Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Gym Time

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:12

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ απόλυτα, αν θες να πετυχαίνεις λιποδιάλυση πίνε 2 καφέδες τη μέρα και πολλά υγρά, για να μην κάνεις κατακράτηση και να χάνεται λίπος, για πρωτεινική ενίσχυση τρώγε μετά απο τη γυμναστική εντός μίσης ώρες ή τονο ή 3 ασπράδια κι έναν κρόκο απο αυγό...

52Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:13

Hawkins

Hawkins

 

γ*** την πουτανα μου αυτα κανω!!!!! πως ξερεις τοσα πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

53Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:14

Shikkoku

Shikkoku

 

Ψαγμένος για άλλη μια φορά ο Χωκ

54Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:16

Tcixlas

Tcixlas

 

όσο κι αν δε μου φαίνεται, έχω ασχοληθεί αρκετά, έχω κάνει και κάποιες προσπάθειες, αλλά ο αδερφός μου ο μικρός ήθελε να γίνει διατροφολόγος αθλητικά... δηλαδή να ασχοληθεία με εκγύμναση προετοιμασία αθλητών και διατροφικά κλπ, κι επίσης έκανε καλησθενική γυμναστική με μονόζυγα, και ήταν να μπει στους μπαρ μπραδερς, αυτά προ πανελληνίων που πήρε εκεί 10 κιλά λόγω διακοπής γυμναστικής και απο 6% λιπος στο σώμα έγινε λιγο σαπιος χαχααχαχα μεσα σε ένα χρόνο... τώρα πάλι φτάνει τα ίδια φουλ γυμναστική και με βάζει κι εμένα λιγο σε προγραμμα πλεον

55Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:25

Hawkins

Hawkins

 

τα αποτελεσματα που θα δεις το γυμναστηριο δεν θα τα δεις στην καλισθενικη να το ξερεις αυτο

επεισης καλο κανει μετα την γυμναστικη μαζι με πρωτεινη να τρως και υδτανθρακα δλδ μια μπαναννα ειναι πολυ καλη επιλογη 

εμενα το προγραμμα διατροφης ειναι
πρωινο
βρωμη μαζι με γαλα 2%
2 αυγα ολοκληρα
1 φετα ψωμι ολικης μαζι με μια κουταλια ταχινι
1 φρουτο

δεκατιανο

κονσερβα τονο σε τοστ ολικης μαζι με τυρι γκουντα

μεσημεριανο

150 γραμμαρια στηθος κοτοπουλο με 150 γραμμαρια καστανο ρυζι και μια σαλατα μαρουλι

προ-προπονιτηκο
ενα γιαουρτι με ενα μηλο

μετα-προπονιτηκο

μια μπανανα με 2 ασπραδια

βραδινο

το ιδιο με το μεσημερη 

και λιγο πριν ξαπλωσω τρωω 1 γιαουρτι με 10 αμυγδαλα

βεβαια δεν τρωω αποκλειστικα αυτα...μπορει να φαω και ρεβυθια,φακες για μεσημεριανο οπως και καμμια τσιπουρα καμμια φορα

απο κρεατα επιλεγω κυριος κοτοπουλο αλλα μπορει να φαω και μοσχαρι αλλα με λιγο μετρο γιατι εχει λιπος πολυ ενδομυικα

56Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:27

Tcixlas

Tcixlas

 

να σου βάλω σε φώτο τη διατροφη μου να δεις τι τρώω εγώ? έχω χάσει χωρίς γυμναστική 9 κιλά σε ένα μήνα... η καλησθενική είναι η καλύτερη γυμναστική για σωστή εκγύμναση όχι τόσο για γράμμωση γιατί χρησιμοποιεί το βάρος του σώματος για εκγύναση χωρίς να ζορίζει υπερβολικά, αλλά δίνοντας σου ότι ακριβώς χρειάζεται σε καύσεις... :p

57Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:29

Hawkins

Hawkins

 

για βαλτω μια

αν και θα διαφωνησω στην καλισθενικη

58Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:31

Tcixlas

Tcixlas

 

Gym Time - Σελίδα 3 13081955_10205259373797755_899725545_n


Αυτή τη βδομάδα αυτο.... τα φρούτα τα εναλλάσω, δεν τρώωω σταθερά το ίδιο, και ποτέ όλα αυτά για πρωινό δεν μπορω τοσο πολυ το πρωί

59Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:33

Hawkins

Hawkins

 

απο που να το πιασω και που να τελειωσω πολλα φαουλ στην διατροφη σου

60Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:35

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι διατροφή για να χάσω αυτή τη στιγμή λίπος σε συνάρτηση με το ότι ξεκινάω κολυμβητήριο την άλλη βδομάδα, κάτι θα ξέρει ο διατροφολόγος χοκ :p είναι ημιπρωτεινική αυτη τη στιγμή, για να κάνω ξεσκάλωμα γιατί στα 10 κιλά συνήθως κολλάω σε προηγούμενες προσπάθειες

61Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:43

Hawkins

Hawkins

 

καταρχην η διατροφη σου δεν εχει υδατανθρακααααααααααααα μονο με τα φρουτα δεν γινετε γιατι τα φρουτα ειναι για να σου δινουν ενεργεια για 1-2 ωρες οχι περισσοτερο...εγω αμα δεν ετρωγα υδατανθρακα θα ειχα λυποθημηση στο γυμναστηριο,απορω πως κανεις μονοζυγο

βαλε βρωμη στην διατροφη σου ειναι το νουμερο 1 πρωινο 80 γραμμαρια ειναι καλα.

για τα γραμμαρια του κρεατος θα συμφωνησω παντως για τα κιλα σου ειναι οκ 

γενικα της μερες που γυμναζεσαι να εχεις ψηλα τον υδατανθρακα της μερες που τα ξυνεις να μην τρως πολυ δεν χρειαζεται...

εσυ το μονο που θες ειναι γυμναστικη και καλη διατροφη και θα δεις πως θα ξεκωλησης...

επισης η ζυγαρια δεν λεει παντα την αληθεια ο καθρεπτης ειναι ο καλητερος φιλος σου

62Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:46

Hawkins

Hawkins

 

ξεχασα να πω οτι σου λυπουν και ωμεγα-3 λιπαρα

για να καψεις λιπος πρεπει να τρως λιπος

πριν πεσεις για υπνο φαε και μια χουφτα αμυγδαλα η καρυδια

63Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:49

Tcixlas

Tcixlas

 

μαν εγώ δεν κανω μονοζυγο τώρα... μου έκοψαν τη γυμναστικη απο βδομαδα θα παω γυμναστηριο.. γι αυτο κανω πρωτεινικη.. ακου που σου λεω κατι ξερει

64Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 14:56

Hawkins

Hawkins

 

αα νομιζα οτι σου εδωσε το πλανο οταν γυμναζοσουν 

μια χαρα ειναι τοτε για καποιον που θελει να χασει κιλα...

καποια τιπς που θα σου δωσω για καλητερο χτυσιμο ειναι να κανεις πρωτα βαρη-μονοζυγο τι θα κανεις δεν ξερω και μετα αεροβιο...ο λογος ειναι οτι το σωμα πρωτα θα καψει τον υδατανθρακα και μετα το λιπος...αν αρχισεις ας πουμε με 30 λεπτα αεροβια ο οργανισμος σου θα καψει τον υδατανθρακα και δεν θα εχεις ενεργεια μετα στα βαρη ενω αμα αρχισεις με βαρη θα εχεις φουλ ενεργεια και μετα στο τρεξιμο θα καις αποκλειστικα λιπος

γενικα ποιοι ειναι οι στοχοι σου?ενα ωραιο γυμνασμενο καυλιαρικο σωμα?six pack τι?

65Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Παρ 29 Απρ 2016, 15:10

Tcixlas

Tcixlas

 

ο στόχος μου είναι κάτι σε φάση γομαράκι χωρίς απαραίτητα γράμμωση, να είμαι απλά καλά με τον εαυτό μου τα κιλά μου, και τη δύναμη μου... αυτά... δε θέλω γραμμώσεις και σιξ πακ... ενα καλό χεράκι, γερά πόδια... και να ανοίξω κι άλλο αν γίνεται τις πλάτες μου, αν και αν τις ανοίξω άλλο δεν ξέρω τι θα φοράω, 3xl πουκάμισο με τα κιλά μου και τεντώνει στην πλάτη όχι στην κοιλιά... και επειδή θα χάσω βάρος μειώνεται και η πλάτη λόγω περιφερειακού λίπους, αλλά και πάλι θέλω να την ανοίξω ξανα

66Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 06:15

Kamikaze

Kamikaze

 

Παλιά στο γυμναστήριο πήγαινα 2-3 φορές την εβδομάδα, πλέον που ξανάρχισα πάω κάθε μέρα. Πρόγραμμα ακόμα δεν έχω βγάλει και το παλιό δεν το θυμάμαι.

67Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 12:07

Hawkins

Hawkins

 

Και εγω μετα απο απουσια δυο μηνων απο τζιμ θα ξανα try hardaro

68Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 16:09

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ θα ξεκινήσω πάλι τώρα που σταμάτησα τη δουλειά, αλλά δε βρίσκω παρέα, κάποιος να προτείνει λύση για να μπω σε πρόγραμμα και να ξεπεράσω την τεμπέλικη και βαριεστημένη δικαιολογία βαριέμαι μόνος?

69Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 16:42

Hawkins

Hawkins

 

να πας σε γυμναστηριο ωραιο με πολλα μουνια ο χωρος παιζει πολυ μεγαλο ρολο,τωρα στα αλλα δεν μπορω να σε βοηθησω ειναι αμα το γουσταρεις

70Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 16:44

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι το γουστάρω αλλά είναι ένα τέταρτο απο το σπίτι μου με πόδια σε ανηφόρα, και βαριέμαι το πέρα δώθε κάθε φορά και αναγκαστικά πάω και βράδυ και είναι ακόμα μεγαλύτερη ξενέρα

71Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 16:47

Hawkins

Hawkins

 

well εγω το εκανα με λεωφορειο και ηθελα 30 λεπτα να παω

72Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 16:53

Tcixlas

Tcixlas

 

χαρά στο κουράγιο σου, είμαι άνθρωπος που στριμώχνει μέχρι και το τελευταίο λεπτό της μέρας του, θέλω να πάω γυμναστήριο αλλά σε φάση πάω μία ώρα γαμιέμαι γυρνάω κάνω μπανιο και και συνεχίζω, αν θέλω ένα μισάωρο στο περα δώθε πόδια, και βράδυ και και και πάντα του ρίχνω φόλα, το πάρτο απόφαση χαίρω πολύ το ξέρω


κάποιον άλλον τρόπο αν έχει βρει κάποιος για να το πάρει απόφαση εκτός απο το να λεει στον εαυτο του πρέπει να το κανεις

73Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 17:15

Hawkins

Hawkins

 

well εγω το καλοκαιρι που πηγα χωριο βρηκα γυμναστηριο 30 λεπτα με τα ποδια απο κατι χωραφια και πηγαινα μες την ζεστη μεχρι που βρηκα ενα ποδηλατεισον και το εκανα σε 10 το θεμα ειναι αν μπορεις να στριμωξεις ενα 2αρακι για γυμναστικη πιστεψε με αξιζει τον κοπο...οταν φτασεις στο σημειο που θες θα εχεις την διαθεση σου στα υψη γιατι θα λες στον εαυτο σου κοιτα τα καταφεραμε το συναισθημα δεν περιγραφεται πιστεψε με 

αν παλη οντως δεν μπορεις λογο σχολης περιμενε να βγαλεις το χαρτι και μετα ριτω στην γυμναστικη

74Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 17:34

Tcixlas

Tcixlas

 

λόγω σχολής μπορώ μόνο βράδια, ρε γιατί οι ώρες που έχω φρι στο gym είναι γεμάτο και δε μπορείς να κάνεις σωστά πας μισή ώρα ξενερώνεις και φεύγεις... ειναι απο τα gym με ετησια συνδρομη πασατεμπο

που γεμίζει και πάνε ολοι απογευμα αρα πρωί και αργά το βραδυ μπορείς να πας σωστά


πρωί έχω καθημερινα σχολή βράδυ ξενερώνω 10 τη νυχτα σα το μαλακα να πηγαίνω ενα τεταρτο πηγαινε και με τά ξανα γυρνα στις 12

75Gym Time - Σελίδα 3 Empty Απ: Gym Time Τετ 12 Οκτ 2016, 21:54

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πάνε και γράψου και δώσε τα λεφτα. θα σε τσούζει τόσο πολυ που θα πηγαίνεις χωρις να το σκέφτεσαι.
Εγω για την ώρα μόνο διατροφή μέχρι το Νοέμβρη και μετά μόλις τελειώσω τις εξετάσεις εντατικά. Θέλω μέχρι Γενάρη να χάσω 7 κιλά. Μετα συντήριση και τα υπόλοιπα πιο αργά.
Πάντως σιγα σιγα χάνω τα κιλά που έβαλα στην κωλοσχολή και χαίρομαι!! aww

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης