Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

826Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 02:22

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά που γύρισε ο αλδαρκ μπας και σπαμμάρουμε λίγο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

827Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 02:40

Aldark

Aldark

 

ελα μαν ταξιδευα στη χωρα , γυρισα για λιγο καιρο κοντα σας και στα μαθηματα μου


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Maxres11

828Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 02:58

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δεν σας βλεπω στο Gym τοπικ.. Αλδαρκ, γρηγορα εκει. Θα γινεις ο αρχι-γυμναστης του φορουμ. Σου δινω το χρισμα.

829Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 12:33

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Elidor έγραψε:Δεν σας βλεπω στο Gym τοπικ.. Αλδαρκ, γρηγορα εκει. Θα γινεις ο αρχι-γυμναστης του φορουμ. Σου δινω το χρισμα.
Δεν χρειαζομαι gym. Εχω 8 εμβληματα κι απο τις 7 περιοχες στα pokemon. Chill


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

830Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 18:46

Kamikaze

Kamikaze

 

Deathracer2009 έγραψε:ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΡΟΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΔΕΧΘΩ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ....
Δεν γίνονται τέτοιες φλωριές, εκείνη την ώρα θα δούμε ποιος παίρνει τι.

Scarlet D. έγραψε:
Kamikaze έγραψε:
Ε ψάχνουμε φωνές για να κάνουμε μεταγλώτιση το πρωταπριλιάτικο των MNS μόλις βγει σε anime. Who's in?
μπηκες στο ψητο ε; Τελικα εμαθες ποτε βγαινει το επεισοδειο;
Όχι. xD 

Tcixlas έγραψε:θέλω να είμαι ο brook :p το λέω απο τώρα
Δεν παίζει καν στο chapter ρε.

Shikkoku έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΝΑΡΟΥΤΟ
Το Sanji θα ονόμαζε έτσι, άρα νταξ.

Patty D.Luffy έγραψε:Ρεεεεε ας κάνει κάποιος ταγκ τον Jima.. ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ!!!! Μέσα και εγώ!! Μπορώ να κάνω την Μπιγκ Μομ, έχω αρκετά μπάσα φωνή.. whistle
Έχει και Pudding και τη σκέψη μιας πόρτας μέσα.

Aldark έγραψε:η παναγία προφανώς και δεν είναι βρισιά , άρα γαμήστε τη ελεύθερα μόνο μη γεμίσουμε χριστούς.
Μόνο με κρίνο νομίζω πιάνει.

Άρα μέσα μαζί με εμένα είναι Τσίχλας, J, Patty, Scarlet, Aldark. Death κ Shikkoku?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 50qvrm

831Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 19:18

Tcixlas

Tcixlas

 

λογικά ναι, αλλά ο jima μπορεί να κάνει πολλές φωνές, κι εγώ θεωρώ ότι μπορώ να κινηθώ λίγο... εκτός κι αν δε θέλετε να μιμηθούμε αλλά να έχουμε την πραγματική φωνή!!


στα θέματα γυμναστικής, θέλω απο κάποιον συμβουλές για να γυμνάσω πόδια, χωρίς να επιβαρύνω γόνατα, οπότε πρέσες σκουατς κλπ είναι οφ...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

832Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 19:35

Kamikaze

Kamikaze

 

Για το Brook δεν απάντησες.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 50qvrm

833Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 20:08

Tcixlas

Tcixlas

 

τι να πω, αφού είναι άσκοπο!!! αν δεν είναι στο τσαπ θα πετάξω έτσι άκυρα yohohohoho? χαχαχαχα

ντάξει βάλτε με όπου θέλετε λογικά θα χω χρόνο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

834Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 20:17

Aldark

Aldark

 

καλά κι εγώ μπορώ πολλές...θα θέλαμε άλλη μία να κάνει την πούντιν τουλάχιστον ή απλά η Πάττυ θα αλλάζει φωνές hahaha

κλαίω @ελιδορ δεν προκειται να γινω ο αρχιγυμναστης κανενός πράγματος , ξεκάθαρα την κάνω για βιοποριστικούς λογους τη δουλεια , αλλιως ειμαι του πνευματος και του οινο-πνευματος ανθρωπος.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Maxres11

835Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 13 Νοε 2017, 21:53

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ είμαι του φαγητού και του οινοπνεύματος :D


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

836Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 00:09

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγώ πάντως θέλω να είμαι ο τζορο... Έχω μάλιστα σχέδιο, για μεγαλύτερη αυθεντικότητα να κάνω το voice over πάνω στο χεσιμο... Είμαι διατεθειμένος να φάω πολλά όσπρια για αυτόν τον ρόλο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

837Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 01:05

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ο Ελιντορ ειναι εδω για να σας γυμνασει και να δωσει λυση στα πλαδαρα κωλαρακια σας. 


Στα πλαισια της σκληρης εκγυμνασης καθως και της προετοιμασιας των στρατευματων για την ανακαταληψη της Πολης, θα σας δινω εναν αθλο να ολοκληρωνετε καθε εβδομαδα. 


Ο αθλος αυτης της εβδομαδας ειναι 100 καμψεις σε 1 μερα (ενα 24ωρο) σε οσο λιγοτερα σετ γινεται. 
Για τους πιο "τολμηρους" προσπαθειστε να το κανετε εντος 1-2 ωρων. 


Υ.Γ. Για τα γερα ποτηρια του φορουμ... Δεν υπαρχει τιποτα πιο αρρενωπο απο μεθυσμενες κοντρες στις καμψεις με την παρεα στις 3-4 τα ξημερωματα. Μπολικο ουσικι και καμψεις μεχρι να βγαλει τριχες το αποτριχωμενο στηθος σας.

838Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 04:00

Tcixlas

Tcixlas

 

100 κάμψεις κάνω στη γυμναστική μου στα σετ, σούπερ σετ με κενά διατάσεις για αιμάτωση και στο τέλος σανίδα... μέσος χρόνος 40 λεπτά!! στάξτε κομενάκια του φόρουμ τώρα


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

839Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 13:21

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oι 100 καμψεις δεν ειναι παρα μια αρχη για τα σαπια σωματα που στοιχειωνουν τουτο εδω το φορου..

Μαζι ομως θα αγγιξουμε την θεωση και θα φτασουμε στην ενδοξη μερα των 1.000 καμψεων. Βδομαδα με την βδομαδα ο Ελιντορ σας υποσχεται κορμια που θα συγκρινονται μοναχα με αυτα των αρχαιοελληνικων αγαλματων και γλυπτων.

840Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 13:35

Tcixlas

Tcixlas

 

πρέπει αναγκαστικά να γίνουμε ακέφαλοι?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

841Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 14:09

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δυστηχως ναι, αναγκαιο κακο.

842Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 14:32

Tcixlas

Tcixlas

 

Σημαντική απώλεια... την πατήσαμε!!! ανάλογα ποιο κεφάλι


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

843Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 14:49

Elidor

Elidor

 

Avarga
Το κατω αν μη τι αλλο θα αναπτυχθει και αλλο..

side effect των πολλων καμψεων σε καθημερινη βαση βλεπεις..

844Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 16:57

Hawkins

Hawkins

 

Αυτό που θα πω έγινε στα αλήθεια και δεν τρολλαρω δίνω όρκο.
Ειχα παει πριν ένα χρόνο να βαψω κάτι καγκελα σε ενα σπίτι μαζί με τον πατέρα μου εκεί έμενε ενας 45αρης ανύπαντρος που δούλευε στημ εκλησια.Οταν τελειωσαμε και φυγαμε του λέω του πατέρα μου εντάξει καλός τυπάς είναι και μου απανταει ο πατέρας μου πουστης είναι ρε μλκ γαμιεται με τον παππα στην εκκλησία εγώ ψιλοσοκαριστικα γιατί δεν του φενεται για πουστης...ηρεμος μαζεμένος και γενικά καλο παιδί μου φάνηκε
Μετα απο κάνα 3μηνο λόγο του ότι μετακομισα και στην περιοχη του με έβλεπε συνεχεια και λέγαμε κάνα γεια και μια μέρα τον πετυχενω έξω από την εκκλησία και μου λεει να πάω σπίτι του να του βαψω τα προστατευτικά στα  παραθυρα και ταυτόχρονα μ πέταγε και κάτι υπονοούμενα οπως 'θελω να λειτουργεις καλα' και μ εκλεινε το μάτι...εγώ ευγενικα τον απέφυγα του είπα έχω φραγη στο κινητο μου δδεν μπορείς να με πάρεις του είπα δεν εχω χρόνο δουλεύω αλλου και τετοιες πίπες και μετα απο αυτό δεν του ξανά μιλησα στον δρόμο 
Ο τύπος με πηρε χθες τηλέφωνο και μου έλεγε να παω σπίτι του να μου δδωσει κατι...τι κάτι του έλεγα συνεχεια κ μ έλεγε κάτι κατι και ταυτόχρονα μίλαγε πολύ περιεργα σε φάση καταπιεζε τα συναισθήματα του για μένα τοσο καιρό και ταυτοχρονα να βαραγε μαλακια...μιλαμε ακουγοταν πολύ περιεργα στο τηλ...τελος παντων του το εκλεισα και του είπα καποιο λάθος κανεις φίλε δεν είμαι απο αυτούς που νομιζεις...καλά ρε Νίκο καλά κανει κ μ το κλείνει
Μίλησα στους φιλους μου για το περιστατικό και μ πρωτιναν να κάνουμε ντου σπίτι του και να τον πλακωσουμε αλλά δεν θέλω να μπλεξω και τους είπα όχι
Στους γονεις μου δεδεν μπορώ να το πω γιατί ο πατέρας μου κάνει και χημειοθεραπιες και δεν θελω να τον ταράξω
Τώρα εσείς τι θα προτείνατε μιλαμε ο τυπος είναι creepy motherfucker δεν ειναι απλά ένας γκει να πεις σου την έπεσε και είπες όχι φοβάμαι μην κάνει τπτ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Images10

845Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 17:48

Elidor

Elidor

 

Avarga
Πουλα του γυμνες φωτο σου για 50 ευρω την μια... Ουτε πουστης θα γινεις (αφου δεν θα πας μαζι του), αυτος θα χαρει λιγακι (κριμα ειναι ψυχη εχει...), θα βγαλεις και λεφτα.. ΑΝΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΛΥΣΕΙΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ.

846Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 19:27

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
εγώ λέω να του βάψεις τα κάγκελα μεν,αλλά αν δεν σε πληρώσει γάμα τον


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

847Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 21:03

Elidor

Elidor

 

Avarga
Αμα τον πληρωσει, τον γαμησει, αλλα δεν του βαψει τα καγκελα? Και λεφτα θα του φαει και θα γλιτωσει την χειρονακτικη εργασια.

848Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 22:25

Hawkins

Hawkins

 

Περίμενα σοβαρες απαντησης γιατί είναι σοβαρο αλλά τεσπα όταν πετάγονται ζωα σαν τον ελιντορ λογικό είναι
Ελιντορ θυμάσαι τον Χόκινς τον 16χρονο που του ελεγες μαλακίες για την ορθογραφια μαντεψε εφτασα 22 και αυτά που έχω καταφερει ουτε στα όνειρα σου οπότε δεν ασχολούμαι μαζι σου γιατι είσαι μια τριχα από τα τετοια μου


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Images10

849Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 14 Νοε 2017, 22:53

Kamikaze

Kamikaze

 

Hawkins έγραψε:Τώρα εσείς τι θα προτείνατε μιλαμε ο τυπος είναι creepy motherfucker δεν ειναι απλά ένας γκει να πεις σου την έπεσε και είπες όχι φοβάμαι μην κάνει τπτ
Γράψ'τον, αν το συνεχίσει περιοριστικά μέτρα.

Έχω μια γειτόνισα που πρώτη μέρα στο σπίτι ήρθε με τσαμπουκά να μου πει να μην αφήνω το παράθυρο της τουαλέτας ανοιχτό γιατί έχει δίπλα το μπαλκόνι της και απειλούσε ότι θα παίρνει τηλ την αστυνομία μέχρι να μου τα πρίξει και να φύγω. Με ένα τηλ στην αστυνομία ησύχασα.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 50qvrm

850Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 15 Νοε 2017, 00:47

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα γενικά εγώ θα το έριχνα στο τρολ, σε φάση σόκαρε τον χειρότερα εσύ!!! στο κάτω κάτω στο πέταξε το υπονοούμενο... το βάφεις κι εσύ το κάγκελο!!!

Δοκίμασε απλά να τον γράψεις ρε... μη σοκάρεσαι τόσο εύκολα υπάρχουν πολύ χειρότερα...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 34 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης