Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Για ποιο λόγο βλέπετε και γιατί θα προτείνατε το One Piece σε κάποιον;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
το βλεπω γιατι απλα το αγαπω.ειναι ενα κομματι απο το παρελθον μου που πραγματικα με αλλαξε.οταν το ειδα ημουν παιδι κ μου εδειξε κατι το διαφορετικο απο ολα τα κινουμενα π εβλεπα τοτε.ναι,ειχε βια και αιμα (πραγματα που θα ηταν καλυτερο για ενα παιδι να μη τα βλεπει απο παιδι,αρκετα θα δει οταν μεγαλωσει) αλλα με κρατησαν οι αξιες και τα συναισθηματα τις οποιες μετεδιδε και συνεχιζει να μεταδιδει.

θα το προτεινα σε καποιον γιατι ειναι κατι το διαφορετικο.δεν υπαρχει κατι εντελως παρομοιο με αυτο,και εχει ενδιαφεροντες χαρακτηρες,ψαγμενη πλοκη,εχει εναν ρεαλισμο για shounen,πειρατες(χροοοοοονιο κολλημα) και σε κραταει.ειναι ενα anime/manga που σου προξενει ποικιλα συναισθηματα(μια κλαις κ μια πεθαινεις στο γελιο,μια εισαι σοβαρος και μια αγωνιας για το τι θα γινει μετα.)δεν ειναι προβλεψιμο και ολα,ακομα και η πιο μικρη λεπτομερεια,παιζουν καποιο ρολο.

το μονο που φοβαμαι ειναι οτι για καποιον που δεν το εχει δει ποτε,μπορει να μη κατσει να δει ολα αυτα τα επεισοδια η να διαβασει ολα αυτα τα chapters.αλλα αυτο ειναι θεμα του αλλου και το αν εχει τη προδιαθεση να ασχοληθει.


x3

manos-sk8

manos-sk8

 

βατόμουρο έγραψε:το βλεπω γιατι απλα το αγαπω.ειναι ενα κομματι απο το παρελθον μου που πραγματικα με αλλαξε.οταν το ειδα ημουν παιδι κ μου εδειξε κατι το διαφορετικο απο ολα τα κινουμενα π εβλεπα τοτε.ναι,ειχε βια και αιμα (πραγματα που θα ηταν καλυτερο για ενα παιδι να μη τα βλεπει απο παιδι,αρκετα θα δει οταν μεγαλωσει) αλλα με κρατησαν οι αξιες και τα συναισθηματα τις οποιες μετεδιδε και συνεχιζει να μεταδιδει.

θα το προτεινα σε καποιον γιατι ειναι κατι το διαφορετικο.δεν υπαρχει κατι εντελως παρομοιο με αυτο,και εχει ενδιαφεροντες χαρακτηρες,ψαγμενη πλοκη,εχει εναν ρεαλισμο για shounen,πειρατες(χροοοοοονιο κολλημα) και σε κραταει.ειναι ενα anime/manga που σου προξενει ποικιλα συναισθηματα(μια κλαις κ μια πεθαινεις στο γελιο,μια εισαι σοβαρος και μια αγωνιας για το τι θα γινει μετα.)δεν ειναι προβλεψιμο και ολα,ακομα και η πιο μικρη λεπτομερεια,παιζουν καποιο ρολο.

το μονο που φοβαμαι ειναι οτι για καποιον που δεν το εχει δει ποτε,μπορει να μη κατσει να δει ολα αυτα τα επεισοδια η να διαβασει ολα αυτα τα chapters.αλλα αυτο ειναι θεμα του αλλου και το αν εχει τη προδιαθεση να ασχοληθει.


x3

συμφονω απολυτα μαζι σου.. :xD:
οταν εμαθα για τις καταστροφες στην ιαπονια το πρωτο που σκεφτικα ειναι το one piece και ο οντα!!!! ακομα και τωρα που μπαινω στο watchop και δεν βλεπω καινουριο trailer ανχονομαι και σκευτομαι οτι δεν θα βγει καινουριο επισοδιο!!!! :xD:

Mike13

Mike13

 

Εγω θα το προτηνα γιατι τα σπαει!!!σε καθε επισοδιο πορονομαι ολο και ποιο πολυ~!!!!!!~##!!!## Για ποιο λόγο βλέπετε και γιατί θα προτείνατε το One Piece σε κάποιον; - Σελίδα 3 555517 Για ποιο λόγο βλέπετε και γιατί θα προτείνατε το One Piece σε κάποιον; - Σελίδα 3 555517

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

TeRaS

TeRaS

 

Παρακολουθω οne piece για το απειρο γελιο που προσφερει και θα το προτεινα για τον ιδιο λογο

Νικολής

Νικολής

 

Kαι εγω μολις ακουσα για σεισμο στην Ιαπωνία λεω ωχ δεν βγαινει επεισόδιο αυτήν την Κυριακή......

MersaL

MersaL

 

Γιατί είναι το καλύτερο Anime ever!
Η πλοκή,οι χαρακτήρες,τα μέρη,οι απίστευτοι διάλογοι,το συναίσθημα που επικρατεί τα πάντα.
Το One Piece είναι ένα απλά ιδιοφυές anime!

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
για τη Robin

MersaL

MersaL

 

Shadow Ace έγραψε:για τη Robin

Captain-Law

Captain-Law

 

MersaL έγραψε:
Shadow Ace έγραψε:για τη Robin
Πές μου οτι δεν έχεις κάτσει να το δείς όλο....

MersaL

MersaL

 

Captain-Law έγραψε:
MersaL έγραψε:
Shadow Ace έγραψε:για τη Robin
Πές μου οτι δεν έχεις κάτσει να το δείς όλο....
Το νόημα κράτα

HikenNoMikeJames

HikenNoMikeJames

 

βλέπω γιατί το προτείνουνε παρα πολύ και πιστεύω είναι το καλύτερο anime αλλα δεν έχω δει και πολλά για να έχω μια ολοκληρωμένη άποψη.Έχω δει hunter x hunter,onepiece,bleach αυτά μονο

Kamikaze

Kamikaze

 

Έχεις δει Hunter x Hunter και πιστεύεις ότι το anime του One Piece είναι καλύτερο;

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν βλέπω καν αυτή τη σαχλαμάρα, σιγά μην το πρότεινα κιόλας

HikenNoMikeJames

HikenNoMikeJames

 

γιατί είναι καλύτερο απλά

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ουτε καν ειδικα τωρα...

HikenNoMikeJames

HikenNoMikeJames

 

Deathracer2009 έγραψε:Ουτε καν ειδικα τωρα...
γούστα είναι αυτά εμενα μου αρέσει πολύ και σε πολύ κόσμο επίσης είναι το πιο εμπορικό ανιμε

το hunter x hunter δεν ήταν τόσο καλο πέρα από τα επεισόδια με τις μύγες  δεν είχε κάτι άλλο και έμεινε και μισό γιατί δεν έχουν σκεφτεί ακόμα τι να κάνουν στη συνεχεια ενώ το one piece έχει 700+ επεισόδια και δεν το σταματάνε να σκεφτούν πλοκή

Shikkoku

Shikkoku

 

Ο μόνος λόγος που θα το πρότεινα σε κάποιον θα ήταν για να μπει στο φόρουμ:3

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν είναι το πιο εμπορικό anime, είναι το πιο εμπορικό manga! Το anime είναι για τα σκουπίδια.

το hunter x hunter δεν ήταν τόσο καλο πέρα από τα επεισόδια με τις μύγες  δεν είχε κάτι άλλο και έμεινε και μισό γιατί δεν έχουν σκεφτεί ακόμα τι να κάνουν στη συνεχεια ενώ το one piece έχει 700+ επεισόδια και δεν το σταματάνε να σκεφτούν πλοκή
Ok, σου αξίζει το anime του OP.

Και για να είμαι on topic δε βλέπω One Piece αλλά θα το πρότεινα σε κάποιον γιατί το manga γαμεί.

Red Yonko

Red Yonko

 

Και γω μαλλον για το αλτερ θα πω... Το ξεκινησα παντως περσυ να το βλεπω με υποτιτλους

Kamikaze

Kamikaze

 

Kamikaze έγραψε:Και για να είμαι on topic δε βλέπω One Piece αλλά θα το πρότεινα σε κάποιον γιατί το manga γαμεί.
Πλέον ούτε το manga γαμεί.

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά ελπίζουμε να στρώσει το manga

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Επιλεκτικά κάποια πράγματα στο Youtube πλέον. Δεν σε ψήνει να το συνεχίσεις το anime.

Tcixlas

Tcixlas

 

κάπως έτσι νομίζω είναι όλοι... δε θα το σύστηνα πλέον είναι η αλήθεια... έχει χαθεί ο ρομαντισμός που υπήρχε στην αρχή

Aokiji

Aokiji

 

Πρέπει να είναι το καλύτερο ανιμε που έχω συναντήσει ποτε... Μάλλον θα του μίλαγα για τα βυζια της ναμι και δεν θα έκανε πίσω αυτος..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης