Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s)

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

1Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 24 Νοε 2017, 15:13

Red Yonko

Red Yonko

 

Kamikaze έγραψε:Σιγά τον Croc και το Zoro, ο ένας ένα σχέδιο καραμέλα 100 chaps και μετά χαμαλίκι στη Marineford και ο άλλος απλά badassιλίκι από την αρχή για να καυλώνει το κοινό.


και συγγνώμη αλλα δεν σου αρεσει αυτο?  aldark's life

2Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 24 Νοε 2017, 19:32

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Doffy πολύ μπροστά από το Crocodile...

3Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 24 Νοε 2017, 19:56

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν είπα αν μου αρέσει ή όχι, μίλησα για το πόσο έχει αναπτύξει τον χαρακτήρα και πόση δουλειά έχει ρίξει πάνω του. Ο Zoro όχι δεν το έχει αυτό όπως τον πέταξε έτσι τον έχει ακόμα. Μόνο η δύναμή του μεγαλώνει και έχει και μερικές σοβαρές στιγμές σαν first mate για να δείξει ότι δεν είναι ο ίδιος που ήταν δεμμένος σε ένα ξύλο, μέχρι εκεί.

4Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 24 Νοε 2017, 22:46

Shikkoku

Shikkoku

 

Εμένα μαρέσει αυτός ο Ζέλντα που φοράει κάτι πράσινα στα βιντεογκέιμς που παίζετε εσείς οι κουλ νεολαίοι.

5Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 24 Νοε 2017, 23:33

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Shikkoku έγραψε:Εμένα μαρέσει αυτός ο Ζέλντα που φοράει κάτι πράσινα στα βιντεογκέιμς που παίζετε εσείς οι κουλ νεολαίοι.
do not feed the troll, το έκανα το ίδιο σε gaming ομαδα πριν κατι μηνες.

http://www.onepiecegr.com/

6Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 00:41

Tcixlas

Tcixlas

 

νικόλα πρεπει να είναι η καλύτερη σου μαν μου εεε?

7Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 01:00

Shikkoku

Shikkoku

 

Tcixlas έγραψε:νικόλα πρεπει να είναι η καλύτερη σου μαν μου εεε?
Έχω να δω τόσο ενεργό σπαμ πάν από χρόνο.
so beautiful! so beautiful!

8Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 01:51

Tcixlas

Tcixlas

 

μπα έιχαμε και πιο ενεργό το καλοκαίρι... πάνω απο ένα χρόνο δεν έχει... σκέψου ότι πέρυσι το γεννάρη έκανα 1500 ποστ σε ένα μήνα :p

9Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 02:11

Shikkoku

Shikkoku

 

Παίζει να έλειπα τότε..

10Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 02:11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ααχ και εμενα μου ψιλοελειψε buhu

http://www.onepiecegr.com/

11Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 02:22

Tcixlas

Tcixlas

 

και μετά θα κράζετε πάλι τσίχλα

12Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 03:33

Shikkoku

Shikkoku

 

Κάντε μου κι άλλες θυσίες για να μείνω. Σύντομα θα θέλω κι άλλα ενεργά μέλη.

13Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 11:35

Aldark

Aldark

 

κάντε ακκάουντς παιδιά , ο νίκος διψάει για αίμα

πλάκα πλάκα καλό σπαμμάκι , μου χε λειψει

14Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 12:59

Tcixlas

Tcixlas

 

πάω να σκοτώσω μια παρθένα που βρήκα χτες κι έρχομαι...

15Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 15:58

Hawkins

Hawkins

 

Βάλε σε μπουκαλακι το αίμα της ψάχνω για αίμα παρθενας καιρο

16Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 16:12

Tcixlas

Tcixlas

 

κρατάω λίγο για όλους, είναι σπάνιο

@Hawkins σου απαντάω εδώ γιατί πάμε off... έχουμε ξαναβγεί δεν παίχτηκε τίποτα, είναι περίεργη, έκανα κι εγώ χοντράδα και πήγε στράφι όλο... :D δε με νοιάζει η εικόνα εγώ τα λέω χύμα

17Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 17:23

Shikkoku

Shikkoku

 

Όμορφα πράγματα

18Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 18:20

Hawkins

Hawkins

 

Αν τα λες ολλα χύμα θα γαμησεις δευτέρα παρουσία ξανα 
Αν έχεις βγει με πολλες γκομενες θα κτλβς ότι όλες ειναι περιεργες κάνουν περιπλοκα πραμματα που σε μπερδεύουν
Για να ν λες ότι έχετε ξανα βγει σημαίνει ότι σε γουσταρε αλλα κάποια μλκια θα εκανες εσύ και δεν την φασωσες καν!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Hawkins στις Σαβ 25 Νοε 2017, 19:25, 1 φορά

19Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 18:34

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:και μετά θα κράζετε πάλι τσίχλα
οσο το ποσοστο των τοπικς που είναι ενεργά και έχουν να κάνουν με one piece δεν ξεπέρνα το ποσοστό των τοπικς που έχει να κάνει με σπαμ, τότε είμαστε safe.

http://www.onepiecegr.com/

20Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 18:52

Shikkoku

Shikkoku

 

Αδύναμοι θες να πεις.

21Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 19:41

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:κρατάω λίγο για όλους, είναι σπάνιο

@Hawkins σου απαντάω εδώ γιατί πάμε off... έχουμε ξαναβγεί δεν παίχτηκε τίποτα, είναι περίεργη, έκανα κι εγώ χοντράδα και πήγε στράφι όλο... :D δε με νοιάζει η εικόνα εγώ τα λέω χύμα


Δε φταις εσύ, με τις πιπες της μαρβελ δε γαμησε κανείς!

#fact

22Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 22:33

Tcixlas

Tcixlas

 

έκανα όντως μαλακία, αλλά έκανε κι αυτή άπειρες, οπότε με ξενέρωσε!!

23Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 23:09

Hawkins

Hawkins

 

Καρχιες όλες ας κανουμε σεξ μεταξυ μας τι τις θέλουμε

24Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 23:22

Shikkoku

Shikkoku

 

Hawkins έγραψε:Καρχιες όλες ας κανουμε σεξ μεταξυ μας τι τις θέλουμε
@Patty D.Luffy ρίχτε τον στον λάκο με τα γιαόγια.

25Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Σαβ 25 Νοε 2017, 23:39

Santouryuu

Santouryuu

 

μεσα σε λιγες μερες εκδηλωθηκε κι αλλος... παμε κατα διαολου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης