Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 28]

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
δεν χαιρετάμε εδώ πέρα..κλείνουμε το μάτι

;)

Aldark

Aldark

 

Γεια σου φιλε Νικοδημε καλωσηρθες στο φορουμ , σοβαροτητα , υπαρχει μωρε απλα υπαρχει και χαλαροτητα. Αν μεινεις καλα θα περασεις.
welcome aboaard! ;)

maggie

maggie

 

γεια σου μάνο.

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Kαλησπέρα σε όλα τα νέα μέλη.
Γεια σου και εσένα Μάγκι

maggie

maggie

 

μπα? γτ μάγκι γτ μάγκι?

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Σορρυ ημουν στο Νικολης mode

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αχαχαχα!πως τον καταλαβατε ρε γατες?

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Tankianism έγραψε:Σορρυ ημουν στο Νικολης mode

νικόδημος..

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
ε αυτο

Aldark

Aldark

 

χαχα ο νικολης ειναι αλλος :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
καποιο ενεργο μελος του φορουμ ειμαι εγω αλλα ποιο?πφφφφ ερασιτεχνη τανκιανισμ

Scopper Gaban

Scopper Gaban

 

Γεια σε όλους! Είμαι ο Νίκος 17 από Θεσ/νίκη, σήμερα γράφτηκα στο φόρουμ και είμαι καλά

Aldark

Aldark

 

Γεια σου φίλε μου καλωσήρθες στο φόρουμ , ελπίζουμε να πέρασεις καλά εδώluck

Gorilasboumboum

Gorilasboumboum

 

Για χαρά παίδες είμαι ο γορίλας και είμαι από την γενιά που ξύπναγε από της 6 να δει Dragon Ball στον Αντ1 :P...Είχα γραφτεί στο φόρουμ μόνο και μόνο για το topic με τα gr subs tou one piece  πριν αρκετό καιρό αλλά αποφάσισα να ξαναμπώ να δω τι παίζει...Βλέπω ανιμε κάνα πεντάρι χρονάκια και ένα είναι το σίγουρο πως μαμάνε και δέρνουνε(μερικές φορές και κυριολεκτικά)!Piece an love is there trouble?

Aldark

Aldark

 

Γεια σου Γορίλα καλωσήρθες στο φόρουμ(αν και 1,5 χρόνο μετά :Ρ) ! Ελπίζω να είσαι μείνεις γιατί όπως βλέπεις ειδικά τις μέρες τώρα που είναι και καλοκαίρι το φόρουμ φυτοζωεί...Και ναι τα άνιμε είναι όλ'αυτά που είπες :muaha:

AfAzA

avatar

 

Καλησπερα λοιπον και απο εμενα.Μολις εμαθα για το φορουμ ενοιωσα χρεος να γινω μελος λογω της μεγαλης αγαπης για το ανιμε που με μεγαλωσε.Πολυ καλη δουλεια παιδια.Ευγε! nice! 

Aldark

Aldark

 

καλωσήρθες φίλε μου κοντά μας , ελπίζω να γίνεις μόνιμος όμως ε :Ρ
Σε μεγάλωσε; πόσα χρόνια βλέπεις;; :Ο

razor1911

razor1911

 

Καλως βρηκες αυτο το μερος

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλωσήρθες ATHELAS. Δεν χρειάζεται να στέλνεις πμ σε κάθε μέλος για να μας χαιρετήσεις :xD:

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

ATHELAS

avatar

 

οκ καλως απλα κατατοπηστε με λιγο μεχρι να μαθω τα κατατοποια για τα μηνυματα το καταλαβα και συγνωμη στα παιδια αν εγινα κουραστηκος αρχη ειναι ακομα θα μαθω

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Οχι, απλά είδα ότι μου έστειλες πμ και φαντάστηκα ότι έκανες το ίδιο και με τους άλλους. Και είναι τζάμπα δουλειά να τους πιάνεις έναν-έναν.
Τα πράγματα είναι πραγματικά απλά. Εδώ συστηνόμαστε, καλωσορίζουμε τα νέα μέλη και λέμε (αν θέλουμε) διάφορες πληροφορίες για εμάς (π.χ Μου αρέσει το γιουβέτσι) κ.τ.λ. Στα άλλα θέματα πάνω κάτω ο τίτλος τους τα λέει όλα.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

ATHELAS

avatar

 

ενταξει σε ευχαριστω πολλυ φιλε παντως απο οτι καταλαβα παιζει να ειμαι ο μεγαλυτερος απο ολους εδω μεσα

Aldark

Aldark

 

Φίλε μου καλωσήρθες , νομίζω ότι όντως είσαι ο μεγαλύτερος εδώ μέσα όντως! Αλλά αυτό δεν έχει σημασία , το φόρουμ είναι για όλους ! Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε εμείς να σε βοηθήσουμε!

ATHELAS

avatar

 

τι να κάνουμε όταν ξεκίνησα να βλέπω one piece ήμουν σχεδόν στην ίδια ηλικία πού είναι τα περισότερα παιδία εδώ μέσα πού να φανταστώ ότι θα κρατήσει τόσο πολλύ αν και γενικά ειμαι fun των manga και των anime

Giorgos

Giorgos

 

Να καλωσορισω και γω με την σειρα μου τα νεα μελη!! :) Α,και σεβασμος στον Αθελας καθως ειναι ο μεγαλυτερος!! :ρ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης