Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καμμένες σκέψεις για το One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 35]

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

βασικα τη μανα της robin την ξερουμε ηδη και νομιζω εχει αναφερθει οτι ο πατερας της πεθανε οποτε αποκλειεται γτ ειναι πιο μεγαλη απο τους αλλους.....

οταν ειπατε για franky μου ηρθε η σκηνη σε ενα προσφατο επεισοδιο που του λεει ο αδερφος του tom οτι ενας γονιος του ηταν ρομποτ, πολυ γελιο ειχα ριξει

τελος θα ηταν πραγματικα ΓΑΜΑΤΟ ο zoro και ο sanji να ειναι αδερφια, ωραια σκεψη φιλε balader, αλλα και η nami θα ειναι σιχαμενο

Σπόιλερ:

core

core

 

Θα ήθελα να δω την αντίδραση του Sanji αν μάθαινε κάτι τέτοιο….

Santouryuu

Santouryuu

 

επισης θα ειχε πλακα η tashigi να ειναι συγγενης της kuina heh look at that

deko10ole

deko10ole

 

Γενικά μετά τις αποκαλύψεις για την οικογένεια του Luffy και του Ace όλα μπορούμε να τα περιμένουμε. Για το Kuina-Tashigi ωραίο αλλά προφανές.

Επίσης κάτι άσχετο που μου ήρθε τώρα.Αν ένας άνθρωπος φάει ένα φρούτο σαν του Chopper τι θα γίνει άραγε;;

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
deko10ole έγραψε:Γενικά μετά τις αποκαλύψεις για την οικογένεια του Luffy και του Ace όλα μπορούμε να τα περιμένουμε. Για το Kuina-Tashigi ωραίο αλλά προφανές.

Επίσης κάτι άσχετο που μου ήρθε τώρα.Αν ένας άνθρωπος φάει ένα φρούτο σαν του Chopper τι θα γίνει άραγε;;

Διπλός άνθρωπος... :xD:
Κάτι σαν σιαμαίος... ξέρω γω.... Γιατί αν ένα ζώο φάει ένα ζωαν τάιπ του είδους του???

deko10ole

deko10ole

 

Βασικά αν ένα ζώο φάει ζόαν του είδους του θα ξενερώσει γιατί δε θα γίνει επιτέλους κάτι ανώτερο γιατί θα παραμένει ίδιο μη σε πω χειρότερο. Τώρα υπάρχει και η πιθανότητα να γίνει διπλό ζώο αλλά εκεί υπάρχει το χειρότερο σενάριο να συγκατοικούν 2 άτομα διαφορετικού φύλου μέσα στο ίδιο ζώο.Κάτι σαν Κωνσταντίνου και Ελένης με τρίχες

core

core

 

Θα γινόταν γίγαντας…. :xD: :haha:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Παίδες το βρήκα... ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ!!!!!!!!!!!!! :xD:

core

core

 

Χαχαχα…..
Που το θυμήθηκες αυτό;;; :xD: :xD:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Tα έσπαγε άγρια :xD:
Η ανωμαλία στο αποκορύφωμα της :xD:

core

core

 

Φαντάσου να ήταν από την μία ο Zoro και από την άλλη ο Sanji….. :haha:

deko10ole

deko10ole

 

Sanjozoro χαχαχα. Φανταστείται μια ένωση αλλά Dragonball σε ένα σώμα του Zoro και Sanji. Ακόμα κι από τον Buggy θα έχαναν αφου δε θα συνενοούνταν.

Το γατόσκυλο παίζεται και τώρα στο κανάλι της Nickelodeon.Έχω πιάσει τον εαυτό μου να το βλέπει με χαρά ακόμα.Θυμάμαι μια σκηνή που ο σκύλος μπήκε στο στόμα του γάτου άρχισε να περπατάει και βγήκε από το δικό του στόμα.Τελείως διεστραμένος ο συγγραφέας.

core

core

 

Ναι νομίζω το βάζει ακόμα…

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ έχω κάποια κατεβασμένα και κάποια σε κασέτα από όταν το έβαζε η ΝΕΤ..
Τρελή πόρωση.. από τα πιο πορωτικά καρτούν :xD:

core

core

 

Εγώ έριχνα γέλιο με τους χαρακτήρες τους….

Santouryuu

Santouryuu

 

ο γατος ηταν κορυφη.... μεγας ξυστης. το τρελο γελιο ηταν οταν ο σκυλος κυνηγουσε τη σκουπιδιαρα! :haha:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πωπω τα είχε στο greektoons αλλά στο Megaupload... γιατι δεν τα κατέβασα όσο μπορούσα daaamn!

Ποτέ μην αφήνεις για αύριο αυτό που μπορείς να κατεβάσεις σήμερα... :xD:

Sosa

Sosa

 

ο γατος ηταν ο πιο γαματος ομως, ο σκυλος ηταν λιγο αβγαλτος και χαλουσε τη μπιζνα που πηγαινε να στρωσει ο γατος.
sorry doggie, it's not personal.

deko10ole

deko10ole

 

Επίσης όλα τα λεφτά είναι οι τύποι που κάνουν τις φωνές.Μαζί τους μόνο αυτοί των Αριστόγατων συγκρίνονται.

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

IT'S FINALLY OUT!!!!!!

ειναι λιγο off topic αλλα το παιχνιδι Οne Piece Kaizoku Musou ειναι γεγονος πλεον στην ιαπωνια........

ακολουθει ενα 10λεπτο βιντεακι το οποιο πιστευω τα λεει ολα για το καλυτερο παιχνιδι one piece μεχρι στιγμης:



και για τους σχετικα προχωριμενους:

Σπόιλερ:

προς το παρον εχει κυκλοφορισει μονο στην ιαπωνια και δν ξερουμε ακομα για αμερικη ή ευρωπη αλλα το περιμενουμε πως και πως

SaboIsAlive

SaboIsAlive

 

θα το αγοραζα αλλα 70 ευρο για ενα παιχνιδι στα ιαπονεζικα? αυτο με ξενερωνει ελπιζω να βγει και ευρωπη συντομα

petrikios

petrikios

 

Το καλο ειναι οτι παει βασει των επεισοδιων...δηλαδη ζεις ξανα τα επεισοδια με ενεργητικο ρολο...δεν πεταει απλως καποιους κακους και καλους σε στυλ Tekken διαλεγεις μια πιστα και πλακωνεσαι 1vs1...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αν ερθει στην Ελλάδα θα κάνω αμανέδες..
Μακάρι να το φέρουν γιατι μάλλον θα το νοικιάσω... :xD:




Αυτός ο τυπάς έχει το gameplay!!! Enjoy!!

balcoit

balcoit

 

διαπίστωσα ενα μειον στο game....
δεν εχει αιμα :xD:

πχ ~> luffy vs lucci χωρις αιμα δεν λεει ... bored

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έλα τ'ωρα... εκεί κόλλησες? :xD:
Εγώ σκέφτομαι να αγοράσω ps3 μόνο και μόνο γιαυτό!! aww

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης