Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 28]

Oro Jackson

Oro Jackson

 

logisths me to mma to pas sovara? egw kanw krav-maga, an se endiaferei psaxto kai an exeis ligo piragmeno egkefalo tha gineis kalos.

skiouros

avatar

 

καλησπερα και απο μενα παιδες με λενε Σταυρο μενω κρητη τωρα και γουσταρω να λιωνω στο pc

http://www.fanslave.net/ref.php?ref=443405

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
κροκόδειλος, σκίουρος.. ναζέψαμε όλο το ζωικό βασίλειο??? :xD:
Τι πρωτότυπια στα ονόματα είνιαι αυτή?? :xD:

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Πρώτα από όλα, καλωσορίσατε παιδιά...
Δεύτερον, @ Πάττυ,
Ο πρώτος που έβαλε ζώο στο όνομα του ήμουν εγώ... Jim McDuck BICHES (αστείο που προορίζεται για την Πάττυ).
Επίσης είμαι ο πρώτος που έχει και banneraki κάτω από το όνομα του που περιέχει ζώα...
ΕΔΙΤ: Λάθος, κάποτε είχαμε βάλει στον Giotto έναν μεταξοσκώληκα... παρόλαυτά πάλι τα σπάω...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Giorgos

Giorgos

 

γουελκαμ γκαϊζ!! gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
πολλους rookies γεμησαμε αυτον τον καιρο ρε παιδια

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Jim McDuck έγραψε:Πρώτα από όλα, καλωσορίσατε παιδιά...
Δεύτερον, @ Πάττυ,
Ο πρώτος που έβαλε ζώο στο όνομα του ήμουν εγώ... Jim McDuck BICHES (αστείο που προορίζεται για την Πάττυ).
Επίσης είμαι ο πρώτος που έχει και banneraki κάτω από το όνομα του που περιέχει ζώα...
ΕΔΙΤ: Λάθος, κάποτε είχαμε βάλει στον Giotto έναν μεταξοσκώληκα... παρόλαυτά πάλι τα σπάω...

Ρεεεε θέλω και εγώ μπανεράκι που θέλω να επιμεληθώ προσωπικα!!!
γινεται???? plz plz plz plz plz plz plz plz plz
ADMINS??? Anyone?? whistle
Και το McDuck δεν θεωρείται ζώο... μην ξαναπείς τον αγαπημένο μου Σκρουτζάκο ζώο!!! aww aww aww
(Αγαπημένος λημνοπουλίτης ever!!! :haha: :haha: :haha: )

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Και εμένα ο Σκρούτζ είναι ο αγαπημένος μου...
Είναι το πιο πλούσιο παπί στον κόσμο....παπί...το παπί είναι ζώο...trust me I'm a vet. drinking ice tea :D
Όσο για το μπάννερ, από ότι κατάλαβα είναι σχετικά εύκολη υπόθεση να σου βάλουν ένα, οπότε μόλις δεις αντμιν όρμα...

'Patty Open It':

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Jim McDuck έγραψε:Και εμένα ο Σκρούτζ είναι ο αγαπημένος μου...
Είναι το πιο πλούσιο παπί στον κόσμο....παπί...το παπί είναι ζώο...trust me I'm a vet. drinking ice tea :D
Όσο για το μπάννερ, από ότι κατάλαβα είναι σχετικά εύκολη υπόθεση να σου βάλουν ένα, οπότε μόλις δεις αντμιν όρμα...

'Patty Open It':

Χαχαχαχα, που το ξέρεις πως σε παρακολουθώ??? heh look at that heh look at that
Σπόιλερ:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Patty D Luffy έγραψε:
Jim McDuck έγραψε:Πρώτα από όλα, καλωσορίσατε παιδιά...
Δεύτερον, @ Πάττυ,
Ο πρώτος που έβαλε ζώο στο όνομα του ήμουν εγώ... Jim McDuck BICHES (αστείο που προορίζεται για την Πάττυ).
Επίσης είμαι ο πρώτος που έχει και banneraki κάτω από το όνομα του που περιέχει ζώα...
ΕΔΙΤ: Λάθος, κάποτε είχαμε βάλει στον Giotto έναν μεταξοσκώληκα... παρόλαυτά πάλι τα σπάω...

Ρεεεε θέλω και εγώ μπανεράκι που θέλω να επιμεληθώ προσωπικα!!!
γινεται???? plz plz plz plz plz plz plz plz plz
ADMINS??? Anyone?? whistle
Και το McDuck δεν θεωρείται ζώο... μην ξαναπείς τον αγαπημένο μου Σκρουτζάκο ζώο!!! aww aww aww
(Αγαπημένος λημνοπουλίτης ever!!! :haha: :haha: :haha: )
δηλαδη απο εκει βγαινει το nickname του τζιμ????? erk
εγω νομιζα οτι το MCDUCK που ειχε βαλει ηταν MC ωπος λεμε ραπερ γιοοοου και duck \poy einai h papia :xD:

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:
Jim McDuck έγραψε:Πρώτα από όλα, καλωσορίσατε παιδιά...
Δεύτερον, @ Πάττυ,
Ο πρώτος που έβαλε ζώο στο όνομα του ήμουν εγώ... Jim McDuck BICHES (αστείο που προορίζεται για την Πάττυ).
Επίσης είμαι ο πρώτος που έχει και banneraki κάτω από το όνομα του που περιέχει ζώα...
ΕΔΙΤ: Λάθος, κάποτε είχαμε βάλει στον Giotto έναν μεταξοσκώληκα... παρόλαυτά πάλι τα σπάω...

Ρεεεε θέλω και εγώ μπανεράκι που θέλω να επιμεληθώ προσωπικα!!!
γινεται???? plz plz plz plz plz plz plz plz plz
ADMINS??? Anyone?? whistle
Και το McDuck δεν θεωρείται ζώο... μην ξαναπείς τον αγαπημένο μου Σκρουτζάκο ζώο!!! aww aww aww
(Αγαπημένος λημνοπουλίτης ever!!! :haha: :haha: :haha: )

Φτιαξτο αντε.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Διαστάσεις θέλω για να το ετοιμάσω :mueh: :mueh: :mueh:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
γιατι δεν κανουμε διαγωνισμο χριστουγενιατικο μπανερ

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Καλή ιδέα!!! gj! gj! gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
θα σας σκεισω ολλα περιμενω απαντηση απο αντμιν

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ανοιξτε τοπικ στα οφφ, ποσταρετε εκει τις δημιουργιες σας και θα ψηφισουμε μετα. Σας δινω την εγκριση αλλα κανονιστε τα εσεις.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε έλι, τι μέγεθος να έχει το ανωμαιάρικο μπάνερ μου??? :xD: :xD:

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Ρε έλι, τι μέγεθος να έχει το ανωμαιάρικο μπάνερ μου??? :xD: :xD:

Ρε τι σε νοιαζει? Το προβλημα ειναι να μεγαλωνεις τις εικονες οχι το αντιθετο. Κανε μια μεγαλη με οτι θες και αναλογως τη χρηση της την προσαρμοζεις.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι και το νικιτριο μπανερ θα ειναι διακοσμημενο στο onepiece.gr

StathisPro7

StathisPro7

 

Γεια σας και απο μενα.Σταθη με λενε Πειραια μενω,18 χρονων τεχνικος δικτυων υπολογιστων σε Ι.Ι.Ε.Κ εψαχνα για ενα ελληνικο σαιτ οσον αφορα το οπ και να μαι n3 n4

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
n1n2n3n4

Γειά σου Στάθη!!! !! hi!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε εχω ξεχασει να συστηθω σαν καλος κυριος που ειμαι..
ειμαι ο δημητρης ειμαι 18 ετων σπουδαζω τιποτα
το αγαπημενο μου χρωμα ειναι το πρασινο το αγαπημενο μου γκειμ στο ps3 ειναι το προ το επιθετο μου ειναι αναστασιου εχω ριζες και απο την ρωσια(ειναι η μανα μου)εχω υψος 1.83 εχω ενα σκυλη που τον λενε ζακι εχω επισης και εναν μπασταρδο αδερφο που βλεπει one piece

rafiskamares

rafiskamares

 

χαιρετω! ειμαι ο ραφαελλος 21 απο κυπρο και μενω αθηνα. ο πολυς ελευθερος χρονος και η πορωση με το one piece με εφεραν εδω.. μαζευω μαχαιρια και μαθενω κολπα !! παραλληλα με αυτο σπουδαζω πολιτικες επιστημες οποτε προσεχετε μην σας κυβερνησω καποτε... εχω και ενα σκυλλο τον ρας o οποιος ειναι καλος μου νακαμα

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καλως ηρθες στην παρεα μας. Ραφαελο/ε
Καιρος ηταν για λιγο νεο αιμα. gj!

Αμα οντως κυβερνησεις καποια μερα , Να αναγκασεις ολη την βουλη να δει και τα 10000000 επεισοδια του ΟΠ που θα εχουν βγει μεχρι τοτε σερι, οσες μερες και αν παρει. Να γελασουμε και εμεις λιγο, να μαθουν και αυτοι τι ειναι οι αξιες και η τιμιοτητα.

razor1911

razor1911

 

rafiskamares έγραψε:χαιρετω! ειμαι ο ραφαελλος 21 απο κυπρο και μενω αθηνα. ο πολυς ελευθερος χρονος και η πορωση με το one piece με εφεραν εδω.. μαζευω μαχαιρια και μαθενω κολπα !! παραλληλα με αυτο σπουδαζω πολιτικες επιστημες οποτε προσεχετε μην σας κυβερνησω καποτε... εχω και ενα σκυλλο τον ρας o οποιος ειναι καλος μου νακαμα

Καλως μας βρηκες Ραφαελλε :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης