Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

876Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 15:33

Santouryuu

Santouryuu

 

Hawkins έγραψε:Ισχύει αν και θεωρουσα αστεια την γλωσσα τους εχουν αρχισει και βγάζουν τραγούδια που φτάνουν 500 μυρρια views και αρκετούς καλητεχνες που κανουν καριέρα στην Αμερική και δεν μπορω να καταλαβω γιατί Ελληνες δεν κάνουν το ίδιο αφού θεωριτικα εχουμε πιο ωραία γλώσσα άνετα κάνει ελληνας καριερα διεθνής 
2 πραμματα που έμαθα κ έμεινα μαλακας είναι οτι το monster του εμινεμ το εγραψε αλβανιδα και ότι ο robert de niro είναι  ιταλοαλβανος
Σαντο αληθεια τους μαθενουν οτι η Αλβανία φτάνει στα Γιάννενα δεν ξέρω αν ισχυει αλλά ειναι τραγικό αν φανατιζουν τα μικρά παιδια
Έχω πάει αλβανια 3 φορες...2 αγίους σαραντα διακοπες με φιλους και 1 αυλωνα για έναν γάμο που ήμασταν καλεσμένοι 
Με αυτά που ακουγα νόμιζα θα δω ξύλινα σπιτια αλλά είδα 2 πανεμορφες πόλεις 
Καταρχήν κυκλοφορουσαν ολλοι με mercedes που τα βρησκουν τα λεφτά...
ΑλΑλλά είχαν και κακά π.χ με ακοίταζαν σαν εξωγήινοι επειδή ειχα σκουλαρικι

Seriously hawk? Ρωτάς από που βρήκε ένας Αλβανός τα λεφτά για Mercedes? Ότι την έκλεψε δεν σου πέρασε από το μυαλό;

hahaha hahaha hahaha


Aldark έγραψε:O De Niro είναι αλβανοιταλός; Καμία σχέση , Ιρλανδοιταλικής καταγωγής πατέρας (γεννήθηκε επίσης στην Αμερική επίσης) και Αγγλογαλλογερμανικολανδικής καταγωγής μητέρα.
Η Ρίτα Όρα είναι αλβανικής καταγωγής!
Αλλά γενικά και ραπ έχουν εξελίξει και γενικά μαν φαίνεται πως δουλεύουν. Πάντως διεθνή καριέρα όσοι κάνουν μένουν Αλβανία ή μεγάλωσαν σε αγγλόφωνες χώρες ως παιδιά μεταναστών;

Και η dua Lipa so beautiful!

877Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 15:55

Tcixlas

Tcixlas

 

και η Arilena Ara so beautiful! so beautiful! so beautiful!


αγαπώ το Nentori... απίστευτο κομμάτι

878Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 18:09

Hawkins

Hawkins

 

Ως μεγάλος φαν του robert de niro έχω δει τα πάντα για αυτον σε μια σσυνεντευξη του είχε πει οτι οι ριζες του είναι ιταλοαλβανικες υπάρχει και στο yt τώρα αν τρολλαρε δεν το ξέρω 
Τη λες ρε φίλε rita ora αλβανίδα?bebe rexha era istrefi τι στο π***** γινετε με αυτούς μια μικρη χώρα γιατί έχει τόσους πολλους γνωστούς καλητεχνες ας μ πει κάποιος
Στην εθνικη ελβετιας ππαιζουν βασικοί 6 Αλβανοί και ένας ειναι στην εθνικη Γερμανίας ένας στην εθνικη Αγγλίας και ένας άλλος δανιας γιατι δεν πάνε να παιξουν για την χώρα τους?αν το κάνανε Έλληνες αυτο θα θυμωνα
Γενικά η εξέλιξη της αλβανιας τον 21 αιωνα είναι wtf 
Επίσης στηστην Αλβανία ακουνε πολύ Μαζωνάκη έχει τυχη και τον εχω ακούσει σε καφετεριες
Χαχαχα κλαίω με σχόλιο σαντο
Edit ΠΟΙΑ ΝΤΟΥΑ ΛΙΠΑ ΡΕ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑ?ΜΛΚ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΕΛΕΙΟΣ

879Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 18:43

Tcixlas

Tcixlas

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου hawkins

880Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 21:16

Hawkins

Hawkins

 

Τρελενομαι γιατι είναι μικρη χώρα και παλια ήταν κ φτωχη πως βγαζουν τόσα ονοματα

881Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 00:08

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν πάει με το μέγεθος το ταλέντο!! εδώ καταστρέφουμε το ταλέντο μας, γτ υπάρχει "βιομηχανία" που τα τρώει, ή τα οδηγεί σε λάθος επιλογές

882Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 12:26

Hawkins

Hawkins

 

Στην ελλαδα τα ταλέντα είναι ο ανίκανος και ο light xD

883Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 12:54

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν Το'ξερα ότι o Yagami είναι Έλληνας τραγουδιστής heh look at that

884Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 15:10

Aldark

Aldark

 



yagami light raps , θα θελες να σαι εγω , δε θελεις να σαι συ ! hahaha hahaha hahaha

τη βρηκα τη συνεντευξη , τωρα ολα αυτα τα σαητ ειναι φουλ ΚΟΣΟΒΑ ΝΙΟΥΖ και ΣΚΙΠΤΑΡΙ ΝΙΟΥΖΦΗΝΤ ΠΕΗΤΖ
το αλμπανιαν το αναφερει πολυ προχειρα
nevermind , δεν θα θεωρησεις τωρα τον Ντε Νιρο στα 74 οτι ειναι αλβανος , νταξ ισως να χει μια φλεβα , αλλα κι καποιος απο μας μπορει να χει ενος πειρατη απο οπου να ναι xD
αλλα κοιτα τι κανουν οι τυποι ρε χαχαχαχα


φουλ μονταζ δεν ακους καν τι λεει ο συλβεστρος απλα κανει το πουλι

885Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 15:43

Santouryuu

Santouryuu

 

Γαμώτο, έχει καθυστερήση το κωλομετρο και χεζομαι απίστευτα. Αν αργήσει λίγο ακόμα με βλέπω να αμολαω κουφιες μέσα στο βαγόνι

886Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 17:22

Tcixlas

Tcixlas

 

σαντο μην αγχώνεσαι, αμόλα τες και κανε τον κινέζο... απο τους περισσότερους καλύτερα θα μυρίζει

887Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 19:04

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εμενα μου θυμιζει την μερα που γυριζα απο ευαγγελισμο με hangover, ισα που κρατιωμουν ορθιος και δεν εκανα εμμετο και ο καριολακας ο οδηγος αποφασιζε πριν απο καθε σταση να παταει αποτομα και πολλες φορες...

http://www.onepiecegr.com/

888Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 19:53

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα αυτά μου θυμίζουν έναν πακιστανό που την ειχε πετάξει έξω στον σταθμό του πειραιά και την έπαιζε μπροστά στον κόσμο

889Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 20:23

Aldark

Aldark

 

μου θυμισε τις κλανιες που αφηνει καποιος οταν κανουμε trx και πεθαινω καθε φορα

890Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 22:08

Shikkoku

Shikkoku

 

Hawkins έγραψε:Αυτό που θα πω έγινε στα αλήθεια και δεν τρολλαρω δίνω όρκο.
Ειχα παει πριν ένα χρόνο να βαψω κάτι καγκελα σε ενα σπίτι μαζί με τον πατέρα μου εκεί έμενε ενας 45αρης ανύπαντρος που δούλευε στημ εκλησια.Οταν τελειωσαμε και φυγαμε του λέω του πατέρα μου εντάξει καλός τυπάς είναι και μου απανταει ο πατέρας μου πουστης είναι ρε μλκ γαμιεται με τον παππα στην εκκλησία εγώ ψιλοσοκαριστικα γιατί δεν του φενεται για πουστης...ηρεμος μαζεμένος και γενικά καλο παιδί μου φάνηκε
Μετα απο κάνα 3μηνο λόγο του ότι μετακομισα και στην περιοχη του με έβλεπε συνεχεια και λέγαμε κάνα γεια και μια μέρα τον πετυχενω έξω από την εκκλησία και μου λεει να πάω σπίτι του να του βαψω τα προστατευτικά στα  παραθυρα και ταυτόχρονα μ πέταγε και κάτι υπονοούμενα οπως 'θελω να λειτουργεις καλα' και μ εκλεινε το μάτι...εγώ ευγενικα τον απέφυγα του είπα έχω φραγη στο κινητο μου δδεν μπορείς να με πάρεις του είπα δεν εχω χρόνο δουλεύω αλλου και τετοιες πίπες και μετα απο αυτό δεν του ξανά μιλησα στον δρόμο 
Ο τύπος με πηρε χθες τηλέφωνο και μου έλεγε να παω σπίτι του να μου δδωσει κατι...τι κάτι του έλεγα συνεχεια κ μ έλεγε κάτι κατι και ταυτόχρονα μίλαγε πολύ περιεργα σε φάση καταπιεζε τα συναισθήματα του για μένα τοσο καιρό και ταυτοχρονα να βαραγε μαλακια...μιλαμε ακουγοταν πολύ περιεργα στο τηλ...τελος παντων του το εκλεισα και του είπα καποιο λάθος κανεις φίλε δεν είμαι απο αυτούς που νομιζεις...καλά ρε Νίκο καλά κανει κ μ το κλείνει
Μίλησα στους φιλους μου για το περιστατικό και μ πρωτιναν να κάνουμε ντου σπίτι του και να τον πλακωσουμε αλλά δεν θέλω να μπλεξω και τους είπα όχι
Στους γονεις μου δεδεν μπορώ να το πω γιατί ο πατέρας μου κάνει και χημειοθεραπιες και δεν θελω να τον ταράξω
Τώρα εσείς τι θα προτείνατε μιλαμε ο τυπος είναι creepy motherfucker δεν ειναι απλά ένας γκει να πεις σου την έπεσε και είπες όχι φοβάμαι μην κάνει τπτ
Γάμησέτονε μωρέ τον πούστη.

Ήρθαν τα Χριστούγεννα σε σας ή είστε τίποτα εορτοφοβικοί;

891Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 20 Νοε 2017, 23:42

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τι χριστουγεννα ρε γελοιο κατασκευασμα, 20 νοεμβριου...

http://www.onepiecegr.com/

892Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 00:55

Kamikaze

Kamikaze

 

Aldark έγραψε:

yagami light raps , θα θελες να σαι εγω , δε θελεις να σαι συ ! hahaha hahaha hahaha
Στα news το βλεπα, στο note το γραφα, πάθαινε καρδιακό.
Με ζηλεύαν στη γειτονιά μόνο γω είχα τον χάρο βοηθό.

893Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 11:52

Tcixlas

Tcixlas

 

το ότι οι περισσότεροι έχουν ήδη στολίσει ακόμα και σπίτια με τρομάζει!!!

βάλτε τον madclip για background στο φόντο και θα σας φέρω άτομα!!

894Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 12:10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 15356010

895Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 12:50

Tcixlas

Tcixlas

 

τον madclip ζήτησα όχι έναν απλό τρελό

896Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 16:20

Hawkins

Hawkins

 

Εγώ έχω να στολισω πολλά χρονια χαχα

897Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 16:49

Santouryuu

Santouryuu

 

Patty D.Luffy έγραψε:Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 15356010


Tcixlas έγραψε:τον madclip ζήτησα όχι έναν απλό τρελό

Τι έκανε ο Στράτος; παρεμπιπτόντως, είναι γείτονάς μου

898Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 16:54

Aldark

Aldark

 

Patty D.Luffy έγραψε:Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 15356010

Santouryuu έγραψε:
Patty D.Luffy έγραψε:Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 15356010

πλησιάζει πάλι gj!

Tcixlas έγραψε:τον madclip ζήτησα όχι έναν απλό τρελό

Τι έκανε ο Στράτος; παρεμπιπτόντως, είναι γείτονάς μου
που ρε εχει ερθει γερμανια; Λος Αντζελες δεν ηταν αυτος;


επισης τι χριστουγεννα ρε μαλακες 21 νοεμβριου buhu

899Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 18:35

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
τι χρισττούγεννα ρε 21 νοέμβρη..πέρασαν τώραν να ήταν κι άλλα..εγώ είμαι πολύ-πολύ νεοημερολογίτης

900Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 36 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 21 Νοε 2017, 19:22

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Καλό Πάσχα παιδιά!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης