Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The ___ challenge Official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 44 από 44]

1076The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 20 Φεβ 2016, 23:47

Tcixlas

Tcixlas

 

Aldark έγραψε:Μα καλά πόσες φορές θα στο πω πουλάκι μου; Αδιόρθωτος είσαι...Μα πόσα λάθη έχω κάνει...;Θα τα ηχογραφήσω όλα αυτά σε κασέτα να την βάζω να παίζει να μην τα λέω ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ!! ΑΧ...
4


SANDOKANTHANOS έγραψε:Να δω αν πεθάνω τι θα κάνεις.
5


Johnyman έγραψε:κάνε ό,τι νομίζεις
4

σαντοκαν 23
τζονι 21
αλ 20


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1077The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Κυρ 21 Φεβ 2016, 03:41

Kamikaze

Kamikaze

 

Βλέπω εδώ δεν τα πήγες καλά θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες;


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 50qvrm

1078The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Κυρ 21 Φεβ 2016, 12:34

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:λοιπόν για να σας δώσω να καταλαβετε πόσο χαρντκορ τα άκουγα εγώ....
θα κάνω αυτό...
δε θα κάνεις τίποτα ακούς τι σου λέω?
μα κι ο γιαννάκης το κανε
και οι πούστηδες τον παίρνουν στη συγγρού ξεβρακωσου να σε πάω κι εσένα αν θες


κάθε φορά που το άκουγα ήθελα να κοπανήσω τα πάντα
κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ :haha: :haha: :haha:


Πω ίδιος ο πατέρας σου είσαι κι εσύ , δεν μου μοιασες καθόλου...


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Maxres11

1079The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Κυρ 21 Φεβ 2016, 12:47

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
-έλα να πεις τα κάλαντα στο θείο με τον αδερφό σου

σε ηλικία που έχεις να πεις κάλαντα χρόνια, π.χ. 16


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

1080The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τρι 23 Φεβ 2016, 10:03

Tcixlas

Tcixlas

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Βλέπω εδώ δεν τα πήγες καλά θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες να σε βοηθήσω; Θες;
3


Aldark έγραψε:
Tcixlas έγραψε:λοιπόν για να σας δώσω να καταλαβετε πόσο χαρντκορ τα άκουγα εγώ....
θα κάνω αυτό...
δε θα κάνεις τίποτα ακούς τι σου λέω?
μα κι ο γιαννάκης το κανε
και οι πούστηδες τον παίρνουν στη συγγρού ξεβρακωσου να σε πάω κι εσένα αν θες


κάθε φορά που το άκουγα ήθελα να κοπανήσω τα πάντα
κλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ :haha: :haha: :haha:


Πω ίδιος ο πατέρας σου είσαι κι εσύ , δεν μου μοιασες καθόλου...
5



Johnyman έγραψε:-έλα να πεις τα κάλαντα στο θείο με τον αδερφό σου

σε ηλικία που έχεις να πεις κάλαντα χρόνια, π.χ. 16
3

σαντοκαν 26
αλ 25
τζονι 24


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1081The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τρι 23 Φεβ 2016, 13:56

Kamikaze

Kamikaze

 

Κάνε ό,τι νομίζεις αλλά να ξέρεις θα το μετανιώσεις και θα έρθεις κλαίγοντας. Και τότε η μαμά θα έχει δίκιο.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 44 50qvrm

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 44 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης