Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 15]

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι καλύτερο απο force awakens αλλά παρόλα αυτά σου φαίνεται το καλύτερο μέχρι τώρα, γιατί έχεις δει τις 3 πιο σάπιες ταινίες απο star wars άρα έχεις δίκιο να το λες, μπορεί τα εφέ να μην είναι άριστα, αλλά αν αναλογιστείς την εποχή, είναι πολύ καλύτερα απο τις καινούριες ταινίες.... επίσης είναι πιο ταινίες.... τα καινούρια ήταν απλά fan service και αποτυχημένο τελικά

Hawkins

Hawkins

 

ε οταν βλεπω σε μια ταινια που δεν εχει κατι το υπερφυσικο μεσα να δερνει ενας τοσο ασχημα εε παει πολυ :p

Hawkins

Hawkins

 

δεν διαφωνω για την εποχη τους ηταν πολυ καλα εφε 

αμα ηταν τοσο καλα τα παλια γιατι δεν κανουν απλα ενα remake των 3 προτων ταινιαων?

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τα remakes δεν ειναι ευκολο πραγμα διοτι πρεπει να βαλεις αλλους ηθοποιους. Συν τοις αλλοις ειναι δεδομενο οτι θα αποτυχουν ετσι και γινοταν κατι τετοιο. Η παλια τριλογια εχει γερασει μια χαρα και βλεπεται ρε ανετα. Κανε μια δοκιμη διοτι και εγω ετσι ελεγα αλλα οταν τα ειδα καταλαβα γιατι η prequel τριλογια ειναι gtp. Ουσιαστικα εκτος το να κλεισουν τις σεναριακες τρυπες της παλιας τριλογιας και να βγαλουν επιπλεον χρημα, ενα καλο που εκαναν τουλαχιστον ηταν να φερουν νεο lore για το συμπαν του SW. Μονο το Episode III αξιζει απο την prequel τριλογια. Tωρα για το Rogue One ειναι καλυτερο και απο το Force Awakens. :P

Η δικια μου βαθμολογια για την σειρα SWs.

Εpisode I: 110% βαρεμαρα
Episode II: 99% βαρεμαρα
Εpisode III: βλεπεται
Episodes IV,V,VI: επος
Episode VII: βλεπεται αλλα meh...
Rogue One: βλεπεται αλλα εαν δεν ειχε Darth θα ηταν meh.

Tcixlas

Tcixlas

 

δηλαδή σου φαίνεται υπερφυσική κάθε ταινία του statham

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν βλέπεται απλά το rogue one είναι πολύ καλό, θα βλεπόταν αν δεν είχε darth

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ΟΚ ειναι τουλαχιστον καλο αλλα δεν παινει καν διπλα στην παλια τριλογια. Γαμηθηκε το thread παλι και ηρθε η ωρα να του αλλαξω ονοματακι.... heh look at that hehehe muahaha

Hawkins

Hawkins

 

Οκ θα δω την τριλογία

Hawkins

Hawkins

 

Δεν έχω δει ούτε μια φορά στιεθαμ :p

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Και καλα κανεις..... hahaha hahaha hahaha

Hawkins

Hawkins

 

ειδα το star wars episode 1 ενταξει για να πω την αληθεια η ταινια δεν μου αρεσε ετσι και ετσι

παντως πολυ μπροστα για την εποχη του παρολα αυτα το the force awakens δεν το πλησιασε ουτε στο ελαχιστω με βαση την δικη μου γνωμη 

η φαση που πολεμανε darth vader με obi wan kenobi μου φανηκε πολυ αστεια μιας και ξυφομαχουσαν σαν να το κανανε για πρωτη φορα xD

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Episode 4 θες να πεις. Το μόνο κακό στην παλιά τριλογία είναι οι μάχες με τα φωτοσπαθα. Βέβαια στο 5 & 6 είναι βελτιωμενες.

Tcixlas

Tcixlas

 

μα σκέψου απλά ότι το CGI τους είαι πολύ καλύτερο απο πολλές ταινίες τις εποχής μας :p επίσης ναι ήταν σχετικά κακό αν το συγκρίνεις με τις τωρινές μαχες!!! παρόλα αυτά σαν ταινία συνολικά έχει κάτι το γαμάτο αλλά πήγαινε και στις 5 και 6

Tcixlas

Tcixlas

 

θέλετε να μου πείτε ότι δεν έχετε δει το the mechanic?

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Οχι δεν το εχω δει.... xD

Tcixlas

Tcixlas

 

γι αυτό και το λες αυτό... ταινία δράσης ξύλο κλπ προτείνεται ανεπιφύλακτα

Hawkins

Hawkins

 

ουτε εγω το εχω δει

Tcixlas

Tcixlas

 

τσέκαρε το ρε ΄φιλε

Hawkins

Hawkins

 

ισως καποια στιγμη στο μελλον

Hawkins

Hawkins

 

θα παω και στην 5 απο περιεργια γιατι εχω ακουσει ειναι η καλητερη της τριλογιας

Tcixlas

Tcixlas

 

και η 5 και η 6 ίσες είναι για μένα

Hawkins

Hawkins

 

Μου κλεισαν το σταθερό επειδή δεν πλήρωσα τον λογαριασμό πείτε μερικές τανιες να κατεβάσω γιατι λογικά σε 2-3 μέρες θα κόψουν και ίντερνετ


Μ έχει πριξει τα @@@@α ενας φίλος να δω το split τοσο καλή ταινια ειναι…?

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν την εχω δει....

Μπες στο imdb και τσεκαρε τις πιο κορυφαιες και αναλογα τα γουστα σου κατεβαζεις οποια θες.

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι απο ότι ακούω είναι καλή αλλά επειδή δεν έπαιξε σινεμά θα περιμένω καλή ποιότητα επιτέλους :p 


επίσης κατέβασε δε το the mechanic και το the mechanic: resurrection

δες γενικά τα star wars και βλέπουμε

Hawkins

Hawkins

 

εγινε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης