Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε; 1

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Aldark

Aldark

 

Είδα Zootopia , τοπ καρτούν , δείτε το...Πολλά μηνύματα και εξαιρετικό χιούμορ !

Είδα και το Bridge of Spies , ήταν καλούλι , αλλά δεν απέφυγε καινοτοπίες και αμερικανιές (αναμενόμενο)..:/

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Στη λαγουδινα εμπαινα

Aldark

Aldark

 

είναι δυναμική όμως ε , έπρεπε να προσέχεις...

Tcixlas

Tcixlas

 

τι είναι στενό?

N_G

N_G

 

Είδα και εγώ χτες το Zootopia. Πολύ καλό κινούμενο.
Αν δεν κάνω λάθος έχει σπάσει τα ταμεία. Μέχρι και τον Deadpool πέρασε.
Τα άξιζε τα λεφτά του. Πέραν του ότι γελάς φουλ έχει και αρκετά μηνύματα που μπορεί να τα καταλάβει και ένα μικρό παιδί και μάλιστα να το βοηθήσουν στον τρόπο σκέψης για τη ζωή του.

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 



οτι καλυτερο εχω δει..

Tcixlas

Tcixlas

 

για στείλτε ε΄να trailer ρε παιδιά κάτι και είμαι απο κινητό κα βαριέμαι να κάνω σερτσ

Aldark

Aldark

 

N_G έγραψε:Είδα και εγώ χτες το Zootopia. Πολύ καλό κινούμενο.
Αν δεν κάνω λάθος έχει σπάσει τα ταμεία. Μέχρι και τον Deadpool πέρασε.
Τα άξιζε τα λεφτά του. Πέραν του ότι γελάς φουλ έχει και αρκετά μηνύματα που μπορεί να τα καταλάβει και ένα μικρό παιδί και μάλιστα να το βοηθήσουν στον τρόπο σκέψης για τη ζωή του.
πραγματικά , χαίρομαι που έσπασε ταμεία , η ντίσνευ κάνει καταπληκτική δουλειά στα καρτούν αυτά τα τελευταία χρόνια (χάρη στον εξαιρετικό κύριο Lasseter , γνωστός από παλιά ως σκηνοθέτης της Πίξαρ και του Τόυ Στόρυ) και μάλιστα ήταν απ'τα καλύτερα καρτούν που χω δει ποτέ
Tcixlas έγραψε:για στείλτε ε΄να trailer ρε παιδιά κάτι και είμαι απο κινητό κα βαριέμαι να κάνω σερτσ
για το ζουτόπια;


και στα ελληνικά

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν μου φαίνεται και τόσο αστείο:P αυτός μου θυμίζει λίγο κρασ?

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

http://www.imdb.com/title/tt2106476/?ref_=nm_knf_i2
Aπο τις καλύτερες που έχω δεί,λίγο μουντή γιατί μιλάμε για Σκανδιναβία..
γενικά προτείνω ευρωπαικό κινηματογράφο και υπάρχουν πολλά διαμάντια και στη Λατινική Αμερική.

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν το χω δει το συγκεκριμένο αλλά μου το είχε προτείνει φίλος πέρυσι, κλασικά ντροπάρισμα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Tcixlas έγραψε:δεν το χω δει το συγκεκριμένο αλλά μου το είχε προτείνει φίλος πέρυσι, κλασικά ντροπάρισμα
Είναι καλή φίλε..έχει ιδιαίτερη πλοκή!

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Δεν είναι ταινία ωστόσο έχω ακούσει τα καλύτερα για το "Peaky Blinders" τη μαφιόζικη σειρά.
Τι έχετε να πείτε; Είμαι να την ξεκινάω απο βδομάδα..

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν την ε΄χω ακούσει προσωπικά, εγώ απο σειρά ξέπεσα λόγω εξεταστικής και δουλειάς, δδεν εχω δει κάτι καινούριο εδω και καιρό... σκεψου οτι ξανα έβλεπα knight rider

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Δεν την έχω δει αλλά θα την ξεκινουσα αφοβα( πράγμα που σκοπευω να κάνω κάποια στιγμή). Εχω ακούσει εξαιρετικες κριτικές

-------

http://www.onepiecegr.com/viewtopic.forum?t=2213

-------

http://www.onepiecegr.com/viewtopic.forum?t=2214

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης