Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

151Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 11 Δεκ 2017, 23:15

Red Yonko

Red Yonko

 

Καημενος... angel1 GO AWAY ELLEFSON


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

152Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 11 Δεκ 2017, 23:18

Santouryuu

Santouryuu

 

δεν τον λυπαμαι, μου υποσχεθηκε αλλο χρωμα στο νικ και ποτε δεν εγινε κατι!


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

153Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 11 Δεκ 2017, 23:20

Red Yonko

Red Yonko

 

Στο νικ??


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

154Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 11 Δεκ 2017, 23:29

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
έτσι αποκαλεί τον π***** του


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

155Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 11 Δεκ 2017, 23:34

Red Yonko

Red Yonko

 

wtf man? ellefson is an idiot


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

156Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 11 Δεκ 2017, 23:46

Santouryuu

Santouryuu

 

Johnyman έγραψε:έτσι αποκαλεί τον π***** του

hall of fame material right there

(ηθελα μαυρο χρωμα να ταιριαζει με το μεγεθος)


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

157Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τρι 12 Δεκ 2017, 12:53

Tcixlas

Tcixlas

 

κλαίω με τον τζόνι

πως στον π***** πήγα κι εγώ 50%? μάγκες δεν εξηγείται κάτι καπνίζετε εδώ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

158Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 18:20

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:κλαίω με τον τζόνι

πως στον π***** πήγα κι εγώ 50%? μάγκες δεν εξηγείται κάτι καπνίζετε εδώ

εσυ κατι πολλα off topics πριν πολυ καιρο, γενικα αποφασισαμε εδω και καιρο με τον aldark να μην ανεβαινουν τα warning points η να ανεβαινουν με καλη διαγωγη και καλα, ετσι ωστε να μην ειστε με την λογικη "εφαγα warn και στον π***** μου γιατι την επομενη βδομαδα θα ειμαι παλι οκ" Ώστοσο ως μπαλανσαρισμα, τα warns δεν θα μπαινουν τοσο ευκολα.

επισης σημειωση, ακομα βγαινεις χωρις λογω εντελως off, στην τραπουλα του φορουμ πεταγεσαι εντελως στο ακυρο για να πεις "αα τωρα ειδα οτι στολιστηκε το φορουμ", οποτε προσπαθησε να το περιορισεις αυτο... στο εχω πει πολλες φορες.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

159Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 19:02

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Baaaaaaaaaaaaaaan


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

160Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 19:12

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εσυ που χαθηκες μωρη ψυχαρα;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

161Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 19:33

Tcixlas

Tcixlas

 

awww ban me please....

επίσης απο το πριν πολύ καιρό μάλλον κάποιος ξεχάστηκε!!! δεύτερο θα πρεπε όταν αποφασίζετε κάτι τέτοιο να ενημερώνετε... τρίτον όταν λες συχνά, εκτός απο αυτό ας πούμε πόσο συχνά βγαίνω οφ εγώ συγκεκριμένα? γιατί νομίζω τελευταία συμμαζεύω οφ συζητήσεις? τρίτον ήταν μετά το σχόλιο για το 50% και ήταν κάπως payback xD xD xD

λε πουλ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

162Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 20:01

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:awww ban me please....

επίσης απο το πριν πολύ καιρό μάλλον κάποιος ξεχάστηκε!!! δεύτερο θα πρεπε όταν αποφασίζετε κάτι τέτοιο να ενημερώνετε... τρίτον όταν λες συχνά, εκτός απο αυτό ας πούμε πόσο συχνά βγαίνω οφ εγώ συγκεκριμένα? γιατί νομίζω τελευταία συμμαζεύω οφ συζητήσεις? τρίτον ήταν μετά το σχόλιο για το 50% και ήταν κάπως payback xD xD xD

λε πουλ
Μα θα ορκιζομουν οτι το ειχαμε πει τουλαχιστον στο τσατ μαζι με τον αλ, αυτο ειχε αποφασιστει παρα πολλους μηνες πριν οπως ειπα, ωστοσο κανεις δεν ενημερωθηκε και κανεις δεν ρωτησε μεχρι σημερα "γιατι δεν ανεβαινουν τα warning points μου", οποτε πιστευα οτι καπως εστω ο αλ σας ενημερωσε. Το οτι σημαζευεις μερικες off συζητησεις(που μπραβο σου) δεν σημαινει οτι μερικες φορες δεν βγαινεις κι εσυ ο ιδιος, βλεπε το παραδειγμα που μολις εδωσα και γι' αυτο μαλιστα, ειδικα τις πρωτες μερες που μπηκε ο red yonko το off topic ηταν εντατικο, ωστοσο δεν εδωσα warn σε κανεναν...δυστυχως...

φιλικη συμβουλη, ξεκαβαλα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

163Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 20:55

Red Yonko

Red Yonko

 

Τη γλιτωσα.. Αλλα ταυτοχρονα την πατησα που ηρθα αργα στο φορουμ. Σκαρλετ, ενα θα σου πω. Εισαι πολυ αυστηρος admin


Ερωτηση ποσο warn παιρνεις οταν βριζεις admin


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

164Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:03

Kamikaze

Kamikaze

 

Red Yonko έγραψε:Ερωτηση ποσο warn παιρνεις οταν βριζεις admin
Τίποτα ρε, βρίσ'τον όσο θες off topic μη βγαίνεις.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 50qvrm

165Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:05

Red Yonko

Red Yonko

 

drinking ice tea :D hehehe muahaha


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

166Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:12

Red Yonko

Red Yonko

 

kamikaze έγραψε:εγώ είμαι καλό παιδι

Για μισό ρε καλό παιδι, εσύ δεν είσαι ο σανδοκαναδός που τον μπαναραν απ'το anime-greek?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

167Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:21

Kamikaze

Kamikaze

 

Ναι. Και εκεί καλό παιδί ήμουν. Με φάγαν τα κυκλώματα και οι μπαμπεσιές.

σανδοκαναδός
hahaha hahaha


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 50qvrm

168Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:24

Red Yonko

Red Yonko

 

Πως λεγόσουν?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

169Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:24

Kamikaze

Kamikaze

 

sandokanthanos βρε


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 50qvrm

170Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:26

Red Yonko

Red Yonko

 

Τεσπα, είμαι φίλος με τους anime greek δεν σου ξαναμιλω  aldark's life


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

171Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:29

Kamikaze

Kamikaze

 

Σιγά το site. Από τότε που φάγαμε πόδι εγώ και ο Draculino έχει πέσει πιο κάτω και από την αξιοπρέπεια του Μάρκου από τους ασπρομούσηδες. Μόνο για κατέβασμα υπάρχει πλέον.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 50qvrm

172Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:31

Red Yonko

Red Yonko

 

Φιλε αυτη ειναι η δουλειά τους να κατεβάζεις. Ήσουν ο μόνος που εβριζε τοσο τους moderators/Admins...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

173Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:32

Kamikaze

Kamikaze

 

Προπαγάνδα, ποιος τα λέει αυτά;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 50qvrm

174Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:33

Red Yonko

Red Yonko

 

Αυτοί που ζουν ακομα χωρις να εχουν φαει ban?  why you..!


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 16082110

175Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:48

Kamikaze

Kamikaze

 

Μην τους πιστεύεις. Προσπαθούν να σπιλώσουν ονόματα.

Πες στον luffy7 ότι είναι προδότης.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 7 50qvrm

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης