frankenstein τερας, θα ξεσκεπασω τη πραγματικη σου φυση! Lucy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης