Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απο... καλυφθείτε!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 25 Μαρ 2016, 19:04

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ουτε εγω καταλαβαινω τι ειναι αυτο το τοπικ απλα μεχρι τοτε συζητουσαμε ποιοι ειμαστε στην αληθινη ζωη η ποιοι ειμαστε και τι κανουμε σε αλλα site οπως στο facebook και γι αυτο δεν ειπα τιποτα (γιατι θεωρησα οτι κουτσα στραβα γι αυτο εχει φτιαχτει το τοπικ)

http://www.onepiecegr.com/

102Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 25 Μαρ 2016, 19:05

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι δεν είχα δει ποιό είναι το τοπικ ρε όχι τι γίνεται εδώ

103Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 25 Μαρ 2016, 21:08

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εδω κανονικα βαζουμε φωτο με τα μουτραμας

104Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 25 Μαρ 2016, 21:09

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ τη δική μου την εβαλα στο σπαμ γ***

105Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 25 Μαρ 2016, 22:24

Shikkoku

Shikkoku

 

Κι ο Χωκ είχε ανεβάζει 2-3 φωτο του σε ένα παλιότερο σπαμ τόπικ

106Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 25 Μαρ 2016, 23:39

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Tcixlas έγραψε:έλα μη γίνεσαι κακώς σε αυτή τη σαιζόν έχει φτιάξει λιγάκι

Tcixlas έγραψε:κοίτα το ;arrow έχει αρκετά καλή χορογραφία στις μάχες... το φλας είναι χάλια στις μάχες αλλά τουλάχιστον φέτος ανταποκρίνεται καλά στο υπόλοιπο θέμα, πχ στόρι, πχ ερμηνείες.... το άροου περα απο κανα 2 οι άλλοι είναι τραγικοί άσε που το χουν γυρίσει σε λαβ στόρι, αλλά όταν ξεκινάς κάτι κολλάς.... το φλας όσο περνάει ο καιρός βελτιώνεται, φέτος είναι θα έλεγα πάνω του μετρίου σίγουρα ίσως και προς το καλώ, το άρρου τις τελευταίες 2 σεζζόν πεφτει και δεν σταματάει να πέφτει... βαλανε και το υπερφυσικό μέσα και το κάναν ακόμα χειρότερο ψέμμα


τελευταίω ωφφτώπικ,I swear

107Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 5 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Σαβ 26 Μαρ 2016, 10:57

Tcixlas

Tcixlas

 

οοοοοο pure johny i swear i'am gonna kill ya..... εντάξει ρε μαν όταν γράφω γρήγορα κάνω μηχανικά λάθη, αν το δω το διορθώνω αλλά μπορεί να μην το δώ καν κάποιες φορές, μπορεί να είναι και δυσλεξία δεν τον κοίταξα ποτέ το αντιμετώπισα μόνος όσο μπορούσα, γιατί αργότερα μου είπε μια δασκάλα λόγω υπερκινησίας και αδυναμίας προσήλωσης αν εέχω δυσλεξία αλλά δεν ήξερα τι είναι καν χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης