Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καμμένες σκέψεις για το One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 35]

deko10ole

deko10ole

 

DestructionMan έγραψε:όντως και δεν έχουμε και κανένα στοιχείο για τη μάνα του luffy.....

Πιστεύω πως η μάνα του Luffy θα εμφανιστεί και θα είναι και Devil fruit user καθώς θα χει και χάκι. Εννοείται πως θα ναι και D.

Σπόιλερ:

core

core

 

Και εγώ πιστεύω ότι θα είναι δυνατή και δεν ξέρω μήπως είναι μαζί με τον Dragon…..

ZisAkiS

ZisAkiS

 

ε μπορει να την εχει εκει να του φτιαχνει σαντουιτς.. εκτος αν οπως λετε υπαρχει πιθανοτητα να εινια και αυτη πειρατης, θα φτασουν μαζι στο raftel... και να συναντηθουν εκει... ξενερα θα ειναι αλλα αφου δεν την εχει δειξει ακομα δεν μπορω να σκεφτω αλλον τροπο για να την δειξει.. αλλα τωρα oda ειναι αυτος.. θα κανει καμια τριπλα και θα την χωσει σε καμια μαχη...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μπορεί ο Ντράγκον να ήταν γυναίκα να γεννησε τον Λούφυ και μετά ο Εμπόριο Ιβανκοφ να τον έκανε άντρα!!!!! :haha: :muaha: :mueh:

core

core

 

μπορεί να τον έκανε με τον croc όταν ήταν (και αν ήταν) γυναίκα..... :xD: :xD:

deko10ole

deko10ole

 

Patty D Luffy έγραψε:Μπορεί ο Ντράγκον να ήταν γυναίκα να γεννησε τον Λούφυ και μετά ο Εμπόριο Ιβανκοφ να τον έκανε άντρα!!!!! :haha: :muaha: :mueh:

Χαχαχα αυτό κι αν είναι διεστραμένη σκέψη.Μάλιστα μπορεί να τον έκανε με τον Garp και να μην είναι όντως πατέρας και γιος αλλά πρώην σύζυγοι και να τα κάνουν όλα αυτά για να καλύψουν το θέμα.Κάτι σαν τις θεωρίες για Μπακογιάννη-Μητσοτάκη

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
deko10ole έγραψε:
Patty D Luffy έγραψε:Μπορεί ο Ντράγκον να ήταν γυναίκα να γεννησε τον Λούφυ και μετά ο Εμπόριο Ιβανκοφ να τον έκανε άντρα!!!!! :haha: :muaha: :mueh:

Χαχαχα αυτό κι αν είναι διεστραμένη σκέψη.Μάλιστα μπορεί να τον έκανε με τον Garp και να μην είναι όντως πατέρας και γιος αλλά πρώην σύζυγοι και να τα κάνουν όλα αυτά για να καλύψουν το θέμα.Κάτι σαν τις θεωρίες για Μπακογιάννη-Μητσοτάκη

Έλα αυτό είνια το βρήκαμε!!!!! :mueh:

core

core

 

Xaxaxaxa…….
Αυτό και αν ήταν καμένη σκέψη…… :haha: :haha:

balader

balader

 

μου ήρθε μια καμένη σκέψη δεν έχει δείξει καθόλου τους γονείς του sanji και του zoro και του παρουσιάζει σαν ορφανά σκέφτηκα λοιπόν μήπως είναι αδέλφια αν είναι θα ήταν γαμάτο. Βεβαία δεν έχει δείξει και τις nami αλλα μου φαίνεται πολύ πιο απίθανο

core

core

 

Την Nami δεν ήταν εκείνη η γυναίκα που είχε ροζ μαλλιά ξυρισμένα στο πλάι και κοτσίδα τότε στα επεισόδια με τον Arlong??

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
core έγραψε:Την Nami δεν ήταν εκείνη η γυναίκα που είχε ροζ μαλλιά ξυρισμένα στο πλάι και κοτσίδα τότε στα επεισόδια με τον Arlong??


Δεν ήταν μάνα της.. Απλά την βρήκε.. :xD:

Santouryuu

Santouryuu

 

παντως εχει ενα δικαιο ο core....
ηταν ορφανα, οποτε λιγο δυσκολο να εμφανιστει η μανα xD

core

core

 

Άμα γίνει αυτό με τον Zoro και τον Sanji στο τέλος θα βγει το one piece μια οικογένεια….

deko10ole

deko10ole

 

balader έγραψε:μου ήρθε μια καμένη σκέψη δεν έχει δείξει καθόλου τους γονείς του sanji και του zoro και του παρουσιάζει σαν ορφανά σκέφτηκα λοιπόν μήπως είναι αδέλφια αν είναι θα ήταν γαμάτο. Βεβαία δεν έχει δείξει και τις nami αλλα μου φαίνεται πολύ πιο απίθανο

Πολύ δυνατή σκέψη που ούτε μου πήγαινε το μυαλό.Εξηγεί πολλά έτσι,όπως παρόμοια δύναμη, αντιζηλία ,βαθιά σχέση εκτίμησης(πιο βαθιά κι από την αγάπη Κατακουζηνού για Ελένη) και γενικά θα ταν γαμάτο κάποια στιγμή να αποκαλυφτεί κάτι τέτοιο gj! gj!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τα πράσινα και ξανθά μαλλάκια πως τα αιτιολογείτε???
Βασικά τι διαφορά ηλικίας έχουν?? Μάλλον απίθανο μου φαίνεται...

deko10ole

deko10ole

 

Μπορεί να είναι ετεροθαλή.Ιδια μάνα+(μάριμο και μέλοριν) πατέρες.Και η μάνα μάλιστα να είναι και D

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
deko10ole έγραψε:Μπορεί να είναι ετεροθαλή.Ιδια μάνα+(μάριμο και μέλοριν) πατέρες.Και η μάνα μάλιστα να είναι και D

Tα έχεις σκεφτεί όλα βλέπω... :xD:
Αν και στον κόσμο του ΟΡ ακόμα δεν είδαμε απιστία και ξόγαμα.. :xD:

deko10ole

deko10ole

 

Επίσης από ότι τσέκαρα είναι γεννημένοι την ίδια χρονιά απλά ο Sanji Μάρτιο κι ο Zoro Νοέμβριο.Αν το σκεφτείς αυτό το διάστημα είναι 9 μήνες δηλαδή καιρός ικανός για μια μητέρα να ξαναμείνει έγκυος και να ξαναγεννήσει. Βέβαια αν θυμάστε η μάνα του Ace είχε κάνει κάτι απίστευτα πράγματα για να τον γεννήσει(τον είχε 18 μήνες νομίζω μέσα της).Οπότε κι έτσι φεύγει άλλο ένα εμπόδιο στη θεωρία αυτή

core

core

 

μου φαίνεται δύσκολο εμένα....

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
deko10ole έγραψε:Επίσης από ότι τσέκαρα είναι γεννημένοι την ίδια χρονιά απλά ο Sanji Μάρτιο κι ο Zoro Νοέμβριο.Αν το σκεφτείς αυτό το διάστημα είναι 9 μήνες δηλαδή καιρός ικανός για μια μητέρα να ξαναμείνει έγκυος και να ξαναγεννήσει. Βέβαια αν θυμάστε η μάνα του Ace είχε κάνει κάτι απίστευτα πράγματα για να τον γεννήσει(τον είχε 18 μήνες νομίζω μέσα της).Οπότε κι έτσι φεύγει άλλο ένα εμπόδιο στη θεωρία αυτή

Από τον ίδιο πατέρα φαίνεται πιο πιθανόν.. Κάποιος πειρατής που γυρνοβολούσε και άφησε έγκυες 2 γυναίκες..
Μια ξανθιά, μια πρασινομάλλα... :xD:

core

core

 

είχε γούστο..... :haha:

vagas1989

vagas1989

 

και μια κοκκινομάλλα για τη Nami

core

core

 

και την Robin θα την αφήσουμε από έξω;;;
και μια μελαχρινή για την Robin....

άμα λέω εγώ ότι το one piece είναι μια οικογένεια.... :haha: :haha: :haha:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
core έγραψε:και την Robin θα την αφήσουμε από έξω;;;
και μια μελαχρινή για την Robin....

άμα λέω εγώ ότι το one piece είναι μια οικογένεια.... :haha: :haha: :haha:

Να βάλουμε και γαλαζομάλλα για τον Φράνκυ... :xD:
Κρίμα που είναι μεγαλύτεροσ.. Δεν ταιριάζουν οι ηλικίες.. :xD:

core

core

 

καλά ποιος ήταν;;;
ο μαμιάς της γειτονιάς.....;;;; :haha: :haha:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης