Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Δεν το άρχισα εγώ.
Επίσης το να πεις κάποιον ξεροκέφαλο δεν είναι και η καλύτερη ιδέα για να συζητήσεις με κάποιον.
Btw, αν αυτό δεν σημαίνει επιβάλω τη γνώμη μου σε κάποιον: "αυτη και ο Jinbei δεν προκειται να μπουν ποτε μα ποτε καιρος να το διαγραψετε απο το μυαλο σας", τότε δεν ξέρω κι εγώ πως επιβάλεις μια γνώμη.


_________________
Πώς θέλετε να είναι το νέο μέλος των Mugiwara???(Εμφάνιση,Στύλ που μάχεται,Χαρακτήρας,Ιδιότητα στο πλήρωμα κλπ) - Σελίδα 5 2uhshlu

Elidor

Elidor

 

Avarga
Λοιπον, εισαι νεο μελος, ξεκολλα και μην αρπαζεσαι με το παραμικρο... Πιστεψε με κανεις απο εδω μεσα δεν θελει να μαλωνει με οποιον ναναι χωρις λογο, για αυτο μαζεψου λιγο και ασε τα πανιβλακα κτλπ και μη νομιζεις οτι προσπαθει να επιβληθει κανεις. Ειναι γραπτος λογος και δεν μπορεις να καταλαβεις το υφος του αλλου οποτε χαλαρωσε λιγο και εσυ... Τεσπα, κομμενο το σπαμ. Μονο ον-τοπικ πλεον εδω, τα υπολοιπα θα διαγραφωνται.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης