Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

The Strongest Man

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c101%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 1% [ 1 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c1030%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 30% [ 36 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 2% [ 2 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c1032%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 32% [ 39 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c107%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 7% [ 9 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] Vote_c10 2% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 121

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 17]

Aldark

Aldark

 

Ύστερα από τον πόλεμο στο Marineford , οι ισσοροποίες ανατράπηκαν στον κόσμο του One Piece. Μιας και ο "δυνατότερος άνθρωπος στον κόσμο" ο Whitebeard δεν ζει πλέον....ποιος είναι κατά τη γνώμη σας πλεον ο δυνατότερος;

petrikios

petrikios

 

Χμμμ...το Ο.Ρ ειναι ακομα μεγαλο και γεματο απο ανατροπες αρα ψηφισα καποιον που δεν εχουμε δει ακομα...τι διαολο μονο σε αυτους που εχουμε δει θα αρκεστουμε νεοι χαρακτηρες πιο δυνατοι δεν θα υπαρξουν...

didimakia

didimakia

 

Σιγουρα καποιος που δεν εχουμε δει ακομα αλλα επειδη δεν τον εχουμε δει λεω blackbeard μιας και τον λατρευω :)

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

και γω λεω οτι εινια καποιος που δεν εχουμε δει ακομα....σιγουρα...ομως για να μην παρει το "καποιος που δεν εχουμε δει ακομα" ολες τις ψηφους,ψηφιζω Shanks επειδη ειναι και πολυ pro αν και δεν τον εχουμε δει να παλευει σοβαρα,ομως με το ντου που εκανε στον πολεμο με επιασε ανατριχιλα....!και γενικα πιστευω οτι σε full power καντραρει ΚΑΙ τον Blackbeard...γιατι ειναι κ αυτος πολυ δυνατος, και στην αρχη μου αρεσε(ειχε το κλασικο στυλακι πειρατη-κακου) αλλα μετα απ αυτο που εκανε στο Whitebeard δεν μ αρεσε και τοσο...αν και δεν εχουμε δει ουτε τους αλλους δυο Yonkou,ουτε τους Gorousei...καλα οι Gorousei οι παππουδες ασχετοι πρεπει να ναι αλλα οι αλλοι δυο Yonkou πρεπει να ναι pro!

Aldark

Aldark

 

Παππουδες ασχετοι? ffs ήταν άσχετος ο Whitebeard ή ο Garp; :P

Ψήφισα Doflamingo for the lulz , επειδη συμφωνα με τη θεωρια μου εχει πολλουυυς αφου μπορει να τους ελεγξει......(Και επειδη βγηκε χωρις γρατζουνια απ'τον πολεμο)....

IwantCookie

IwantCookie

 

ο φλαμινγκο δεν ξέρω αν ειναι ο πιο μαο-ταο αλλά σίγουρα θα παίξει μεγάλο ρολο στο νεο κοσμο και

απο κει και περα δεν μπορουμε να ξερουμε ποιος ειναι ο πιο δυνατος...γιατι τους πρωτους που εχεις βαλει τους εχουμε δει μονο να χαιδεύουν...κανεναν δεν φουλ παουερ...τωρα απ την άλλη ο μπι μπι ειναι ακομα νουμπας αλλα ανερχομενη δυναμη

τους 2 τελεφταίους που να ξερουμε ρε συ..Gorusei μονο να μιλάνε τους εχει δειξει και τους αλους 2 Yonkou ουτε φατσικα δεν τους ξερουμε

εγώ δεν θα ψυφήσω ακόμα

Aldark

Aldark

 

Υπαρχει vote canceling οπότε...relax ouf

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ψιλό αποκλείω το ''κάποιος που δεν έχουμε δει ακόμα'' και είμαι ανάμεσα στους yonkou,τους gorusei και τον sengoku...ίσως και τον ΒΒ


επειδή δεν έχουμε δει τις δυνάμεις πολλών χαρακτήρων που θεωρούνται τούμπανα,για αυτό λέω πως δεν θα εμφανιστεί κι άλλος δυνατός,ο οποίος θα είναι μάλιστα ο ΠΙΟ δυνατός

αν υπήρχε ο WB ακόμα,αυτόν θα ψήφιζα πάντως...

θα το σκεφτώ λίγο ακόμα,και θα ψηφίσω(και θα αιτιολογήσω)

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Aldark έγραψε:Παππουδες ασχετοι? ffs ήταν άσχετος ο Whitebeard ή ο Garp; :P

οχι καθολου αλλα τουλαχιστον αυτους τους εχουμε δει να πολεμενε....να κανουν κατι τελοσπαντων...
ενω τους Gorousei τους εχουμε δει πολυ λιγο,με τα κουστουμακια τους και το τσαγακι τους να μην κουνανε δαχτυλο...
δεν λεω,για να εχουν τοση επιρροη θα ειναι και δυνατοι,απλα δεν τους εχουμε να κανουν τπτ μεχρι τωρα...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
έχουν όμως όλοι τους ουλές..οι ουλές δεν προήλθαν από καυτό τσάι(σαν τον Tevez :xD: )αλλά από μάχες..επίσης ένας λεπτούλης που φοράει άσπρα έχει και σπαθί μαζί του

αυτά με έκαναν να πιστέψω πως σε περίπτωση ανάγκης ρίχνουν κι αυτοι καμιά (δυνατή) μπουνιά

Lo0kBeHiNdU

Lo0kBeHiNdU

 

Johnyman έγραψε:ψιλό αποκλείω το ''κάποιος που δεν έχουμε δει ακόμα'' και είμαι ανάμεσα στους yonkou,τους gorusei και τον sengoku...ίσως και τον ΒΒ

Τον Shanks γιατί δεν τον έχεις την λίστα?? Εγώ πιστεύω τους μαμεί όλους..κ αυτόν ψήφισα.

mizumizupower

mizumizupower

 

εγω ψηφησα με κρητηριο ποιος πιστευω ειναι ο δυνατοτερος μεχρι στιγμης:
blackbeard ψηφησα αλλα και εγω πιστευω οτι θα ειναι καποιος που δεν εχουμε δει ακομα μιας και το ΟΡ ειναι ακομα στη μεση...
αν και τον μαυρογεννη τον μισω, ψηφησα αντικειμενικα και δεν ψηφησα shanks που ειναι ο αγαπημενος μου απο αυτους

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Lo0kBeHiNdU έγραψε:
Johnyman έγραψε:ψιλό αποκλείω το ''κάποιος που δεν έχουμε δει ακόμα'' και είμαι ανάμεσα στους yonkou,τους gorusei και τον sengoku...ίσως και τον ΒΒ

Τον Shanks γιατί δεν τον έχεις την λίστα?? Εγώ πιστεύω τους μαμεί όλους..κ αυτόν ψήφισα.

κοίτα..όλοι όσοι είναι στο poll,σίγουρα είναι πολύυυ δυνατοί..κάποιον όμως πρέπει να ψηφίσουμε..

ε εγώ είπα πως είναι κάποιος από αυτούς..δυστηχώς δεν μπορώ να το βασίσω κάπου,έτσι πιστεύω...κάπου εκεί είναι και ο Shanks σίγουρα..για κάποιον λόγο όμως θεωρώ τους άλλους λίγο δυνατότερους

επίσης στο poll χωρούσε και ο mihawk άνετα...ψήφους μπορεί να μην έπαιρνε,αλλά είναι από τους δυνατότερους

Aldark

Aldark

 

Ειν ρε ο Μιχοκ στο poll.

:P

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Γκ@μώ τα μάτια μου τα δυό..σόρρυ,λάθος μου..συνεχείστε κανονικά :P

Aldark

Aldark

 

Ναι ρε , θα μπορουσα να ξεχασω τον υπερεκτιμημενο κυριο Mihawk ; :P

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
υπερεκτιμημένος ίσως,δυνατός σίγουρα

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Aldark,you freaking fail more than usual,man! gj!

εβαλες την αποτυχια τον Μιχοκ,τον κουλ αλλα οχι και υπερτουμπανο τον Φλαμινγκο και δεν εβαλες τον Ρειλαιτ,τον Ντραγκον,τον Ακαινου... ellefson is an idiot


Σενγκοκου για μενα....

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ουπς!!shadow βάλτους εσύ,γιατί αυτός τώρα δεν μπορεί να επεξεργαστεί το poll

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
θα συμφωνησω με το σαντοου αλλα πιστευω οτι ο ρεηλει ειν ο πιο δυνατος καλυμπησε ολη τη καλμ μπελ ενω σκοτωνε σι κινγκς μεχρι το νησι των αμαζονων λολ δλδ :xD:

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Rayleigh pwns!!!!!!!ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας μαζι με τον Ace,απορω πως τον ξεχασα!!!Shadow κανε κατι και βαλτον στο poll!!!τους εχει ολους!!!!!

Aldark

Aldark

 

Shadow Ace έγραψε:Aldark,you freaking fail more than usual,man! gj!

εβαλες την αποτυχια τον Μιχοκ,τον κουλ αλλα οχι και υπερτουμπανο τον Φλαμινγκο και δεν εβαλες τον Ρειλαιτ,τον Ντραγκον,τον Ακαινου... ellefson is an idiot


Σενγκοκου για μενα....

α ναι τον Ντραγκον ηθελα να τον βαλω xD και τον ξεχασα.....

εντιτ: προφανως δε γινετε εντιτ...:Ρ

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
καλα τον τραγκο δν τν εχουμε δει και ποτε να πολεμα αλλα λογικα θα ειν και αυτος τουμπανο με πατερα το καρπ δν γινεται να μην εις τουμπανο

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ενώ ''τον κάποιον που δεν τον έχουμε δει ακόμα'' τον έχουμε δει να πολεμάει? οι άλλοι όμως τον ψήφισαν
το ίδιο ισχύει για τους δύο yonkou,τον Shanks,τον Ray

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

τι λες ρε τον Rayleigh τον εχομε δει να πολεμαει....
Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης