Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 22]

451Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 14 Ιαν 2021, 09:23

Aokiji

Aokiji

 

Από ποιο επεισόδιο και μετά πιστεύεται πως γ@μήθηκε το ανιμε; Εγώ θυμάμαι πως μετά το timeskip ξεκίνησε να φαίνεται σαν καρτούν. Με την dressrosa το αποτελείωσαν.

452Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 14 Ιαν 2021, 15:17

Santouryuu

Santouryuu

 

μετα το headquarters το παρατησα.... δεν αντεξα τα 250 φιλερ επεισοδια για εϊς... ο μεγαλυτερος τρομπας character, το απολυτο τιποτα, και τον ειχαν κανει θεο να πουμε... το μανγκα εφαγε πουλο ενα χρονο αργοτερα... ο κυριος λογος ηταν επειδη δεν ψοφαγε κανενας...

453Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 06 Φεβ 2021, 10:47

Hawkins

Hawkins

 

εγω το παρατησα μετα το ταιμσκιπ και το ανιμεισον επεσε και το μανγκα ηταν εναν χρονο μπροστα και εκατσα και επιασα αυτο...το ανιμ απο την στιγμη που παει 1-1 τσαπ επεισοδιο απο εμενα αξιζει χλεπα στην μουρη...χιλιες φορες να βαζαν φιλλερς 
μετα το ταιμσκιπ το οπ εγινε παιδικο...ας πουμε σε παει στο γουανο περιμενεις να δεις φοβερους εμφανισιακα σαμουραι και βλεπεις κατι γκει με ροζ μαλλια και κατι τετοια..

454Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 06 Απρ 2021, 15:56

Aokiji

Aokiji

 

Καλησπέρα OnePieceGr, άλλη μια νεκρή σου μέρα.

Hawkins έγραψε:εγω το παρατησα μετα το ταιμσκιπ και το ανιμεισον επεσε και το μανγκα ηταν εναν χρονο μπροστα και εκατσα και επιασα αυτο...το ανιμ απο την στιγμη που παει 1-1 τσαπ επεισοδιο απο εμενα αξιζει χλεπα στην μουρη...
Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. Λέω να τα δω όλα από 900 κάτι που το χω αφήσει μέχρι το τελευταίο όταν βγει. Που και πάλι κάτι μου λέει πως δεν θα τελειώσει ωραία...

455Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 06 Απρ 2021, 22:32

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τι κάνετε ρε παιδιά??? Πείτε κανένα νέο.

456Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 06 Απρ 2021, 22:34

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ένα spam thread εδώ 3 χρόνια, πάει ας το κλείσουμε το μαγαζί... ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean

457Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 06 Απρ 2021, 22:56

Aokiji

Aokiji

 

Η καραντίνα φταίει, περνάνε γρήγορα τα χρόνια...

458Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 09 Απρ 2021, 22:39

Aokiji

Aokiji

 



Όσο το βλέπεις γίνεται όλο και πιο ωραίο...

459Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 16:18

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Χεχε, ζω.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

460Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 16:28

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Δεν μπορεί. Νόμιζα οτι σε αποτελείωσα πριν πολλά χρόνια και επέστρεψες.... Απίστευτο.

http://www.onepiecegr.com/

461Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 16:29

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Κρύφτηκα σε μια γωνία μέχρι να επιστρέψει το πνεύμα μου στο σώμα μου.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

462Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 17:17

Aokiji

Aokiji

 

Dr. Jimalicious έγραψε:Κρύφτηκα σε μια γωνία μέχρι να επιστρέψει το πνεύμα μου στο σώμα μου.
Σα πολλά δεν είναι 4 χρόνια ρε φίλε;

463Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 17:19

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Μπορείς να με αποκαλείς "Πρωταθλητή στο Κρυφτό"  whistle

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

464Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 17:24

Aokiji

Aokiji

 

Βαθμός: Vet-eran

your mom=15$

465Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 17:27

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αυτό είναι το επάγγελμα μου. Vet(erinarian). Ο βοηθός του γιατρού του πληρώματος, της @Patty D.Luffy.
Είχα... υποχρεώσεις, αλλά είμαι πάλι πίσω.  gj!

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

466Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 26 Απρ 2021, 17:30

Aokiji

Aokiji

 

Κυρ admin, οι εικόνες είναι ψιλο-νεκρές.

467Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 13 Μάης 2021, 20:03

Santouryuu

Santouryuu

 

οχι μονο οι εικονες

468Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 13 Μάης 2021, 20:40

Aokiji

Aokiji

 

Όχι. Μόνο οι εικόνες είναι ψιλο-νεκρές.

469Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 13 Μάης 2021, 20:48

Santouryuu

Santouryuu

 

whatever

470Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 01 Ιουν 2021, 14:24

Aldark

Aldark

 

επ βλέπω πολλές γνώριμες φάτσες! Δύσκολη η καραντίνα για εμένα, μακάρι να θυμόμουν να μπαίνω πιο συχνά εδώ γενικότερα χαιρετώ τον φαντάρο, τον τέως φαντάρο, τον γερμανό και την πάττυ (viper εσένα σε χαιρετώ και αλλού)

γεια σου αοκίτζι


γενικά έχω σταλάρει το ουάν πης, αλλα προσδοκώ να δω ολο το wano μαζί οπότε αράζω, θα επανέλθω.
meanwhile προσπαθω να δω boku no hero academia

471Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 02 Ιουν 2021, 03:16

Santouryuu

Santouryuu

 

Γειά σου κι σένα... Αλλά τι είναι το one piece; :P

472Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 08 Ιουν 2021, 19:32

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Έχω να διαβάσω One Piece από τότε που έφυγα από το scanlations team :P

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

473Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 18 Ιουν 2021, 12:05

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγω τις προάλλες άνοιξα λιγο να δω, δεν διάβασα, απλά κοιτούσα τις εικόνες

474Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 24 Ιουν 2021, 02:23

Aldark

Aldark

 

μήπως ήταν το raw;;;

σε κάθε περίπτωση βελτιώθηκε το σχέδιο;
νταξει τουλαχιστον το φορουμ ψοφά επειδη δεν διαβαζωβλέπει κανεις και οχι επειδη γερασαμε και γέρασε και ο θεσμός του φλώρουμ hehehe buhu

475Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 19 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 24 Ιουν 2021, 09:16

Aokiji

Aokiji

 

Βασικά, γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο πιστεύω πως δεν βλέπουμε. Γέρασε ο κόσμος του φόρουμ, πέρασαν τα χρόνια και το one piece θυμίζει άλλες εποχές.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης