Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Kauko

Kauko

 

ειδα τι εκανε ο Bon-chan Maggie :) Maggie :)
ελπιζω κι εγω να τον δουμε πιο μετα και σαν nakama και οχι μονο να σωζει τον luffy


Ουτε εγω νομιζω να πεθανε...

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

να ειναι γυναικα γιατι εχουμε μαζι με τον Luffy 7 αντρες και μονο 2 γυναικες
να εχει δυναμη καποιου φρουτου
να ειναι γενναια εννοειται και αστεια γιατι ετσι κι αλλιως αν μπλεξει με τους straw hat πως μπορει να ειναι σοβαρη, τουλαχιστον να ειναι σοβαρη σε δυσκολες στιγμες
το ονειρο που θα ειχε δεν μπορω να σκεφτω απλα να ζησει μια μεγαλη περιπετεια
το παρελθον της να μην ειναι πολυ τραγικο, παλι θα κλαιω;;;;
επειδη μιλαω για γυναικαω σιγουρα , 100% θα ειχε επιδραση στον Sanji
και το bounty της περιπου σαν της Nami ή σαν της Robin.
α!ξεχασα την ιδιοτητα! ελα μου ντε! δεν ξερω!

edit:
παιδια ναι ο Mister 2 ειναι θεος! τον λατρευω τον τυπο! ειπα οτι θελω το νεο μελος να ειναι γυναικα αλλα θελω τοσο πολυ να γινει mugiwara o Mister 2!
Ελπιζω μονο να ζει!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Δευ 07 Μαρ 2011, 13:57, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : double post)

Steve-O

Steve-O

 

λογικά θα ζει, δεν θα πρόλαβε να του κάνει κάτι ο maggelan γιατί ήταν ο bb με όλους τους άλλους.. άρα λογικά δεν θα πρόλαβε, θα έπρεπε να παλέψει με αυτούς..

shichibukai kaizoku

shichibukai kaizoku

 

να ειναι γυναικα αλλα pervy σαν τον sanji xD . να ειναι gunslinger κ devil fruit user

manos-sk8

manos-sk8

 

εγω πιστευω οτι τους λυπει ενας okama. επισης θελω να ειναι devil fruit user!!!


_________________
Σπόιλερ:

karamin

karamin

 

εγω παλι λεω γυναικα παιδια!!!!!πρεπει να μπει ακομη μια δυνατη....η Hancock μακαρι να εμπαινε!!!


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Steve-O

Steve-O

 

δεν θα ταίριαζε με το υπόλοιπο πλήρωμα.. εγώ πιστεύω ότι θα μπει άντρας με φρούτο ( προτιμώ με λογκια ) ...

Ax3ron

Ax3ron

 

Katarxhn 8a legete Axeron the priest of dawn (ligo lineage2 fernei to onoma)

8a einai toubano opos o zoro,8a foraei rouxa still soul kalibour MAXI (chek it)!!

8a maxete me 1 kontar h dyplo peleki (tsekouri kata protimhsh Elysian apo lineage2 top A). Ostoso 8a einai zoan type kai malista 8a einai ancient zoan type AETHYR , 8a metamorfonete se 1 gygantio teras me ftera opos o Vrikolakas sto Van-Helsing kai 8a borei na to elenxei etsi wste na vgazei mono ta ftera wste na mhn xreiazete na metamorfonete oloklhros kai dhxnei thn idiothta tou se olous, na exei dld to kati to mistikisthko pano
tou!!!
Parolo pou 8a einai poly skotinos typos 8a exei Black-humor , epi8etiko humor (giati etsi einai to diko mou)....alla 8a einai poly astios!!!
Den 8a exei kapoia idhkotita sto ploio.......
To onoiro tou 8a einai na ekdiki8ei ton Shiryu (Shiryu is a former Chief Guard of Impel Down) giati tou skotose thn gwmena enw o blackbeard ton travmatise poly asxhma ton idio.(Ola afta sto New World)
To parel8on tou den bwro na to skeftw.....na vgalei spiria o popos to Eichiro Oda na to vrei afto.........
H epidrash tou sto ploio 8a einai poly 8etikh, 8a einai poly ebisto atomo kai me to black humor tou 8a kanei tous ypolypous na gelane idietera ton Luffy.Kai 8a 8ysiazete fysika gia to plhroma........idietera gia ta koritsia tou plhromatos !!!!!

H epikiriksh tou 8a einai 250.000.000$ beri pio poly apo tou zoro,afto omos den symenei oti einai kai poio dynatos apo ton zoro(dioti pistevw o zoro einai POLY ypotimimenos sta 160.000.000$ beri),afto to poso 8a tou dinei kyros kai se oti tavernes pigenoun 8a ton tremoun oloi , parolo pou o idios 8a einai kalos kai den 8a ksekinaei fasaries gia to tpt (8a einai san ton shanks)!!!! vatomouros fav

karamin

karamin

 

ωραιος φιλε...παντως παρα ειναι τουμπανο για να μπει στο πληρωμα...χαχα....ποιο πολυ σε yonkou μου φερνει η περιγραφη παρα σε strawhat....χεχε!!!


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ace

Ace

 

3 πράγματα πρέπει να έχει για έμενα. Να είναι γυναικά, να είναι Logia και να μπεκροπίνει με τον Ζορό.


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 Sign

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ax3ron έγραψε:Katarxhn 8a legete Axeron the priest of dawn (ligo lineage2 fernei to onoma)

8a einai toubano opos o zoro,8a foraei rouxa still soul kalibour MAXI (chek it)!!

8a maxete me 1 kontar h dyplo peleki (tsekouri kata protimhsh Elysian apo lineage2 top A). Ostoso 8a einai zoan type kai malista 8a einai ancient zoan type AETHYR , 8a metamorfonete se 1 gygantio teras me ftera opos o Vrikolakas sto Van-Helsing kai 8a borei na to elenxei etsi wste na vgazei mono ta ftera wste na mhn xreiazete na metamorfonete oloklhros kai dhxnei thn idiothta tou se olous, na exei dld to kati to mistikisthko pano
tou!!!
Parolo pou 8a einai poly skotinos typos 8a exei Black-humor , epi8etiko humor (giati etsi einai to diko mou)....alla 8a einai poly astios!!!
Den 8a exei kapoia idhkotita sto ploio.......
To onoiro tou 8a einai na ekdiki8ei ton Shiryu (Shiryu is a former Chief Guard of Impel Down) giati tou skotose thn gwmena enw o blackbeard ton travmatise poly asxhma ton idio.(Ola afta sto New World)
To parel8on tou den bwro na to skeftw.....na vgalei spiria o popos to Eichiro Oda na to vrei afto.........
H epidrash tou sto ploio 8a einai poly 8etikh, 8a einai poly ebisto atomo kai me to black humor tou 8a kanei tous ypolypous na gelane idietera ton Luffy.Kai 8a 8ysiazete fysika gia to plhroma........idietera gia ta koritsia tou plhromatos !!!!!

H epikiriksh tou 8a einai 250.000.000$ beri pio poly apo tou zoro,afto omos den symenei oti einai kai poio dynatos apo ton zoro(dioti pistevw o zoro einai POLY ypotimimenos sta 160.000.000$ beri),afto to poso 8a tou dinei kyros kai se oti tavernes pigenoun 8a ton tremoun oloi , parolo pou o idios 8a einai kalos kai den 8a ksekinaei fasaries gia to tpt (8a einai san ton shanks)!!!! vatomouros fav

σε παρακαλώ,από δω και πέρα μπορείς να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες?
αυτό το αφήνω,γιατί είναι και μεγάλο και βαριέμαι να το μετατρέπω :buhu:

κατα τα άλλα,καλή η γνώμη σου περί του θέματος

karamin

karamin

 

παιδες ακουστε τι εχω σκεφτει....λοιπον,λετε οι SH να σωσουν την Bonnie και να μπει στο πληρωμα;;;;ταιριαζει πολυ με τους SH και δεν ειναι και υπερτουμπανο....!!!καλη φαση θα ηταν....τι λετε;;;


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karamin

karamin

 

ReBoRn23 έγραψε:οχι

reborn εσυ εισαι αυτος o gay που γραφει κατω απο το post Ολων;;;;;ρωταω για να ξερω...


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

karamin έγραψε:
ReBoRn23 έγραψε:οχι

reborn εσυ εισαι αυτος o gay που γραφει κατω απο το post Ολων;;;;;ρωταω για να ξερω...

Ναι αυτος ειναι, δεν εχουμε εδω μεσα αλλον ρεβορν.
Αλλα ειναι καλο παιδι!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ωραιο αβαταρ καρφι you failed,sir.
εγω θελω να ειν ο τζινμπε is there trouble?

karamin

karamin

 

σορρυ για το ακυρο μηνυμα:πως γινεται να βαλω εικονα για να βγαινει κατω απο τα posts μου;;;;ξερεις,οπως αυτη που εχεις με τους sh!!!


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

ReBoRn23 έγραψε:ωραιο αβαταρ καρφι you failed,sir.
εγω θελω να ειν ο τζινμπε is there trouble?

Ευχαριστω! Δεν ειναι θεος?! ♥

kosni21

kosni21

 

δεν πιστεβω οτι θα παιξει νεος νακαμα αλλα αν ναι ελπιζω οχι ψαρανθρωπος

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

kosni21 έγραψε:δεν πιστεβω οτι θα παιξει νεος νακαμα αλλα αν ναι ελπιζω οχι ψαρανθρωπος
Μην εισαι απολυτος με ολους τους ψαρανθρωπους. Ο Luffy θελει απλως καλους χαρακτηρες που να του αποπνεουν εμπιστοσυνη.Και σιγουρα υπαρχουν τετοιοι ψαρανθρωποι!Πες οτι ο Luffy συναντησει εναν ψαρανθρωπο καλο, συνεργασιμο , που να ταιριαζει με το κλιμα των straw hat και ο Luffy τον συμπαθησει και του πει να τον ακολουθησει. Τι θα λες τοτε;
Αλλα ναι και γω δεν πιστευω να παρουν νακαμα τωρα και για τη Shirahosi εντσξει καλη, χρυση αλλα δεν το πολυπιστευω...

iFiVa

iFiVa

 

karamin έγραψε:παιδες ακουστε τι εχω σκεφτει....λοιπον,λετε οι SH να σωσουν την Bonnie και να μπει στο πληρωμα;;;;ταιριαζει πολυ με τους SH και δεν ειναι και υπερτουμπανο....!!!καλη φαση θα ηταν....τι λετε;;;

αφου ειναι ηδη καπετανισσα και μια απο τους supernovas heh look at that

kosni21

kosni21

 

δεν θελω νεο νακαμα εκτος αν ειναι να παω εγω ξερω κ κολυμπι κ απ ολα
κ γουμαν ακυρο σε ολους τους φισμεν!!! μονο τον τζινμπει συμπαθω

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

kosni21 έγραψε:δεν θελω νεο νακαμα εκτος αν ειναι να παω εγω ξερω κ κολυμπι κ απ ολα
κ γουμαν ακυρο σε ολους τους φισμεν!!! μονο τον τζινμπει συμπαθω

Ακυρο σε ολους......μαλιστα! Κοιτα στο μελλον , μην εμφανιστει κανενας ψαρανθρωπος και ο Luffy τον συμπαθησει και τον θελει για νακαμα του.Εκει να σε δω....

karamin

karamin

 

ψαρανθρωπος θα λεει ασχημα!!!μην ξαφνιαστειτε αν δειτε κανεναν απο το πληρωμα των ψαρανθρωπων να γινεται τελικα SH!!!!δειτε τι εγινε με τον Franky και με την Robin!!!!κατι ακυρο:ο Jimbey δεν εχει πει οτι εχει ενα γιο;;;;αν ναι ποιος ειναι;;;


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης