Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 15]

Tcixlas

Tcixlas

 

σου αρέσουν ταινίες με ξυλίκι? κατέβασε never back down 1 και 2  blood and bone, ip man 1,2

Shikkoku

Shikkoku

 

Είδα το Αστερίξ και οι Βίκινγκς προχθές, δεν με βοήθησα ιδιαίτερα στην εξεταστική, αλλά θυμήθηκα ότι μικρός είχα crush στην κόρη του αρχηγού των Βίκινγκ.
aww2

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά έχεις ένα θέμα με το να ερωτεύεσαι anime?

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
όχι και anime ρε ο αστερίξ.. μίκυ μάου είναι

Tcixlas

Tcixlas

 

ξέρω τι λέω εγώ... αυτός γουστάρει boku no pico

Shikkoku

Shikkoku

 

Ήμουν δημοτικό, who can blame me;

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ :D για το boku no pico ειδικά ακόμα και τώρα

Aldark

Aldark

 

επ πίσω στο θέμα μας παλς!
κι εγώ είχα ένα crushάκι στην κόρη του αρχηγού και σε άλλα animanga/cartoonοκόμιξ θυληκά μέχρι τη 2α γυμνασίου περίπου , μα αυτό είναι για άλλο θέμα , οπότε πάμε στο σπαμ ή κάντε θέμα στο σπαμ ή στείλτε μου πμ/φαξ/σκάυπ/ινσταγραμ/κτλπ

Το αστερίξ και βίκινγκς γάμαγε , και πρόσφατα είδα και την κατοικία των θεών που βγήκε το 2014/2015. Πάρα πολύ καλό (7/10 του βάζω) , σχεδόν πιστό στο κόμιξ μάλιστα που με εξέπληξε θετικά. Μπράβο στο στούντιο , ακόμα και το extend που κάνανε στο ορίτζιναλ σενάριο μέτρησε...Και είχε και μια κλασική κομματάρα στη μέση της ταινίας για να μπούμε σε έκσταση!

Tcixlas

Tcixlas

 

αν το πάρα πολύ καλό για σένα είναι το 7 και πες τα 8,9 είναι για τέλειο και άριστο αντίστοιχα, να φανταστώ για σένα το 10 είναι μόνο του θεού?

Aldark

Aldark

 

δεν είναι της παρούσης αλλά ναι , δεν υπάρχει ταινία που να της βάλω 10 , 9,4 το πιο μεγάλο και μόνο στο Νονό άντε και στο Pulp Fiction τα οποία δεν είναι οι τελευταίες ταινίες που είδα όμως χαχαχα

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Είδα το Collateral Beauty με τον Will Smith πριν κανα μήνα περίπου.

Καλή αλλά για να πας με γκόμενα...

Tcixlas

Tcixlas

 

Aldark έγραψε:δεν είναι της παρούσης αλλά ναι , δεν υπάρχει ταινία που να της βάλω 10 , 9,4 το πιο μεγάλο και μόνο στο Νονό άντε και στο Pulp Fiction τα οποία δεν είναι οι τελευταίες ταινίες που είδα όμως χαχαχα

το θεωρώ μαλακία αυτό, το να μην δίνεις σε τίποτα το άριστο, ίσως το θεωρώ πολύ αυτάρεσκο... δεν ξερω... βέβαια ο καθένας οτι γουστάρει κανει, απλά ξέρεις μου φαίνεται κάπως


επουράνιε δε το χω δει εκτός κι αν δε μου θυμίζει κάτι το name]


εγώ είδα στο ote tv σήμερα το captain america winter of soldier ξανά και ίσως να το εκτίμησα λίγο περισσότερο απο την πρώτη φορά, ακόμα κι αν δεν είναι κι απο τους αγαπημένους μου ο καπτεν whistle whistle

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Με τον Will Smith είναι, έπαιζε στους κινηματογράφους.

Tcixlas

Tcixlas

 

τότε δεν την έχω δει με τίποτα για πες τι στυλ είναι?

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Είναι κοινωνικο-δραματική με λίγο ρομαντικό στοιχείο. Ωραία ιστορία ήταν, απο αληθινή ιστορία παρμένη.

Tcixlas

Tcixlas

 

δε βλέπω τέτοια εύκολα :D

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Ναι ρε, απλά είδα καλά σχόλια και με Will Smith δε δυσκολεύτηκα να πάω..

Αλλά θα προτιμούσα να πήγαινα με γκόμενα, όχι με παρέα :P

Tcixlas

Tcixlas

 

με γκόμενα και πάλι αν είχε φαγωθεί, θα της έλεγα οκκ αλλά θα πάμε να δούμε και το split μετά :p το οποίο παρεπιπτόντως άκουσα ότι γαμεί

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Δεν το έχω δει. Ποιος παίζει;

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε ο μακαβόι παίζει να είναι άριστος στο ρόλο αλήθεια.... ψάχνω άτομο να πάμε πριν σταματήσει να την παίζει, κι όλοι την είδαν και δε μου είπανε τίποτα ρε φίλε, μας έχουν φάει οι γκόμενες

Aldark

Aldark

 

να το δείτε , απογοητεύτηκα αλλά ο μακ άβου ήταν εξωπραγματικός. Μπράβο! Μακάρι να είχε άλλη τροπή η ταινία...Μα δείτε την.

Είδα το American Pie πάλι , απόλαυσα αλλά ίσως πιο πολύ όταν το χα δει στο λύκειο...Πάω να δω και το reunion τώρα~

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα κάνω συχνά πυκνά rewatch γιατί το θεωρώ πετυχημένο στο κομμάτι που θέλει να καλύψει...

όσο για το σπλιτ, αυτό ακούω απο όλους ότι είναι εξαιρετικός ο μακαβοι

Hawkins

Hawkins

 

στο american pie δεν θα ξεχασω ποτε την λεσβιακη σκηνη

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό είναι το μόνο ρε μαλακα? δεν είναι τα σεξουαλικά ρε φίλε το θέμα... η καφρίλα είναι ότι καλύτερο.... στη σκηνή που ο στίφλε του πιάνει τον κώλο ήμουν να πέσω κάτω απο τα γέλια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης