Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 23]

Giwrgos7

Giwrgos7

 

womanTENSAIinathens έγραψε:Δεν ξερω αν ταιριαζουν ως προς την εμφανιση και τη γοητεια αλλα αυτο που μετραει ειναι οτι o Luffy εφοσον επελεξε αυτους τους συγκεκριμενους που ξερουμε , κατι ηξερε.
Σπόιλερ:


Βασικα ο Λουφι δεν ειναι και κανενας τυπας με IQ 160 που εχει και κρυφα σχεδια. Απλα του ερχεται και λεει στον αλλον/αλλη : Θα γινεις νακαμα με το καλο ή να σε πρηξω στα επομενα 20 επεισοδεια ;


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 Luffy-Monkeying-Around-monkey-d-luffy-11075196-320-240

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Giwrgos7 έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:Δεν ξερω αν ταιριαζουν ως προς την εμφανιση και τη γοητεια αλλα αυτο που μετραει ειναι οτι o Luffy εφοσον επελεξε αυτους τους συγκεκριμενους που ξερουμε , κατι ηξερε.
Σπόιλερ:


Βασικα ο Λουφι δεν ειναι και κανενας τυπας με IQ 160 που εχει και κρυφα σχεδια. Απλα του ερχεται και λεει στον αλλον/αλλη : Θα γινεις νακαμα με το καλο ή να σε πρηξω στα επομενα 20 επεισοδεια ;

Σιγουρα ο Luffy δεν εχει φοβερο IQ αλλα με πεθαινουν τα επιγχειρηματα:οχι επειδη ειναι ψαρανθρωπος ή ασχημος ή και γω δεν ξερω τι.
Αυτο που λες βασικα δεν εχει γινει ποτε γιατι ακομα και με τν Chooper που δεν ηθελε με τιποτα στην αρχη, απλα εκανε τον δυσκολο και φοβοταν.Και αν το παρουμε ετσι, την Vivi γιατι δεν την επρηξε;Εγω λεω οτι ο Luffy επιλεγει τους νακαμα του κρινοντας απο τον χαρακτηρα και συ μου λες οτι τους επιλεγει ετσι απλα.
Δηλαδη λες οτι πριν δει τους χαρακτηρες των αλλων , θελει να τους παρει στο πληρωμα.
Ο Luffy εχει πολυ καλο ενστικτο, καταλαβαινει ποιοι αξιζουν τη φιλια του και ποιοι οχι, καμμια επιλογη δεν ειναι απλη.
Ε σορρυ τοσο χαζος δεν ειναι...

maggie

maggie

 

petrikios έγραψε:Ναι οντως δεν ξερεις ποιος θα ναι ο επομενος νακαμα ακομα και ο πιο ακυρος που δεν εχεις φανταστει...να φανταστειτε οπως πολυ σωστα λετε ποιος περιμενε να μπει η Ρομπιν στο πληρωμα...οταν την εβλεπα στα επεισοδια της Alabasta ελεγα τι βρωμοθυληκο ειναι αυτο...ολοι νομιζαμε πως η Βιβι ειναι η επομενη και κοβαμε το πουλι μας (για τα αγορια το λεω) με τηλεκαρτα απο την σιγουρια μας...

petrikios έγραψε:Οσοι λεγαν και ακομα λενε πως χαρακτηρες οπως Jinbei και Χανκοκ θα μπουν στο πληρωμα απλα δεν εχουν καταλαβει τιην λογικη με την οποια επιλεγεται καποιος χαρακτηρας για τους S.H...και απλα διαψευονται...καποτε ο συγχωρεμενος ο Quenta ενα παλιο μελος μας ειχε πρηξει τα..........σκωτια πως σιγουρα θα μπαινε η Χανκοκ ηταν τοσο σιγουρος που εκοβε μαλιστα το πουλι του με τηλεκαρτα και μαλιστα ισχυριζοταν πως θα μπαινε σιγουρα μετα το timeskip......τωρα τελευταια ειχαν οργιασει οι φημες για τον Jinbei αλλα μολις μαθαμε το ποσο του 400.000.000 φαγανε ολοι μια πατατα και αποκλειστηκε αυτοματα απο το να μπει στο πληρωμα.....τεσπα εγω σκεφτομαι και μια αλλη εκδοχη που απο λιγους την εχω ακουσει....σκεφτομαι την εκδοχη να μπει ο Caribou που πιστευω θα παιξει καποιον ρολο....δεν ειναι τυχαια εκει....
ποσο μαρεσει οταν το λες αυτο :inlove:

Elidor

Elidor

 

Avarga
maggie έγραψε:
petrikios έγραψε:Ναι οντως δεν ξερεις ποιος θα ναι ο επομενος νακαμα ακομα και ο πιο ακυρος που δεν εχεις φανταστει...να φανταστειτε οπως πολυ σωστα λετε ποιος περιμενε να μπει η Ρομπιν στο πληρωμα...οταν την εβλεπα στα επεισοδια της Alabasta ελεγα τι βρωμοθυληκο ειναι αυτο...ολοι νομιζαμε πως η Βιβι ειναι η επομενη και κοβαμε το πουλι μας (για τα αγορια το λεω) με τηλεκαρτα απο την σιγουρια μας...

petrikios έγραψε:Οσοι λεγαν και ακομα λενε πως χαρακτηρες οπως Jinbei και Χανκοκ θα μπουν στο πληρωμα απλα δεν εχουν καταλαβει τιην λογικη με την οποια επιλεγεται καποιος χαρακτηρας για τους S.H...και απλα διαψευονται...καποτε ο συγχωρεμενος ο Quenta ενα παλιο μελος μας ειχε πρηξει τα..........σκωτια πως σιγουρα θα μπαινε η Χανκοκ ηταν τοσο σιγουρος που εκοβε μαλιστα το πουλι του με τηλεκαρτα και μαλιστα ισχυριζοταν πως θα μπαινε σιγουρα μετα το timeskip......τωρα τελευταια ειχαν οργιασει οι φημες για τον Jinbei αλλα μολις μαθαμε το ποσο του 400.000.000 φαγανε ολοι μια πατατα και αποκλειστηκε αυτοματα απο το να μπει στο πληρωμα.....τεσπα εγω σκεφτομαι και μια αλλη εκδοχη που απο λιγους την εχω ακουσει....σκεφτομαι την εκδοχη να μπει ο Caribou που πιστευω θα παιξει καποιον ρολο....δεν ειναι τυχαια εκει....
ποσο μαρεσει οταν το λες αυτο :inlove:

Βγαλε τις βρωμικες σκεψεις απο το μυαλο σου...

maggie

maggie

 

^ μην σπαμμαρετε κυριε moderator you failed,sir.


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Εν τω μεταξυ καθομαι και γω και σκεφτομαι: αυτον για νακαμα; εκεινον; ή τον αλλον;Και τωρα εφαγα φλασια και θυμηθηκα οτι στο πληρωμα μεχρι τωρα εχουμε 2 γυναικες μονο. Αντροκρατια! pingpingeyes
Θα ηθελα τωρα να μπει μια γυναικα, οχι απαραιτητα η Shirahoshi, ετσι γιατι πολυ αντριλα κυκλοφορει στο πληρωμα του Luffy. dont talk to me, i k
Bεβαια αν μπει παλι αντρικος χαρακτηρας, δεκτον!
Ο,τι γουσταρει ο Oda sama is there trouble?

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
τηλεκαρτα?


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 FTxGhJx

sirQuackly

sirQuackly

 

Shirahoshi ρε για next nakama!
Να την εχουνε σαν pet οπως εχουν οι bb pirates τον san juan wolf


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 Tsuna_Signature_V2_by_casheylycme

petrikios

petrikios

 

Tankianism έγραψε:τηλεκαρτα?

Κοιταξε εχει πολλες εκδοχες οπως με ταυτοτητα με τηλεκαρτα με πιστωτικη με το πασο...αλλα εγω προτιμω την τηλεκαρτα....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
womanTENSAIinathens έγραψε:
Giwrgos7 έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:Δεν ξερω αν ταιριαζουν ως προς την εμφανιση και τη γοητεια αλλα αυτο που μετραει ειναι οτι o Luffy εφοσον επελεξε αυτους τους συγκεκριμενους που ξερουμε , κατι ηξερε.
Σπόιλερ:


Βασικα ο Λουφι δεν ειναι και κανενας τυπας με IQ 160 που εχει και κρυφα σχεδια. Απλα του ερχεται και λεει στον αλλον/αλλη : Θα γινεις νακαμα με το καλο ή να σε πρηξω στα επομενα 20 επεισοδεια ;

Σιγουρα ο Luffy δεν εχει φοβερο IQ αλλα με πεθαινουν τα επιγχειρηματα:οχι επειδη ειναι ψαρανθρωπος ή ασχημος ή και γω δεν ξερω τι.
Αυτο που λες βασικα δεν εχει γινει ποτε γιατι ακομα και με τν Chooper που δεν ηθελε με τιποτα στην αρχη, απλα εκανε τον δυσκολο και φοβοταν.Και αν το παρουμε ετσι, την Vivi γιατι δεν την επρηξε;Εγω λεω οτι ο Luffy επιλεγει τους νακαμα του κρινοντας απο τον χαρακτηρα και συ μου λες οτι τους επιλεγει ετσι απλα.
Δηλαδη λες οτι πριν δει τους χαρακτηρες των αλλων , θελει να τους παρει στο πληρωμα.
Ο Luffy εχει πολυ καλο ενστικτο, καταλαβαινει ποιοι αξιζουν τη φιλια του και ποιοι οχι, καμμια επιλογη δεν ειναι απλη.
Ε σορρυ τοσο χαζος δεν ειναι...
βασικα απλα υποθετουμε οτι για να ειν ολοκληρομενο το πληρωμα θα χρειαστουν αλλα 2 μελη(συνολο 10) και αφου ολοι οι SH εχουν καποιο χαρακτηριστικο ξιφομαχος,μαγειρας,μουσικος (*** οτι χρειαζεται ενα πλοιο το εχουν) το μονο που λειπει ειναι ενας ψαρανθρωπος και ενας λογκια ουζερ για να μπορεσουν να τα βγαλουν περα στο νεο κοσμο οχι οτι τωρα δν μπορουν :P

karamin

karamin

 

το πληρωμα του Caribou εχει διαλυθει;;;;;θα παιξει καποιο ρολο αυτος και θα μας ξαφινασει....πολυ σκατοφατσα για τους SH ρε παιδι μου...δεν κανει για το image των SH...ΧΑΑΑΧΑΧ....αυτος ειναι για blackbeard αντε και για Buggy!!!!


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

ReBoRn23 έγραψε:
βασικα απλα υποθετουμε οτι για να ειν ολοκληρομενο το πληρωμα θα χρειαστουν αλλα 2 μελη(συνολο 10) και αφου ολοι οι SH εχουν καποιο χαρακτηριστικο ξιφομαχος,μαγειρας,μουσικος (*** οτι χρειαζεται ενα πλοιο το εχουν) το μονο που λειπει ειναι ενας ψαρανθρωπος και ενας λογκια ουζερ για να μπορεσουν να τα βγαλουν περα στο νεο κοσμο οχι οτι τωρα δν μπορουν :P

ρεβορν θα συμφωνησω gj!

Kauko

Kauko

 

ReBoRn23 έγραψε:
βασικα απλα υποθετουμε οτι για να ειν ολοκληρομενο το πληρωμα θα χρειαστουν αλλα 2 μελη(συνολο 10) και αφου ολοι οι SH εχουν καποιο χαρακτηριστικο ξιφομαχος,μαγειρας,μουσικος (*** οτι χρειαζεται ενα πλοιο το εχουν) το μονο που λειπει ειναι ενας ψαρανθρωπος και ενας λογκια ουζερ για να μπορεσουν να τα βγαλουν περα στο νεο κοσμο οχι οτι τωρα δν μπορουν :P


ειναι αυτος που φτιαχνει ουζα?
η χρησιμοποιει uzi?
e?


explain yourself

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Kauko έγραψε:
ReBoRn23 έγραψε:
βασικα απλα υποθετουμε οτι για να ειν ολοκληρομενο το πληρωμα θα χρειαστουν αλλα 2 μελη(συνολο 10) και αφου ολοι οι SH εχουν καποιο χαρακτηριστικο ξιφομαχος,μαγειρας,μουσικος (*** οτι χρειαζεται ενα πλοιο το εχουν) το μονο που λειπει ειναι ενας ψαρανθρωπος και ενας λογκια ουζερ για να μπορεσουν να τα βγαλουν περα στο νεο κοσμο οχι οτι τωρα δν μπορουν :P


ειναι αυτος που φτιαχνει ουζα?
η χρησιμοποιει uzi?
e?


explain yourself


ουζερ= user απο το use=χρησιμοποιω και προφερεται γιουζερ απλα ο ρεβορν εκανε λαθος geek

Kauko

Kauko

 

καλα που μου το'πες... :xD:






petrikios έγραψε:
Tankianism έγραψε:τηλεκαρτα?

Κοιταξε εχει πολλες εκδοχες οπως με ταυτοτητα με τηλεκαρτα με πιστωτικη με το πασο...αλλα εγω προτιμω την τηλεκαρτα....

οσο γι 'αυτο, με κανενα δε γινεται, τα εχω δοκιμασει ολα

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Kauko έγραψε:καλα που μου το'πες... :xD:
για να σε ξεμπλοκαρω , να μην εχεις αυτη την απορια whistle
Σπόιλερ:






petrikios

petrikios

 

Επειδη εισαι σκληροτσουτσουνος....

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τιποτα ποιο ανωδυνο?


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 FTxGhJx

Pain

Pain

 

Τι θα λέγατε για Χάτσι ως νεο μέλος?


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 W3
Monster Trio :teme:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ειν αδυναμος αρα δν θα βοηθησει τ πληρωμα στ νεο κοσμο αν κ δν μ χαλαει ο χατσι ειν συμπαθητικος

didimakia

didimakia

 

Χαλιας ειναι. Το παιδι της φαπας!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

souidos

souidos

 

παιδια παιδια μιν μαλλωνετε το εχω γραψει και ποιο παλια ο επικρατεστερος να μπει στο SH ειναι ο hachii...γτ απο συνεντευξη του o ODA εχει πει οτι το νεο μελλος θα ειναι πρωην εχθρος...αρα μονο το hachii ειναι ποιο κοντα σ αυτο...εκτος αμα συναντησουνε κανεναν τυπο απο τα παλια στον νεο κοσμο...!

http://watchop.com

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

souidos έγραψε:παιδια παιδια μιν μαλλωνετε το εχω γραψει και ποιο παλια ο επικρατεστερος να μπει στο SH ειναι ο hachii...γτ απο συνεντευξη του o ODA εχει πει οτι το νεο μελλος θα ειναι πρωην εχθρος...αρα μονο το hachii ειναι ποιο κοντα σ αυτο...εκτος αμα συναντησουνε κανεναν τυπο απο τα παλια στον νεο κοσμο...!

Αυτο το ειχε πει νομιζω πριν συναντησουν τον Franky...
Αυτη η συνεντευξη ποτε εγινε; ξερεις ποια χρονια; Τωρα εγινε;


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Pain

Pain

 

Περα απο τη συνέντευξη του οντα, νομιζω ο Hachi ολο και κατι 8α εκανε. Ειναι ψαρανθρωπος θα μπορουσε να τους βοηθησει κατω απο το νερο να πολεμαει κ.τ.λ, και τελος χειριζεται αρκετα καλα τα 6 σπαθια απ οτι θυμάμαι. (αρλονγκ πάρκ)


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 7 W3
Monster Trio :teme:

Lyn

Lyn

 

Και 3ος ξιφομαχος στο crew? Μπα, δεν το πιστεύω. Νομιζω είναι (μάλλον!) απίθανο για Hachi.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης