Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αθλητικά - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 23]

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:απαράδεκτοι οι βόσνιοι παίχτες, απαράδεκτοι οι έλληνες και βόσνιοι οπαδοί

Tcixlas έγραψε:
Santouryuu έγραψε:Γαμώ τη Βοσνία και τα συριζοκουμουνα που μόνο σκύβουν κεφάλι και τρώνε ξυλο



Μόνο χρυσαυγιτες στην εθνική ομάδα!

and i quote...

and i quote back... άσχετα αν δεν απαντησες που εγραψα οτι μια πατριδα ειναι κατωτερη απο την αλλη... αν βρεις κατι, πεστο μου... ως τοτε...


Hawkins έγραψε:Τι ε και χαχαχα στα λόγια μ ήρθες
Φίλε πέρα από την πλακα να αλλαξεις αντιλήψεις δεν είναι ολλα άσπρα κ μαύρα σε αυτη την ζωή,με την λογικη σου θα μπορουσα να σου πω ότι τρως ψωμη και σπουδαζεις στην χωρα που κατεστρεψε την Ελλάδα

δεν αλλαξα σε 29 χρονια, σιγουρα δεν θα αλλαξω επειδη το θες εσυ... δεν ξερω τι φετιχ εχεις με αλβανους (μπορει και να εισαι αλβανος ποιος ξερει), αλλα εγω δεν τους παω με τη καμια...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Κυρ 26 Νοε 2017, 03:03, 1 φορά

Hawkins

Hawkins

 

Έχω φετίχ με Αλβανούς?δλδ επειδή υποστιριζω την ανθρωπια πρέπει να ειμαι αλβανος?
[size=32]Είσαι και κτινιατρος που σημαίνει αγαπάς και τα ζώα και μπραβο σου και όποιος αγαπάει τα ζώα αγαπαει και τους ανθρώπους και να βγαζεις χολή για ολόκληρα έθνη ειναι πολύ κακο...[/size]
[size=32]Το ίδιο έκανε και ο Χίτλερ επειδή Εβραίοι κατεστρεψαν την γερμανια τους έσφαξε ολλους και γενικα η ακροδεξιες αντιλυψης έχουμε δει που οδηγουν (δεν είμαι αναρχοαπλητως)[/size]
[size=32]Πιστεψε με μπορει να έχεις αυτες τις αντιλήψεις τωρα αλλά αν ποτε γίνει πολεμος θα καταλαβεις πόσο άδικο ειχες τελικα
[/size]

Santouryuu

Santouryuu

 

Τι συγκρίνεις τώρα ρε φιλε; επειδή δεν συμπαθώ κάποιον με κάνει αυτόματα Χίτλερ; έλεος...

Στείλε σε πμ αν έχεις να πεις κάτι, δεν έχει σχέση με το ποστ αυτά που λέμε τώρα

xD

Tcixlas

Tcixlas

 

αν και έχεις δίκιο ότι δε το συνεχίζουμε εδώ θα σου απαντήσω ξανα γιατί κάνεις προπαγάνδα όπως οι όμοιοι σου... το σχόλιο σου είναι υποτιμητικό ή όχι για έναν λαό? με λίγα λόγια μειώνεις έναν ολόκληρο λαό θεωρώντας τον εαυτό σου ανώτερο... και αν διαφέρεις κάπου με χιτλερ ή ότι άλλο λες, είναι η έλλειψη εξουσίας... γιατί κι εσένα αν σου έλεγαν ότι έχεις το ελεύθερο να κάνεις ότι γουστάρεις χωρίς να αναλογιστείς το κόστος όποιον μισούσες θα του γαμούσες τα πρέκια... το θέμα είναι να μην υπάρχει μίσος εξ αρχής... όσο βασιζόμαστε σε αυτό δεν πάμε πουθενα

και ειδικά εντός του αθλητισμού είναι απαράδεκτο να βάζουμε πατριωτικό μίσος και προπαγάνδα, γιατί ο αθλητισμός ενώνει τα έθνη και τους λαούς, δε τους διαχωρίζει

Hawkins

Hawkins

 

Θα φτιάξω τοπικ να μιλαμε εκεί για όποιον θέλει

Santouryuu

Santouryuu

 

τι παιχταρας ειναι αυτος ο doncic;;;;;

Tcixlas

Tcixlas

 

αν δεν τραυματιστεί στο nba που θα πάει(συνήθως έτσι χάνονται τέτοιοι παίχτες λόγω της αλλαγής στο ζόρισμα καίγονται), θα κάνει τεράστια καριέρα

Hawkins

Hawkins

 

Δεν είναι σίγουρο ότι θα κάνει μεγαλη καριέρα στο Αμέρικα 
Εκεί παίζουν μεγάλο ρόλο τα αθλητικά προσωντα

Santouryuu

Santouryuu

 

Make basketball great again young man

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι πες το στον isaiah thomas

Hawkins

Hawkins

 

O thomas μπορει και καρφώνει ώντας 1.78 εχει φοβερά αθλητικά προσόντα
Εγώ αυτό που λέω ειναι ότι αλλη φάση η Ευρώπη άλλη η Αμερική...αν δεν δουλέψει το σώμα του δεν νομίζω να αφήσει εποχή στστο ΝΒΑ απλά θα είναι ένας κκαλος ρολιστας

Tcixlas

Tcixlas

 

μαλάκα χοκ έχεις ιδέα απο μπάσκετ? ρωτάω πολύ σοβαρά και πρόσεχε τι θα απαντήσεις :p και επίσης θα εξαρτηθεί απο το για ποιόν τόμας μιλάς.... :p

δεύτερον έχεις δει τον γιαννη πως πήγε και πως τον κάνανε? έχουν άλλο πρόγραμμα εκγύμνασης... το παιδί(γιατί παιδί είναι ακόμα) στα 18 του έχει απίστευτα ball handlings και εξαιρετικό μπασκετικό iq, έχει το σημαντικότερο πλήγμα του ευρωπαικού μπασκετ στις μέρες μας που λέγεται σουτ σταθερής απόδοσης, και το σώμα μπορεί να χτιστεί και στα 25... όλα τα υπόλοιπα που έχει δύσκολα τα αποκτούν ποτέ...

Santouryuu

Santouryuu

 

Ο Τόμας είναι δεινός σκόρερ, αλλά για μένα δεν πιάνει μία μπροστά στον ντονσιτς

Hawkins

Hawkins

 

Ναι τον αζαια λες που έγινε τραμπα με ιρβινγκ

Δεν λέω ότι δεν είναι παιχταρας αλλα είμαι αντιθετος στο ότι με σιγουριά λλες οτι θα αφήσει εποχή...κατά καιρους πολλά υποσχομενα ταλέντα δεν έπιασαν στο νβα...εδώ άτομα που ήταν νουμερο 1 ντραφτ δεν έπιασαν
Το ότι θα φτάσει να βάζει 14-15 ποντους μ.ο το πιστεύω το να αφησει εποχή δεν ειμαι σιγουρος

Tcixlas

Tcixlas

 

αρχικά δεν λέω για τον τζούνιορ αλλά τον μεγάλο google dat shit....

επίσης αν δεις είπα, ότι αν δεν έχει τραυματισμούς και εξελιχθεί όπως φαίνεται να οδηγείται, τότε θα είναι απίστευτος... το παιδί έχει μπασκετικό iq όχι απλά above average αλλά με διαφορά απο πολλούς σταρ αυτή τη στιγμή... με το καλοδουλεμένο σουτ του και τα handles του, αν δουλέψει και χτίσει το σώμα του θαπρωταγωνιστήσει σταντε

Santouryuu

Santouryuu

 

lol ρε... ο παο εχει τμημα e-sport... παο ζουμε στην esl να σε δουμε


ο ενας μαλιστα εχει νικ warrior lady... γελανε και τα τσιμεντα  hahaha hahaha hahaha


https://lol.gamepedia.com/Warrior_Lady

Tcixlas

Tcixlas

 

πηραμε διάβαζα εναν κινεζο προσφατα

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor

Santouryuu

Santouryuu

 

παλι για αθλητικα μιλατε;

Tcixlas

Tcixlas

 

για πείτε για euroleague mafia

Santouryuu

Santouryuu

 

καλυτερα ρεαλ, παρα μαμελουκοι

Tcixlas

Tcixlas

 

έχω εκνευριστεί άπειρα με την υπερβολική προώθηση του doncic σόνι και ντε να τον κάνουμε τον νέο ντραζεν

Santouryuu

Santouryuu

 

ευρωπαϊκο μπασκετ... ποιος χεστηκε... μεχρι και το γιαπωνεζικο μπεϊσμπωλ κανει πιο πολυ τζιρο

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε φίλε αυτό είναι το θέμα ότι κάποια στιγμή πρέπει να αναβαθμιστεί και να σταματήσει να ναι απλά μια μηχανή απορρόφησης συνταξιούχων nba και να βγάζει και 2 παίχτες το χρόνο για nba

Santouryuu

Santouryuu

 

τι να πω... δεν ασχολουμαι πλεον... ουτε εναν παικτη δεν ξερω πια  hahaha

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης