Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι κανεις τωρα ?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

26Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 25 Ιουν 2015, 23:28

Aldark

Aldark

 

Λίγα με Kingpin παλικάρι μου...
Χαζεύω μια ταινία και γράφω σε 2 φόρουμ...


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

27Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 25 Ιουν 2015, 23:33

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Ωχ ο kingpin ειναι αυτος?σε πια ταινια, την μονη που τον εχω δει εκτος κομικς ηταν στο daredevil και ηταν μαυρος.

Αυτη τη στιγμη βλεπω αν αλλαξε το προγραμμα εξετασεων του ΤΕΙ και θυμηθηκα οτι την δευτερα γραφω θερμοδυναμικη, σχεδον αυτοματα μου ερχεται στο μυαλο ενα αυθορμητο ΦΤΟΥ ΣΟΥ, και παθαινω μια μικρη καταθλιψη


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

28Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 25 Ιουν 2015, 23:35

Aldark

Aldark

 

Είναι από τη νέα σειρά Daredevil , όπου είναι υπέροχη (κακώς δεν την έχω δει ακόμα) και επιτέλους (no racism , just canon) , ο Κινγκπιν είναι λευκός όπως πρέπει.

Βλέπω διαφημίσεις. :buhu:


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

29Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Πεμ 25 Ιουν 2015, 23:39

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ναι οντως στην παλια ταινια με χαλασε που δεν ηταν ασπρος αλλα ηταν καλος ο ηθοποιος

scrollarω 9gag


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

30Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 00:53

Tcixlas

Tcixlas

 

διαβαζω αναλύσεις για τον κινγκπιν που αυτή τη στιγμή δεν με νοιάζουν μία και ετοιμάζομαι να πέσω για ύπνο συμπληρώνοντας σχεδον 40 ώρες αυπνος


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

31Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 00:56

Aldark

Aldark

 

μιλάω φβ με τον ξάδερφό μου που είναι one piece φαν αλλά δεν είναι στο φόρουμ :(
Θα παίξω 1-2 hearthstone
και μετά ύπνος μπας και κοιμηθώ κανά 12ωρο


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

32Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 01:31

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ειχα παθει καταθλιψη που κανεις δεν μου στειλε χρονια πολλα στο fb και ανοιγω πριν λιγο το skype και εχω 7 ατομα, συγκινιθηκα...και τωρα τους απανταω


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

33Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 02:23

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αλ για πες ονομα στο μπατλνετ whistle whistle
Μόλις τελείωσα κάτι χάλια games στο HotS και πάω να διαβάσω λίγο γιατι το αφόδευσα... :xD: :xD:


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

34Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 02:35

Aldark

Aldark

 

Aldark #2209 , αν παίζεις καιρό και αρένα κτλπ θα με έχεις για πρωινό πάντως :buhu: 
Βλέπω Άκου τι Είπαν επανάληψη και πάω για ύπνο γιατί πάλι 3 πάει...


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

35Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 02:40

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Σε έκανα αντ. Παίζω από το alpha, οπότε.. whistle
Κλείνω το pc γιατι δεν με βλέπω να περνάω μάθημα...


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

36Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 09:40

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Τώρα θα ψάξω να δω τα requirements του HotS, για να δω αν παίζει στο PC μου.


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

37Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 12:19

Tcixlas

Tcixlas

 

περιμένω κάποιον να μου πει τι είναι το hots για να ξέρω τι θα έχω να κάνω μέσα στο καλοκαίρι...


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

38Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 15:31

Aldark

Aldark

 

πίνω καφέ και προσπαθώ να κανονίσω καλοκαιρίνες διακοπές με φίλους... ellefson is an idiot


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

39Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 15:38

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ακόμα προσπαθώ να διαβάσω ΝευροΧ. ellefson you is mean ellefson you is mean


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

40Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 15:55

Tcixlas

Tcixlas

 

μην κανονίσεις διακοπες με φίλους σε πουλάνε και τσακώνεσαι πριν τις διακοπές ή τσακώνεσαι κατα τη διάρκεια των διακοπών εκτός κι αν είναι κολλητοί εκεί μπορεί να την γλιτώσεις χαχαχαχα

εγώ σκέφτομαι για ποιό λόγο σε αυτά τα χάλια θρεντς τα ανούσια γράφουμε απαντήσεις κι όχι στα καλά και ώραια κλασικά θρεντς με νόημα και πολύ συζήτηση


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

41Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 16:02

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αναρωτιέμαι ποια θεωρεί ο τσίχλας πως είναι τα "καλά και ώραια κλασικά θρεντς με νόημα και πολύ συζήτηση"??


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

42Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 16:46

Tcixlas

Tcixlas

 

απαντάω στην πατυ ότι μου άρεσε τελικά το παλέρμο... επίσης θεωρώ ωραία όσα έχουν λίγο ίντριγκα αποκαλύψεις κτλπ κα ιγενικά θέματα με πολύ συζήτηση... μιλάμε για ώρες συζητήσεων με ατελείωτες θεωρίες... αυτά τα θεωρώ λίγο ανούσια τώρα που μιλάμε


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

43Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 16:48

Aldark

Aldark

 

Μπα οι κολλητοί μου φίλοι απ'το Λύκειο είναι , τα τελευταία 3 χρόνια πάμε μαζί διακοπές (αν και κάθε χρόνο προστίθενται και 2-3 άτομα , οπότε τώρα έχουμε καταλήξει 12 άτομα)

Έπαιζα χαρθστον και έφαγα φασολάκια ( damn i am dying. )


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

44Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 21:30

Scarlet D.

Scarlet D.

 

επαιζα κανω mining στο garrison μου στο wow...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

45Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 21:38

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ακόμα προσπαθώ να διαβάσω... και σκέφτομαι να πάω για τρέξιμο.


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

46Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 21:40

Tcixlas

Tcixlas

 

κουρεύτηκα και ετοιμάζομαι για άχαρη ζωή.... :p


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

47Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 22:49

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Πάλι ντούελιστ παίζω


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 FTxGhJx

48Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Παρ 26 Ιουν 2015, 22:53

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Γύρισα από μια βόλτα που προέβλεπα να είναι μισάωρη και επειδή συνάντησα έναν φίλο μου στο δρόμο κράτησε 3,5 ώρες :P


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

49Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Σαβ 27 Ιουν 2015, 14:38

Aldark

Aldark

 

Βλέπω σε απευθείας σύνδεση τη Βουλή και τη συζήτηση για το δημοψήφισμα...Α όχι τώρα βλέπω αθλητικά.


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Maxres11

50Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι κανεις τωρα ? Σαβ 27 Ιουν 2015, 14:52

Tcixlas

Tcixlas

 

εχω στηθεί έξω απο atm και ψυρίζω παπούδια μόλις βγάλουν τις καταθέσεις το βράδυ ξεχρώνω την ευρώπη και όλα καλά χαχαχαχαχαχαχαχα πλάκα κάνω

μόλις έφαγα και θα κάνω καμια δουλειά εδώ στο σπίτι για να μην βρωμίσω


_________________
Τι κανεις τωρα ? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης