Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Άλλη φορά μην βάζεις spoilers:

EDIT: Το έκανα edit γιατί είχε spoilers. ~Jim McDuck

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Βάζω και εδώ για να μην φάνε spoilers και οι άλλοι:

Γιατι πετας mega spoilers (δυο μαλιστα) στο θεμα του anime; Δεν τους λυπασαι τους αλλους που δεν διαβαζουν το manga;  red card,outa tha ga

EDIT: Δεν το κατάφερα να δουλέψει το quote  :xD: ~Jim McDuck

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Σορρυ φιλε δικο μου λαθος,ειμαι και καινιουργιος member εχω να μαθω πολλα ακομη για το πως να χρησιμοποιω αυτη την ιστοσελιδα!!..... ellefson you is mean ellefson you is mean

plankton

plankton

 

Ωραιο το καινουργιο επεισοδειο αλλα περιμενω το επομενο/μενα για να δω τη μαχη με law vs donflamingo.

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

plankton έγραψε:Ωραιο το καινουργιο επεισοδειο αλλα περιμενω το επομενο/μενα για να δω τη μαχη με law vs donflamingo.

βασικα δυσκολα το προβλεπω παιζει στο επομενο επεισοδειο (αυτη την κυριακη που μας ερχεται) θα δειξουν την μαχη rebecca vs logan

17 Αυγούστου 2014
Τίτλος:
Οι πιο άτυχοι μαχητές!Logan εναντίον Rebecca
στο επομενο επεισοδειο παιζει να δειξει αυτο που περιμενεις να δεις !

Νικολής

Νικολής

 

Σκετη απατη αυτος ο doflaningo ρε παιδια!!!Αλλα οπου να ναι πλησιαζει και το τελος του

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Νικολής έγραψε:Σκετη απατη αυτος ο doflaningo ρε παιδια!!!Αλλα οπου να ναι πλησιαζει και το τελος του

Το οπου να'ναι ειναι σχετικο. Το συγκεκριμενο arc θα τραβηξει πολυ.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Απιστευτο επεισοδιο!! Ποιος περιμενει μεχρι την αλλη Κυριακη!!!

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Επιτέλους το anime πήρε τα πάνω του!Ο λόγος του Franky όλα τα λεφτά μου θύμησε το παλιό καλό anime που λάτρεψα!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Tρομερο επεισοδιο οπου ηταν καλυτερο και απο το chapter στο Manga. Βεβαια στο τελος που ο Doflamingo πυροβολησε τον Law, στο manga εφαγε περισσοτερες σφαιρες αλλα λογικο μιλαμε για anime.

Το επεισοδιο ηταν οσο το chapter. 30 chapters πισω ειναι το anime και πιστευω οτι ειναι πολυ κοντα στο manga. Φοβαμαι μην μας φλωμοσουν με πολλες fillers σκηνες.

Aldark

Aldark

 

1 vol - 1 chap το πάει οπότε το λογικό είναι να συνεχίσει έτσι. Το μάνγκα βγαίνει κανονικά εξάλλου.

Νικολής

Νικολής

 

Ηταν πολυ καλο το τελευταιο επεισοδιο θα γινει χαμος straw hats μαχητες colloseum marines doffy και cp0

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Παρα πολυ ωραιο επεισοδιο παρολο που δεν ειχε μαχες. Τρομερο επεισοδιο!!!!!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ενα καλο επεισοδιο με το τελος να ειναι ολα τα λεφτα. Επιτελους ξεμπερδεψαμε με τον Sabo. Αναμενεται συγκλονιστικη η συνεχεια... nice!

Santouryuu

Santouryuu

 

maggie cuute η μονε ειναι πιο γκαβλα στο ανιμε just saw 2girls1cup

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Πολύ καλό το νέο τσάπτερ

BlackLeg

BlackLeg

 

Ναι, οντως

Santouryuu

Santouryuu

 

Το ουαν πις εχει πολλη πλακα... ειναι απ'τα αγαπημενα μου μικυ μαου

Νικολής

Νικολής

 

Παιδια μηπως νομιζετε οτι το one piece ειναι λιγο αργο??Εχουμε φαει 5 επεισοδιο να βλεπουμε τον toy soldier-kyros-τον εδειξε ηδη μια φορα πριν τον δειξει σαν kyros και μια μετα-αλλα τοσα με τους tontatta,ενα επεισοδιο εφαγε μονο να μας δειχνει οτι ο ussop ειναι ο θεος.Ειχα αφησει επεισοδιο απο 665 να τα δω μαζεμενα και μετα απο τοσο καιρο ειναι λες και ειδα 3 καλα επεισοδια.

maggie

maggie

 

δεν το νομίζουμε. είναι.

άθλιο pacing και άθλια σκηνοθεσία = άθλιο αποτέλεσμα.

Aldark

Aldark

 

αλλά 0 φίλλερς.

Η σκηνοθεσία πρέπει να αλλάξει σύντομα πάντως , τα υπόλοιπα δε ξέρω πως καλυτερεύουν...

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Απλά πρέπει το anime να πάει σε hiatus όπως το fairy tail πέρσι και να αφήσει το manga να πάρει διαφορά επιτέλους ώστε να υπάρχει σοβαρή εξέλιξη στα επεισόδια.Αυτά από pacing.Από σκηνοθεσία η Toei απλά δεν το'χει στο κομμάτι αυτό.Μην ελπίζετε σε τίποτα από τα 2 δυστυχώς.

Aldark

Aldark

 

Αποκλείται να πάει σε χιάτους , καθώς το κοινό είναι τεράστιο σε σχέση με του φτ , δε τους συμφέρει να το κόψουν. Απλά θα το τραβήξουν όσο πάει.

Νικολής

Νικολής

 

Ενταξει πριν τον νεο κοσμο μπορεις να πεις οτι ηταν πιο χαλαρα τα επεισοδια,το εβλεπαν και μικρα παιδια,περνουσε μυνηματα για την φιλια και την υποκρισια που υπαρχει στον κοσμο αλλα μετα το timeskip πιστευω θα επρεπε να σοβαρεψουν λιγο τα πραγματα τι μας νοιαζει τωρα εμας τι κανουν οι tonntata και η rebbeca με τον toy soldier και ποιος ειναι ο kanjuro

Santouryuu

Santouryuu

 

Συμφωνω... επισης οι περισσοτεροι δεν εχουν καθολου character development που λεμε στο χωριο μου... οι ιδιοι μαλακες που ηταν πριν, ειναι και τωρα... απλα μαθανε 5-6 επιθεσεις παραπανω... μονο τζορο και γιουσοπ κατι εκαναν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης