Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απο... καλυφθείτε!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 15:46

Tcixlas

Tcixlas

 

με κάποιες έκλαψα ειδικά με wb roger πήγα να πνιγω με νερό σοβαρά.... κάνε ένα τέτοιο κι εδώ να κλάψουμε λιγο...

52Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 15:59

Kamikaze

Kamikaze

 

Έχω άλλα δύο να ανεβάσω στην ομάδα. Τα βαρέθηκα πλέον αλλά έχω δύο που θα τσούξουν.

53Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 16:00

Tcixlas

Tcixlas

 

καλύτερα δώστα εκεί, εδώ δεν έχει και πολλούς χαχαχαχα

54Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 16:04

Kamikaze

Kamikaze

 

Ναι ρε, το έχω καταλάβει το forum. Μόνο στην ομάδα έχει ηλίθιους εδώ δεν θα ψαρώσει κανείς.

55Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 16:09

Tcixlas

Tcixlas

 

για να μπω λιγο ον στο θέμα της αποκαλυψης κατι που θυμήθηκα.... κυκλοφορεί μια φώτο έμαθα κάποιων που συναντήθηκαν απο το φόρουμ ας μπει εδώ να γίνει αναγνώριση, βεβαια όσοι ξέρουν ας μην πουν, παμε για guess

56Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 16:52

Kamikaze

Kamikaze

 

Κάθε πότε γίνεται τέτοια συνάντηση;

57Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 17:45

Tcixlas

Tcixlas

 

όποτε μαζεύονται αρκετοί στο ίδιο μέρος και θέλουν, προσπαθούμε συχνά αλλά μάταια συνήθως, τουλάχιστον πλέον μιας και είμαστε μοιρασμένοι.... έμαθα συναντήθηκαν αθηναίος με 2 κρητικούς

58Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:08

Aldark

Aldark

 

https://onepiecegr.forumgreek.com/t1473-topic#

εδώ είναι η εν λόγω φωτό , γνωστά μέλη συναντήθηκαν και πόζαραν για πάρτη σας...
Θα δούμε btw Θάνο , αν θα μπορέσουμε να κάνουμε μια συνάντηση το Πάσχα .

Όσο για το γκρουπ στο φβ..ουδέν σχόλιον.

59Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:14

Tcixlas

Tcixlas

 

αν γίνει συνάντηση να γίνει σε ουδέτερο έδαφος στη μέση της ελλάδας στην αθήνα :P

60Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:15

Aldark

Aldark

 

χαχαχα , η μέση της ελλάδος είναι η Λάρισα νομίζω , οπότε άστο βαριέμαι xD

61Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:19

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν μιλάμε για μικρο περιοχές, πρέπει να γίνει σε κεντρικό σημείο η σαλόνικα μακριά οπότε αθήνα

62Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:22

Aldark

Aldark

 

To μισό και πλέον φόρουμ κατοικοί σαλόνικα...εγώ θα βρίσκομαι εκεί κάποια στιγμή το καλοκαίρι , τα χουμε πει με τα καρντάσια ;)

63Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:24

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ θα ανέβω του χρόνου χειμώνα αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω για μίτινγκ θα είμαι με το αισθημα...

το μαλακα κοριτσια στο θαλασσα μακρια

64Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:27

Aldark

Aldark

 

:damn:godfucking dammit

65Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:31

Kamikaze

Kamikaze

 

Ο Βόλος είναι, ελάτε.

66Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 18:34

Tcixlas

Tcixlas

 

βολο ηρθα περυσι μαν... εσύ διπλα είσαι κατέβα για καφε :p

67Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Σαβ 12 Μαρ 2016, 00:00

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Εγώ συνήθως αυτό κάνω. Απλά κοιτάω τι λένε και γελάω. Τις συγκρίσεις εξάλλου για αυτό τις ανέβαζα. xD

ααααα κατω απο τα δικα σου ποστο γινονταν αυτοι οι "ομηρικοι" καυγαδες;;; χαχαχαχαχχα η αληθεια ειναι οτι ηταν για γελια η ολη κατασταση :P

68Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 15 Μαρ 2016, 13:10

Kamikaze

Kamikaze

 

Θέλω να εποιστρέψω με μερικές τέτοιες συγκρίσεις στην ομάδα αλλά δεν βρίσκω χρόνο.

69Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 15 Μαρ 2016, 13:35

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Θέλω να εποιστρέψω με μερικές τέτοιες συγκρίσεις στην ομάδα αλλά δεν βρίσκω χρόνο.

να αναψουν παλι τα αιματα..χρειαζεται που και που :P

70Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 15 Μαρ 2016, 18:23

Tcixlas

Tcixlas

 

αν επιστρέψεις κάνε σε παρακαλώ πάρα μα πάρα πολύ το σαντζι vs zoro θα σκάνε κι απο τις 2 πλευρες εκεί κι αν σπας νεύρα

71Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 22 Μαρ 2016, 01:13

Kamikaze

Kamikaze

 

Ποιον να θάψω και ποιον να πω καλά λόγια όμως;

72Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 22 Μαρ 2016, 01:50

Scarlet D.

Scarlet D.

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Ποιον να θάψω και ποιον να πω καλά λόγια όμως;
ξερω γω...whitebeard και akainu?

σε φαση: Ο Akainu σκοτωσε τον Ace μονος του και με μια μπουνια ενω ο Blackbeard χρειαστηκε ολοκληρη ομαδα και εκανε KS :P

http://www.onepiecegr.com/

73Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 22 Μαρ 2016, 07:46

Shikkoku

Shikkoku

 

Εδω δεν ανεβαζαμε φωτογραφιες του Χωκινς;

74Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 22 Μαρ 2016, 10:53

Tcixlas

Tcixlas

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Ποιον να θάψω και ποιον να πω καλά λόγια όμως;


καντο μισό μισό να εκνευρίσεις both sides.... παιζει κάτι τέτοι η μπα? αν είναι αλλιώς είναι περισσότεροι οι ζόρο φαν οπότε θα γελάσουμε περισσότερο αν κράξεις ζορο

75Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 3 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 22 Μαρ 2016, 15:45

Shikkoku

Shikkoku

 

Κάποιοι (Αλ) είναι (Αλ) Sanji fanboys όμως (Αλ)..

Συν το ότι λείπει ο Σάντο ellefson is an idiot

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης