Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Από που βγαίνει το username σας;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Shikkoku

Shikkoku

 

Ορίστε, αχάριστοι, αυτή είναι αντίδραση^
aww

Santouryuu

Santouryuu

 

οπου δειτε σαντουριου ειμαι εγω...\

α ναι... και οπου δειτε: "osantouryuueimairepaparadenmekatalavesakoma?" ειναι παλι δικο μου!

Hawkins

Hawkins

 

εμενα βγαινει απο το τσιχλας

Aldark

Aldark

 

Hawkins έγραψε:εμενα βγαινει απο το τσιχλας
κι εμένα από το σπαμ

Qaaz

Qaaz

 

Εχω χρησιμοποιησει και χρησιμοποιω ακομα μια πλειαδα απο nicknames απο το Γυμνασιο και μετα για διαφορορους σκοπους internetικους και μη. Καποια εχω σταματησει πλεον να τα χρησιμοποιω μετα απο χρονια και εχω 2-3 βασικα. Πιο βασικο απ' ολα το Qaaz που το χρησιμοποιω γυρω στα 8 χρονια τωρα. Το πρωτοσκεφτηκα μια μερα οταν ηθελα να κανω ενα να εχω βασικο γτ τα αλλα δεν ηταν ουτε πρωτοτυπα ουτε τιποτα και μου ηρθε σαν σκεψη οτι το γραμμα "Q" δε το βρισκεις σχεδον ποτε πρωτο σε καποια λεξη ενω ακομα πιο δυσκολο το "Z" στο τελος. Μετα απο λιγο απλα προσθεσα 2 "a" για να βγει μια λεξη μιας και εκει που ηθελα να το βαλω ηθελε το λιγοτερο 4 χαρακτηρες

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Το δικό μου είναι προφανές νομίζω..

Aldark

Aldark

 

Qaaz έγραψε:Εχω χρησιμοποιησει και χρησιμοποιω ακομα μια πλειαδα απο nicknames απο το Γυμνασιο και μετα για διαφορορους σκοπους internetικους και μη. Καποια εχω σταματησει πλεον να τα χρησιμοποιω μετα απο χρονια και εχω 2-3 βασικα. Πιο βασικο απ' ολα το Qaaz που το χρησιμοποιω γυρω στα 8 χρονια τωρα. Το πρωτοσκεφτηκα μια μερα οταν ηθελα να κανω ενα να εχω βασικο γτ τα αλλα δεν ηταν ουτε πρωτοτυπα ουτε τιποτα και μου ηρθε σαν σκεψη οτι το γραμμα "Q" δε το βρισκεις σχεδον ποτε πρωτο σε καποια λεξη ενω ακομα πιο δυσκολο το "Z" στο τελος. Μετα απο λιγο απλα προσθεσα 2 "a" για να βγει μια λεξη μιας και εκει που ηθελα να το βαλω ηθελε το λιγοτερο 4 χαρακτηρες
Χεχ , εξαιρετικά προτότυπος τρόπος να σκεφθείς ένα nick , ωραίος. gj!
The Red-Haired έγραψε:Το δικό μου είναι προφανές νομίζω..
Είσαι κοκκινομάλης;;; (jk xD)

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~

The Red-Haired έγραψε:Το δικό μου είναι προφανές νομίζω..
Είσαι κοκκινομάλης;;; (jk xD)[/quote]

bingo το βρήκες!!!

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν να πω κι εγώ την ταπεινή μου ιστοριούλα. Καταρχήν έχω χρησιμοποιείσει πολλά nicks ανά καιρούς τα περισσότερα είχαν να κάνουνε με το thanasis(έτσι με λένε--> θαναση) είχα κι εγώ σκοτεινό παρελθόν σαν τον αλ και ήμουν thug με νειμ στυλ darknas ή darkthanasaras ή σκοτεινός_θανάσης κτλπ... έπειτα κάποια στιγμή έφτιαξα ένα το seth γιατί... απλά γιατί μου ήρθε τέλος πάντων. έπειτα πήγα λύκειο κι εκεί όπως καταλαβαίνεται βγήκε το tcixlas, θα σας πω λοιπον το πως. Έχω εμφανέστατα μια λατρεία στις τσίχλες δεν μπορώ χωρίς τσίχλα είναι κομμάτι μου, λοιπον πάω μια μέρα στο σχολείο με τσίχλες πακέτο ρωτάει ένας φίλος έχεις τσίχλα? ναι εγώ το πακέτο σε 2 λεπτα αδειάζει. αυτό συνεχίστηκε καμια βδομάδα μέχρι που κόλλησε το τσίχλας.. και πριν την 3ήμερη δεν έβρισκα τι νειμ να γράψω και μου έβαλαν αυτό... εε μετά έμεινε και τέλος...

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
κι ο μάνος ήταν ο τσίχλας της τάξης..κι εγώ ο νερουλάς..αλλά δυστυχώς δεν κράτησα το νερουλάς :P

το δικό μου έχει απλή εξήγηση,όχι σαν τα δικά σας τα βαθιά φιλοσοφημένα XD,
δημοτικό,χωρίς να έχω κόλλημα με τους σούπερ ήρωες,κλέβω ουσιαστικά την ιδέα του μάνου για manolisman ή κάτι τέτοιο,το δουλεύω απ'εδώ,το δουλεύω απ'εκεί και μέσα από κάτι giannisman και κάτι τέτοια,βγαίνει το Johnyman..και τα υπόλοιπα είναι ιστορία

Tcixlas

Tcixlas

 

τι εννοείς??? ο μάνος ήταν τσιχλοβιος???? :xD: :xD: :xD:

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
όχι τόσο,όσο ότι εφοδίαζε όλη την τάξη με τσίχλες

Tcixlas

Tcixlas

 

πολλά κοινά, πολλά κοινά....
ξέχασα ότι το κανονικό δεν είναι tcixlas επίσης
με λέγανε tcixlaman στο λύκειο... το tcixlaman ήταν το βασικό ξεκίνησα με αυτό και σε ένα γκειμ που οδήγησε σε φόρουμ κτλπ τα παιδιά κόλλησαν ο τσίχλας ο τσίχλας και έτσι έμεινε το τσίχλας... έπρεπε να το αναφέρω κι αυτό..

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

εμενα το δικο μου ειναι πλ απλο το ρεμπορν αρχισα να το χρησιμοποιω οταν ειδα το χιτμαν ρεμπορν μια σειρα που μ αρεσε πολυ + το 23 ημερομηνια γεννησης και οντας μπασκετοφιλος δεν γινεται να μην αγαπας αυτον τον αριθμο

Tcixlas

Tcixlas

 

αμα μου πεις οτι ακους και βηταπις χααχαχα

ο ένας και μοναδικος 23

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Tcixlas έγραψε:αμα μου πεις οτι ακους και βηταπις χααχαχα

ο ένας και μοναδικος 23
δεν ειμαι και τρελος φαν αλλα ακουω κανενα δυο τρια τραγουδακια τους :P

Tcixlas

Tcixlas

 

:xD: :xD: :xD: ούτε εγώ είμαι φαν αλλά σαν κλασικός γαλατσίωτης δεν γίνεται να μην εχω ακούσει, στο γαλάτσι μεγάλωσε το χιπ χοπ ραπ κλίμα της ελλάδας :p glac κι έτσι

Qaaz

Qaaz

 

Τι να πει και ο Βυρωνας δλδ

Tcixlas

Tcixlas

 

ο βύρωνας δεν μπορεί να μιλάει... :p πλακα κάνω στα ίδια είμαστε απο άποψη χρόνων απο άποψη τροφής ραπερ αξιόλογων γαλατσάρα πιο μπροστά :p καλά έχουμε κλέψει κι έναν απο νεα ιωνία :p

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

εμενα το Russ ξεκινησε πρωτα ως RussCancelStick , CancelStick ειναι ενα Hero-staff στο Lineage το οποιο σου αφερει τα Buff , οσοι παιζεται η παιζατε σιγουρα θα το ξερετε στην αρχη ξεκινησε ως σκετο CancelStick αλλα ετσι μονο του δεν ελεγε οποτε προσθεσα το Russ τωρα αυτο βγηκε ξερετε οπως στο LoL βρηζουν τους Πολωνους ετσι στο L2 εχουμε Ρωσσους το Russian δεν το περνει ολο οποτε κρατησα μονο το Russ με τα χρονια μου εκατσε ωραια ως Russ και ετσι χρησιμοποιω αυτο :)

http://.......

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν έχω παιξει ούτε λολ ούτε λαινειτζ οπότε δεν έχω ιδέα, αν διαβάσεις δικά μας θα δεις ότι είμαστε μουρλοί...

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Είμαι πολύ σκληρός και αρκετά καριόλης

Tcixlas

Tcixlas

 

αλήθεια λέει μια φορά τον είπαν καριόλη και γέλασε, του σκάσανε μπουκέτο και σπάσανε το χέρι τους όλοι μαζί...

Kamikaze

Kamikaze

 

SANDOKAN από το γνωστό cartoon
THANOS το όνομά μου

Tcixlas

Tcixlas

 

απο τα λίγα καρτουν που δεν μου άρεσαν και πολύ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης