Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ: MEMBER OF THE MONTH!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Aldark

Aldark

 

Θα βγάζω και τον σπάμμερ οφ δε μονθ για να δούμε ποιος θα τρώει πιο πολλά bans σε ένα μήνα για οφφτοπικ drinking ice tea :D daaamn!

Tcixlas

Tcixlas

 

στοίχημα θα το έχω κάθε μήνα...

Santouryuu

Santouryuu

 

Σαν περιοδο ενα πραγμα...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αχ ναι, χτυπηθείτε ανώμαλα πλάσματα :xD: :xD: :xD:

Shikkoku

Shikkoku

 

Αχαχαχαχαχα Σαντο γαμησε αχαχαχ

Tcixlas

Tcixlas

 

απλά χωρίς τον πόνο γιατί το αίμα σίγουρα

Shikkoku

Shikkoku

 

Τα νευρα;

Aldark

Aldark

 

Πηγαίντε στο σπαμ ρε ομορφάνδρες... :xD:

Shikkoku

Shikkoku

 

Θα υπακουσω απο 1η του μηνος στο φασιστικο σας καθεστος

Aldark

Aldark

 

Όταν θα παίρνετε τα δωράκια θα λέτε μαζί τα φάγαμε σπαμμέρια μου. Σιωπή ως τότε. sorry :3

Shikkoku

Shikkoku

 

*σιωπα*

Tcixlas

Tcixlas

 

νικόλα εγώ όταν έκανα σαν εσένα έτρωγα warn να ξέρεις να με ευχαριστείς γι αυτό το καθεστός ηρεμίας και ανοχής στα σπαμμέρια γιατί είδαν το μεγαλύτερο και στρώσανε το μπανεράκι δεν είναι τυχαίο... είμαι ανενεργός ένα μηνα περίπου λόγω έντονης δουλειάς και υποχρεώσεων αλλιώς θα είχα 4.500 ποστ :p και δεν το λέω για πλάκα

Shikkoku

Shikkoku

 

The spam community shall worship you for this, our true master.

Αυτο με το σπαμ οφ δε μανθ σκεφτειτε το σοβαρα:3

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι κρίμα γιατί όταν δεν θα δουλεύω θα είναι κάθε μήνα σε μένα ή τον σάντο... να σε ενημερώσουν ότι έχω το ρεκόρ των 219 ποστ σε μία μέρα και τα 2000 ποστ σε ένα μήνα και κάτι

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγω θα παρω το βραβειο του πιο χρησιμου μεμπερ!

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί θα εξαφανιστείς για ένα μήνα? :xD:

Santouryuu

Santouryuu

 

Ναι και θα σε παρω μαζι, οποτε θα με κανουν επιτιμο μελος :Ρ

Aldark

Aldark

 

Πάλι σπαμμάρετε ΚΑΙ εδώ Team Spamu; daaamn!, σιγά τα warns που έφαγες Τσίχλ για το σπαμ...
Σε 4 μερούλες ξεκινάει να μετράει το μέλος του μήνα.

Tcixlas

Tcixlas

 

τώρα αλήθεια??? μετράω 3... και αν πραγματικά έκανα όσο σπαμ γίνεται τώρα θα είχα φάει 12.... χαχαχαχα

χαλαρώσατε μειτς και καλά κάνατε σας έμαθα ότι η ζωή είναι το σπαμ και το σπαμ είναι η ζωή... έτσι είναι...

σαντο δεν παίρνεις τα βουνά να ηρεμήσουμε?

Aldark

Aldark

 

ΔΙΑΓΡΑΦΘΗΚΑΝ ΠΟΣΤ. ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΑ WARNS , ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΜΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΟ ΘΕΣΜΟ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης