Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απο... καλυφθείτε!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Παρ 13 Νοε 2015, 13:11

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
από...καλυφθείτε though

27Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Σαβ 14 Νοε 2015, 11:01

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει είμαι τραβεστί απο τον πειραιά και κάνω πιάτσα στα πατήσια

28Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Δευ 16 Νοε 2015, 22:33

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ενας ενας παιδια...

29Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Δευ 16 Νοε 2015, 22:49

Shikkoku

Shikkoku

 

Σύντομα θα γίνουν όλα...

30Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 17 Νοε 2015, 00:04

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει παιδιά θα ανεβάσω πραγματική μου φώτο αν έχει τα κακαλα άλλος ένας να ανεβασει

31Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Δευ 08 Φεβ 2016, 00:28

Kamikaze

Kamikaze

 

Είμαι λίγο ιδρωμένος εδώ αλλά δεν πειράζει.
Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Sandokan-animation-tv-show-chidldren-serie-animacion-infantil

32Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Δευ 08 Φεβ 2016, 01:57

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Κουκλάκι βρε

33Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Δευ 08 Φεβ 2016, 01:59

Kamikaze

Kamikaze

 

Ε, εντάξει καλός είμαι, κάτι κάνω, όχι εντάξει το ξέρω, κούκλος είμαι.

Δεν μου πάει το τουρμπάνι;

34Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 01:14

Tcixlas

Tcixlas

 

σε κάνει λίγο έτσι ισλαμιστή και έχουμε ένα θέμα εδώ στο φορουμ με τους μουσουλμανους, είμαστε ορκ :xD:

35Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 01:36

Kamikaze

Kamikaze

 

Μπα, στο cartoon πιο πολύ ινδουισμός και βουδισμός παίζουν.

36Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 02:37

Scarlet D.

Scarlet D.

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Μπα, στο cartoon πιο πολύ ινδουισμός και βουδισμός παίζουν.
ρε συ εχω χασει εναν φιλο μου απο την Κου Κλουξ Κλαν , τον λευκο πριγγηπα, τον εχεις δει πουθενα; Μοιαζει καπως ετσι
Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Maxresdefault

http://www.onepiecegr.com/

37Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 04:00

NikosV20

NikosV20

 

Και γ*** τους τίτλους έβαλε ο σκληρός ...
Από......................... Ακυροοοοοοο

38Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 12:25

Tcixlas

Tcixlas

 

τον εχω δει εγω βαιπερ κυνηγαει μια τιγρη βεγγαλης

39Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 14:00

Kamikaze

Kamikaze

 

Crimson Viper έγραψε:
SANDOKANTHANOS έγραψε:Μπα, στο cartoon πιο πολύ ινδουισμός και βουδισμός παίζουν.
ρε συ εχω χασει εναν φιλο μου απο την Κου Κλουξ Κλαν , τον λευκο πριγγηπα, τον εχεις δει πουθενα; Μοιαζει καπως ετσι
Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Maxresdefault
Όλα και όλα, ο Λευκός Πρίγκiπας δεν ήταν ρατσιστής.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SANDOKANTHANOS στις Τρι 09 Φεβ 2016, 22:00, 1 φορά

40Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 17:54

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κοιιιιτα λεγεται λευκος πριγγηπας, φοραει ασπρη μασκα και εχει ως επικεντρο εναν Ινδο και ενα μαυρακι, λιγο δυσκολο να σε πιστεψω :P

http://www.onepiecegr.com/

41Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 19:35

Tcixlas

Tcixlas

 

αρείος? τι παιζει? υποσυνειδητα μηνύματα στην τιβι στα παιδάκια κι έτσι?

42Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 21:57

Kamikaze

Kamikaze

 

Λέγεται Λευκός Πρίγκηπας επειδή φορά την αντίστοιχη μάσκα, αν ήταν κίτρινη θα λεγόταν κίτρινος πρίγκιπας. Στην πρώτη season συμμαχεί με Ινδό που είναι ινδουιστής, στη δεύτερη season η συμμορία του αποτελείται από Ινδονήσιους κυρίως και 2-3 Κινέζους ή Ιαπωνέζους που είναι υψηλόβαθμα μέλη και πάλι συμμαχεί με μια Ινδή αλλόθρησκη. Συμμαχεί και με έναν κινέζο συμμορείτη που όλος ο στρατός του είναι από Κίνα και πιο μετά με μια φυλή ιθαγενών. Στην τρίτη season πάλι έχει μια συμμορία από άτομα της ίδιας ηπείρου και στο τέλος συμμαχεί με την ίδια φυλή ιθαγενών που συμμάχησε και στη δεύτερη season. Το Σάντοκαν τον κυνηγάει επειδή τον έριξε από τη θέση του, ο Kamamuri εμπλέκεται σε όλο αυτό γιατί είναι στο ίδιο πλήρωμα με το Σάντοκαν. Ο James Brooke μόνο ρατσιστής δεν είναι.

43Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 22:36

Tcixlas

Tcixlas

 

το καταλαβαίνεις ότι δεν τον είπε σοβαρά έτσι?

44Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τρι 09 Φεβ 2016, 23:18

Kamikaze

Kamikaze

 

Tcixlas έγραψε:το καταλαβαίνεις ότι δεν τον είπε σοβαρά έτσι?
So careless
Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Latest?cb=20130825113402

Δεν το πήρα στα σοβαρά μπρε, αν με δεις παραπάνω στο forum θα με μάθεις.

45Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 00:16

Tcixlas

Tcixlas

 

για μια στιγμλη τρόμαξα αλήθεια, νόμιζα ότι σε κόλλησαν τον ιό τα χαζά του φβ που ποστάρουν κάτω απο τα δικά σου... :p

46Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 00:20

Kamikaze

Kamikaze

 

Κανονικά θα έπρεπε να παίρνω επίδομα που κάθε μέρα έρχομαι αντιμέτωπος με τέτοια άτομα στην ομάδα αλλά τέλος πάντων...

47Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 00:45

Tcixlas

Tcixlas

 

βαρέα και ανθυγειϊνά.... κάποιες φορές σε λυπάμαι κι εσένα και όσους ασχολούνται σοβαρά εκεί :p

48Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 14:32

Kamikaze

Kamikaze

 

Και εγώ με λυπάμαι μερικές φορές... Αλλά αφού έχω όρεξη why not?

49Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 14:44

Tcixlas

Tcixlas

 

κάποιους θα έπρεπε πραγματικά να τους ρίχνουν σε ένα λάκο και απλά να γελάς που θα τσακωνονται με τις πετρες

50Απο... καλυφθείτε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Απο... καλυφθείτε! Τετ 10 Φεβ 2016, 15:36

Kamikaze

Kamikaze

 

Εγώ συνήθως αυτό κάνω. Απλά κοιτάω τι λένε και γελάω. Τις συγκρίσεις εξάλλου για αυτό τις ανέβαζα. xD

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης