Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 42]

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι φίλλερ με στοιχεία απο το κανονικό, έχουν πάρει το στόρι σάμπο και το έχουν κάνει κανονικό επ απο ταλόγια χωρίς να υπάρχει όντως κάτι τέτοιο

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Tcixlas έγραψε:είναι φίλλερ με στοιχεία απο το κανονικό, έχουν πάρει το στόρι σάμπο και το έχουν κάνει κανονικό επ απο ταλόγια χωρίς να υπάρχει όντως κάτι τέτοιο

και φαινεται καλο φιλλερ..οσο εδειξε το teaser δηλαδη!

Tcixlas

Tcixlas

 

καλό απο την άποψη ποια? για μένα ειναι καλό γιατί έχει πάρει καάποια αληθινά στοιχεία και καθυστερεί λίγο δύνοντας χρόνο στο μάνγκα, αλλά αν ήταν ας το τελείωνε καλά κι άς έριχνε φίλλερ αρκ ακόμα καλύτερα ας πούμε

Shikkoku

Shikkoku

 

Βασικά θα ήταν καλό ένα έτσι μικρό hiatus στο anime, όπως έκαναν με το Fairy Tail πχ..
Αλλιώς ένα καθαρό filler arc θα βοηθούσε

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε καθαρό φίλλερ, ας τους βάλουν σε κανα μπατλ ας πούμε με κανέναν άκυρο πειρατή στο new world η ότι να ναι, κάτι απλά να προχωρήσει το μανγκα να μην έχουμε αυτη την αθλιότητα στο ανιμ

Shikkoku

Shikkoku

 

Γίνομαι γραφικός, αλλά..
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 39 Z0gLr8C

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι αισχρό το χουμε πει, ακόμα και το σημερινό επεισόδιο που ήταν σχετικά καλό, σου έσκιζε τα μάτια σε κάποιες σκηνές

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

όντως...ετσι οπως το κοβω το φιλλερ αρκ θα ειναι εκει μετα το 801 κανα 2-3 επεισοδια θα εχει..για να προχωρησει εκεινη η βδομαδα στο μανγκα που εκαναν μεχρι να φτασουν στο zou..

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι μονο 2-3, θα ρίξουν καμιά 15αριά αν είναι να γίνει δουλειά, θέλει τουλάχιστον 20-30 επς ας πούμε για να πάρει σωστή διαφορά

Shikkoku

Shikkoku

 

Ένα χρόνο hiatus θέλει και μετά να το πάρει καμιά άλλη εταιρία

Tcixlas

Tcixlas

 

τι είναι το hiatus ρε?

Shikkoku

Shikkoku

 

Break σε όρους otaku :xD:

Tcixlas

Tcixlas

 

τώρα μου το εξήγησες ρε... τεσπά το γκουγκλαρα, γιατί μπρεικ ρε, όχι ανιμ φιλλερ ας της δώσουν άλλη μια ευκαιρια... λογικά έχουν δικαιώματα ρε δεν γίνεται αλλιώς

Shikkoku

Shikkoku

 

Όχι δικαιώματα. θράσος έχουν, που καταστρέφουν ένα από τα καλύτερα manga έτσι..
red card,outa tha ga red card,outa tha ga

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Tcixlas έγραψε:όχι μονο 2-3, θα ρίξουν καμιά 15αριά αν είναι να γίνει δουλειά, θέλει τουλάχιστον 20-30 επς ας πούμε για να πάρει σωστή διαφορά
δεν μπορω να πω οτι δεν συμφωνω απλα θελω το ανιμε μεχρι τα 40 να το εχω δει :P

Tcixlas

Tcixlas

 

έτσι όπως το πάνε με τα επεισόδια το ίδιο θα κρατήσει και δε θα το ευχαριστιέσαι κιόλας, αν πάρει μεγάλη διαφορά θα μπορούν να βάλουν σωστά τσαπτερ αν επεισόδιο και θα είναι πιο ευχάριστο, τον ίδιο καιρό θα τελειώσει όμως οπως και να έχει, άρα καλύτερα να το ευχαριστηθείς κιόλας...

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Tcixlas έγραψε:έτσι όπως το πάνε με τα επεισόδια το ίδιο θα κρατήσει και δε θα το ευχαριστιέσαι κιόλας, αν πάρει μεγάλη διαφορά θα μπορούν να βάλουν σωστά τσαπτερ αν επεισόδιο και θα είναι πιο ευχάριστο, τον ίδιο καιρό θα τελειώσει όμως οπως και να έχει, άρα καλύτερα να το ευχαριστηθείς κιόλας...
ε ηδη εχει μια διαφορα το anime με το manga δεν ειναι τοσο κοντα,αλλα και παλι δε μπορω να πω πως δε συμφωνω..τωρα μεχρι να τελειωσει η ντρεσροζα ετσι θα παει..τωρα που θα αλλαξει το arc εκει πρεπει να δωσουν τη βαρυτητα..και για μενα ενα ακομα διοτι στο μανγκα ο Οda στο Ζοu όσον αφορα τη σχεδιαση έχει δώσει ρέστα..κρίμα είναι να μη βγεί καλό αποτέλεσμα και στο ανιμεισον..

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι απλά η διαφορά που έχουν είναι μικρή 20-30 επ πάνω κάτω... μις και ένα επ για να ετοιμαστεί παίρνει μήνες ας πούμε, οπότε έχουμε φτάσει στο σημείο να βαζουν 0.75 τσαπτερ ανα επεισόδιο και να βλέπουμε και αυτό το αίσχος και σχεδιαστικά και σε σλοου μοσιον

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

θελει αλλαγες..βασικα να φυγει απο τοει θελει αλλα που..

Tcixlas

Tcixlas

 

να αγιάσει το χέρι αυτουνού που θα πάει και θα πάρει το ουαν πις να το κάνει ξανα κανονικό

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ακομα βλεπετε αυτη την μαλακια που λεγεται anime;  that simple

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

κραταω 4-5 επεισοδια και τα βλεπω μαζεμενα..ε οσο να ναι παντα το ανιμ εβλεπα,δε μπορω να το αποχωριστω και ας μου πονεσαν τα ματια :P

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω το παρακολουθω τωρα μονο σε σημαντικα σημεια οπως gear 4 για παραδειγμα. Μετα δεν ασχολουμαι καν. Εχω να κατεβασω πολλα επεισοδια και βαριεμαι να τα ψαχνω.

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εμεένα ποναάνε και τα μάτια και η καρδιά μου αλλά το βλέπω με την κοπελιά μου ρε

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ΤΙ τραβας και εσυ καημενο μου παιδι....  :haha:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης