Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The ___ challenge Official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 44]

1051The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Δευ 15 Φεβ 2016, 22:52

Kamikaze

Kamikaze

 

Σε μια φιλόλογο λόγω του ότι δεν μου άρεσε έτσι όπως έκανε το μάθημα έκανα τον καθυστερημένο και μαζί με ηλίθιες ερωτήσεις που έκανα είχα και μια παρόμοια συμπεριφορά(στα καλά του καθουμένου έβγαζα κραυγές και έπεφτα στο θρανίο, σηκωνόμουν και έκανα ένα γύρο από το θρανίο και ξανακαθόμουν κτλ). Η γυναίκα λόγω του ότι απαντούσα σοβαρά μερικές φορές το πιστεύω πως παίζει να νόμιζε πως όντως είχα πρόβλημα με διπλή προσωπικότητα or something. xDDD

Gol. D. Russ έγραψε:οταν ημουν 3η γυμνασιου ειχα μια θεολογο καραμιλφαρα , ηθελες να την βαλεις κατω να την ξεκολιασεις. καθε φορα που ειχαμε μαθημα μαζι της οταν ητανε να βγουμε εξω για διαλλειμα πηγαινα υπουλα απο πισω και της εβγαζα φωτο την κωλαρα της [ απο διπλα 2-3 ατομα που εβλεπαν εκλαιγαν απο τα γελια ] οταν ξεκινουσε η επομενη ωρα ζητουσα να παω στην τουαλετα , δεν χρειαζεται να εξηγησω τι εκανα... [ ναι αυτο που σκεφτηκες πονηρε χΔ ]
αυτο το εκανα για κανα μηνα-διμηνο μεχρι που καποιος μπασταρδος το ειπε και ημουν σπιτι με 4 μερες αραγμα :P
ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 50qvrm

1052The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τρι 16 Φεβ 2016, 01:20

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Tcixlas έγραψε:λοιπόν πάμε σε μια απο τις χειρότερες που έχω εβερ....είχα τη φαϊνή ιδέα να παίξουμε μπασκετ με κορίνες του μποουλινγκ πλαστικές απο παιχνίδι μέσα στο σπίτι, και βάζω ένα καλάθι κόντρα στη τζαμαρία  και αρχίσαμε με τον μεσαίο να πετάμε και ο μικρός μικρός μας έβλεπε, και έριχνε κι αυτος καμία...πετάω μία δυνατή και κατεβάζω την τζαμαρία διπλό τζάμι, και γκρααααααααααακ και αντανακλαστικά μέσα μου σκέφτομαι πωωωωωωωωωω τη γάμησα θα με σαπίσουν στο ξύλο, κι αρχίζω να φωνάζω ρε αλέξη(ο μικρός-τοτε καλοκαίρι πριν την 1η δημοτικού αυτός) ρε αλέξη είσαι σοβαρός? δεν είπαμε οχι δυνατά εσπασες το τζαμι ρε ηλίθιε..... έρχεται μέσα ο πατέρας μου κι αρχίζει κάτι κωλιές στο μικρό γι τη τζαμαρία και ρίχνει και σε μας που παιζαμε με τις κορίνες έτσι απο κανα 2 ψιλές... το χειρότερο ήταν οτι ο μικρός πίστεψε ότι όντως αυτός το έκανε και έφαγε και το ξύλο το πολύ και δεν είπε κουβέντα... αργότερα στο στόρι μας ο μικρός τσιχλας λέει στους δικούς του ότι είχε κάνει τη μαλακία και το φόρτωσε αλλού σε μια κρίση ειλικρίνιας και τρώει και μαι κατσάδα
κλασικό ενδοοικογενειακό πέταγμα της μπάλας,4
Aldark έγραψε:χαχαχ το πα μήπως και περάσει ως καφρίλα...Παπαριά ήτανε και προφανώς δεν το κανα εγώ απλά με ενημέρωσαν οι πληροφοριοδότες μου τι συνέβη κι έσπευσα να το δω...Ε και με τσίμπησε η διεθύντρια ως ύποπτο μετά. Αλλά είχα τέρμα κονέ και πρόσωπο οπότε τη σκαπούλαρα χαλαρά...
Οκ όταν μπω από πισί θα γράψω τι συνέβη όταν βρήκα έναν κώνο(λαστιχένιο) στο προάυλιο και σπάσαμε την πόρτα με έναν παιδεραστή θεολόγο
δεν ξέρω πότε θα μπεις να μας την πεις την ιστορία,το preview παίρνει σίγουρα 3
Gol. D. Russ έγραψε:οταν ημουν 3η γυμνασιου ειχα μια θεολογο καραμιλφαρα , ηθελες να την βαλεις κατω να την ξεκολιασεις. καθε φορα που ειχαμε μαθημα μαζι της οταν ητανε να βγουμε εξω για διαλλειμα πηγαινα υπουλα απο πισω και της εβγαζα φωτο την κωλαρα της [ απο διπλα 2-3 ατομα που εβλεπαν εκλαιγαν απο τα γελια ] οταν ξεκινουσε η επομενη ωρα ζητουσα να παω στην τουαλετα , δεν χρειαζεται να εξηγησω τι εκανα... [ ναι αυτο που σκεφτηκες πονηρε χΔ ]
αυτο το εκανα για κανα μηνα-διμηνο μεχρι που καποιος μπασταρδος το ειπε και ημουν σπιτι με 4 μερες αραγμα :P

μάιστα..3
SANDOKANTHANOS έγραψε:Σε μια φιλόλογο λόγω του ότι δεν μου άρεσε έτσι όπως έκανε το μάθημα έκανα τον καθυστερημένο και μαζί με ηλίθιες ερωτήσεις που έκανα είχα και μια παρόμοια συμπεριφορά(στα καλά του καθουμένου έβγαζα κραυγές και έπεφτα στο θρανίο, σηκωνόμουν και έκανα ένα γύρο από το θρανίο και ξανακαθόμουν κτλ). Η γυναίκα λόγω του ότι απαντούσα σοβαρά μερικές φορές το πιστεύω πως παίζει να νόμιζε πως όντως είχα πρόβλημα με διπλή προσωπικότητα or something. xDDD

Gol. D. Russ έγραψε:οταν ημουν 3η γυμνασιου ειχα μια θεολογο καραμιλφαρα , ηθελες να την βαλεις κατω να την ξεκολιασεις. καθε φορα που ειχαμε μαθημα μαζι της οταν ητανε να βγουμε εξω για διαλλειμα πηγαινα υπουλα απο πισω και της εβγαζα φωτο την κωλαρα της [ απο διπλα 2-3 ατομα που εβλεπαν εκλαιγαν απο τα γελια ] οταν ξεκινουσε η επομενη ωρα ζητουσα να παω στην τουαλετα , δεν χρειαζεται να εξηγησω τι εκανα... [ ναι αυτο που σκεφτηκες πονηρε χΔ ]
αυτο το εκανα για κανα μηνα-διμηνο μεχρι που καποιος μπασταρδος το ειπε και ημουν σπιτι με 4 μερες αραγμα :P
ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
3 κι εσύ



νικάει ο τσίχλας aka ο μεγαλύτερος διαβολάκος του φόρουμ

1053The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τρι 16 Φεβ 2016, 03:07

Aldark

Aldark

 

χαχαχ , δεν πρόλαβα να πω την ιστορία...Δαμν κι ο τύπος έφαγε περιοριστικά μέτρα...
Αν προλάβω θα τη γράψω αύριο


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Maxres11

1054The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τρι 16 Φεβ 2016, 08:50

Tcixlas

Tcixlas

 

νικησα νικησα γιουπιιιιι ουουουυου κλπ....

russ φίλε έκλαψα.... επίσης θάνο μαν το παιχνίδι με τον καθυστερημένο είναι κλασική αξία :p

εμάς η τρίκαυλη μας έκανε ιστορία και ερχόταν με στριγκάρες χωρίς σουτιέν και μια φορά χωρίς σουτιεν με πουλόβερ πλεχτο και εβλεπες ρωγα φουλ και είμασταν όλοι (3η γυμνασιου στο άνθος της μαλακίας) να κοιτάμε και να μην απαντάμε σα βλαμμενα.... εφυγε την επομενη χρονιά, κρίμα 27 χρονών μωράκι να κάνει σε γυμνάσιο ιστορία, τι καλύτερο



λοιπον το γκειμ είναι πράγματα που λένε οι γονείς στα παιδιά και σε εκνευρίζουν στο μέγιστο για πάμε...


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1055The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τρι 16 Φεβ 2016, 12:42

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μην κοιτάς τι κάνουν τα άλλα τα παιδάκια,εσύ τον εαυτό σου να κοιτάς!!

η ολοκληρωμένη του εκδοχή είναι η εξής:
-βρασιδούλη μου γιατί έγραψες τόσο χαμηλά στα μαθηματικά? ο φυτουκλάκης(όνομα καλέ :P) πώς τα πήγε?
-μα μαμάαα ο πετάω χαρταετό(φίλος του βρασιδούλη,αλλά δεν πολύ διαβάζει) πήρε πιο κάτω από εμένα
-δεν με νοιάζει τι κάνουν τα άλλα παιδιά!!εσύ να κοιτάς τους καλύτερους!!!

1056The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τετ 17 Φεβ 2016, 19:41

Aldark

Aldark

 

"Βάλε ζακέτα , θα μου κρυώσεις"
("μα έχει 25 βαθμούς έξω")


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Maxres11

1057The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τετ 17 Φεβ 2016, 19:44

Tcixlas

Tcixlas

 

Johnyman έγραψε:μην κοιτάς τι κάνουν τα άλλα τα παιδάκια,εσύ τον εαυτό σου να κοιτάς!!

η ολοκληρωμένη του εκδοχή είναι η εξής:
-βρασιδούλη μου γιατί έγραψες τόσο χαμηλά στα μαθηματικά? ο φυτουκλάκης(όνομα καλέ :P) πώς τα πήγε?
-μα μαμάαα ο πετάω χαρταετό(φίλος του βρασιδούλη,αλλά δεν πολύ διαβάζει) πήρε πιο κάτω από εμένα
-δεν με νοιάζει τι κάνουν τα άλλα παιδιά!!εσύ να κοιτάς τους καλύτερους!!!

αν και ο πατέρας μου το έλεγε πολύ πιο εκνευριστικά θα βαλω 3 και θα έβαζα μινιμουμ 4 αν πετύχαινες και τον πιο εκνευριστικό τρόπο γοα να το πεις

Aldark έγραψε:"Βάλε ζακέτα , θα μου κρυώσεις"
("μα έχει 25 βαθμούς έξω")
4 ανετα


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1058The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Τετ 17 Φεβ 2016, 22:26

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
πού πας βραδιάτικα? με ποιούς θα είσαι πάλι?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

1059The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 02:07

Aldark

Aldark

 

Πάλι κοπροσκυλιάζεις στο pc αντί να διαβάζεις ;;;


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Maxres11

1060The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 02:10

Kamikaze

Kamikaze

 

Διάβασερεπαιδίμουθαχτυπάςτοκεφάλισουστομέλλονθαπερνάςέξωαπότιςδουλειέςτωνάλλωνναχαιρετάςκαιεσύδενθαέχειςθαβρίσκειςάτομαέξωκαιθαντρέπεσαιναπειςότιδενκατάφερεςτίποταδιάβασεκαιθαμεθυμηθείςδιάβασε.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 50qvrm

1061The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 08:17

Tcixlas

Tcixlas

 

Johnyman έγραψε:πού πας βραδιάτικα? με ποιούς θα είσαι πάλι?
4

Aldark έγραψε:Πάλι κοπροσκυλιάζεις στο pc αντί να διαβάζεις ;;;
5


SANDOKANTHANOS έγραψε:Διάβασερεπαιδίμουθαχτυπάςτοκεφάλισουστομέλλονθαπερνάςέξωαπότιςδουλειέςτωνάλλωνναχαιρετάςκαιεσύδενθαέχειςθαβρίσκειςάτομαέξωκαιθαντρέπεσαιναπειςότιδενκατάφερεςτίποταδιάβασεκαιθαμεθυμηθείςδιάβασε.
6 καλα όχι 5 χαχα βαλε 2 μετα εεε


αλ 9
τζονι 7
σαντοκαν 5


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1062The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 11:56

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
βγάλε ρε παιδί μου τα ακουστικά επιτέλους,θα κουφαθείς


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

1063The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 14:10

Kamikaze

Kamikaze

 

-Θάνο
-Έλα
-Θάνοο
-Έλα, λέω.
-ΘΑΝΟ
-ΕΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!
-Κουφός είσαι αγόρι μου γιατί δεν μιλάς;


Συμμάζεψε το δωμάτιο σου, αν έρθει κόσμος πως θα τους φανεί;


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 50qvrm

1064The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 14:39

Aldark

Aldark

 

Αυτό πάει και σε γνωστές θείες και ίσως γιαγιάδες (;)

"Κανά κοριτσάκι παίζει;;;"


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Maxres11

1065The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 14:46

Kamikaze

Kamikaze

 

Αυτός είναι ο θείος ρε που έρχεται στο τραπέζι και λέει θα κάτσω με τη νεολαία. Και μετά ρωτάει το κλασσικό "καμιά γκόμενα βρήκες;".


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 50qvrm

1066The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Πεμ 18 Φεβ 2016, 18:15

Tcixlas

Tcixlas

 

Johnyman έγραψε:βγάλε ρε παιδί μου τα ακουστικά επιτέλους,θα κουφαθείς
5


SANDOKANTHANOS έγραψε:-Θάνο
-Έλα
-Θάνοο
-Έλα, λέω.
-ΘΑΝΟ
-ΕΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!
-Κουφός είσαι αγόρι μου γιατί δεν μιλάς;
5


Συμμάζεψε το δωμάτιο σου, αν έρθει κόσμος πως θα τους φανεί;
3 δε με εννοιαζε ποτε χαχαχαχ

Aldark έγραψε:Αυτό πάει και σε γνωστές θείες και ίσως γιαγιάδες (;)

"Κανά κοριτσάκι παίζει;;;"
3 αν το ελεγες ε θειο ειναι πιο εκνευριστικο σου πριζουν και τα παπαρια μεττά σε φαση γαμας ρε?

SANDOKANTHANOS έγραψε:Αυτός είναι ο θείος ρε που έρχεται στο τραπέζι και λέει θα κάτσω με τη νεολαία. Και μετά ρωτάει το κλασσικό "καμιά γκόμενα βρήκες;".


σαντοκαν 13
αλ 12
τζονι 12


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1067The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 19 Φεβ 2016, 01:14

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αράζεις σπίτι,έχεις βάλει τα πιτζαμάκια σου τα ζεστά,είσαι απασχολημένος σε κάτι και έχεις 0 όρεξη να κουνηθείς για την υπόλοιπη ζωή σου και ακούγεται η φωνή:

-Βρασίιιιδα να κατεβάσεις τα σκουπίδια


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

1068The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 19 Φεβ 2016, 01:27

Aldark

Aldark

 

Μπα δεν είχα τέτοιο θείο να με ρωτάει , είμαι σε θειοκρατούμενη οικογένεια...κι ο θείος που έλεγε θα κάτσω με τη νεολαία ήταν ο πατέρας μου , μόνο που δεν καθόταν ποτέ , απλά τρόλλαρε.

Μα τι κάνεις , βγαίνεις έξω με βρεγμένο μαλλί χειμωνιάτικα;;; Θα την αρπάξεις , γρήγορα μπιστολάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Maxres11

1069The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 19 Φεβ 2016, 01:43

Kamikaze

Kamikaze

 

-Έ, έλα να δεις κάτι.
-Α, ωραίο.
-Ναι.
-...
-Αυτό ήταν.
-...
-Μπορείς να φύγεις τώρα...


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 50qvrm

1070The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Παρ 19 Φεβ 2016, 14:45

Tcixlas

Tcixlas

 

Johnyman έγραψε:αράζεις σπίτι,έχεις βάλει τα πιτζαμάκια σου τα ζεστά,είσαι απασχολημένος σε κάτι και έχεις 0 όρεξη να κουνηθείς για την υπόλοιπη ζωή σου και ακούγεται η φωνή:

-Βρασίιιιδα να κατεβάσεις τα σκουπίδια
5



Aldark έγραψε:Μπα δεν είχα τέτοιο θείο να με ρωτάει , είμαι σε θειοκρατούμενη οικογένεια...κι ο θείος που έλεγε θα κάτσω με τη νεολαία ήταν ο πατέρας μου , μόνο που δεν καθόταν ποτέ , απλά τρόλλαρε.

Μα τι κάνεις , βγαίνεις έξω με βρεγμένο μαλλί χειμωνιάτικα;;; Θα την αρπάξεις , γρήγορα μπιστολάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4

SANDOKANTHANOS έγραψε:-Έ, έλα να δεις κάτι.
-Α, ωραίο.
-Ναι.
-...
-Αυτό ήταν.
-...
-Μπορείς να φύγεις τώρα...
5

τι διάολο ή οι δικοί μου είναι σκληροπυρηνικοί ή εσείς περάσατε χαλαρά... βαθμολογώ ψηλά με βάση το τι θα ταίριαζε σε αντίστοιχη περίπτωση σε μένα αλλιώς με 2 και 3 θα είσασταν :p

σαντοκαν 18
τζονι 17
αλ 16


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1071The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 20 Φεβ 2016, 05:48

Aldark

Aldark

 

Μα καλά πόσες φορές θα στο πω πουλάκι μου; Αδιόρθωτος είσαι...Μα πόσα λάθη έχω κάνει...;Θα τα ηχογραφήσω όλα αυτά σε κασέτα να την βάζω να παίζει να μην τα λέω ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ!! ΑΧ...


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Maxres11

1072The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 20 Φεβ 2016, 08:57

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν για να σας δώσω να καταλαβετε πόσο χαρντκορ τα άκουγα εγώ....
θα κάνω αυτό...
δε θα κάνεις τίποτα ακούς τι σου λέω?
μα κι ο γιαννάκης το κανε
και οι πούστηδες τον παίρνουν στη συγγρού ξεβρακωσου να σε πάω κι εσένα αν θες


κάθε φορά που το άκουγα ήθελα να κοπανήσω τα πάντα


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1073The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 20 Φεβ 2016, 13:12

Kamikaze

Kamikaze

 

Να δω αν πεθάνω τι θα κάνεις.


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 2cd7qzoThe ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 50qvrm

1074The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 20 Φεβ 2016, 13:35

Tcixlas

Tcixlas

 

να τος ο γνωστης


_________________
The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

1075The ___ challenge Official Topic - Σελίδα 43 Empty Απ: The ___ challenge Official Topic Σαβ 20 Φεβ 2016, 22:50

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
κάνε ό,τι νομίζεις


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης