Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 23]

karamin

karamin

 

χαχαχαχα....ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!:haha::haha::haha:

Σιγουρα αυτη η συμπαθεια του Luffy προς τον Bellamy ειναι πολυ παραξενη.....αλλα και παλι δνε μου καθεται καλα να μπει στους SH....παρα ειναι κακος,εκτος και αν εχει φλωρεψει και θελει κατα βαθος να εκδικηθει τον flamingo!για ολα τον εχω ικανο τον oda!


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Yaoi Bellamy x Luffy?? Not bad.. :mueh: :mueh: :mueh: :mueh:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

Tony Tony Chopper έγραψε:Η καρδιά του Luffy χτυπάει μόνο για τον Shanks.

ως πατρικη φιγουρα..εκτος...DAMN Shanks o παιδερας! :xD:

μπα οχι δε νομιζω , ειναι και straight αφου εκανε παιδακι...aww2

επισης , παττυ , βλεπεις γιαοι;


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Maxres11

petrikios

petrikios

 

Εκανε ο Σανκς παιδακι,ποτε και δεν μας το ειπε?

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Aldark έγραψε: ως πατρικη φιγουρα..εκτος...DAMN Shanks o παιδερας! :xD:

μπα οχι δε νομιζω , ειναι και straight αφου εκανε παιδακι...aww2

επισης , παττυ , βλεπεις γιαοι;

τα πάντα βλεπω :xD: :xD: :xD: :xD:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

petrikios έγραψε:Εκανε ο Σανκς παιδακι,ποτε και δεν μας το ειπε?

στοιχηματιζω οτι το παιδι της μακινο ειναι του Σανξ


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ποιού άλλου μπορεί να είναι?? whistle


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

η μακινο εχει παιδι; fuck no.


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

ναι ψαξου wiki , σε ενα κοβερ το χε δειξει


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Maxres11

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Μα καλά πόσο άσχετοι είστε μερικοί εδώ μέσα; daaamn!

BlackLeg

BlackLeg

 

Του Σανκς ε? Χμμμμ daaamn!δεν το ειχα σκεφτει ετσι. Ειχα δει τ κοβερ αλλα το διεγραψα απο το μυαλο μου. Κατι μου λεει πως εχει πολυ ζουμι η υποθεση. Παρα πολυ. Αμα ειναι οντως του Σανκς... Περασε μια βολτα μετα τον πολεμο και της εριξε εναν στα γρηγορα. Δεν θα πω τιποτα για next pirate king after luffy. Γιατι ακομα δεν το ειδαμε, γιαννη τον βαφτισα στο μυαλο μ


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Jng

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Aldark

Aldark

 

Oda stated that the father of Makino's child is "probably that person". It is currently unknown who this person is.

επισης το μωρο εχει ανοιχτο χρωμα μαλλιων οχι μαυρο!!!!

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 250px-Makino_Manga_Post_Timeskip_Infobox
οπως και ο Σανξ στο Μανγκα.

Συμμεριζομαι τη θεωρια του Μπλακ Λεγκ για next pirate king κτλπ αλλα ας μην τρεχουμε


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Maxres11

BlackLeg

BlackLeg

 

Deathracer2009 έγραψε:http://onepiece.wikia.com/wiki/Makino

Νεα προφιλ πικ μετα απο επισκεψη στο wiki. Φανταζομαι ειδες και εσυ αυτην την φωτο κατω δεξια. Το σκεφτομουν και εγω για προφιλ


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Jng

Aldark

Aldark

 

σιγα τον βεργκο ρε μαγκες , nothing serious...η φατσα του ηταν λιγο badass ωστοσω...(σε αντιθεση με τον κλασσικο ουαν πης κακο τελευταια...)


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Maxres11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aldark έγραψε:σιγα τον βεργκο ρε μαγκες , nothing serious...η φατσα του ηταν λιγο badass ωστοσω...(σε αντιθεση με τον κλασσικο ουαν πης κακο τελευταια...)


Κακεντρεχειες....you failed,sir.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Aldark έγραψε:σιγα τον βεργκο ρε μαγκες , nothing special*

BlackLeg

BlackLeg

 

Ηταν αρκετα Badass. Για 15 τσαπτερ. Μετα ψοφησε και ξεχαστηκε. Τουλαχιστον απο εμενα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την BlackLeg στις Τετ 19 Ιουν 2013, 02:25, 2 φορές συνολικά


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Jng

Santouryuu

Santouryuu

 

κι αν ειναι του γκαρπ; :haha:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

εχει ανοιχτο χρωμα μαλλιων...i'm done with my theory.

επισης τοση ωρα σπαμμαρουμε στο θεμα για τον νεο mugiwara :xD:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εεεε με τον Όντα τίποτα δεν είναι απίθανο :xD:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 17 Untitled-1-7

usopp the sogeking

avatar

 

Παιδιά κατά την γνώμη μου το να μπει η Violet δεν είναι και τόσο κακή ιδέα...Καταρχάς είναι γκομενάρα (χαρακτηριστικό του πληρώματος... :P ). Δεύτερον θα μπορούσε να λειτουργήσει ως το μέλος που παραπλανεί τους αντιπάλους. Επίσης του φρούτο που έχει φάει από ότι φαίνεται είναι πολύ χρήσιμο γιατί μπορεί με αυτό και αποσπά πληροφορίες από τα μυαλά τον άλλων οπότε θα ήταν πολύ καλή πληροφοριοδότης για το πλήρωμα πιστεύω...Ένα πλήρωμα δεν θέλει μόνο άτομα δυνατά σε πεδίο μάχης αλλά και άτομα τα οποία θα κάνουν την βρώμικη δουλειά κάτι το οποίο θα μπορούσε να το κάνει η violet με το φρούτο που έχει....Εσείς τι λέτε;

Scopper Gaban

Scopper Gaban

 

Δύσκολα θα είναι η Violet. Καταρχάς μπορεί αυτή τη στιγμή να κάνει το διπλό πράκτορα και να δίνει πληροφορίες στο σαντζι για να τον πείσει να την εμπιστευτεί. Άλλωστε δεν του έδωσε και καμιά σημαντική πληροφορία. Περισσότερο πανικό προκάλεσε, κάτι το οποίο θα χρειαζόταν το φλαμίνγκο. Εγώ τη βλέπω να τους οδηγεί σε παγίδα.

Προσωπικά θα ήθελα τον Μπέλαμι. Όπως ανέφερε και κάποιος άλλος πριν από εμένα, δε θα υπήρχε λόγος να τον επαναφέρει ο Οδα αν δεν ήταν να μείνει. Ναι, κι άλλοι επανήλθαν, όμως αυτό συνέβη για να βοηθήσουν σε συγκεκριμένη κατάσταση, καθώς οι ιδιαίτερες δυνάμεις τους ήταν απαραίτητες. Άλλωστε ήταν και αναμενόμενο. Σε φυλακή τους βρήκαμε. Τον Μπέλαμι όμως όχι. Λογικά θα φανεί χρήσιμος, δεν ξέρω ως τι θα μπει, αλλά θα μπει.


_________________
Μην αφήνεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Scopper Gaban έγραψε:Δύσκολα θα είναι η Violet. Καταρχάς μπορεί αυτή τη στιγμή να κάνει το διπλό πράκτορα και να δίνει πληροφορίες στο σαντζι για να τον πείσει να την εμπιστευτεί. Άλλωστε δεν του έδωσε και καμιά σημαντική πληροφορία. Περισσότερο πανικό προκάλεσε, κάτι το οποίο θα χρειαζόταν το φλαμίνγκο. Εγώ τη βλέπω να τους οδηγεί σε παγίδα.

Προσωπικά θα ήθελα τον Μπέλαμι. Όπως ανέφερε και κάποιος άλλος πριν από εμένα, δε θα υπήρχε λόγος να τον επαναφέρει ο Οδα αν δεν ήταν να μείνει. Ναι, κι άλλοι επανήλθαν, όμως αυτό συνέβη για να βοηθήσουν σε συγκεκριμένη κατάσταση, καθώς οι ιδιαίτερες δυνάμεις τους ήταν απαραίτητες. Άλλωστε ήταν και αναμενόμενο. Σε φυλακή τους βρήκαμε. Τον Μπέλαμι όμως όχι. Λογικά θα φανεί χρήσιμος, δεν ξέρω ως τι θα μπει, αλλά θα μπει.

 Δεν εχω θεμα για να μπει ο Bellamy αλλα θα ηθελα μια γυναικα στο crew. Βεβαια καλυτερα Bellamy παρα Jinbei.

usopp the sogeking

avatar

 

Συμφωνώ ότι τον Bellamy δεν τον εμφάνισε τυχαία αλλά δεν νομίζω να μπεί στο crew...περισσότερο για απλό σύμμαχο τον βλέπω...από την αρχή μας έχει δείξει πως του Bellamy του αρέσει να είναι αρχηγός και καπετάνιος. Βέβαια με τον Oda κανείς δεν μπορεί να ξέρει. Εδώ στην Alabasta όλοι νομίζαμε την Robin για σκύλα αλλά στο τέλος μας βγήκε μέλος του πληρώματος και μάλιστα αφιερώνεται και ένα από τα καλύτερα Arc σε αυτήν (to Water seven)!!! Οπότε κανείς δεν ξέρει....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης