Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The ___ challenge Official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 42 από 44]

1026The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 01:34

Kamikaze

Kamikaze

 

Στο σχολείο είχαμε βάλει χιόνι στην εργασία ενός παιδιού και χάλασε γιατί το χιόνι έλιωσε και ήταν χάρτινη η εργασία. Το κακό ήταν πως το όριο ήταν μέχρι εκείνη τη μέρα. :/



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SANDOKANTHANOS στις Παρ 12 Φεβ 2016, 02:07, 1 φορά


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 50qvrm

1027The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 02:00

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Johnyman έγραψε:όχι,εδώ είμαι,θα τους βαθμολογήσω μωρέ,αλλά από εδώ και πέρα 1 ιστορία ανά γύρο.κάνω έντιτ αργότερα

που να μην το 'λεγα.σάντοκαν διάλεξε ένα γι'αυτόν τον γύρο και τα υπόλοιπα για αργότερα.δυνατές ιστορία πάντως  gj!

1028The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 02:07

Kamikaze

Kamikaze

 

Βάλε αυτό με το χιόνι. Να κάνω edit και να τα βγάλω και να τα βάζω λίγο λίγο;

EDIT: Το έκανα.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 50qvrm

1029The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 02:10

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
και εμένα αυτή μου φάνηκε η πιο σατανική πάντως..λέω να περιμένω κανέναν λίγο ακόμα μέχρι να βαθμολογήσω


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

1030The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 02:14

Kamikaze

Kamikaze

 

Έχω και άλλες αλλά μπορεί να τις πω μόλις πω για βαθμολογία και τα άλλα. Μπας και πάρω λίγο θάρος να τα βγάλω από μέσα μου.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 50qvrm

1031The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 02:45

Aldark

Aldark

 

Πάλι πολύ μικρός , όποτε επισκεπτόμουν τη θεία μου που δούλευε ακόμα τότε , έπαιρνα το ξυπνητήρι της και το έκρυβα σε ντουλάπες και άλλα μέρη , ώστε να μην το βρίσκει. Στην αρχή τρελαινόταν δεν ήξερε που πήγαινε και τι διάολο έπαιζε. Κάποια στιγμή αποκαλύφθηκε ότι το έκανα εγώ , αλλά δεν επαναπάυτηκα. Βρήκα νέες κρυψόνες και το κρυβα καλύτερα...Έτσι δεχόμουν τηλεφωνικές κλήσεις μετά από μέρες , για να αποκαλύψω τις κρυψώνες


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Maxres11

1032The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 15:08

Tcixlas

Tcixlas

 

τωρα που είπες κρυψώνες... χαχαχαχαχα τι έχω μετά :p


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1033The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 16:49

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Tcixlas έγραψε:λοιπόν πάμε σε ένα απο τα επικότερα που έχω κάνει

είχαμε στο χωρίο έναν τύπο που ήταν λίγο κούκου γενικά και σχετικά άγριος(μακάρι να ναι καλά ακόμα βέβαια στην υγεία του ο άνθρωπος είναι και μεγάλος πλεον)

είχε χάσει τη μητέρα του και πήγαινε κάθε μέρα σχεδόν εκεί και έκανε δουλειές στο μνήμα, βάζει ένας την ιδέα και πάμε και περνάμε ένα σωλήνα σπυρωτό που είχε ένας απο τον πατέρα του, και το αφήνουμε πίσω απο το μνήμα και κρυβόμαστε πίσω απο ένα μεγάλο θαμνο λίγο πιο πέρα, πάει ο τύπος να βάψει τα κάγκελα στο μνήμα και αρχίσαμε να φωνάζουμε με χοντρή φωνή όσο μπορούσαμε απο το σωλήνα να μην μας ακούσει, ΕΥΓΕΝΙΕΕΕΕΕ ΜΗ ΜΕ ΒΑΦΕΙΣ.... άρχισε αυτός κοιτούσε απο δω κι απο κει... ξανα εμείς ΕΥΓΕΝΙΕ ΕΙΠΕ ΜΗ ΜΕ ΒΑΦΕΙΣ, αρχισε αυτός να ρωτάει, μανα μ ακους είσαι εδώ?(δεν ξερω πως κρατηθήκαμε να μην γελαμε εκείνη την ώρα, βεβαια μετά στεναχωριόμουν για τον τύπο που σκεφτόμουν τι του καναμε) και άρχισε ο άλλος να του λέει με απογοήτευσες και δεν το περίμενα απο σένα αυτά, θα σε τιμωρήσω κλπ... και άρχισε αυτός έφυγε τρέχοντας απο τον πατο του χωριού να φτάσει πάνω....εκεί πεθαναμε στο γέλιο
πολύ κακό,αλλά 5
SANDOKANTHANOS έγραψε:Στο σχολείο είχαμε βάλει χιόνι στην εργασία ενός παιδιού και χάλασε γιατί το χιόνι έλιωσε και ήταν χάρτινη η εργασία. Το κακό ήταν πως το όριο ήταν μέχρι εκείνη τη μέρα. :/
πολύ καλό(κακό πάλι) 5
Aldark έγραψε:Πάλι πολύ μικρός , όποτε επισκεπτόμουν τη θεία μου που δούλευε ακόμα τότε , έπαιρνα το ξυπνητήρι της και το έκρυβα σε ντουλάπες και άλλα μέρη , ώστε να μην το βρίσκει. Στην αρχή τρελαινόταν δεν ήξερε που πήγαινε και τι διάολο έπαιζε. Κάποια στιγμή αποκαλύφθηκε ότι το έκανα εγώ , αλλά δεν επαναπάυτηκα. Βρήκα νέες κρυψόνες και το κρυβα καλύτερα...Έτσι δεχόμουν τηλεφωνικές κλήσεις μετά από μέρες , για να αποκαλύψω τις κρυψώνες
4.αν έχασε και καμιά μέρα στη δουλειά πες μου να το κάνω 5

λόκο 23
σάντοκαν 17
αλητάκος 16
σάντο 12++

1034The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 12 Φεβ 2016, 20:04

Tcixlas

Tcixlas

 

ήμουν τριτη δημοτικού και ήμουν στο χωριό και έβρεχε(ναι στο χωριό έιναι πάνω απο τις μισες μαλακίες που έχω κάνει, κακές παρέες...) και που λέτε έβρεχε... και μου κάνει η γιαγιά μου αμα δεις καμια μσάκα μην κάνεις καμια χαζομάρα και πας να το πιάσεις γιατί σε φτύνει στα μάτια και σε τυφλώνει... μια που το πε, μία που πήρα τον ξαδερφο μου να μαζέψουμε μσακες(υπερβολικά μεγάλα βατράχια που όντως βγάζουν ένα άσπρο υγρό απο το στώμα που αν έρθει σε επαφή με τα μάτια μπορεί να προκαλέσει και τύφλωση και στο δέρμα φαγούρα και κνισμό) τέλος παντων βγαίνουμε εμείς για κανα 2 ωρο μας ψάχνανε κι αφού έχουμε γυρίσει όλο το χωριό έχουμε καμια 12άρα μσάκες σε ένα κουβαδάκι που είχαμε πάρει, γυρνάω στο σπίτι πάω μέσα και φραααααπ τα αδειάζω πάνω στο κρεβατι της γιαγιάς, η γιαγιά τρελάθηκε άρχισε να φωνάζει αυτά να χοροπηδανε να φύγουν όπως μπορούν η γιαγιά να τρέχει έξω, κι εγώ να γελάω.... μέχρι που ήρθε ο παππούς.. και με περίλαβε με τη βεργα, δεν το ξανα κανα, αλλά να πω την αλήθεια έριξα ένα κλάμμα και παρόλα αυτά σταμάταγα να κλαίω και γελούσα και ξανα μανα


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1035The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 13 Φεβ 2016, 00:26

Kamikaze

Kamikaze

 

Παίζαμε μπάλα με τσάντες άλλων παιδιών. Ήταν πιο καλό να έχεις την αντίπαλη ομάδα να προσπαθεί να σου πάρει τη "μπάλα" και πάνω από όλα το παιδί που του άνηκε να κυνηγάει όποιον την είχε στα πόδια του. Είχα φάει αποβολή από αυτό μια φορά, είχα την τσάντα και πήγαινα να βάλω γκολ κιόλας. :P


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 50qvrm

1036The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 13 Φεβ 2016, 02:59

Aldark

Aldark

 

Πετάγαμε κασετίνες και τσάντες άλλων παιδιών στο γυμνάσιο από το παράθυρο στο προαύλιο. Κάποιες φορές κρύβαμε τσάντες σε θάμνους , παίρναμε τσάντες καλλιτεχνικών και τις κρύβαμε στα υπόγεια του σχολείου ή στο πλησταριό...Κάποιες φορές πετάγαμε κασετίνες στη λεκάνη της τουαλέτας ή στο καζανάκι....
Γενικώς έπεφτε γέλιο και ήταν ένα είδος "bullying"
λ0λ


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Maxres11

1037The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 13 Φεβ 2016, 18:10

Tcixlas

Tcixlas

 

δίπλα στο λύκειο είχαμε την ευδαπ και πετούσαμε τσάντες η εκεί ή στην ταράτσα κα ιτα 2 είχαν εξαιρετικά δύσκολη προσβαση και είχαμε και 2-3 ταρζαν να τις πιανουν όταν ζοριζαν οι καταστάσεις με καθηγητές


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1038The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 13 Φεβ 2016, 19:20

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Tcixlas έγραψε:ήμουν τριτη δημοτικού και ήμουν στο χωριό και έβρεχε(ναι στο χωριό έιναι πάνω απο τις μισες μαλακίες που έχω κάνει, κακές παρέες...) και που λέτε έβρεχε... και μου κάνει η γιαγιά μου αμα δεις καμια μσάκα μην κάνεις καμια χαζομάρα και πας να το πιάσεις γιατί σε φτύνει στα μάτια και σε τυφλώνει... μια που το πε, μία που πήρα τον ξαδερφο μου να μαζέψουμε μσακες(υπερβολικά μεγάλα βατράχια που όντως βγάζουν ένα άσπρο υγρό απο το στώμα που αν έρθει σε επαφή με τα μάτια μπορεί να προκαλέσει και τύφλωση και στο δέρμα φαγούρα και κνισμό) τέλος παντων βγαίνουμε εμείς για κανα 2 ωρο μας ψάχνανε κι αφού έχουμε γυρίσει όλο το χωριό έχουμε καμια 12άρα μσάκες σε ένα κουβαδάκι που είχαμε πάρει, γυρνάω στο σπίτι πάω μέσα και φραααααπ τα αδειάζω πάνω στο κρεβατι της γιαγιάς, η γιαγιά τρελάθηκε άρχισε να φωνάζει αυτά να χοροπηδανε να φύγουν όπως μπορούν η γιαγιά να τρέχει έξω, κι εγώ να γελάω.... μέχρι που ήρθε ο παππούς.. και με περίλαβε με τη βεργα, δεν το ξανα κανα, αλλά να πω την αλήθεια έριξα ένα κλάμμα και παρόλα αυτά σταμάταγα να κλαίω και γελούσα και ξανα μανα
4
SANDOKANTHANOS έγραψε:Παίζαμε μπάλα με τσάντες άλλων παιδιών. Ήταν πιο καλό να έχεις την αντίπαλη ομάδα να προσπαθεί να σου πάρει τη "μπάλα" και πάνω από όλα το παιδί που του άνηκε να κυνηγάει όποιον την είχε στα πόδια του. Είχα φάει αποβολή από αυτό μια φορά, είχα την τσάντα και πήγαινα να βάλω γκολ κιόλας. :P
5
Aldark έγραψε:Πετάγαμε κασετίνες και τσάντες άλλων παιδιών στο γυμνάσιο από το παράθυρο στο προαύλιο. Κάποιες φορές κρύβαμε τσάντες σε θάμνους , παίρναμε τσάντες καλλιτεχνικών και τις κρύβαμε στα υπόγεια του σχολείου ή στο πλησταριό...Κάποιες φορές πετάγαμε κασετίνες στη λεκάνη της τουαλέτας ή στο καζανάκι....
Γενικώς έπεφτε γέλιο και ήταν ένα είδος "bullying"
λ0λ
4


παλάβρας 27
υποψήφιος παλάβρας 22
αλήτης 20
σάντο 12+++++++++++++++++

1039The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 13 Φεβ 2016, 19:49

Aldark

Aldark

 

Κάποιος ( :mueh:) , είχε γράψει με σκ*ατά στους τοίχους στις τουαλέτες των αγοριών βρισιές για τη γυμνασιάρχη και γενικά είχε πασαλείψει όλη την τουαλέτα :xD:. Κατηγορήθηκα εγώ και ο κολλητός μου βάναυσα , αλλά λόγω πρότερου έντιμου βίου δεν μας άγγιξαν....


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Maxres11

1040The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 13 Φεβ 2016, 20:49

Tcixlas

Tcixlas

 

αν το εκανες είσαι σίχαμα,,, αν οχι τσαμπα το εβαλες χαχαχαχα λοιπόν πάμε με ένα παουερφουλ... κάτι για το οποίο ντρεπομαι πάρα πολύμιας και πλεον είμαι φιλόζωος πολύ,(οσο κι αν δε μπορώ τις γάτες τις σέβομαι... πηγαινα πρώτη δημοτικού ο σατανικός και πλησίαζα τα γατάκια και τους εκανα ψιψιψι έρχονταν στα πόδια μου και μόλις καβαλούσαν το κουτεπιέ τους έριχνα σουτ απο την κοιλίά όπως ήταν και τα ριχνά στον αέρα κια μακριά.... το χα κάνει πάνω απο 5-6 φορές και τώρα ντρέπομαι αλήθεια.... αλλά το χειρότερο, μια φορά έριξα σε γάτα με αεροβόλο αερίου 3η δημοτικού και της εβγαλα το μάτι, βεβαια μετά έκλαιγα για το γατάκι χαχαχα


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1041The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 01:45

Kamikaze

Kamikaze

 

Έλεγα να συνεχίσω με τα χαμηλών τόνων αλλά εσείς πιάσατε κορυφή. Ας πω και εγώ τα καμώματά μου.

Στο γυμνάσιο κάθε φορά που χτυπούσε το κουδούνι για έξω και ήταν μεγάλο το διάλειμμα πηγαίναμε στο θρανίο ενός παιδιού, παίρναμε ότι είχε πάνω και βάζαμε ένα άλλο θρανίο από πάνω ανάποδα. Παίρναμε τέσσερις καρέκλες και τις βάζαμε πάνω στο κάθε πόδι του θρανίου και πάνω στις καρέκλες και από ένα βιβλίο. Ό,τι περίσευε από τα βιβλία τα αδειάζαμε στο θρανίο και η τσάντα έμενε κενή. Παίρναμε τον κάδο και βάζαμε την τσάντα από πάνω και το αναποδογυρνούσαμε γρήγορα με τον κάδο με τον πάτο προς τα πάνω. Αν έπαιρνε τον κάδο από πάνω θα χύνονταν όλα τα σκουπίδια στην τσάντα. Μετά αφήναμε το θρανίο έτσι μέχρι να χτυπήσει κουδούνι για μέσα και να μπει. Εμείς τότε καθόμασταν στην έδρα και κάναμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Είχε καταλάβει προφανώς ότι το κάναμε εμείς και λέει σε μια φάση "Θα το αφήσω να το δει η κυρία" όμως όταν μπήκε η φιλόλογος που είχαμε του είπε να φτιάξει το θρανίο του όπως ήταν και τα έβαλε με αυτόν. xD Δεν μετανιώνω γιατί ήταν μαλάκας και αν μια μέρα δεν ασχολούσουν μαζί του θα σου έκανε κάποια μαλακία αν ήταν τριγύρω.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 50qvrm

1042The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 01:55

Tcixlas

Tcixlas

 

κλασικος πριχτης ο τυπος?


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1043The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 02:18

Aldark

Aldark

 

Το καλύτερο που χω διαβάσει μαν , μπεστ οφ δε μπεστ , δάκρυσα :xD: :xD: :xD:


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Maxres11

1044The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 02:30

Kamikaze

Kamikaze

 

Tcixlas έγραψε:κλασικος πριχτης ο τυπος?
Ο τύπος που δεν ενοχλεί αλλά αν θέλει να ενοχλήσει(δεν έχει τι να κάνει, δεν ξέρω) θα σε κάνει να καταλείξεις να του κάνεις αυτό που ανέφερα.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 50qvrm

1045The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 14:58

Tcixlas

Tcixlas

 

αντε τζονι βαθμολόγα μαν


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1046The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 16:27

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Aldark έγραψε:Κάποιος ( :mueh:) , είχε γράψει με σκ*ατά στους τοίχους στις τουαλέτες των αγοριών βρισιές για τη γυμνασιάρχη και γενικά είχε πασαλείψει όλη την τουαλέτα :xD:. Κατηγορήθηκα εγώ και ο κολλητός μου βάναυσα , αλλά λόγω πρότερου έντιμου βίου δεν μας άγγιξαν....
δεν κατάλαβα τελικά αν το έκανες εσύ,αλλά και να μην το έκανες δεν μου φαίνεται και γ*** τις σκαταλιές..σε φάση:
-μαλάκες τελευταία ώρα κοπάνα!!
-όχι ρε μην είσαι μαλάκας,θα αλείψουμε με σκατά τις τουαλέτες του σχολείου!!!
-ναι ρε φίλε,αυτός είσαι!!

2 για την όλη κατάσταση
Tcixlas έγραψε:αν το εκανες είσαι σίχαμα,,, αν οχι τσαμπα το εβαλες χαχαχαχα λοιπόν πάμε με ένα παουερφουλ... κάτι για το οποίο ντρεπομαι πάρα πολύμιας και πλεον είμαι φιλόζωος πολύ,(οσο κι αν δε μπορώ τις γάτες τις σέβομαι... πηγαινα πρώτη δημοτικού ο σατανικός και πλησίαζα τα γατάκια και τους εκανα ψιψιψι έρχονταν στα πόδια μου και μόλις καβαλούσαν το κουτεπιέ τους έριχνα σουτ απο την κοιλίά όπως ήταν και τα ριχνά στον αέρα κια μακριά.... το χα κάνει πάνω απο 5-6 φορές και τώρα ντρέπομαι αλήθεια.... αλλά το χειρότερο, μια φορά έριξα σε γάτα με αεροβόλο αερίου 3η δημοτικού και της εβγαλα το μάτι, βεβαια μετά έκλαιγα για το γατάκι χαχαχα
για τα σούτια θα σου έδινα 3,αλλά θέλω να διαβάσω άλλη μια τρελή σου ιστορία πριν νικήσεις(δίκαια,είσαι λόκο με τα όλα του gj!και ο σάντοκαν άργησε να μπει),οπότε 2 κι εσύ
SANDOKANTHANOS έγραψε:Έλεγα να συνεχίσω με τα χαμηλών τόνων αλλά εσείς πιάσατε κορυφή. Ας πω και εγώ τα καμώματά μου.

Στο γυμνάσιο κάθε φορά που χτυπούσε το κουδούνι για έξω και ήταν μεγάλο το διάλειμμα πηγαίναμε στο θρανίο ενός παιδιού, παίρναμε ότι είχε πάνω και βάζαμε ένα άλλο θρανίο από πάνω ανάποδα. Παίρναμε τέσσερις καρέκλες και τις βάζαμε πάνω στο κάθε πόδι του θρανίου και πάνω στις καρέκλες και από ένα βιβλίο. Ό,τι περίσευε από τα βιβλία τα αδειάζαμε στο θρανίο και η τσάντα έμενε κενή. Παίρναμε τον κάδο και βάζαμε την τσάντα από πάνω και το αναποδογυρνούσαμε γρήγορα με τον κάδο με τον πάτο προς τα πάνω. Αν έπαιρνε τον κάδο από πάνω θα χύνονταν όλα τα σκουπίδια στην τσάντα. Μετά αφήναμε το θρανίο έτσι μέχρι να χτυπήσει κουδούνι για μέσα και να μπει. Εμείς τότε καθόμασταν στην έδρα και κάναμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Είχε καταλάβει προφανώς ότι το κάναμε εμείς και λέει σε μια φάση "Θα το αφήσω να το δει η κυρία" όμως όταν μπήκε η φιλόλογος που είχαμε του είπε να φτιάξει το θρανίο του όπως ήταν και τα έβαλε με αυτόν. xD Δεν μετανιώνω γιατί ήταν μαλάκας και αν μια μέρα δεν ασχολούσουν μαζί του θα σου έκανε κάποια μαλακία αν ήταν τριγύρω.
4


καπετάν παλάβρας 29
swordsman παλάβρας 26
navigator παλάβρας 22

1047The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 16:37

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν πάμε σε μια απο τις χειρότερες που έχω εβερ....είχα τη φαϊνή ιδέα να παίξουμε μπασκετ με κορίνες του μποουλινγκ πλαστικές απο παιχνίδι μέσα στο σπίτι, και βάζω ένα καλάθι κόντρα στη τζαμαρία και αρχίσαμε με τον μεσαίο να πετάμε και ο μικρός μικρός μας έβλεπε, και έριχνε κι αυτος καμία...πετάω μία δυνατή και κατεβάζω την τζαμαρία διπλό τζάμι, και γκρααααααααααακ και αντανακλαστικά μέσα μου σκέφτομαι πωωωωωωωωωω τη γάμησα θα με σαπίσουν στο ξύλο, κι αρχίζω να φωνάζω ρε αλέξη(ο μικρός-τοτε καλοκαίρι πριν την 1η δημοτικού αυτός) ρε αλέξη είσαι σοβαρός? δεν είπαμε οχι δυνατά εσπασες το τζαμι ρε ηλίθιε..... έρχεται μέσα ο πατέρας μου κι αρχίζει κάτι κωλιές στο μικρό γι τη τζαμαρία και ρίχνει και σε μας που παιζαμε με τις κορίνες έτσι απο κανα 2 ψιλές... το χειρότερο ήταν οτι ο μικρός πίστεψε ότι όντως αυτός το έκανε και έφαγε και το ξύλο το πολύ και δεν είπε κουβέντα... αργότερα στο στόρι μας ο μικρός τσιχλας λέει στους δικούς του ότι είχε κάνει τη μαλακία και το φόρτωσε αλλού σε μια κρίση ειλικρίνιας και τρώει και μαι κατσάδα


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1048The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 20:20

Aldark

Aldark

 

χαχαχ το πα μήπως και περάσει ως καφρίλα...Παπαριά ήτανε και προφανώς δεν το κανα εγώ απλά με ενημέρωσαν οι πληροφοριοδότες μου τι συνέβη κι έσπευσα να το δω...Ε και με τσίμπησε η διεθύντρια ως ύποπτο μετά. Αλλά είχα τέρμα κονέ και πρόσωπο οπότε τη σκαπούλαρα χαλαρά...
Οκ όταν μπω από πισί θα γράψω τι συνέβη όταν βρήκα έναν κώνο(λαστιχένιο) στο προάυλιο και σπάσαμε την πόρτα με έναν παιδεραστή θεολόγο


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Maxres11

1049The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 21:24

Tcixlas

Tcixlas

 

στην έπεσε παιδεραστής θεολόγος και σπασατε την πόρτα κάνοντας σεξ?


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1050The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 22:14

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

οταν ημουν 3η γυμνασιου ειχα μια θεολογο καραμιλφαρα , ηθελες να την βαλεις κατω να την ξεκολιασεις. καθε φορα που ειχαμε μαθημα μαζι της οταν ητανε να βγουμε εξω για διαλλειμα πηγαινα υπουλα απο πισω και της εβγαζα φωτο την κωλαρα της [ απο διπλα 2-3 ατομα που εβλεπαν εκλαιγαν απο τα γελια ] οταν ξεκινουσε η επομενη ωρα ζητουσα να παω στην τουαλετα , δεν χρειαζεται να εξηγησω τι εκανα... [ ναι αυτο που σκεφτηκες πονηρε χΔ ]
αυτο το εκανα για κανα μηνα-διμηνο μεχρι που καποιος μπασταρδος το ειπε και ημουν σπιτι με 4 μερες αραγμα :P


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 GiphyThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 GiphyThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 42 Giphy-downsized-large
                                                               

Asuna My little girl
http://.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 42 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης