Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

The Strongest Man

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c101%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 1% [ 1 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c1030%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 30% [ 36 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 2% [ 2 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c1032%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 32% [ 39 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c107%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 7% [ 9 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Vote_c10 2% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 121

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 17]

IwantCookie

IwantCookie

 

καταρχάς δεν ξέρουμε αν ο φλαμινγκο έχει όντως φρούτο..γιατί δεν έχει σκευτει κανείς ότι όπως πολοι με το χάκι τους τρομάζουν τους άλλους η τους κάνουν να λυποθημούν..ο φλαμίνγκο ίσως έτσι να τους ελλέγχει (με χακι δλδ)

ε και πάλι ο φλαμινγκο δεν ειναι και κανας τυχαίος


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

petrikios

petrikios

 

Μπα μαλλον φρουτο εχει και συμφωνα με τις κινησεις του που τις ειχαμε δει στον πολεμο στα χερια του ειναι σαν να υπαρχουν αορατα σχοινια τα οποια τα χρησιμοποιει η για να τεμαχισει π.χ ποδι Oars,κεφαλι Crocodile,ή δενει με αυτα τα μελη του σωματος των αντιπαλων και τους ελεγχει σαν μαριονετες....

IwantCookie

IwantCookie

 

εγώ πιστεύω ότι απλά έχει ιδιέταιρο χακι...γιατί εντάξυ ρε..πες ότι έχει φρούτο...zoan/logia δεν είναι....paramecia ουτε...δηλαδή δεν είναι ενα Abillity που θα είχε ένα φρούτο...Σιγουρα μπορεί να είναι και φρούτο όμως...αλλά ποτέ δνε ξέρεις..εγώ πάντος θεωρώ ότι ή έχει πολύ δυνατό χακι (καλήτερο απο haosoku haki) η μια ιδιεταιρότητα....και μην πείτε ότι το χαοσοκου χάκι είναι το καήτερο αμπιλιτι που υπάρχει γιατι και πριν το αρχιπελλαγος αυτό πιστεύαμε και για τα φρούτα!...

ε τι στο καλό στη μέση είναι ακόμα δεν παίζει να μην δείξει και κανένα καλήτερο χακι!


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

petrikios

petrikios

 

Εγω θα λεγα ενα φρουτο κατι σαν String String no Mi(Oxι αυτο το Στρινγκ που σκεφτεστε....)και λογια θα ειναι paramecia ενα απλο φρουτο το οποιο ξερει να το χειριζεται τελεια....

IwantCookie

IwantCookie

 

μπορεί και αυτό....αλλά πως εξηγείς ότι μπορει να διαμελίζει κομμάτια??

και καλά ελλέγχει τα μέρη του σώματος ξεχωριστά!? και τα ξεριζώνει!


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

βασικα ειναι paramecia σιγουρα....αφου δεν ειναι καμια απ τις αλλες 2 κατηγοριες...! :xD:

και κουκι εσυ ελεγες να μην πεταμε ασυναρτητα πραγματα...(οπως marco στους SH)...τι χακι και μαλιστα καλυτερο απ το χαοσοκου μου λες τωρα?!?!?!? :xD: :xD: :xD:
τωσα επς μας εχει τρελανει με το χαοσοκου και το χαοσοκου και τωρα θα μας πει οτι υπαρχει και καλυτερο?!


ειναι DF.....


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Db0370

IwantCookie

IwantCookie

 

ναι και απο την αρχη του ανιμε μέχρι το αρχιπέλλαγος....400 επεισόδια μας τα έπριζε με τα φρούτα και τα φρούτα.......και τελικά υπάρχει και κάτι καλήτερο...

ρε είμαστε στη μέση του ανιμ ακόμα καταλάβετε το...λέτε να μην δείξει κάτι πιο τούμπανο απο χαοσόκου?? αυτό είναι το παράλογο και το άκυρο και όχι αυτό π είπα εγώ! The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 426757


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
IwantCookie έγραψε:μπορεί και αυτό....αλλά πως εξηγείς ότι μπορει να διαμελίζει κομμάτια??

και καλά ελλέγχει τα μέρη του σώματος ξεχωριστά!? και τα ξεριζώνει!

τα νήματα είναι πολύ κοφτερά..αν τα κινεί κιόλλας με μεγάλη ταχύτητα μπορούν να κόψουν..και στον κόσμο του OP,κόβουν και πόδια

IwantCookie

IwantCookie

 

αφού ούτος η άλλος δεν μιλάμε για νήματα κανονικά ρε :Ρ


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

petrikios

petrikios

 

Σκεψου κατι σαν πολυ λεπτες και κοφτερες μπετονιες τυλιγουν π.χ το χερι του αντιπαλου και με δυναμη το κοβουν σαν βουτηρο....παρε μια μπετονια και δεστην σε ενα καροτο και τραβα τις δυο ακρες με πολυ δυναμη σε αντιθετες φορες θα δεις το καροτο θα κοπει σε εκεινο το σημειο που το δεσες το χω δοκιμασει...

IwantCookie

IwantCookie

 

ρε κατάλαβα πως το ενοείτε απλά δεν πιστεύω ότι είναι φρούτο..τώρα ο χρόνος μόνο θα δείξει!


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Aldark

Aldark

 

Και τι είναι ο Πόλυ;


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Maxres11

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
o Paulie ηταν ενας αυστριακος φυσικος....

αλλα δε λες γιαυτον ε?

Aldark

Aldark

 

οχι ρε λεω αυτον απ'την Galley La. Με τα σκοινιά. Δεν παίζει και ο Ντοφλαμινγκο να χρησιμοποιει απλα "νηματα"


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Maxres11

petrikios

petrikios

 

Ρε εκεινος ειναι αλλη περιπτωση...αν και δεν ειχα καταλαβει ειχε φαει εκεινος τελικα φρουτο η οχι...τεσπα εγω πιστευω πως ο Φλαμιγκο εχει φρουτο κατι παρομοιο με αυτο που ειπα εγω πριν...

didimakia

didimakia

 

Οχι δεν ειχε φαει φρουτο ο Paulie αντιθετως ω Flamingo εχει φαει...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Jimmy

Jimmy

 

ρε παιδια την εχω ακουσει κι εγω αυτη τη θεωρια για τον flamingo αλλα δε στεκει...


δηλαδη ελεγχει ολοκληρους ανθρωπους (οπως ο jozu που ειναι γομαρι) κουνοντας μονο τα δαχτυλα του και χωρις καν να προσπαθει????
οι αλλοι προσπαθουν να αντισταθουν και να μη κανουν αυτο που θελει ο doflamingo και εκεινος καθετε αταραχος...
αν ειχε σκοινια στα χερια του δε θα επρεπε κι αυτος να βαλει λιγη δυναμη για να τους κινησει οπως θελει,αντι να καθετε αταραχος?????
αν ειχε τοση δυναμη ωστε να το κανει αυτο ετσι για πλακα τοτε θα επρεπε να ειναι πιο δυνατος κι απο τον ασπρομουστακη...


θα ειναι πολυ fail αν γινει τελικα κατι τετοιο...
δε νομιζω ο oda να μας ξενερωσει ετσι...


_________________
Jimmy The "King"

Aldark

Aldark

 

didimakia έγραψε:Οχι δεν ειχε φαει φρουτο ο Paulie αντιθετως ω Flamingo εχει φαει...

that's what i said.

δηλαδη ελεγχει ολοκληρους ανθρωπους (οπως ο jozu που ειναι γομαρι) κουνοντας μονο τα δαχτυλα του και χωρις καν να προσπαθει????

εδω μπορουσε να κοψει το ποδι του Οζ Τζουνιορ κουνοντας απλα το μικρο του δαχτυλο , τον τζοζου δεν μπορει; Μονο χακι θα τον σταματουσε προφανως...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Maxres11

petrikios

petrikios

 

Ρε λογικα ιδιοτητα του φρουτο του θα ειναι να εχουν τοσο δυναμη αυτα τα σχοινια (Αν εχει οντως φρουτο) στα δαχτυλα του...σιγα μην ειναι τοσο μυικα δυνατος...μπορει απλα να μειωνει και την αντισταση των αλλων...λεω εγω τωρα....

vaggelis94

vaggelis94

 

Έλα μωρέ...εδώ έχουμε δει άλλες 10 φορές πιο περίεργες ιδιότητες...να π.χ. θυμάμαι ένα κοριτσάκι το οποίο μίλαγε με τα ζώα και τους δράκους....Θα μπορούσε αυτή να φτιάξει μία στρατιά από δράκους και να γίνει pirate king.....lol πλάκα κάνω.......εκτός από αυτό ο Brook δν πεθαίνει............
Σπόιλερ:
......δν μ φαίνεται περίεργο για τον Φλαμίνγκο να ελέγχει τους άλλους....Shiscibukai είναι ο <<άνθρωπος>>.....Και πολύ πιθανόν αν τον αντιμετωπίσεις με πλήρωμα να τον νικήσεις αφού προς το παρόν μπορεί να ελέγξει 2 από ότι έχουμε δει...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
όντως,δεν έχουμε δει πόσους μπορεί να ελέγχει ταυτόχρονα..θα έχει κάποιο όριο,γι'αυτό δεν θα είναι άτρωτος

IwantCookie

IwantCookie

 

καταρχάς αν έχει φρούτο δεν νομίζω να μπορούσε να ελλέγχει τον Jozu...νταξ ρε παιδιά αυτος ήταν ένας απο τους πιο δυνατούς του WB ...δεν παίζει να μην έχει χάκι ...οπότε αν ήταν φρούτο δεν θα του έκανε τίποτα


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Ψήφισα άλλον εγώ. Πιστεύω ο Brownbeard θα είναι.


_________________
One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Fairy Tail και τα μυαλά στα κάγκελα!!! :D
http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Strawhat_piratesedited
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Luffygoku
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Goku
http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

IwantCookie

IwantCookie

 

αυτος παίζει να ειναι και τελείως κομπάρσος


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

mizumizupower

mizumizupower

 

λογικα ο ντοφλαμινγκο εχει φαει φρουτο, δεν μπορει...
τωρα, πιστευω αναλογα με το χακι του καθενος μπορει να ελεγχει 2-3 ανθροπους μαζι maximum.τον εχουμε δει να ελεγχει μεχρι 2.
Σπόιλερ:


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 4 Souleatery-1-1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης