Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

plankton

plankton

 

λοιπόν για να σου λύσω την απορία Jim ο Tankianism απαντά στην απάντηση που έδωσες στη maggie προηγουμένως.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Mangadrawing.net.image.admin.93bbde96fb975d2154127ec7eea2bcdd

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αλήθεια; Εγώ νόμιζα ότι μιλούσε στον Aldark...

Πέρα από την πλάκα όμως, κάποιοι έχουν την ψευδή αίσθηση ότι άμα μιλάνε σε μια κοπέλα όμορφα σε ένα παιχνίδι, αυτή θα πει: "Αχου, ο xXxFlompasxXx μου είπε καλά λόγια... Νομίζω του αξίζει να πάω να τον βρω και να τα φτιάξω μαζί του."
Η δική μου λογική πάντα, είναι να φέρομαι καλά σε όλους, ώστε να μην τους δίνω λόγους να μου φέρονται άσχημα.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

maggie

maggie

 

ψηφίζω πως πάει προς τον Aldark. είναι νωρίς ακόμα για να είναι μεθυσμένος.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Α ναι, χρόνια πολλά didi...


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

plankton

plankton

 

γιατί να το λέει στον Aldark,τι είπε?


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Mangadrawing.net.image.admin.93bbde96fb975d2154127ec7eea2bcdd

maggie

maggie

 

πόσταρε am ενώ τον είπα post meridiem.


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Επειδή είσαι καινούργιος δεν τα ξέρεις ακόμα... Δεν πειράζει, θα μάθεις...

EDIT: Τι σκατά; happy birthday! 256 subs angel2


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Aldark

Aldark

 

δώσε μου το μυστικό για σαμπς ρε τζιμ , σε μία μέρα 60 κοντά σάμπερς; DAMN

οκ μάνο , μύνημα ελήφθη ~!

Πάττυ 200 ευρώ; GOLD;; παίζει να σαι το πρώτο θυληκό που ακούω να χει φτάσει γκολντ πάντως!!


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Maxres11

maggie

maggie

 

ξεκινάς πόλεμο..ξέρεις πως δε το έχει σε τίποτα να σε διαγράψει.  heh look at that

edit: γαμάω! δεν άφησα ks για ks (4 έκανα, το 1 ήταν καθαρό ζήτησα συγνώμη, τα υπόλοιπα ήθελα να τα δώσω αλλά τα 2 θα τα έχαναν και στο 4ο ο τίμπερζ είχε διαφορετική γνώμη από τη δική μου) XDDD αλλά μου τα συγχωρούνε για κάποιο λόγο careless run 

έφτιαξα καινούριο acc, και παίζω pvp με lvl από 2-5...νταξ μιλάμε χαμός (;P). όλοι νουμπιά, είμαι το πιο pro τρομάρα μου XDDDD είναι θετικό, σημαίνει ότι είμαι λιγότερο noob από όταν ξεκίνησα plz plz plz


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Από το 2010 βασικά :xD:  Αλλα είμουν πάρα πολυ κωλόνουμπο για 1-2 χρόνια :xD: :xD: 
Πήγα West και έστρωσα ouf ouf 
Maggie έχω ένα μικρο ακκ 6 lvl νομίζω που είχα κάνει για να παίζει η αδερφή μου name: Anna21 :xD: :xD: :xD: 
Στον West: Patty D Luffy

Aldark είμουν και λίγο κώλος , αλλα εντάξει δεν παραπονιέμαι!! whistle 
Τζιμ, οκ!!! I'll try my best!!! gj! gj! gj! 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
@Al Το μόνο που έκανα είναι να παράγω (για λόγους ευπρέπειας ας το πούμε) ποιοτικό περιεχόμενο, και πάντα να φέρομαι καλά τόσο σε αυτούς που παίζω μαζί τους όσο και σε αυτούς που με παρακολουθούν. Χτες πχ μου λένε 2-3 άτομα με 1000+ subs: "Jimalicious σε πάμε γιατί είσαι καλό παιδί, έχεις και καλούτσικα βίντεο, ας το βάλουμε στόχο σήμερα να σε πάμε 250 subs". Και μετά έκαναν share το κανάλι μου σε όοοοολα τα κοινωνικά δίκτυα, και ήρθε κόσμος luck

-------

https://onepiecegr.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=842


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 40 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης