Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

851Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 02:04

Aldark

Aldark

 

Hawkins έγραψε:Περίμενα σοβαρες απαντησης γιατί είναι σοβαρο αλλά τεσπα όταν πετάγονται ζωα σαν τον ελιντορ λογικό είναι
Ελιντορ θυμάσαι τον Χόκινς τον 16χρονο που του ελεγες μαλακίες για την ορθογραφια μαντεψε εφτασα 22 και αυτά που έχω καταφερει ουτε στα όνειρα σου οπότε δεν ασχολούμαι μαζι σου γιατι είσαι μια τριχα από τα τετοια μου

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha aww aww

OMITZI ΣΒΗΝΩ

ε ο τυπος δεν εχει σημασια προφανως αν ειναι γκέυ , αλλά αυτό αν συνέβη ήταν παρατραβηγμένο. Σαφώς δεν θα τον δείρεις , αλλά αν συνεχίσει να σε ενοχλεί πάρε νομική δράση να πούμε.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Maxres11

852Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 02:10

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι πάρε το νόμο στα χέρια σου που λεει και ο αλ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

853Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 02:12

Aldark

Aldark

 

παρε το πινελο σου....
θα μπορουσαμε να πουμε οτι ο τυπος την...έβαψε.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Maxres11

854Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 14:04

Elidor

Elidor

 

Avarga
Hawkins έγραψε:Περίμενα σοβαρες απαντησης γιατί είναι σοβαρο αλλά τεσπα όταν πετάγονται ζωα σαν τον ελιντορ λογικό είναι
Ελιντορ θυμάσαι τον Χόκινς τον 16χρονο που του ελεγες μαλακίες για την ορθογραφια μαντεψε εφτασα 22 και αυτά που έχω καταφερει ουτε στα όνειρα σου οπότε δεν ασχολούμαι μαζι σου γιατι είσαι μια τριχα από τα τετοια μου

Ηρεμα μεγαλε στρατηλατη, ξερω πως δεν ειμαστε παρα μια τριχα απο τα ενδοξα @@@@α σου, αλλα επετρεψε και σε εμας του ταπεινους να συνυπαρχουμε πλαι σου σε τουτο δω το φορουμ. Ειμαι σιγουρος πως στα 22 σου κιολας ετη, εχεις ηδη καταφερει να βρεις θεραπεια για το aids, εχεις φερει την ειρηνη στην μεση ανατολη και οπου ναναι λυνεις και το Κυπριακο.

Απλα να, ειναι πως οταν μπαινεις σε ενα φορουμ για one piece και ειδικα στο "σπαμ" τοπικ και μας λες για εναν μπαρμπα που θελει να του βαψεις τα καγκελα, αλλα καταβαθος θελει αυτος το δικο σου καγκελο κτλ.. ειναι που μας βγαινει το τρολλ που ολοι κρυβουμε μεσα μας λιγακι. Να μας συμπαθας και παλι παναρχαιε σοφε.

Υ.Γ. Μην πεσεις κατω απο 3ψηφιο νουμερο στην τιμη.

855Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 16:59

Tcixlas

Tcixlas

 

πρέπει να χω πυρετό... αρχίζω να τον συμπαθώ αυτόν^


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

856Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 17:15

Hawkins

Hawkins

 

Άλλο το τρολλ το καλοπροαίρετο και άλλο να λες να κάτσω να με γαμησει και κάτι τετοια 
Επίσης όταν λέω έχω καταφέρει πολλά που ειρωνευεσε μιλάω στο οτι έχω κανει στην ζωή μου τα έκανα μόνος ούτε μεγαλωσα με λεφτα του μπαμπα πάντα ήμουν αυτόνομος ότι φοράω πάνω μου ότι έχω μια ζωή τα πληρωνα με δικα μου λεφτά έχω ρίξει αρκετή δουλειά στην ζωή μου και έχω δει την ζωη και απο την στραβη και ανάποδη, παρα τις δυσκολίες που έχω περασει έχω καποια σχέδια που αν υλοποιηθούν όπως δείχνουν τα πράγματα θα καλυτερεψη η ζωή μου αρκετα...ολλα αυτά στα 22 που οι πλειοψηφία στην Ελλάδα είναι τεμπέληδες και tattoo klarino fredo capuccino
Επίσης μπορει να σου φεναιται αστείο εσενα αλλά η σεξουαλική παρενόχληση δεν είναι αστειο πράγμα..
Anyway ty guys για τις απαντήσεις


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Images10

857Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 17:46

Tcixlas

Tcixlas

 

τυπικά ακόμα δεν είναι παρενόχληση, αλλά σίγουρα αν γίνει πάρε τα μέτρα σου, αλλιώς πρόσεξε απο πριν για να μη γίνει...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

858Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 20:23

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εδω ο αλλος ξυπνησε και βρηκε τον Φιλιππινο πανω του, να τον κοιταει την ωρα που κοιμαται και να τραβαει μαλακια.. Υπαρχουν οντως και χειροτερα!

859Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 21:54

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει σιγά τι είδε!!! αν ήταν Αφρικανός έπρεπε να ανησυχεί


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

860Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 22:29

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tcixlas έγραψε:εντάξει σιγά τι είδε!!! αν ήταν Αφρικανός έπρεπε να ανησυχεί

Τωρα να πω οτι δεν εχεις και ενα ποιντ... αφου το εχεις.. Και οι ιδιοι το λενε, "Pilippino dick very small hahaha".

Πρωτη φορα βλεπω λαο να αυτοσαρκαζεται τοσο με το μεγεθος του πουλιου του.

861Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 22:56

Tcixlas

Tcixlas

 

you almost had me fooled


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

862Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 17 Νοε 2017, 18:15

Aldark

Aldark

 

qleo


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Maxres11

863Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 18 Νοε 2017, 00:09

Tcixlas

Tcixlas

 

ta qifsha kari


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

864Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 18 Νοε 2017, 02:46

Aldark

Aldark

 

shqiptari shiqptari όλη τη ζωή μου πάρει


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Maxres11

865Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 18 Νοε 2017, 12:31

Tcixlas

Tcixlas

 

Εεεεεε?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

866Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 18 Νοε 2017, 21:43

Santouryuu

Santouryuu

 

Shqiptari Shqiptari, σου σκάβω λάκκο με το φτυάρι



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Κυρ 19 Νοε 2017, 03:12, 1 φορά


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

867Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 18 Νοε 2017, 22:46

Aldark

Aldark

 


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Maxres11

868Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 00:16

Hawkins

Hawkins

 

Ta tsifsa kari motre
Πολυ περιεργοι γλωσσα οι αλβανοί xD


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Images10

869Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 02:27

Tcixlas

Tcixlas

 

CRINGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE wtf tus????

πρόσφατα τον είδα πάνω στο σκουτεράκι του σε ένα φανάρι στο αιγάλεω, και ήταν φανερός ο ξεπεσμός του, αλλά δεν περίμενα τόσο πολύ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

870Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 03:12

Santouryuu

Santouryuu

 

RIP Malcolm


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

871Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 04:37

Hawkins

Hawkins

 

Λογικά ψαχνεται για international καριέρα και θέλει να τον μαθενουν σιγά σιγά και έξω 
Αρχικά βγάζει ρατσιστικό τραγουδι για την βουλγαρια και τωρα τραγουδι στην Αλβανία 
Αν και μαλακας καλό κανουν κ βγαίνουν ελληνοαλβανικα τραγουδια αυτό βοηθαει και στις σχέσεις των δύο χωρών που δεν είναι καλες λογο κατεστραμενων ανθρωπον και από τις δύο πλευρές


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Images10

872Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 04:53

Santouryuu

Santouryuu

 

Σημαντικός σύμμαχος η Αλβανία... Όχι ότι στα τριτοκοσμικά τους σχολεία μαθαίνουν στους μικρούς uckαδες ότι η Αλβανία φτάνει μέχρι τα Γιάννενα, θέλουμε και καλές σχέσεις

hahaha hahaha hahaha


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

873Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 10:03

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είναι το θέμα το ελληνοαλβανικό τραγούδι.... η ποιότητα αυτού είναι τραγική... υπ΄ρχουν αλβανικά τραγούδια που λατρεύω


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

874Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 14:20

Hawkins

Hawkins

 

Ισχύει αν και θεωρουσα αστεια την γλωσσα τους εχουν αρχισει και βγάζουν τραγούδια που φτάνουν 500 μυρρια views και αρκετούς καλητεχνες που κανουν καριέρα στην Αμερική και δεν μπορω να καταλαβω γιατί Ελληνες δεν κάνουν το ίδιο αφού θεωριτικα εχουμε πιο ωραία γλώσσα άνετα κάνει ελληνας καριερα διεθνής 
2 πραμματα που έμαθα κ έμεινα μαλακας είναι οτι το monster του εμινεμ το εγραψε αλβανιδα και ότι ο robert de niro είναι  ιταλοαλβανος
Σαντο αληθεια τους μαθενουν οτι η Αλβανία φτάνει στα Γιάννενα δεν ξέρω αν ισχυει αλλά ειναι τραγικό αν φανατιζουν τα μικρά παιδια
Έχω πάει αλβανια 3 φορες...2 αγίους σαραντα διακοπες με φιλους και 1 αυλωνα για έναν γάμο που ήμασταν καλεσμένοι 
Με αυτά που ακουγα νόμιζα θα δω ξύλινα σπιτια αλλά είδα 2 πανεμορφες πόλεις 
Καταρχήν κυκλοφορουσαν ολλοι με mercedes που τα βρησκουν τα λεφτά...
ΑλΑλλά είχαν και κακά π.χ με ακοίταζαν σαν εξωγήινοι επειδή ειχα σκουλαρικι


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Images10

875Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 19 Νοε 2017, 14:49

Aldark

Aldark

 

O De Niro είναι αλβανοιταλός; Καμία σχέση , Ιρλανδοιταλικής καταγωγής πατέρας (γεννήθηκε επίσης στην Αμερική επίσης) και Αγγλογαλλογερμανικολανδικής καταγωγής μητέρα.
Η Ρίτα Όρα είναι αλβανικής καταγωγής!
Αλλά γενικά και ραπ έχουν εξελίξει και γενικά μαν φαίνεται πως δουλεύουν. Πάντως διεθνή καριέρα όσοι κάνουν μένουν Αλβανία ή μεγάλωσαν σε αγγλόφωνες χώρες ως παιδιά μεταναστών;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 35 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης