Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Aldark

Aldark

 

οχι ρε τους εχω απο παλια σιγα μην κανω και συλλογη (αν και στο μσν τους ειχα ολους μαζι σε γκρουπ)
, ρε δε ξερω αν ητανε ο μπηινγκ οφ δαρκνεςς..τον ειχα κι αυτον καπως αλλιως ηταν η φατσα του... , και τον quenqa (ετσι τον λεγανε; xD) εχω νομιζω επισης

ελιντορ ζουνε ναι :Ρ

παττυ οχι σπαμ στα αλλα θεματα εννοω δεσποινις μου careless run


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Φαντάρος έκανα Πάτρα και Βέροια , αλλα επειδή δεν είχα βίσμα με έστειλαν 4 τελευταίους μήνες Εβρο..
302 ΕΣΣΟ!!!!! 3ος Λόγχος αετών!!! Εεε ρε τι μου θυμίσατε... ouf ouf 
Πέρασα δύσκολο φανταρλίκι..

(γιαοιστρια ??... καλό, μαρέσει :xD: :xD: :xD: )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
είπα 1 φορά...μην με βάζεις να τα ξαναλέω..αν λες κάτι άλλο my bad


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

maggie

maggie

 

γιάννη απάντα ρε.

και ναι congrats στους νέους μοντ αλλά έχω να πω τα εξής.

α.μέχρι αύριο θα σας κάνω τη ζωή κόλαση
β. ο ελιντορ θα πάει φαντάρος οπότε από σεπτέμβρη θα γνωρίζω το ακκ του αντμιν αναγκαστικά...να μάθετε όσοι δεν δηλώσατε βασιλιάδες μου
και γ. γιάννη μην κλαις. ο αλδάρκ δίνει πανελλήνιες φέτος και δεν θα μπορέσει να φέρει εις πέρας τις υποχρεώσεις του.

εδιτ:που το είπες?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Κυρ 30 Ιουν 2013, 01:30, 1 φορά


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ε πήγε και το διέγραψε το θέμα με τη δήλωση 2 νέων μοντ..his bad..


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Aldark

Aldark

 

γιατι μαγδουλα να μου κανεις τη ζωη κολαση; so bored. 
ναι η αληθεια ειναι οτι δινω πανελληνιες , αλλα θα προσπαθησω να κανω τη δουλεια μου...ειμαι αρκετα κομμενος δε παιζει να τα κοψω μαχαιρι τα φορουμζ.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Maxres11

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 2rcai6r


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ααααα... γατάκια...

Έλι σε καλεί η μαμα πατρίδα??
Έχω να σου δώσω συμβουλές για ανώδυνη θητεία :xD: 
Έχω και έναν οδηγό επιβίωσης της S.A.S.. pocket size.. στον πουλάω κοψοχρονιά!! :xD: 
Και tips για να λουφάρεις, και πως να γλύφεις ανώτερους, όλα σε σκονάκι...
Δες που θα σε στείλουν μπας και ξέρω κανέναν ΕΠΟΠ ή κανέναν ανώτερο και βολέψεις και τις υπηρεσίες... :xD: :xD: 

@Maggie... τι τους θες τους βασιλιάδες.. η εξουσία είναι γένους θηλυκού!! :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

τι φαση ακριβως παττυ γιατι ξερεις τοσα για στρατο; :xD:


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γιατί έκανα φαντάρος το 2009-10 whistle whistle 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

maggie

maggie

 

Aldark's Mother έγραψε:ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 2rcai6r
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Funny-gif-cat-drinking-water
Patty D Luffy έγραψε:Ααααα... γατάκια...

Έλι σε καλεί η μαμα πατρίδα??
Έχω να σου δώσω συμβουλές για ανώδυνη θητεία :xD: 
Έχω και έναν οδηγό επιβίωσης της S.A.S.. pocket size.. στον πουλάω κοψοχρονιά!! :xD: 
Και tips για να λουφάρεις, και πως να γλύφεις ανώτερους, όλα σε σκονάκι...
Δες που θα σε στείλουν μπας και ξέρω κανέναν ΕΠΟΠ ή κανέναν ανώτερο και βολέψεις και τις υπηρεσίες... :xD: :xD: 

@Maggie... τι τους θες τους βασιλιάδες.. η εξουσία είναι γένους θηλυκού!! :xD: 

patty έχεις δίκιο..μαζί θα κυβερνήσουμε το φόρουμ από σεμπτέβρη  is there trouble?

ps. τσάμπα θα πάνε οι συμβουλές είναι στρατόκαυλος >.<


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
την εικόνα την έπιασες ?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^^ Αααα... ας δηλώσει για ειδικές δυνάμεις τότε..
Είχαν πάρει τον φίλο μου (έκανε αμαν για να τον βγάλουν βέβαια :xD: )
Αλλα και εκεί τους πρώτους 3 μήνες μόνο έχει ζόρι και μετα πιο πολύ ξύσιμο... Μόνο ο πράσινος μπερές σου μένει!! :xD: :xD: :xD: 
Εμένα πάντως το αγαπημένο μου είναι το νεκροτάμπελο.. ακόμα το φοράω :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ταυτοτητα λεγεται....

Δε θελω συμβουλες για ανωδυνες θητειες, να μου λειπουν.

Η μαμα πατριδα καλει τον Ελιντορ, ο Ελιντορ απαντα. Ηρθε ο καιρος λοιπον να κατακτησω και τον Ελληνικο στρατο και να τον κανω ενα καλυτερο μερος.

Εντιτ. Τον οδηγο επιβιωσης της S.A.S. εννοειται πως τον εχω......

maggie

maggie

 

Aldark's Mother έγραψε:την εικόνα την έπιασες ?
όχι xD

@patty:
αυτό θα δηλώσει..μην λες για στρατό πάττυ έχω καεί..περίμενα πως και πως να πάει ο φλώρος(δεν ειν τυχαίο που είναι παναθηναικός) ο αδερφός μου να γίνει άντρας!(να τον ξεφορτωθώ ένα χρόνο xD) και του έφτιαξαν μετάθεση για γιες.........:buhu: 

Ξύπναγε στις 8, έπαιρνε μετρό, καθόταν σε ένα γραφείο με υπολογιστή καi ξαναγύριζε σπίτι στις 3...ζήτημα να έιχε κάνει μόνο 5 σκοπιές...


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Aldark

Aldark

 

πιο μικρος απο σενα ειναι ο μπρο σου;

 εντιτ: εμενα ο αδερφος μου ειχε κανονισει με μεσο κι ετσι να παει στο νησι που ηταν και η κοπελα του διορισμενη δασκαλα τοτε , και ιδιος μου φανηκε οταν ηρθε , α παχυνε λιγο :xD:


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Νεκροτάμπελο το λενε!! Θα τα μάθεις μέσα! whistle whistle 
Τη σαπίλα που λέγεται Ελληνικός στρατός καλύτερο μέρος...?? Σου ήρθε χαρτί βασικά, ξέρεις που σε στέλνουν?? :xD: :xD: 
(πωπω, τι μου θυμίσατε πάντως.. με πήγατε χρόνια πίσω :xD: )


Maggie... αν έχεις βίσμα ή είσαι κωλόφαρδος αυτά είναι.. και ένας φίλος μου όλη τη θητεία την έβγαλε στον Αγία Τριάδα, να κοιτάει κωλαράκια στην παραλία στα θέρετρα των στρατιωτικών.. :buhu: :buhu: 
Και το δικό μου το κουτσούνι το στείλανε Εβρο με 20 πόντους χίονι, μου έπαθε κρυοπαγήματα, και έκανα να τον δω μήνες!! ellefson you is mean ellefson you is mean 
Αδικίες... daaamn! 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

maggie

maggie

 

δίδυμος.

και αυτουνού με βύσμα η θητεία.

βέβαια είχε ένα κακό και κακοπέρασε, οι υπολογιστές του γιες δεν μπαίνουν fb..σε τσοντάδικα μπαίνουν, φμπ όμως όχι..


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αν δεν εχεις psp δεν την βγαζεις στρατο...
μονο οικ σε σκιζουνε στην γυμναστικη
εγω μακαρι ναα παω στους αλεξηπτοτηστες

maggie

maggie

 

έχει στην κρήτη..και αυτή η θέση βυσματική είναι.

και οι εύζωνες βυσματική. αλλά το αξίζουν. την εκπαίδευση που τρώνε κάτω στα υπόγεια δεν θα την άντεχα με τίποτα..


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρίαλ Χόκινς έγραψε:αν δεν εχεις psp δεν την βγαζεις στρατο...
μονο οικ σε σκιζουνε στην γυμναστικη
εγω μακαρι ναα παω στους αλεξηπτοτηστες

OΝΤΩΣ!!!!! Το PSP είναι η σωτηρία του φαντάρου!!!!! :xD: :xD: :xD: :xD: 
(Πως το ξέχασα?? :xD: )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
^^λογικο να μην την αντεχες,αυτα ειναι για αντρες

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^ Σιγά εσύ :xD: :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

ναι ισχυει αυτο για το πσπ παιδια...χΔ
χοκινς ποτε πας ρε;


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 3 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
το επομενο καλοκαιρι γιατι πειρα παραταση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης