Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος είναι ο πιο δυνατός yonko ?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 14]

The Strongest

The Strongest

 

Ααα ... οκ παιδιά sorry εγώ θα κατάλαβα λάθος , ευχαριστώ που με διορθώσατε . Όντος εδώ που τα λέμε ο Kaidou από τις φοτο που έχουμε δει δεν είναι και όμορφος αλλά θα δούμε ποιο μετά , στα επεισόδια που θα ακολουθήσουν.

Adu

Adu

 

τερας θα νε κ' αυτος χαχαχαχαχα :muaha:

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

NoLaw_NakamaLaw έγραψε:οχι δεν θα καταλαβες σωστα ο καιντο τον νικησε πολυ ευκολα
και πιστευω οτι ειναι ο πιο δυνατος εμπερορ ο λογος ειναι οτι πηγε να τα βαλει στα ισα με τον ασπρογενη και σηνηθως στα ανιμ ο τελευταιος που φανερωνεται ειναι και ο πιο δυνατος..


αυτό δεν τον κάνει τον πιο δυνατό ........αν είναi έτσι ο shanks τη να πει που τα έβαλε με το wb και εμπόδισε τον kaidou να παι στο marineford ........άρα αυτήν την στηγμη καλητερος είναι ο shanks ......

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

καλα δεν ειμαστε σιγουροι για το πως θα ειναι ο καιντο...γιατι ποιος απο εσας περιμενε ετσι την βιγ μαμ?...επι της ευκαιριας...τι στο καλο πιστευετε συμβαινει με το πληρωμα της μαμ αλλα και με την ιδια? γιατι ειναι ολοι τους τοσο περιεργοι? εμφανισιακα...πως ειναι ετσι ολοι ? η μια ειναι με 3 ματια...ο αλλος εχει κατι ποδια σαν τον πυργο του αιφελ ειναι κ αυγο κ πινει και τσαι...ο αλλος ειναι λιονταρι και εχει αλεργια στον ηλιο...το αλλο το κοντουλικο εχει ενα προσωπο ουτε και εγω ξερω με τι εμοιαζε...βασικα παντως λιγο το καπελο και το σπαθι του μου θυμισε λιγο κατι απο τον παπουτσομενο γατο στο σρεκ χΔ!!!:P:P:P εσεις τι λετε για ολα αυτα???

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

γενικα ειναι ολοι τερατα γιατί με τόσα γλυκά που καταναλώνουν φυσικό είναι........τώρα σοβαρά γιατί είναι έτσι οπως είναι παίζει να μην μάθουμε ποτέ .................

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

γιατι να μην μαθουμε καλε? ηδη για το λιονταρι ξερουμε ειναι σαν τον τσοπερ χΔ....τωρα για ολα τα αλλα......δεν βαζω το χερι μου στην φωτια!!! :P!!!

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

δεν νομίζω ο όντα να μας πει για τον χ και y πως έγιναν έτσι η γιατί έχουν 3 προσωμα και 3 μάτια ...........αυτό που θα μας δείξει είναι τα devil fruit (αν έχουν) τα bounty τους γενικά αυτά που δείχνει όταν εμφανίζεται καπιος καινούργιος χαρακτήρας .............ο pekoms πρέπει να να είχε ανθρώπινα χαρακτηριστικά από πριν γιατί αυτός έχει φαί το φρούτο της χελώνας ενώ ο chopper του ανθρώπου hi!

The Strongest

The Strongest

 

Ο Pekoms έχει φάει Φρούτο του Διαβόλου (Zoan Type) και γίνεται χελόνα όπως πολύ σωστά είπες και το boundy του είναι 330.000.000. Ο Tamago είναι από αυτούς του <ανθρώπους> που τι είδος τους (Longleg Tribe) είναι να έχουν μακριά πόδια (αυτός είναι ο πρώτος που έχουμε σιναντίσει μέχρι τώρα).Παρόμοιοι με τους Longleg Tribe είναι και οι Longarm Tribe όπως ο Scratchmen Apoo ή ο Sancrin αλλά με την διαφορά ότι αυτοί έχουν μακριά χέρια. :muaha:

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

αυτό λέω θα μαθουμε τα bounty τους και τις δυνάμεις τους plz plz plz

The Strongest

The Strongest

 

Το bounty στο είπα ίδι ,τώρα για το φρούτο και αυτό το ξέρουμε και οι δύο άσε που όποιος έχει φάει φρούτο του διαβόλου και είναι Zoan Type δεν μπορεί να κάνει πολλές επηθέσεις σε σχέση με αυτούς που έχουν φάει Logia και Paramecia.

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

λέμε γενικά για όλο το πλήρωμα της big mom kai οχi συγκεκριμένα τον tamago kai τον
pekoms

The Strongest

The Strongest

 

οκ sorry sorry

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

gj!

The Strongest

The Strongest

 

ouf ouf

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μπ@ εγω πιστευω πως το πληρωμα της Μαμ θα ειναι γατακια. Οι μονοι που θα αξιζουν θα ειναι Ο ταμαγκο , ο Πεκομς και η Μαμ . Αν και θελω παρα πολυ να δω πως θα πολεμαει η Μαμ ετσι οπως ειναι το βοδι.

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

εγώ πιστεύω θα είναι σαν τα αλλά πληρώματα θα είναι οι 5,6,7 που θα είναι τα τούμπανα και οι άλλοι κοτούλες ....η big mom yonko είναι eehhh κάπως θα πολεμάει ..........παντός μου την σπάι που η big mom και ο kaidu είναι σαχλαμάρες .....θα ήθελα να είναι όλοι τους μαγκάκια σαν τον shanks και το blackbeard και όχι ηλίθιοι και άσχημοι .....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Κατσε ρε.. τον Καιντου δεν τον εχουμε δει. Μπορει να ειναι Μαγκας....

The Strongest

The Strongest

 

Dimis έγραψε:Κατσε ρε.. τον Καιντου δεν τον εχουμε δει. Μπορει να ειναι Μαγκας....
Ναι σε αυτό έχεις δίκιο , αλλά άμα δεις σε καμιά φοτο την μούρη του Kaidou δεν σου λέει και πολλά.Αλλά θα δούμε ...εξάλου είναι και ο τελευτέος Yonko που έμεινε. whistle aww

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

ένας μπάμιας φαίνεται ......παλιά νόμιζα οτi αυτός ήταν η big mom :haha: :haha: :haha:

The Strongest

The Strongest

 

Monkey.D.Monkey έγραψε:ένας μπάμιας φαίνεται ......παλιά νόμιζα οτi αυτός ήταν η big mom :haha: :haha: :haha:
χαχαχααχαχχαχα τώρα που τους ξαναείδα δεν έχεις και άδικο. :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ρε παιδια αμα ειδε στο ανιμ τωρα απο τα τελευταια επεισοδια που λεει ο Τζινμπε οτι ο μαυρογενης εχει γινει εμπερορ και δειχνει 4 καρικατουρες των Εμπερορ μαλλον εχουν κανει λαθος και βαλαν 2 Καιντου και πουθενα η Μαμ

The Strongest

The Strongest

 

Dimis έγραψε:Ρε παιδια αμα ειδε στο ανιμ τωρα απο τα τελευταια επεισοδια που λεει ο Τζινμπε οτι ο μαυρογενης εχει γινει εμπερορ και δειχνει 4 καρικατουρες των Εμπερορ μαλλον εχουν κανει λαθος και βαλαν 2 Καιντου και πουθενα η Μαμ

χαχαχαχαχαχαχα πεθένω :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

:haha: knife :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δλδ δεν ειμαι ο μονος που το βλεπει?

The Strongest

The Strongest

 

μάλλον όχι :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης