Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι κανεις τωρα ?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

76Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 00:49

Aldark

Aldark

 

(μπες να δεις αυτό που ανέβασα χθες αν δεν το έκανες ήδη :xD: )

Απλά κοπροσκυλιάζω στο ίντερνετ...και χαζεύω λίγο breaking bad. Ελπίζω αύριο βράδυ να είμαι πιο παραγωγικός!


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Maxres11

77Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 00:52

Hawkins

Hawkins

 

διακρινω μια αγαπη για το breaking bad εμενα δεν με τρελανε εκτος απο την 4η 5η σεζον που ωντος ηταν πολυ καλο αλλα οχι οπως game of thrones,supernatural,prison break 1,2 κυκλος only


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Images10

78Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 00:56

Aldark

Aldark

 

πες μας και τι κάνεις όμως τώρα :buhu:
Το θεώρησα αριστούργημα πάντως.

Χαζεύω breaking bad και σκέφτομαι ότι πρέπει να ξυπνήσω για να πάω για καφέ..


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Maxres11

79Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 01:17

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Supernatural?? ♥ careless run oh my love!
Failara με Illidan και τώρα για μια ακόμα φορά θα προσπαθήσω να ανοίξω βιβλίο..


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Untitled-1-7

80Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 01:18

Scarlet D.

Scarlet D.

 

You were not prepared....


μιλαω στο skype


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

81Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 01:39

Aldark

Aldark

 

τρώω κεράσια και χαλαρώνω.


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Maxres11

82Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 01:46

Tcixlas

Tcixlas

 

σουπερνατουραλ με κουρασε μετά την 6 μονότονο... breaking bad άριστη ερμηνεία απο όλες τις απόψεις απο walter απλα θεική, και πολυ΄καλό στόρι...

το διάβασω καιτο άλλο ρε αλ...

λέω επιτέλους να πάω για ύπνο για΄τι πρέπει να σηκωθώ 7.30


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

83Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 02:09

Hawkins

Hawkins

 

λογικο να σε κουρασει αφου ειχαν σεναριο μεχρι 5 κυκλο μετα για να αρμεξουν το κοινο σκαρφηστικαν νεα ιστορια ομως απο τον 8ο κυκλο και μετα φτιαχνει παρα πολυ οχι οσο οι πρωτοι κυκλοι αλλα ειναι πολυ ωραιο
με λιγα λογια πρωτοι κυκλοι 10/10
8,9,10 8.5/10


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Images10

84Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 03:03

Aldark

Aldark

 

^λέγε τι κάνεις ρε μόρτη , αυτό λέμε εδώ , αλλιώς supernatural official thread

μάλλον πάω για ύπνο αν και βλέπω Αργεντινή-Παραγουάη.


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Maxres11

85Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 03:07

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κλεινω την 40αρα τηλεοραση που την εκανα οθωνη υπολογιστη και την πεφτω...και οχι δεν κανω επιδειξη :p


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

86Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 09:14

Tcixlas

Tcixlas

 

You show off... Ντροπή ρε πεινάει ο χοκ χαχαχαχαχαχαχαχχαχαα εδώ στο γραφείο του πατέρα μου να κάνω εκμάθηση office στη γραμματέα του χαχαχαχ


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

87Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 11:29

Santouryuu

Santouryuu

 

Ξυνομαι... γι αυτο και η τεταρτη ειναι η αγαπημενη μου μερα, γιατι ειναι η μονη μερα που καθομαι


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

88Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 12:36

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε σαντο που δουλεύεις και ξύνεσαι τις τετάρτες??? στο μερώπειο? χαχαχα


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

89Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 13:48

Aldark

Aldark

 

ξύπνησα και απολαμβάνω τον καφέ μου aww


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Maxres11

90Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:09

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ μόλις τελέιωσα την ενημέρωση στην γραμματέα του πατέρα μου για τα οφφισ και το μάθημα χαχαχα και απλα περιμένω να γυρίσω σπίτι


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

91Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:17

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ενημέρωση το λέμε τώρα... :mueh: heh look at that


Κοιτάω απελπισμένα το άδειο ψυγείο..


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Untitled-1-7

92Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:20

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχαχαχα είμαι πιστός κύρια παττυ μην βλέπετε έτσι μορφονιό και γόη στην φώτο μου... με κάνει το καπέλο ομορφάντρα...

και γεμίζει???? :p

καταριέμαι την ώρα και τη στιγμή που έγινε η μερκελ καγκελάριος


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

93Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 15:41

Santouryuu

Santouryuu

 

Χαιρομαι που επεστρεψα δριμυτερος.... εεε δημητριος ηθελα να πω :Ρ


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

94Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Τετ 01 Ιουλ 2015, 16:58

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ γύρισα σπίτι πριν λίγο έφαγα και ξεκίνησα να απανταω στα 9 ανοιχτά τοπικς μου ήρθαν μειλ χαχαχαχα


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

95Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 02 Ιουλ 2015, 01:53

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Άνοιξα το pc και θα κωλοβαρέσω λίγο γιατι δεν δίνουμε μάθημα την Παρασκευη.. whistle


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Untitled-1-7

96Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:01

Tcixlas

Tcixlas

 

θα πέσω να κοιμηθώ γιατί πρέπει να σηκωθώ πρωί αυριο να προετοιμαστω ψυχολογικα για manga

παττυ εσπασα το ρεκορ του σαιτ για ποστς σε 24ωρο αν έλεγε αλήθεια ο χοκ για 150 χααχαχαχαχαχα


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

97Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:04

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μπράβο ρε τριντέντ!!! gj!
Εεε δεν θυμάμαι πόσο είναι, αλλα για να το λέει ο Χοκ κάτι θα ξέρει.. whistle


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Untitled-1-7

98Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:05

Santouryuu

Santouryuu

 

Μπραβο τσιχλα

(Ο γιατρος ειπε να μην παμε κοντρα... θελει να σπασει το ρεκορ, νο ππρομπλεμ)


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

99Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:09

Tcixlas

Tcixlas

 

αν θυμάμαι καλά χτες βράδυ πρέπει να ημουν στα 380++ μέχρι 390 και εκλεισα το 24ωρο με 545 new recordman με 157 συν πλην 3 χαχαχαχα

σαντο μην κάνεις πλάκα με αυτά είνα ισημαντικά χαχαχα εγώ θα το εχω σε βιογραφικό αυτά να τα κρατάτε να θυμαστε ποιοός ζωντανευει το φόρουμ ανα μέρες χαχαχαχαχα πέρα απο την πλάκα αν βγάλει στατιστικό η παττυ τώρα μόνο απο σήμερα ο ιούλιος παίζει να έχει 300 κομμεντ πάνω κάτω αλλιώς δεν έσπασα το ρεκορ :(


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

100Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:14

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αχαχαχαχαχα θα βγάλω σε λίγο και θα το ποσσταρω. Μην ανησυχεις και εγω οταν ειχα προτομπει στο φορουμ προσπαθουσα να ποσταρω να ανεβασω το ranking (είχε και ωραία εικονιδιάκια τότε... whistle )


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης