Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 15]

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν έχω δει καμία απο αυτές και η αλήθεια είναι έχω καιρό να κάτσω να δω μια ταινία ας πούμε

Santouryuu

Santouryuu

 

Σιγά, απλά εμένα οι ταινίες είναι ψιλό χόμπι...

Αυτή που προτείνω είναι πάντως το "conair" 

John Cusack
Nicolas Cage
John Malkovich

Tcixlas

Tcixlas

 

και για μένα χόμπι είναι, είμαι πολύ σινεφίλ, και γενικά φαν του τελετουργικού ποπ κορν σινεμα κλπ, αλλά πολύ κι απο σπίτι... παρόλα αυτά το τρέξιμο μου τον τελευταίο καιρό δε μου το επιτρέπει και πολύ

Scarlet D.

Scarlet D.

 

είδα το pet με 70$ box office, full προβλεψιμο, full με κλισε τυπου θριλερ, full στις plot holes αλλα παρ ολα αυτα βλεποταν και δεν αξιζε 70$, υπαρχουν ταινιες πολυ πιο εμμετικες που παιρνουν εκατομμυρια

http://www.onepiecegr.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
The autopsy of jane doe.
Aν και σπάνια με ενθουσιάζουν τέτοιου στυλ θριλεράκια αυτό μου άρεσε ιδιαιτέρως. Μη δείτε το τρειλερ!!! Χαλάει τη μισή ταινία.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
It Part I & II.... ο ηθοποιος που εκανε τον Pennywise ηταν τρομερος αλλα η ταινια τρομαζε μονο πιτσιρικια και οσους φοβουνται τους κλοουν. 5/10

It Follows. Μου ελεγαν οτι χεζεσαι πανω αλλα εγω κοντεψα να κοιμηθω... 4/10

The Babadook. Παλι ελεγαν οτι ειναι χεσμεντεν δυστυχως σε 2-3 σημεια αξιζε οποτε μετα βιας 5/10

Σημερα θα δω το δευτερο μισο του Gone Girl διοτι νυσταζα αλλα οι εντυπωσεις μου ειναι χλιαρες...

Tcixlas

Tcixlas

 

είδα το fate of the furious... παίζει αντικειμενικά να είναι απο τις καλύτερες ταινίες δράσεις εβερ, έχει ξεφύγει πλέον απο την αμαξοκαυλία, και χαλάει λίγο τους κάγκουρες, παλιά παίζει να με χαλούσε κι εμένα, πλέον την είδα και βγήκα ενθουσιασμένος απο το σινεμά, κι ας είχα δίπλα μου έναν πρίχτη να λέει κακά jokes για κάθε σκηνή, και ήθελα να του δαγκώσω τον καρύτσαυλο....

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τελος το Gone Girl το οποιο παιρνει ενα 7/10.

Tcixlas

Tcixlas

 

μάλλον δεν νοιάζει κανέναν το F&F

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Φυσικα μετα το Tokyo Drift δεν υπαρχει για εμενα το FF. Ειχα δει ενα αλλα μου μειωθηκε το IQ υπερβολικα οποτε για να μην παει κατω απο το 0 δεν ασχολουμαι με το FF πια.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Deathracer2009 έγραψε:Φυσικα μετα το Tokyo Drift δεν υπαρχει για εμενα το FF. Ειχα δει ενα αλλα μου μειωθηκε το IQ υπερβολικα οποτε για να μην παει κατω απο το 0 δεν ασχολουμαι με το FF πια.

^ this.

Το θριλεράκι που σας είπα το έχει δει κανεις??

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Θρίλερ η horror; Έχει διαφορά.....

.δεν το έχω δει..

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Στο imdb το έχει σαν horror, mystery, thriller. Horror δεν το λες να πώ την αλήθεια. xD
Τεσπα δεν ξερω γιατι μου άρεσε τόσο.
Είχε ωραίο νεκρο γκομενάκι πάντως.  hahaha hahaha
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 10 2200549223

Tcixlas

Tcixlas

 

δηλαδή το FF σας άρεσε όσο ήταν κάγκουρες? όταν έγινε ταινία δράσης σας χάλασε? οκκ δεκτό...

Hawkins

Hawkins

 

Είδα το never let you go δεν με τρέλανε
Τα fast γαμουσαν μέχρι το 3 μετά αρχισε και η κατρακύλα στον κυνηματογραφο με κάθε χρονο και περισσότερες σαπηλες και τελος

Tcixlas

Tcixlas

 

έχω διαφορετική άποψη ίσως... λάτρεψα το 1 και το 2, γιατί ήταν κάτι το διαφορετικό, το tokyo drift μου άρεσε, αλλά δεν τρελάθηκα, γιατί άλλαξε τα δεδομένα... το 4 άρχισε να μεταμορφώνει την αγαπημένη μου καγκουροταινία σε ταινία δράσης, και μου ξίνισε λίγο... στο 5 και μετά άρχισε να γίνεται ψεύτικο όσο δεν πάει με τρελές σκηνές που έλεγα αυτό δεν παίζει να γίνεται... και το αποκορύφωμα ήρθε στο 6... είχα τα πιο ανάμεικτα συναισθήματα έβερ... δε μπορούσα να πιστέψω πόσο ψεύτικο ήταν, και ταυτόχρονα πόσο μου άρεσε η δράση της ταινίας, το ότι δεν με κούρασε, και το ότι ήμουν όλη την ώρα στην τσίτα... εκεί συνειδητοποίησα, ότι τα FF άλλαξαν πλέον... δεν είναι οι καγκουροταινίες που μάθαμε στην αρχή... εξελίχθηκαν σε εξαιρετικές ταινίες δράσης με supercars... σκεφτείτε λίγο, απλά το ότι έχει αλλάξει η τεχνολογία, έχουν αλλάξει τα μπάτζετ, και πάνω στο στόρι της φαμίλιας που χτίσανε στην αρχή και στο θρύλο του F&F πλέον γυρνάνε εξαιρετικές ταινίες δράσης, αρκετά φουτουριστικές σε κάποια σημεία, με αποκορύφωμα την τελευταία... εγώ την είδα όχι απλά πολύ ευχάριστα, αλλά ενθουσιάστηκα κιόλας, και την τοποθετώ στην κορυφή μαζί με τις πρώτες 2... σίγουρα είναι κάτι το διαφορετικό, σίγουρα δεν είναι η καγκουριά που ήταν με απλό σενάριο, μπάτσοι κάγκουρες, αμάξια κια άπειρο κυνηγητό, αλλά είναι μια ταινία δράσης με τα όλα της, αρκετό χιούμορ, πολύ γκάνι, σκηνές μάχης σώμα με σώμα και supercars, κόλπα με τα αυτοκίνητα που κάθε φορά σκέφτεσαι αυτό δε μπορεί να γίνει, και πάλι το κάνουν....


αν πηγαίνετε να δείτε της ταινίες προκατειλλημένοι κι έχετε στο μυαλό σας ότι εντάξει μωρέ το χουν γαμήσει πλέον, δεν είναι οι ταινίες που ήταν... τότε δε θα σας αρέσει... αν πάτε να δείτε μια ταινία δράσης βασισμένη στα F&F τότε θα τη λατρέψετε... έχει να κάνει με την οπτική σας λοιπόν...

Hawkins

Hawkins

 

Καλες είναι οι ταινίες​ δράσης αλλά στο fast the furious το παραξεφτηλισαν με τις ποζεριες που μπορείς ν κάνεις με τα αμαξια...ξεκινας ως μια ταινία​ αγωνων ταχυτητας κριμα ειναι να ξεφεύγεις από τις ρίζες σου απλά και μόνο να πας με το τι πουλάει σημερα στον κόσμο...σεξ ναρκωτικά σπορ αμαξια γκόμενες τι πρωτοτυπο...
Και στην τελική μπορεί ν έγινε​ ταινια δράσης αλλά δεν φτάνει ουτε στο ελάχιστο​ άλλες ταινίες της ίδιας κατηγορίας​

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν παιζει να δωσω χρημα για να παω να δω στο σινεμα FF. Θα κατσω να τα δω πρωτα οσα μου ξεφυγαν και μετα βλεπουμε.

Hawkins

Hawkins

 

τι να πας να δεις σιγα το πραγμα...το σπαστικο ειναι οτι αυτη η μαλακια πουλαει οσο δεν παει...ημουν και σε επαλ και οταν βλεπαμε ταινια στην αιθουσα προβολων ολλοι οι μαλακοκαγκουρες θελαν fast the furious

Tcixlas

Tcixlas

 

όταν δείτε το τελευταίο τα ξαναλέμε :D

Santouryuu

Santouryuu

 

μονο το τοκυο ντριφτ αξιζε

Hawkins

Hawkins

 

Άρχισα μαραθωνιο ταινιων του tarantino

Μέχρι στιγμής έχω δει django,inglourious bastards,pulp fiction,kill bill vol1
To django με το inglourious basterds μου αρεσαν παρά πολυ το pulp fiction περνει ενα 8/10 κ το kill bill ένα 7.8/10 συνεχίζουμε!

Hawkins

Hawkins

 

goodfellas αρκετα μετρια ταινια υπερτιμιμενη θα ελεγα δεν καταλαβα γιατι εχει τοσο μεγαλη βαθμολογια

Aldark

Aldark

 

Έφαγες μπαν φιλαράκο , μέτρια ταινία το έπος; το Μάστερπης; Κάτι δεν έπιασες , εννοείται είναι μετά το νονο η καλύτερη αμιγώς γκανγκστερική ταινία...Και ίσως το καλύτερο του Σκορτσέζε...
Υπερτιμημένη γιατί; Τι σε χάλασε; Περιμένω ανάλυση για να σου εξηγήσω και να μου πεις τι δεν ήταν καλό σε αυτό το αριστούργημα , το έργο τέχνης <3
@Hawkins

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
I get FMA>FMAB vibes...
Aldark triggered!! sorry :3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης