Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

The Strongest Man

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c101%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 1% [ 1 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c1030%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 30% [ 36 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 2% [ 2 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c1032%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 32% [ 39 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c107%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 7% [ 9 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Vote_c10 2% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 121

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

didimakia

didimakia

 

Κι εγω θεωρω τον ανθρωπο μεσα στο σεντουκι με το marimo πιο δυνατο απ τον Garp... Παντως απ την στιγμη που μπηκε ο sengoku Πρεπει να μπει και ο Garp...
Mε λιγα λογια
TOPIC FAILED!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

mizumizupower

mizumizupower

 

καλα οτι πειτε τι να πω...
δεν μου γεμιζει το ματι για δυνατοτερος... αν και εσωσε τον αγαπημενο μου χαρακτηρα που παραλιγο να σκοτωθει...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Souleatery-1-1

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
lol,o Raylei εχει τον Κιζαρου χωρις τιποτα,προφανως ειναι τουλαχιστον στους καλυτερους...

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ωχ ναι ρε ειναι κ ο Garp απ εξω...!!! :xD: :xD: :xD: :xD:
ειναι κ pro κ αυτος αλλα σαν τον Rayleigh κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Db0370

Aldark

Aldark

 

didimakia έγραψε:Κι εγω θεωρω τον ανθρωπο μεσα στο σεντουκι με το marimo πιο δυνατο απ τον Garp... Παντως απ την στιγμη που μπηκε ο sengoku Πρεπει να μπει και ο Garp...
Mε λιγα λογια
TOPIC FAILED!

Ειχα τη διαθεση να το ανανεωνω , μολις βρεθει καποιος δυνατος που δεν υπεπεσε στην αντιληψη μου / εμφανιστει καποιος καινουριος , αλλα δε γινεται :/ , only an Admin can save us.


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Maxres11

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Αλ δαρκ,τραγικε φιλε μου,προσεξε την επομενη φορα που θα κανεις πολλ τις επιλογες,will ya? gj! knife


ok,τον εβαλα...

IwantCookie

IwantCookie

 

Shadow Ace έγραψε:lol,o Raylei εχει τον Κιζαρου χωρις τιποτα,προφανως ειναι τουλαχιστον στους καλυτερους...
ποιος τον χεζει τον κιζαρου ρε...εχει τελειως εκπαιδευμενο χακι..αυτο φτανει...ειταν sub-captain του ροτζερ....αυτο τα λεει ολα


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

didimakia

didimakia

 

Aμα ειναι βγαλτε το ενας απ τους δυο Yonkou και βαλτε
Kaidou & Big Mum! :)


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Aldark

Aldark

 

Θα το βαζα γω αλλα δεν ξερουμε τιποτα και για τους δυο.....εκτος του οτι ο ενας κατακεουργησε το στολο του Μορια (Γερος του Μορια) και πηγε να επιτεθει στον Shirohige.


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Maxres11

didimakia

didimakia

 

Δηλαδη ξερουμε τωρα που εχει την επιλογη ''Ενας απ τους υπολοιπους yonkou''?


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Aldark

Aldark

 

Ε εκει ειναι και οι 2 μαζι ρε....


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Maxres11

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

εγω θα πω με τα δεδομενα που εχουμε δει μεχρι στιγμης και θα πω τον blackbeard...τωρα μπορει αργοτερα να δουμε καναν μαμααω και δερνω ολο το era με το ενα χερι....

IwantCookie

IwantCookie

 

βασικα ο μπλακ ειναι νουμπας ακομα...τους αντμιραλ και τους δυνατους πειρατες δεν τους εχει....οταν μαθει καλα το γιαμι και το γκορου θα τα σπαει


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

quenta

quenta

 

αυτη την στιγμη οπως εχουν τα πραγματα στην ιστορια μεχρι και το τελευταιο κεφαλαιο στο μανγκα,θα ελεγα(οπως και ψηφισα δλδ)οτι ο ποιο τουμπανος ειναι ο Σανκς..μετα για μενα παει ο BlackBeard και μαλιστα με το περασμα του χρονου και κανοντας master τις δυναμεις του θα ελεγα οτι ο BB θα περασει τον Σανκς σε τουμπανιασμα...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Kinoumeni-memories

D.Dragon

avatar

 

Θέλω Kaidou, επειδή πσιτεύω στην ικανότητα του Oda να φτιάχνει γαμάτους χαρακτήρες και κακούς.
Από αυτούς που έχουμε δει, Dragon και Sengoku ως ηγέτες των 2 υπερδυναμεων δείχνουν ως τα πιο μεγάλα τούμπανα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την D.Dragon στις Τετ 14 Ιουλ 2010, 23:38, 1 φορά

Aldark

Aldark

 

Ναι και γω θελω ο Καιντου να ναι αντι-ηρωας αλλαζονας...οσο μας εχει δειξει παει να ναι καπως ετσι αλλα μπορει να προκυψει βλακεντιος..... ellefson is dead.


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Maxres11

vaggelis94

vaggelis94

 

Εγώ ψήφισα Sengoku....πιστεύω πως είναι αρκετά δυνατός και η δύναμη του φρούτου του μ φαίνεται τέλεια.....και γενικά είναι ο άνθρωπος π πολεμάει μόνο αν υπάρξει απόλυτη ανάγκη και αυτό με κάνει να πιστεύω πως είναι τέλειος..ο δυνατώτερος... gj! gj!

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

Eγω ψηφισα καποιος αλλος γιατι ειμαστε ακομα στα μισα της Grand Line δεν ξερουμε τι φρικιαστικα Θηρια θα υπαρχουν πιο μετα
Σπόιλερ:


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 F52092145d87cd10444f68f
The truth about the new nakama
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

IwantCookie

IwantCookie

 

vaggelis94 έγραψε:Εγώ ψήφισα Sengoku....πιστεύω πως είναι αρκετά δυνατός και η δύναμη του φρούτου του μ φαίνεται τέλεια.....και γενικά είναι ο άνθρωπος π πολεμάει μόνο αν υπάρξει απόλυτη ανάγκη και αυτό με κάνει να πιστεύω πως είναι τέλειος..ο δυνατώτερος... gj! gj!

για μένα Garp > Monkey D.Dragon = Sengoku = Don.Flamingo > Shanks = Rayleigh > Blackbeard(Στο μέλλον) >>>>>> Blackbeard (Τωρα)
με μικρή διαφορά, εκτός του μπιμπι τωρα π ειναι αρκετα κάτωκαι ο μονος λόγος που δεν ψυφηζω γκαρπ είναι ότι δεν ξέρω τίποτα για


Ένας απ'τους άλλους 2 Yonkoy
Kάποιος άπ'τους Gorusei
Κάποιος άλλος


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Jimmy

Jimmy

 

εγω δε ριχνω ψηφο ακομα...
θα περιμενω να δω λιγο παρακατω στην ιστορια αφου μεχρι στιγμης δε ξερουμε σχεδον τιποτα για πολλους απο τους "υπερτουμπανους"...


_________________
Jimmy The "King"

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ψηφατε ρε....δεν θα σας φαμε ο,τι και να ψηφισετε..... :xD:
αν ειναι να περιμενουμε επ αοριστου μεχρι να δειξει για Gorousei και τους αλλους 2 Yonkou τοτε παει,το χασαμε το κορμι πατριωτη....
υπαρχει και Vote Cancelling ετσι κ αλλιως οποτε αν στο μελλον αλλαξετε γνωμη,μπορειτε να δωσετε αλλου την ψηφο κατευθειαν...


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Db0370

Jimmy

Jimmy

 

μπα!!!!
θελω κι αλλα ντοκουμεντα πριν αποφασισω... :xD: :xD: :xD:


_________________
Jimmy The "King"

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
IwantCookie έγραψε:
vaggelis94 έγραψε:Εγώ ψήφισα Sengoku....πιστεύω πως είναι αρκετά δυνατός και η δύναμη του φρούτου του μ φαίνεται τέλεια.....και γενικά είναι ο άνθρωπος π πολεμάει μόνο αν υπάρξει απόλυτη ανάγκη και αυτό με κάνει να πιστεύω πως είναι τέλειος..ο δυνατώτερος... gj! gj!

για μένα Garp > Monkey D.Dragon = Sengoku = Don.Flamingo > Shanks = Rayleigh > Blackbeard(Στο μέλλον) >>>>>> Blackbeard (Τωρα)
με μικρή διαφορά, εκτός του μπιμπι τωρα π ειναι αρκετα κάτωκαι ο μονος λόγος που δεν ψυφηζω γκαρπ είναι ότι δεν ξέρω τίποτα για


Ένας απ'τους άλλους 2 Yonkoy
Kάποιος άπ'τους Gorusei
Κάποιος άλλος
λολ ρε οι καρπ και σενγκοκου ειν λογικα ισοι οπως ισος με αυτους τους 2 ειν και ο ρεηλει τοσα χρονια μαζι πολεμαγαν αυτοι λες να μην ειν και οι τρεις υπερτουμπανα και ο σανκς ισος με το ρεηλει σουπερ φαιλ ο ρεηλει ηταν right hand του ροτζερ ενω ο σανκς ηταν right *** του ροτζερ :haha:
αλλα το πιο φεηλ ειν ο ντον φλαμινγκο ο οποιος ειν δυνατος αλλα οχι ισος με το σενγκοκου μην τα ισοπεδωνουμε ολα οσο για το δρακο συνφωνω οτι ειν ισος με σενγκοκου καρπ και ρεηλει αντε και ισος λιγο πιο αδυναμος γτ οι αλλοι εχουν κ μεγαλητερη εμπειρια

Aldark

Aldark

 

Doflamingo can control 'em.....:)


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 3 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark έγραψε:Doflamingo can control 'em.....:)

φαιλ με τοσο χακι που πρεπει να ξερουν οι καρπ ρεηλει και σενγκοκου δν τους κανει τπτ το φλαμινγκο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης