Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Aldark

Aldark

 

goodjob² man ;)


_________________
My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 Maxres11

moumia

moumia

 

εισαι μεγαλος!! hi!


_________________
My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 29655134259620300511742

Tasoulis_13

avatar

 

Παιδες ειμαι καινουριος σε αυτο το σαιτ..να ρωτησω μεχρι ποιο επεισοδιο εχετε μεταφρασει???και που μπορω να κατεβαζω??
edit:μεχρι ποιο επεισοδιο εχετε μεταφρασει??και που μπορω να τα κατεβαζω?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Τετ 05 Ιαν 2011, 11:46, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : double post + greeklish)

maggie

maggie

 

^Το παλιο σαιτ ειχε μεταφρασει καποια επεισοδια....μπορεις να βρεις αυτα τα επεισοδια (1-53) στο gamato.me....

τωρα ο Tsiakkos μονος του μεταφραζει καποια επεισοδια και τα ανεβαζει στο blog του, http://tsiakkos-rg.blogspot.com/..

επισης τα greeklish δεν επιτρεπονται, στο εκανa εντιτ εγω αυτην την φορα :)


_________________
My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

NIKSKE

NIKSKE

 

Bravo ρε Τsiakkos...
Καλή υπομονή φίλε....

BHacker

avatar

 

Ρε παιδιά τα πρώτα 53 επεισόδια που θα τα βρούμε;

didimakia

didimakia

 


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

BHacker

avatar

 

Ευχαριστώ πολύ, μέχρι αύριο θα έχουν κατεβεί(δεν το λέω ειρωνικά) προς το παρόν θα πάω να δω μερικά επεισόδια με αγγλικούς υποτίτλους και αυτά μια χαρά είναι!

didimaki

Anonymous

 

Επισκέπτης
σιγουρα ειναι στα ελληνικα ομως;τελος παντων didimakia η ιστοσελιδα που μας εδωσες δεν ειναι προσβασιμη μαλλον εχει διαγραφει αν μπορουσες να μας δωσεις τα λινκς....... plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz plz

didimakia

didimakia

 

Βασικα το site ειναι under construction και πιθανοτατα να επιστρεψει συντομα. Δυστηχως ειναι το μονο link που υπαρχει και εγω δεν τα εχω τα επεισοδεια.

Υ.Γ. μα didimaki ονομα? :P


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

sandokan

Anonymous

 

Επισκέπτης
αφου διδιμακια σε λενε.Πως να σε πω;

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
το δικό σου σχολίαζε


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Aldark

Aldark

 

ειναι ο διδυμος αδερφος του;


_________________
My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 Maxres11

sandokan

Anonymous

 

Επισκέπτης
όχι ρε παιδιά νόμιζα ότι στο Ψευδώνυμο μέλους βάζουμε το όνομα του χρήστη που θέλουμε να απαντήσουμε ο΄χι το δικό μας αλλά τέσπα το one piece στο p2planet.net διαγράφτηκε

leon black

leon black

 

συνεχείζετε την δουλιά? ίσως να μπορούσα να βοηθήσω.... αν κατεβάσω τα επισόδεια τα οποία δεν έχουν υπότιτλους και μπώ στο wachop και να βλέπω για να κάνω μετάφραση (δεν ξέρω να προσαρμόζω υποτιτλους .... αλλά θα βρώ κάτι) γιατί θέλω να βοηθίσω.... το one piece αξίζει στα ελληνικά... το πιστεύω


_________________
animanga greek forum!
My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

didimakia

didimakia

 

Λοιπον μαγκες ειστε τυχεροι. Βρηκα το torrent σ εναν private tracker. Θα το κατεβασω και θα το ανεβασω σε κανα piratebay : )

Οχι δεν συνεχιζουμε.


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Kamikaze

Kamikaze

 

Tsiakos συνεχίζεις την μετάφραση;


_________________
My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 2cd7qzoMy blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece - Σελίδα 5 50qvrm

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης