Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 28]

rafiskamares

rafiskamares

 

ΡαφαελλΟΣ ειναι αν και προσωπικα προτιμω το Ραφις gj! ευχαριστω για το καλωσορισμα!! μη φοβασε dimi αν τυχει ποτε θα το φροντισω γτ εχεις απολυτο δικαιο... οι αξιες στο οπ ειναι πολυ πιο μπροστα απο αυτες που περιπλανιουνται στην βουλη.. αλλα ας μην περνουμε την συζητηση εκει, εκτος απο το σχολιο οτι ο Sengoku θα ηταν πολυ καλυτερος απο αυτους που εχουμε τωρα..

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
rafiskamares έγραψε:ΡαφαελλΟΣ ειναι αν και προσωπικα προτιμω το Ραφις gj! ευχαριστω για το καλωσορισμα!! μη φοβασε dimi αν τυχει ποτε θα το φροντισω γτ εχεις απολυτο δικαιο... οι αξιες στο οπ ειναι πολυ πιο μπροστα απο αυτες που περιπλανιουνται στην βουλη.. αλλα ας μην περνουμε την συζητηση εκει, εκτος απο το σχολιο οτι ο Sengoku θα ηταν πολυ καλυτερος απο αυτους που εχουμε τωρα..
gj! gj! gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε μην βαζετε μονο εμοτικονς
θα το ξαναπουμε>?
αν δεν εχετε κατι σημαντικο να πειτε μην γραφετε

giannis ellinas

avatar

 

ρε παιδια πως γινεται να δουμε τα επεισοδια του one piece στα ελληνικα η με υποτιτλους....ας πει καποιος σας παρακαλωωωω

giannis ellinas

avatar

 

wet

giannis ellinas

avatar

 

ας απαντησει καποιος σας παρακαλω

Elidor

Elidor

 

Avarga
Καταρχην εχεις κανει 3 ποστ στη σειρα. Απαγορευεται... Και το ενα φτανει.

Απλα περιμενε καποιος που θα ξερει να σου απαντησει.

Ψαξε ομως και για τους tzatziki, αυτοι κατοι καναν.

mania.arch

mania.arch

 

Hello! Έβλεπα καιρό τώρα διάφορα που γράφετε, γράφτηκα πριν λίγες μέρες κι εγώ στο forum και μόλις συνειδητοποίησα πόσο αγένεια είναι να μη συστηθώ.
Είμαι η Μάνια λοιπόν, τώρα σε λίγο κοντεύω τα 22. Καμμένη μόνο με One Piece και βασικά το anime, όχι το manga, καθώς η μίζερη (που λέει ο λόγος) ζωή μου, δε μου επιτρέπει να ασχοληθώ και με άλλα...
Δεν ξέρω και τι άλλο να πω χωρίς να νιώθω ότι γράφω σε αγγελία για συνοικέσιο...

Santouryuu

Santouryuu

 

welcome mania :)

Giorgos

Giorgos

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας Μανια! :)

maggie

maggie

 

welcome aboard

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Mανια φυγε οσο προλαβαινεις.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τσσσ... Κακίες aww3

WhiteYaksha

WhiteYaksha

 

Γεια σας παιδια ειμαι καινουριος .Με λενε Μαριο και ειμαι απο Ναυπλιο, ειμαι καμμενος γενικα με τα ανιμε pingpingeyes απο την 1 λυκειου και χαιρομαι που μπηκα στην παρεα σας. here and there

Santouryuu

Santouryuu

 

γεια σου μαριε, καλως ηρθες στο φορουμ μας!

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Mαριε φυγε οσο προλαβαινεις.

mania.arch

mania.arch

 

Tankianism έγραψε:Mαριε φυγε οσο προλαβαινεις.
Εσύ τίποτα σε φάση "καλώς ήρθες", λες ποτέ;;; fuck no.

Διαλεξε ποιο χαπι θες, το κοκκινο η το μπλε? Παιρνεις το μπλε, σου λεω καλωσηρθες, πως θα περασεις καλα και δε σε ξαναενοχλω. Διαλεγεις το κοκκινο και σου λεω την αληθεια. Δικη σου επιλογη.... Φριχτη αληθεια η ομορφα ψεματα?

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oχι ειναι φλωρος.

Santouryuu

Santouryuu

 

και δεν ασχολειται καν με το one piece xD

razor1911

razor1911

 

Αλλη μια χαμενη ψυχη εδω μεσα ειναι ο Tankianism

Santouryuu

Santouryuu

 

με μια αλυσιδα στο στηθος :Ρ

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
εγω αληθειες λεω.

Αμα θες να διαλεξεις το μπλε χαπι... γιορ φολτ
Α επισης τι ειναι το one piece?

razor1911

razor1911

 

Tankianism έγραψε:εγω αληθειες λεω.

Αμα θες να διαλεξεις το μπλε χαπι... γιορ φολτ
Α επισης τι ειναι το one piece?

Ενα κομματι ειναι knife

Nικόδημος

avatar

 

Kαλησπέρα παιδιά! Με λένε Νικόδημο είμαι 16 χρονών και μαρέσει η αρχαία Ελλάδα και το One Piece ( Ένα κομμάτι). Είχα δει και παλία το φόρουμ αλλά δεν υπήρχε πολύ σοβαρότητα και έλεγα ε ασε καλύτερα. Τώρα όμως έχει την απαιτούμενη σοβαρότητα και είπα ε ας μπω. Και μετά μπήκα. Χαίρομαι που σας γνωρίσω όλους και χαίρομαι επιτεέλους που έχω την ευκαιρία να ανταλλάξω ιδέες και απόψεις πάνω στα κύρια θέματα του one piece (Ένα Κόμματι).

Elidor

Elidor

 

Avarga
Γεια σου και σενα Μανο.

Η Τονυ... Οποιος και να'σαι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης