Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 15]

Hawkins

Hawkins

 

μην δει κανενας την ταινια machester by the sea εσχος το εβγαλα στο 40λεπτο

Tcixlas

Tcixlas

 

για να έχεις ρίξει τόση χολή, κι εσύ και ο δήμος, παίζει να είναι για το πέος

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αυτη δεν ειναι που πηρε Οσκαρ πρωτο ανδρικου ρολου; Καλα δεν περιμενα και λιγοτερα απο οσκαρικη ταινια.... hahaha

Hawkins

Hawkins

 

οτι να'ναι ηταν πως πηρε οσκαρ?

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
The plot follows a man who looks after his teenage nephew after the boy's father dies.

Τι μαλακιες βλεπετε ωρες ωρες... hahaha

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί γενικά οι ταινίες που παίρνουν όσκαρ συνήθως αξίζουν... αφού οι κριτικοί θάβουν τις περισσότερες καλές ταινίες... προιδεάζουν και επηρεάζουν γενικά, γιατί είναι μαλακες χιπστεράδες, με μικρό πουλί, και προσπαθούν να αναδείξουν την μόρφωση και το εκλεπτυσμένο γούστο τους σνομπάροντας κάθε τι mainstream

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Koιτα εγω προσωπικα σπανια βλεπω οσκαρικες ταινιες. Το κυριο στοιχειο που κοιταω ειναι η πλοκη. Πχ. Πιο ενδιαφερον ειναι να δεις τον Νονο ας πουμε παρα αυτο.... xD

Hawkins

Hawkins

 

Αυτό βλακες χιπστεραδες είναι

Santouryuu

Santouryuu

 

Ted 2

Γαμηθηκα στο γελιο!

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
γενικά με εκνευρίζει λίγο η προσέγγισή σας πάνω στο θέμα,αλλά θα επεκταθώ καλύτερα όταν βρω λίγο χρόνο και διάθεση. πιστεύω πάντως πως γενικά δεν είστε πολύ προετοιμασμένοι για τι πάτε να δείτε κάτι φορά και έχετε λάθος προσδοκίες ενώ ταυτόχρονα απορρίπτετε οτιδήποτε δεν είναι κοντά στο α,β,γ στυλ που έχετε συνηθίσει και σας αρέσει

Hawkins

Hawkins

 

Και άλλος χιπστερας xD

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αν δεν έχει μουνιά,μπιστολίδια,σούζες και ξυλίκι δεν αξίζει φίλε.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Mα πρεπει ντε και καλα να βλεπουμε ολες τις ταινιες που κυκλοφορουν; Τουλαχιστον εγω δεν ειμαι σαν τον χοκινς που δεν διαβαζει ουτε μια συνοψη και κατεβαζει οτι του κατεβει. xD

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ισχύει αυτό johny τουλάχιστον όχι για μένα προσωπικά, μιας και έχω δει κάργα αντιmainstream ταινίες, και πιο σοβαρές, και γαλλικό κινηματογράφο, και χίλια 2 και είναι ταινίες που όντως αξίζουν, με βάση πάντα τη δική μου αισθητική έτσι!?!, και ταινίες που ανυψώθηκαν απο κριτικούς και χιπστεράδες στο φουλ, και δεν έκαναν ούτε για ύπνο!!! έχω δει ακόμα και ιαπωνικό κινηματογράφο και έχω πετύχει γ*** τις ταινίες, αλλά έχω δει και καμμένα φουλ αντίστοιχα της δικής τους αισθητικής!!!

νομίζω ότι είναι ξεκάθαρα υποκειμενικό το συγκεκριμένο κομμάτι, και δε γίνεται κάθε άνθρωπος να έχει την ίδια άποψη... προσωπικά αποφεύγω να επηρεάζομαι από εξωτερικούς παράγοντες πριν δω μια ταινία, είτε θετικά, είτε αρνητικά, και γι αυτό σιχαίνομαι τα spoiler, γιατί με προκαταβάλλουν!

Hawkins

Hawkins

 

τζονι οι 10 αγαπημενες μου ταινιες ειναι matrix,green mile,american history x,american beauty,hunger games,the perks of been a wallflower,hachi,hacksaw ridge,ο δικηγορος του διαβολου,scareface επισης συχενομαι fast the furious,superhero movies μην κρινεις τοσο γρηγορα λοιπον
το οτι αξιζε οσκαρ το moonlight με το matchster by the sea ειναι αστειο...να ελεγα ας πουμε οσκαρ καλητερης εικονας παει στο διαολο οχι ομως καλητερης ταινιας την ωρα που η χρονια που εφυγε μας εδωσε το hacksaw ridge...κανονικα ενα 50% πρεπει να μετραει η ψηφος του κοινου στα οσκαρ δεν ειναι δικαιο αυτο

Santouryuu

Santouryuu

 

That's my boy... Ψιλο μουφα... 4.1/10

Hawkins

Hawkins

 

kimi no na wa ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ δεν εχω λογια η καλητερη ταινια ανιμ που εχω δει βαζει κατω και πολλες ταινιες απιστευτοοο και συγκινητικο

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ τώρα είδα το one piece film gold... μετριο προς καλό για μένα... δεν τρελάθηκα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Έχει ανέβει με ελληνικούς υπότιτλους;

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι το κατέβασα απο sick χτες, και απογοητεύτηκα λίγο... άσε που νομίζω ότι είχε και λάθη σε σημεία υποτίτλων απο τα λίγα που έχω μάθει τόσο καιρο :p

Hawkins

Hawkins

 

δειτε kimi no na wa ρε ξυπνα λαεεε

Tcixlas

Tcixlas

 

τι εστί kimi no na wa?

Hawkins

Hawkins

 

μια ανιμ ταινια 2 ωριτσες με φοβερη σκηνοθεσια plot twist κ.α
σιγουρα πλεον θα μπαινει στις 10 καλητερες ταινιες ανιμεισον ολλον των εποχων με τοσο καλες κριτικες που περνει
αμα θελετε την βλεπετε ονλαιν με ελλ υπ στους an1me.se

Santouryuu

Santouryuu

 

The jumper 2.3/10

Πάντως αυτά τα Όσκαρ με έχουν μπερδέψει 

Την μια σου βγάζουν καλύτερη ταινία βουβό κινηματογράφο, μετά καλύτερη ταινία το ρεβναντ και μετά το birdman και μετά το spotlight. 

Η πρώτη δεν βλέπεται, η δεύτερη είναι απλά μια νορμάλ blockbuster movie, απλά με μια κάμερα να γυρίζει κύκλους μέχρι να σε πιάσει αναγούλα, η τρίτη είναι από τις καλύτερες όλων των αιώνων και η τέταρτη μια κοινωνική βαρεμάρα που κρατάει 373626 ωρες

Δεν ξέρω πλέον αν μπορώ να τους εμπιστευθώ ή όχι, πάντα με εκπλήσσουν 

Πάντως ταινία με αδερφάτο δεν πρόκειται να δω

Santouryuu

Santouryuu

 

City slickers 8.9/10

Αλλά δεν την συνιστώ, είναι για νοσταλγικους 

Έχει όμως Jake Gyllenhaal πιτσιρικά  aww

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης