Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο

The Strongest Man

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c101%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 1% [ 1 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c1030%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 30% [ 36 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 2% [ 2 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c1032%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 32% [ 39 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c107%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 7% [ 9 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Vote_c10 2% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 121

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 17]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ηταν δυνατοτεροι αλλα παραμενουν οι πιο δυνατοι ο ρεηλεη αντιστεκοταν στ κιζαρου με τεραστια ευκολια

Aldark

Aldark

 

Συμφωνα με τη θεωρεια μου ο Κιζαρου ειναι πιο παλιος απο τον Ακαινου και τον Αοκιτζι για τον απλουστατο λογο οτι δεν τον εδειξε εκεινη την εποχη να ναι Vice-Admiral , πιστευω οτι ηταν Admiral μαζί με τον Sengoku (πιο μικρος φυσικα σε ηλικια)


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ή μπορει και να μην ηταν καθολου αλλα φαινεται πιο μεγαλος απο τους αλους δυο

D.Dragon

avatar

 

O Rayleigh είναι συνταξιούχος. Πλην αυτού χρησιμοποιεί σπαθί στο 0, γεγονός που μας επιτρέπει να υποθέσουμε πως είναι κατώτερος του Mihawk, αφού ο τελευταίος είναι ο δυνατότερος ξιφομάχος.
Οσο αφορά τον Sengoku έχει το ανώτερο αξίζωμα στο ναυτικό και δείχνει ανεπηρέαστος από τα σημάδια του χρόνου (λόγω φρούτου ίσως).

didimakia

didimakia

 

Κοιτα το οτι ο Mihawk ειναι ο δυνατοτερος ξιφομαχος ειναι φημες... σχεδον κανεις δεν ηξερε οτι ο Rayleigh ακομα ζουσε...γι αυτο πιστευω πως τον βγαλαν καλυτερο ξιφομαχο..και νομιζω το ειχαμε μαθει απ τους 2 βλακες φιλους του ζορο στο barattie arc...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Aldark

Aldark

 

Και ο ιδιος ο Rayleigh πιστευω δε θα αφηνε να μαθευτει οτι ειναι ο "καλυτερος" γιατι οπως λεει
-It's their era!


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Maxres11

D.Dragon

avatar

 

Έχει ειπωθεί και από τον Zeff που είναι βατεράνος της Grand Line, και όταν επιτίθεται κατά την διάρκεια του πολέμου στον Ασπρογέννη και τον σταματάει ο Jozu, ένας πειρατής αποκαλέι την επιθεσή του "the world's strongest slash".
Δεν τον πάω σαν χαρακτήρα αλλά είναι σαν να το έχει πει ο Oda ότι είναι ο δυνατότερος.

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
oτι ο μιχακ ειναι ο δυνατοτερος ξιφομαχος δεν ειναι φημες ειναι γεγονος...

Μη ξεχναμε οτι ειναι ισαξιος αν οχι δυνατοτερος του shanks... Απορω γιατι λειπει απο το πολλ ο μιχακ και ειναι μεσα ο doflamingo... lol


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

λεπει γιατι κανεις απο δω "δεν τον συμπαθει"....επειδη ειναι μυστηριος και δεν μας εχει δειξει πολλα γι αυτον......
ρε μας εχει δειξει οτι ειναι δυνατος....
ολο λετε οτι ειναι αδυναμος και αδυναμος...ενω για το Doflamingo που μας εχει δειξει ακομη λιγοτερα και ειναι πολυ πιο μυστηριος λετε οτι ειναι τουμπανο και ο πιο δυνατος....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την HawkEyes Juracule στις Δευ 19 Ιουλ 2010, 17:44, 2 φορές συνολικά


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Db0370

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
αχ λειπει επειδη δε τον συμπαθουνε... οτι να ναι ΛΟΛ


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ρε δεν τα λεω γω....κοιτα τα παλια ποστ...ετσι λενε..."δεν τον συμπαθω" και "δεν τον συμπαθω" ολη την ωρα...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Db0370

D.Dragon

avatar

 

Δεν παίζει να ναι κανένας από τους 2 ο δυνατότερος.
Ο Doflamingo κυνηγούσε τον κροκόδειλο και δεν έδειξε κάμια ικανότητα που θα μπορούσε να τον βγάλει knock out.
O Mihawk πάλι έκοψε ένα παγωμένο κύμα αλλά και πάλι δεν δείχνει να ναι ο δυνατότερος.
Λογικά απέχουν από το επίπεδο yonkou.

didimakia

didimakia

 

Τον εβαλα για να μην κλαιτε...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

IwantCookie

IwantCookie

 

καλά έκανες...:Ρ


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

νταξ τωρα επιτελους μπορω να κοιμηθω χωρις τα χαρτομαντιλα διπλα...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Db0370

Go.D.yo

Go.D.yo

 

Δεβ ξερω γιατι αλλα μου ηρθε και ψηφισα τον Rayleigh!Θεωρω πως αυτος και ο Shanks εκτος απο την δυναμη που κατεχουν, γνωριζουν και παρα πολλα σχετικα με τον κοσμο του ONE PIECE...και οπως ειπε και η Shakky στο Archipelago ''Knowledge is power you know!!''.Ως πιο γερος ο φιλος μας ο Rayleigh ειναι και σοφοτερος οποτε εκλεισα προς την μερια του.Καπου ειδα για Don Flamingo...επικεντρωνομαι σε αυτον γιατι εχει γινει μεγαλος ντορος για τον συγκεκριμενο char.Σιγουρα ρε μαγκες ο τυπος εχει μεγαλη...αρκετα μεγαλη δυναμη , αλλα δεν παυει να ειναι ενα πιονη της World Goverment και των Marine.Τωρα θα μου πειτε πως εχει και τα δικα του σχεδια...κατι σαν Blackbeard...οτι τους χρησιμοποιει και ετσι, ομως ειναι τοσο χεστης που οποιοδηποτε σχεδιο και να εχει, δεν εχει τα κοτσια να τα βαλει με ολους τους υπολοιπους και να συνεχιζει με το δικο του πληρωμα.Που πιστευω σιγα μην εχει νακαμα αυτο το ατομο γιατι μου φαινεται πολυ εγωιστης!!
Μακρυγορισα αλλα ηθελα πολυ να τα πω αυτα σχετικα με Don Flamingo...(οπως καταλαβατε τον ψιλοσιχαινομαι :P )

Aldark

Aldark

 

ειναι τοσο χεστης

since when? δεν τον ειδα γω ποτε να κρυβεται.....

Που πιστευω σιγα μην εχει νακαμα
Πληρωμα ειχε δεν ξερω αν ειχαν την εννοια των νακαμα (φιλαρακια κι ετσι) , αλλα ειχε και μπορει να μην ειχε μονο ενα που το χει παρατησει (του Μπελαμυ) αλλα να χει κι αλλα και να ναι ακομα καπταιν...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Maxres11

Go.D.yo

Go.D.yo

 

Εγω δεν σου ειπα πως κρυβεται..σου ειπα πως ειναι χεστης.!Δεν εχει τα κοτσια να ερθει σε συγκρουση με τους Marines...ακομα και με τους υπολοιπους πειρατες!
Σιγουρα δεν γνωριζουμε και πολλα για τον τυπο αλλα εμενα ετσι μου φαινεται...

didimakia

didimakia

 

Βασικα μπορει να μην εχει κοτσια αλλα ξερει να εκμεταλευεται καταστασεις...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Go.D.yo

Go.D.yo

 

Και πιστευω πως θα παιξει μεγαλο ρολο στην πλοκη.Επιμενω πως δεν ειναι ο δυνατοτερος και η δυναμη του δεν θα παιξει τοσο μεγαλο ρολο οσο η πονιρια του!Ειμαι σιγουρος πως θα ειναι μεγαλο εμποδιο στα σχεδια καποιου...δεν νομιζω πως θα ειναι στο δρομο των Mugiwara...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark έγραψε:Συμφωνα με τη θεωρεια μου ο Κιζαρου ειναι πιο παλιος απο τον Ακαινου και τον Αοκιτζι για τον απλουστατο λογο οτι δεν τον εδειξε εκεινη την εποχη να ναι Vice-Admiral , πιστευω οτι ηταν Admiral μαζί με τον Sengoku (πιο μικρος φυσικα σε ηλικια)

εγώ πιστεύω ο Akainu

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Johnyman έγραψε:
Aldark έγραψε:Συμφωνα με τη θεωρεια μου ο Κιζαρου ειναι πιο παλιος απο τον Ακαινου και τον Αοκιτζι για τον απλουστατο λογο οτι δεν τον εδειξε εκεινη την εποχη να ναι Vice-Admiral , πιστευω οτι ηταν Admiral μαζί με τον Sengoku (πιο μικρος φυσικα σε ηλικια)

εγώ πιστεύω ο Akainu

κυριαρχο ρολο τωρα βλεπουμε να εχει ο ακιανου γτ ειν και ο μονος που το πιστευει οι αλλοι ειν στ @@ ολα :haha:

Go.D.yo έγραψε:Δεβ ξερω γιατι αλλα μου ηρθε και ψηφισα τον Rayleigh!Θεωρω πως αυτος και ο Shanks εκτος απο την δυναμη που κατεχουν, γνωριζουν και παρα πολλα σχετικα με τον κοσμο του ONE PIECE...και οπως ειπε και η Shakky στο Archipelago ''Knowledge is power you know!!''.Ως πιο γερος ο φιλος μας ο Rayleigh ειναι και σοφοτερος οποτε εκλεισα προς την μερια του.

+100000000 αλλος ενας εξυπνος στη παρεα μας gj!

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ετσι ετσι μαζευομαστε πολλοι εξυπνοι xD

Rayleigh da powah~!!!
ομως εχει μονο 4 ψηφους...O_O
τρεχατε ολοι καντε vote cancel και ψηφατε Rayleigh!^^


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Db0370

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
λολ εγω δν εχω ξηφησει ακομα :haha: τρεχω τωρα

quenta

quenta

 

κανονικα αν δεις τα πραγματα ως εχουν αυτη την στιγμη οι ποιο δυνατοι ειναι η ο blackbeard η ο σανκς..ο ενας λογο του χακι και ο αλλος λογο των δυναμεων του..τωρα ποιος θα νικησει ποιον δεν ξερω αλλα αυτοι ειναι οι ποιο δυνατοι στανταρ..

μετα μπορεις να πεις οτι παιζει να ειναι και οι αλλοι 2 ιονκου λογο του οτι δεν ξερουμε τι καπνο φουμαρουν αλλα για να ειναι ιονκου παει να πει οτι ειναι ισα κι ομια με τον σανκς...

τωρα στην ψηφοφορια μερικοι ψυφιζουν οποιον γουσταρουν ποιο πολυ..πχ τον ray..ο ray στανταρ δεν ειναι ο ποιο δυνατος επειδη εχει γερασει..εδω τον κιζαρου δεν εκανε καλα και απλα τις παιζανε..θα μου πεις τον επαιζε στα ισα αλλα δεν τον νικησε ευκολα η κατι τετοιο..
οποτε ο ray δεν μπορει να ειναι ο ποιο δυνατος..αλλα ιδη τον εχουν ψυφισει πολοι..


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 6 Kinoumeni-memories

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης