Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 23]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
τζινμπει,καριμπο,σιραγιοσι,φουκαμποσι....εμενα ενας απο αυτους μου κανει να μπει τωρα στο πληρωμα....

maggie

maggie

 

τζινμπει θα μπει...σιγουρα πραγματα


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

kosni21

kosni21

 

καλη φαση τζινμπει ο μονος ψαρανθρωπος που γουσταρω αλλα δεν νομιζω να μπει νακαμα στο κρου προς το παρον τουλαχιστον οσο για καριμπου χατσι κ κατι τετοια αυτα δεν υπαρχουν για κανενα λογο

Santouryuu

Santouryuu

 

Πω ρε φίλε..... Μιλάμε το θέατρο του παραλόγου. Κάτι σιχαμένα πλάσματα σαν τον Hatchi ή τον Caribou μόνο να σκουπίζουν το κατάστρωμα κάνουν. Θα ξενερώσω απίστευτα εάν μπούν στο πλήρωμα. Η Hancock δεν παίζει με καμία παναγιά, γιατί θα τα κάνει όλα λίμπα πάνω στο πλοίο και τα άλλα δύο γκομενάκια στάνταρ θα τα ξεμαλλιάσει! Ωστόσο, θέλω να πιστεύω ότι το επόμενο μέλος θα είναι θυλικού γένους.... οπότε ο νοών νοείτω! Θα έχουμε καμία περόνα κατα πάσα πιθανότητα.


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

brook o metalas!!!

avatar

 

εγω θα γουσταρα πολυ τον mr.3 για τον 10 μουγκιγουαρα!!!

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

που καλαι αυτος με το κρου
Σπόιλερ:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Naruto11

brook o metalas!!!

avatar

 

γιατι ρε!! παλιος εχθρος και εσωσε και τον ασο!!! +οτι ειναι δυνατος και μπορει να φτειαξει το αγαλμα που ο λουφι θελει!!!!!

Santouryuu

Santouryuu

 

brook o metalas!!! έγραψε:εγω θα γουσταρα πολυ τον mr.3 για τον 10 μουγκιγουαρα!!!

Πολύ γέλιο ο τύπος, αλλά δυστυχώς είναι με τον Buggy τώρα!!!! :(


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

κοιτα για το αγαλμα συνφωνο αλα δεν παιζει να μπει κρου ,, οσο για τον ασο ο λουφυ πρωτα εκανε το χακι για να σταματησει η εκτελεση που ο mr2 θα σκωτονε τον ασο και μετα νταξ τον εσωσε


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Naruto11

Monkey D. Mpaki

Monkey D. Mpaki

 

maggie έγραψε:8 μεχρις στιγμης...Zoro, Usopp, Sanji, Nami, Chopper, Robin, Franky και Brook...

o Luffαρος ειχε πει το εξης...
http://www.onemanga.com/One_Piece/1/52/

λογικα απομενουν 2...
ποιος θα ειναι ο επομενος οεο?

εγω θελω την Perona....αλλα και ενας fishman δεν θα με χαλαγε

ρε συ παντως λεει at least δλδ τουλαχιστον 10....
αρα ισως παραπανω απο 10 !


_________________
for the shake of my nakama..... your mom=15$

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 07

Santouryuu

Santouryuu

 

και εγώ θα ήθελα περόνα.... σκάω στα γέλια κάθε φορά που τους διαλύει τη ψυχολογία με τα φαντασματάκια! xD

Αλλά πλέον είναι απίθανο, διότι έφυγαν από το Sabaody.... ίσως εάν την συναντήσουν σε κάποιο άλλο νησί!


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Monkey D. Mpaki έγραψε:
maggie έγραψε:8 μεχρις στιγμης...Zoro, Usopp, Sanji, Nami, Chopper, Robin, Franky και Brook...

o Luffαρος ειχε πει το εξης...
http://www.onemanga.com/One_Piece/1/52/

λογικα απομενουν 2...
ποιος θα ειναι ο επομενος οεο?

εγω θελω την Perona....αλλα και ενας fishman δεν θα με χαλαγε

ρε συ παντως λεει at least δλδ τουλαχιστον 10....
αρα ισως παραπανω απο 10 !
ας μαζεψει πρωτα 10 και βλεπουμε μετα :P παντως χτες που με ρωταγε ο οντα ποιον να βαλει εγω του προτιμα χανκονκ και ειπε οτι το σκεφτεται...

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

Jinbe!!! xD

http://mangastream.com/read/one_piece/99312992/18

ή λετε να του πει οχι και να φαει ακυρο? xD
Αλλα οτι και να πει...αφου τον θελει ο λουφφυ για νακαμα...δεν εχει refuse!:P

vagas1989

vagas1989

 

/locked jinbei

Santouryuu

Santouryuu

 

όχι ακόμα.......

μπορεί να αρνηθεί. γιατί εάν ήταν να μπαίνει ο καθένας στον οποίο έκανε αίτημα ο Luffy, τότε θα είχαμε και μερικά ζόμπι στο πλήρωμα....


Ίδωμεν, Ίδωμεν......


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Monkey D. Mpaki

Monkey D. Mpaki

 

Santouryuu έγραψε:όχι ακόμα.......

μπορεί να αρνηθεί. γιατί εάν ήταν να μπαίνει ο καθένας στον οποίο έκανε αίτημα ο Luffy, τότε θα είχαμε και μερικά ζόμπι στο πλήρωμα....


Ίδωμεν, Ίδωμεν......

χαχαχαχα καλα εκει ηταν κορυφη ολους νακαμα τους ηθελε....


_________________
for the shake of my nakama..... your mom=15$

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 07

karamin

karamin

 

γουσταρω perona στο πληρωμα...εχει γελιο!!!το εχω γραψει εδω και παααρα πολυ καιρο...ο karibou σε ολο το ark ρε μαγκες δεν εμφανιστηκε πουθενα...λετε τωρα να γινει μελος στα ξαφνικα;;χαχχα...θα ειναι το πιο ακυρο πραγμα στο op με διαφορα...ειναι ελεινος παντως δνε θα τον ηθελα...ο Jimbey παρα ειναι φτασμενος για να μπει στους νεους σε ηλικια mugiwaras.ελεγα για τον γατομουστακο αλλα τον βαλαν και αυτον φυλακη...ο αλλος ο γοργονος ο αδερφος της πριγκιπισσας ειναι τραγικος μαγκες...που πας ρε γοργονε;;;ο Hatchi δεν παιζει....ποιος λετε τελικα;;;χαχαχαχα....θα μεινουμε αφωνοι!αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!!!!!αντι να ξεκαθαρισει το τοπιο πιο μπερδεμενο εγινε!!!


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

n1ckagc

n1ckagc

 

Σημερα βγηκε το νεο οπ μανγκα ο τζινμπε δεν αρνηθηκε αλλα πηρε παραταση.... η αληθεια ειναι οτι περιμενα να πει οχι γτ εχει ηδη αρνηθει προταση απο τον WB, αλλα μου αρεσει ετσι οπωσ εξελιχθηκε... οσο για τον caribo... λειπει ενασ με logian fruit απο τουσ SH αλλα δεν ειναι και απαρετηττος... θα βοηθουσε πολυ να ξεραμε τι ειδικοτητα εχουν τα μελοι BB και RH για να κανουμε συγκριση πχ σε ενα πλοιο χρειαζεται καπετανιος, μαγειρας, navigator, ενας shooter and swordman ενα μουσικο, εναν να επισκευαζει και εναν διανοουμενο κτλ ενας fishman ελειπε αλλα οπωσ μαθαμε θα ξανα μπει στο παιχνιδι αργοτερα... δεν ειναι σιγουρο οτι θα μπει νεοσ νακαμα τωρα, αλλα αμα θελουμε να μαντεψουμε πρεπει να βρουμε μια αλλη ειδικοτητα που δεν εχουν αποκτησει οι SH μεχρι τωρα....



(εχουμε δει στου WB και BB να υπαρχουν γιγαντεσ στο crew δεν μου πολυ αρεσει αυτη η ιδεα, τι λετε???)


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

Santouryuu

Santouryuu

 

ΧΑ.... έφαγε χυλόπιτα ο luffy από τον captain iglo fish sticks!


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

n1ckagc

n1ckagc

 

:xD: κατι τετοιο πεχτυκε... και μαλιστα του ειπε ο Jimbe αμα δε μου κατσει ο πρωην.... θα ερθω να σε βρω στο New World aww τι γλυκο ♥


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

n1ckagc

n1ckagc

 

κατι που ειχα στο μυαλο μου και μολις τωρα το εψ αξα....

episode 391.... προσεξε τη φατσα του τυπα που ειναι εκρηγνητε απο το κολαρο που του εχουν βαλει... δεν ειναι σχεδον ιδια με του caribou(και το σχεδιο του προσωπου και τα αυτια που ειναι χαρακτηριστικα(απο εκει το θυμηθικα απο τα αυτια))?!?!?!?!?!

και λεω γω τωρα(σεναριο επιστιμονικο)... αδερφος-πατερας του caribou-ή και ο ιδιος caribou θα μπορουσε να ειναι...
ισως λεω ισως (μην πεσετε να με φατε) να εχει και ο caribou μια τραγικη ιστορια στην πλατη του...

βουντι 200 ψηλο αλλα οκ για SHς
την πραγματικη του δυναμη δεν την εχουμε δει ακομα αλλα σιγουρα αμα μπει στο κρου δεν θα μας χαλασει το σουπερ τριο (που ολοι λατρευουμε!!!) γτ ειναι φοβιτσιαρης...

ξερω οτι οσα και να πω υπαρχουν αλλα τοσα για μην μπει αλλα μιας που το θυμιθηκα ειπα να το ποσταρω....

cheers....


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

n1ckagc

n1ckagc

 

παιδια σορρυ γι'αυτο,,, στο βικι ονε πιεσε που μολισ κοιταξα λεει οτι ο τυπασ ειναι ο Devil Dias(δεν ξερω που το λεει αυτο στο ονεπιεσε συμφωνα με βικι μιλαω τωρα)... αμα δειτε ομως την φαση αλλη μια φορα θα δειτε πολλες ομοιοτητες....


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

Sosa

Sosa

 

σε ενα φορουμ ειχα διαβασει απο καποιον οτι ο Oda ειχε πει οτι ο νεος mugiwara εχει εμφανιστει μεταξυ Sabaody και Impel Down. δε ξερω αν ισχυει αυτο ή αν ειναι η κλασικη ραδιο αρβυλα που καποιος πεταει γιατι κατι ακουσε καπου ας πουμε. παντως αν ισχυει κατι τετοιο, εγω θα εδινα 2 προβλεψεις. Jinbe και Bonney. Βασικα θα μου αρεσε η Bonney, εχει περιεργο φρουτο, ειναι γυναικα, δεν ειναι τοσο δυνατη ωστε να σπασει το "monster trio", ειναι πρωην supernova αρα ανεβαζει το συνολικο bounty του crew, βοηθησε τον Zoro στο Sabaody, και τελος, ειναι αρκετα πιθανο να μην εχει καν πληρωμα πλεον.(απ'τη φαση με τον Blackbeard και τον Akainu)


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

Sosa έγραψε:σε ενα φορουμ ειχα διαβασει απο καποιον οτι ο Oda ειχε πει οτι ο νεος mugiwara εχει εμφανιστει μεταξυ Sabaody και Impel Down. δε ξερω αν ισχυει αυτο ή αν ειναι η κλασικη ραδιο αρβυλα που καποιος πεταει γιατι κατι ακουσε καπου ας πουμε. παντως αν ισχυει κατι τετοιο, εγω θα εδινα 2 προβλεψεις. Jinbe και Bonney. Βασικα θα μου αρεσε η Bonney, εχει περιεργο φρουτο, ειναι γυναικα, δεν ειναι τοσο δυνατη ωστε να σπασει το "monster trio", ειναι πρωην supernova αρα ανεβαζει το συνολικο bounty του crew, βοηθησε τον Zoro στο Sabaody, και τελος, ειναι αρκετα πιθανο να μην εχει καν πληρωμα πλεον.(απ'τη φαση με τον Blackbeard και τον Akainu)
με τιποτα ο λουφφυ δεν θα δεχοταν καποιον/α στο πληρωμα του που να του τρωει το φαει...!!!
αρα πατα ακυρο!!!

n1ckagc

n1ckagc

 

παιζει.... και να κανουν κοντρες στο φαει!!!! ναι τωρα που το σκεφτομαι λεει... ο σαντζι κολλημενοσ και να δερνει τον λουφι για το φαει.... γιατι οχι


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 11 9artsdragon

NINE ARTS DRAGON

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης