Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

951Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 21:48

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε ψήστε να αλλάξουμε το φορουμ ε Ναρούτο.γρ

952Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 22:03

Tcixlas

Tcixlas

 

θα ήθελα κάποια στιγμή να τα χώσεις σε ένα we transfer ή dropbox ή οτιδήποτε και να μου τα περάσεις @kamikaze για το αρχείο της υπόθεσης

953Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 22:05

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Patty D.Luffy έγραψε:Ρε ψήστε να αλλάξουμε το φορουμ ε Ναρούτο.γρ
το spam.gr εχει πρωτερεοτητα παττη

http://www.onepiecegr.com/

954Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 22:07

Tcixlas

Tcixlas

 

στο σπαμ/γρ συμμετέχω

955Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 22:10

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ειμαστε γενικα ετοιμοι για spam//gr απο τοτε που εγγραφηκαμε

http://www.onepiecegr.com/

956Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 22:14

Aldark

Aldark

 

ποιος εχει ολα τα μανγκα; Αν εισαι λεφτας και εχει βιβλιοθηκη αγοραζεις τα τομακια. Αν δεν εισαι μπαινεις σε ενα απο τα μυριαδες σαητ ή τα κατεβαζεις :Ρ τι


@Kamikaze @Red Yonko , ειδα απο One Pace την Dressrosa. Μόνο την ουσία , όπως την είχε και το μάνγκα. Παρότι έκανε από μόνη της 2-3 κοιλιές (100 τσάπτερ δουλειάς είναι) , το είδα ευχάριστα! Συγκινήθηκα , πορώθηκα , γούσταρα και γενικά ευνοούσε! Μετά πήγα στο κανονικό άνιμε να δω το Whole Cake και έχω ξενερώσει τη ζωή μου , ειλικρινά , ONE PACE FTW for the veteran , για να μη γινω σαντο.

957Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 22:29

Red Yonko

Red Yonko

 

Πόσους τόμους εχεις εσυ?

958Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 23:10

Aldark

Aldark

 

κανέναν

959Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 23:35

Santouryuu

Santouryuu

 

Kamikaze έγραψε:Αποφεύγω το θέμα anime-manga και απαντάω για τη Dressrosa. H Dressrosa στο anime έχει άπειρες στιγμές που δεν υπάρχουν στο manga. Δεν ξέρω αν την έχουν κάνει όλη στο One Pace, Aldark εσύ το έβλεπες από εκεί απάντα μια στο παιδί. Αν το έχουν κάνει όλο το arc δες το από εκεί. Κρατάνε ό,τι υπάρχει στο manga από το anime και ό,τι fillerοστιγμή υπάρχει παίρνει πόδι.

Απλά έχουν φτάσει όλοι στο σημείο που είχα φτάσει εγώ πριν δύο χρόνια και βάλε... Το ανιμε δεν βλεπεται... Πριν ένα χρόνο σταμάτησα και με το μάνγκα, οπότε σε κάνα χρόνο, το πολύ δύο θα το παρατήσουν και το μάνγκα... Πάντα μπροστά ο σαντο
Το έκανα ήδη πριν αυτούς. Τι κερδίζω;

Χρόνια χαμένης ζωής και ένα cookie;

Red Yonko έγραψε:
Santouryuu έγραψε:
Red Yonko έγραψε:Ναι αλα ρωταω το γιατι? Ρε παιδια αποτι καταλαβα δεν πολύσυζητατε για τη σειρα ετσι?

Απλά έχουν φτάσει όλοι στο σημείο που είχα φτάσει εγώ πριν δύο χρόνια και βάλε... Το ανιμε δεν βλεπεται... Πριν ένα χρόνο σταμάτησα και με το μάνγκα, οπότε σε κάνα χρόνο, το πολύ δύο θα το παρατήσουν και το μάνγκα... Πάντα μπροστά ο σαντο

Red Yonko έγραψε:Δηλαδή λετε πως ολα αυτα τα εφε ειναι χειρότερα από ενα κομματι χαρτι που το βλεπετε σε pdf?

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ μαζί σου, απεχθάνομαι απίστευτα τα μάνγκα... Ωστόσο το ανιμε του ΟΡ είναι ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ! Σκέτη πιπα!


LOL τι κανεις εδω τοτε?  xD

Τεσπα, εχω ενα manga και μπορω να πω πως ειναι πολύ ωραίο. Να σας πω την αληθεια αν ειχα ολα τα manga φυσικα και θα διαβαζα το manga αλλα ναι.... Ποιος εχει ολα τα manga...  confused!

Το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ ώρες-ώρες... Αλλά don't worry, θα σε επιζήσω κι σένα (φορουμιακα)

xD

960Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 23:42

Shikkoku

Shikkoku

 

Ρε σταματήστε να βλέπετε αυτήν την αηδία με τους κινέζους πειρατές που δεν μπορούν να κολυμπήσουν.

961Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 22 Νοε 2017, 23:57

Kamikaze

Kamikaze

 

Santouryuu έγραψε:Χρόνια χαμένης ζωής και ένα cookie;
Αν ενώσεις τον χρόνο που μου πήρε πιο πολύ εβδομάδα γεμίζεις παρά χρόνο.

Shikkoku έγραψε:Ρε σταματήστε να βλέπετε αυτήν την αηδία με τους κινέζους πειρατές που δεν μπορούν να κολυμπήσουν.
hahaha hahaha

962Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 00:33

Shikkoku

Shikkoku

 

Ανοίξτε αυτό με τα μνημόσυνα να κάνουμε summon τον J.

963Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 00:36

Tcixlas

Tcixlas

 

σαμονινγκ τζει


και σκάει ο JFK

964Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 01:45

Kamikaze

Kamikaze

 

Μπορεί και ο Jesus.

965Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 02:56

Shikkoku

Shikkoku

 

Κανείς δεν θα πει για τον Joker;

966Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 14:06

Tcixlas

Tcixlas

 

να πω για τον jamal

967Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 15:42

Red Yonko

Red Yonko

 

Λολ τωρα παρατήρησα πως υπάρχουν αλλα ποσα Spam Wars στο φόρουμ  xD

Θα εχουν γινει μεγαλες συζητησεις...

968Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 15:59

Aldark

Aldark

 

εχει χυθει αιμα.... xD xD xD xD xD

969Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 16:04

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
αίμα. δάκρυα και ιδρώτας...

970Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 17:10

Kamikaze

Kamikaze

 

Shikkoku έγραψε:Κανείς δεν θα πει για τον Joker;
Δεν πέθανε αυτός. Στο Impel Down είναι.

971Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 19:55

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Kamikaze έγραψε:
Shikkoku έγραψε:Κανείς δεν θα πει για τον Joker;
Δεν πέθανε αυτός. Στο Impel Down είναι.
και να πεθαινε, παντα θα ζουσε στην καρδια μας

http://www.onepiecegr.com/

972Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 20:10

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αφού ρε αγορίνες μου έχουμε του πούστη τα ηλίθια θέματα,γιατί σβήνετε τα καινούρια ηλίθια θέματα;

973Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 20:44

Shikkoku

Shikkoku

 

Θα κάνουμε Έγχρωμη Παρασκευή αύριο στο φόρουμ; Με διπλά bounties;

974Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 20:46

Red Yonko

Red Yonko

 

Καλή ιδέα  gj! απλα δεν εχω καταλαβει πως τα παίρνουμε?? Με τοπικς ή απλα ποστς?

975Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 39 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 23 Νοε 2017, 21:03

Shikkoku

Shikkoku

 

Αναλόγως το section στο οποίο δημοσιεύεις παίρνεις διαφορετικούς πόντους. Επίσης, η δημιουργία νέων θεμάτων, αν θυμάμαι καλά, αποδίδει περισσότερους πόντους, πάλι σε σχέση με το section.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης