Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

razor1911

razor1911

 

Ειμαι υπερ του κλεισιματος και της διαγραφης αν χρειαστε του "Ταφειο νεκρων μπλα μπλα μπλα"


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 NMKp9JO

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
πέτρο χρόνια πολλά


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ααα.. πολύ νοσταλγικό τόπικ ρε παιδια, και εγω που δεν εχω ιδεα δακρυσα..
Ολες οι εξεχουσες προσωπικοτητες απο τουτο το φορουμ περασαν δηλαδη.. I am proud!!! ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean 

(Άσχετο , το τους αρεσει στην anime.gr, ένα μπουρδελο ειναι, ολοι τουπε και υφακι.. Εγω μια βδομαδα αντεξα.. :xD: :xD: )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

razor1911

razor1911

 

Θα εκανα εγγραφη στο anime.gr αλλα δυστυχως παω στρατο


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 NMKp9JO

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Θα έκανα εγγραφή στο anime.gr αλλα... κάτσε έχω ήδη ακκ :xD: :xD: 
(Έχω ξεχάσει κωδικό βέβαια whistle whistle )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

ηταν αυτο που με βαλατε να μπω και ηταν ολοι οι αναπηροι μεσα;


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πολύ πιθανό... :xD: :xD: :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αυτό ήταν προσβολή!!! OMFG?! WTF?! OMFG?! WTF?! OMFG?! WTF?! 
για τους gay


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Χοκινς Χοκινς, ρώτα πουλάκι μου γιατί έχω και να πάω για ύπνο.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ενα πραμμα θα σε ρωτησω για το τσανελ....
με πιο προγραμμα αντιγραφης το γκειμ που επεξες και το βαζεις στο yt
γιαι θα αρχισω με βιντεακια για το λολ πως να ανεβαζεις ελο

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Το γράφω με OBS ή Bandicam...
Το κάνω editing με Movie Maker.
Καλή τύχη.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Shit maker??? :conf: :conf: :conf: :conf: 
Όχι αυτο το κωλοπρόγραμμα...  στa 14 μου είχα εφιάλτες κάθε βράδυ πως μου κράσαρε!! frosted 
Sony Vegas Pro ftw!!! whistle







EDIT!!! Congrats στους νέους μοντ!!! gj! gj! gj! gj! 
(Κάποιος κέρδισε ένα στοίχημα νομίζω... whistle whistle whistle )

Και RIP ταφείο.... I will miss you!!!! ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Patty D Luffy στις Κυρ 30 Ιουν 2013, 01:03, 2 φορές συνολικά


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Υποκλιθειτε ολοι στους νεους σας μοντ.

Εντιτ. Πετρο χρονια πολλα για τη γιορτη.

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
προβλέψιμος..

αλλά μπράβο στα παιδιά,στον άλδαρκ γιατί τόσο καιρό είναι στο φόρουμ,το αξίζει(είναι και γιός μου,είμαι διπλά περήφανη) και ο τζιμ με ειλικρίνια και χωρίς πολύ μπλα μπλα και μαλακίες όπως ο τζόνυμαν πήρε τη θέση και πιστεύω θα ανταποκριθεί με σοβαρότητα


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Aldark

Aldark

 

ω ρε παττυ ακριβως τα ιδια , κι εγω το μουβι μεηκερ χρησιμοποιουσα , μεχρι που βαλα το βεγκας , το οποιο τωρα που το θυμηθηκα δεν το εχω γιατι εκανα φορματ και πρεπει να το ξαναβαλλω!
καλη ειναι μωρε η ανιμε.γρ , απλα οντως εχει πολλους με τουπε και στυλακι...εγω ειμαι μελος γραφω που και που , αλλα δεν εχω δει και πολλα ανιμε για να μπορω να ειμαι ενεργο μελος...οποτε μπαινω σταδιακα και σχολιαζω για οπ ή κανα ανιμε αλλο που ειδα ή σε γενικες συζητησεις.

πετρο απ'τη σελιδα 1 : εγω εχω πολλων το φβ και του διδι και του ελλεφσον ,  ενος αλλου γιαννη (που δε θυμαμαι πως τον λεγανε στο σαητ...) , τουλιπα(εβιτα) , ναμι(κατερινα), εναν που δε θυμαμαι πως τον λεγανε στο φορουμ (δημητρη τον λενε στο φβ) , τον μοροζορο  ,τη βατομουρο και πολλους ενεργους απο τωρα...!


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Maxres11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Οποιος δεν ανταποκριθει με σοβαροτητα παιρνει ποδι.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Λίγα δευτερόλεπτα να έκανες πιο πριν το ποστ θα γλύτωνα το edit!!! daaamn! daaamn! 
Congrats guys!!!!gj! gj! 
Και χρόνια πολλά Πετρή!!!


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

Ευχαριστω πολυ παιδια (πριν εγραφα ηδη το ποστ) , θα προσπαθησω να ανταποκριθω στα καθηκοντα μου. Να ευχαριστισω ολους με βοηθησαν στην ανοδο μου στα καθηκοντα συντονιστη τα 4+ χρονια που βρισκομαι κοντα σας. Να ευχαριστησω την μητερα μου που με στηριζει και ολους οσους θα μου δοσουν δυναμη στο θεοπνευστο εργο.
δε θα σας απογοητευσω. τελος το σπαμμμμ


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Maxres11

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
aldark being of darkness maybe?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τέλος το σπαμ???look at the title plz!!! nice! 

Που είναι τι θρεντ για φαντάρους?????!!! :xD: :xD: :xD: :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Οοοοοοοοο που τους θυμασαι ρε μαλακα αυτους? Μοροζορο, being κτλ... Ζουνε ?

Παψε μωρη καυλωμενη με τους φανταρους.... ανοιξε συ θρεντ αμα θες... παλιο γιαοιστρια...

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
patty που έκανες φαντάρος?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

maggie

maggie

 

Santouryuu έγραψε:το εχετε γαμησει το θεμα.... ουτε στο νηπιαγωγεια να εισασταν!
κάποιος ζηλεύει επειδή δεν έχει ζήσει τις δόξες του παλιού φόρουμ..νια νια νια

Aldark έγραψε:πετρο απ'τη σελιδα 1 : εγω εχω πολλων το φβ και του διδι και του ελλεφσον ,  ενος αλλου γιαννη (που δε θυμαμαι πως τον λεγανε στο σαητ...) , τουλιπα(εβιτα) , ναμι(κατερινα), εναν που δε θυμαμαι πως τον λεγανε στο φορουμ (δημητρη τον λενε στο φβ) , τον μοροζορο  ,τη βατομουρο και πολλους ενεργους απο τωρα...!

aldark συλλογή κάνεις ρε? XD

πέτρο χρόνια σου πολλά ρε.

γιάννη δεν απάντησες αυτό που σε ρώτησα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Κυρ 30 Ιουν 2013, 01:25, 2 φορές συνολικά


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ανταλλάσω μάνο με κάποιον που έχεις διπλό


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης