Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Bleach

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 34]

201Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 02:06

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
ναι...πως μου διεφυγαν τα φανταστικα και σουπερ ντουπερ καταπληκτικα καρε, παω να κανω seppuku

202Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 02:10

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
ντροπη σου.

203Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 10:26

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δν εχω ιδεα τ παει να κανει ο μπινγκ αλλα Bleach - Σελίδα 9 Digestive_biscuit????

τ φιναλ τενσο δλδ ηταν οι αλυσηδες???βασικα παιζει να ηταν μονο αυτο απλα θα φοραει αλυσιδες και θα ειν πιο μοδατος αρα και πιο δυνατος keep trolling οπως λει και ο γρηγορης

204Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 11:18

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

οι αλυσιδες ειναι μονο για το coolness....
θα εχει και ουμπερ δυναμη...


_________________
Bleach - Σελίδα 9 Db0370

205Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 13:21

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Οι Vasto Lorde είναι η ισχυρότερη τάξη Menos από τις 3.
Μερικοί "Vasto Lorde" έχουν καταφέρει να αποκτήσουν δυνάμεις παρόμοιες με των "Shinigami" και να εξελιχθούν σε "Arrancar". Νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι άλλο να μάθουμε γι' αυτούς .
_____________________________________________________
Αν θα υπάρξει άλλο arc χλωμό το βλέπω... Ο Kubo, έχει βγάλει τα πιο πρόσφατα Chapters με το τσιγκέλι οπότε δε νομίζω να αντέξει για άλλο ένα ή δύο Arcs όπως λέτε μερικοί παραπάνω. Δεν είναι και στη θέση του Oda, να μην το ξεχνάμε αυτό... Ο Oda έχει φτάσει το One Piece σχεδόν στα 600 Chapters και έχει ακόμα πολύ πράγμα να δείξει. Έχει να εξηγήσει τόσα πράγματα στους αναγνώστες που το One Piece θα φτάσει και τα 1000 Chapters. Άσε που στο τέλος κάθε περιπέτειας αρχίζει και κάτι το εντελώς καινούριο και ξεπετάγονται δεκάδες ερωτήματα.
Το ίδιο δεν ισχύει και για το Bleach όμως. Είναι το πιο προβλέψιμο Anime και όπως ανέφερα παραπάνω ο Kubo δεν μπορεί να το συνεχίσει παρά μόνο με βλακείες και σάπια γεγονότα. Εγώ, προσωπικά, αλλά πιστεύω και οι περισσότεροι έχουμε βαρεθεί τα Trolled και τα ανούσια Chapters. Καλύτερα να τελειώσει άδοξα το Bleach παρά να συνεχίσει να γελοιοποιείται ο Kubo και να απογοητεύονται οι fans.

Τον έθαψα τον καημένο τον Kubo αλλά έπρεπε να πω κι εγώ την γνώμη μου.
sorry

206Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 15:17

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
Tony Tony Chopper έγραψε:Οι Vasto Lorde είναι η ισχυρότερη τάξη Menos από τις 3.
Μερικοί "Vasto Lorde" έχουν καταφέρει να αποκτήσουν δυνάμεις παρόμοιες με των "Shinigami" και να εξελιχθούν σε "Arrancar". Νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι άλλο να μάθουμε γι' αυτούς .
_____________________________________________________
Αν θα υπάρξει άλλο arc χλωμό το βλέπω... Ο Kubo, έχει βγάλει τα πιο πρόσφατα Chapters με το τσιγκέλι οπότε δε νομίζω να αντέξει για άλλο ένα ή δύο Arcs όπως λέτε μερικοί παραπάνω. Δεν είναι και στη θέση του Oda, να μην το ξεχνάμε αυτό... Ο Oda έχει φτάσει το One Piece σχεδόν στα 600 Chapters και έχει ακόμα πολύ πράγμα να δείξει. Έχει να εξηγήσει τόσα πράγματα στους αναγνώστες που το One Piece θα φτάσει και τα 1000 Chapters. Άσε που στο τέλος κάθε περιπέτειας αρχίζει και κάτι το εντελώς καινούριο και ξεπετάγονται δεκάδες ερωτήματα.
Το ίδιο δεν ισχύει και για το Bleach όμως. Είναι το πιο προβλέψιμο Anime και όπως ανέφερα παραπάνω ο Kubo δεν μπορεί να το συνεχίσει παρά μόνο με βλακείες και σάπια γεγονότα. Εγώ, προσωπικά, αλλά πιστεύω και οι περισσότεροι έχουμε βαρεθεί τα Trolled και τα ανούσια Chapters. Καλύτερα να τελειώσει άδοξα το Bleach παρά να συνεχίσει να γελοιοποιείται ο Kubo και να απογοητεύονται οι fans.

Τον έθαψα τον καημένο τον Kubo αλλά έπρεπε να πω κι εγώ την γνώμη μου.
sorry

εξεφρασες ολα οσα ηθελα να πω..

+10000.

207Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Παρ 20 Αυγ 2010, 20:59

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
επισης ο ichigo δεν εχει καποιο στοχο οπως ο naruto luffy κλπ κλπ shounen χαρακτηρες, ειναι εντελως ακυρος...ετσι πολεμαει επειδη τον σερνουν οι shinigami ή γιατι απειλειται η πολη, αν νικησει τον αιζεν ουσιαστικα τελειωσε το μανγκα, δεν εχει κατι αλλο να δειξει, παντως αν τελειωσει ο μονος χαρακτηρας που θα μου λειψει ειναι η rukia και ο kenpachi ο υπερτουμπανος i hate everythin\' ολοι οι αλλοι ειναι gtp και βλακες

208Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 01:16

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Aizen's Templar mode on?
ο Ichigo θα μας δειξει νεο fighting style...let's see...

209Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 01:18

dem

dem

 

εγω γιατι εχω τιν αισθηση οτι παλι θα τις φαει ο ichigo,,,

210Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 01:25

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

μπα δεν παιζει να τις φαει...γιατι αν ειναι να pwnαριστει ακομα και με το last Getsuga Tenshou...τοτε παει,το χασαμε το παιχνιδι...xD


_________________
Bleach - Σελίδα 9 Db0370

211Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 01:48

dem

dem

 

HawkEyes Juracule έγραψε:μπα δεν παιζει να τις φαει...γιατι αν ειναι να pwnαριστει ακομα και με το last Getsuga Tenshou...τοτε παει,το χασαμε το παιχνιδι...xD

ε οκ εμαθε μια κινηση. ο αλλος ομως ειναι μια αθανατη *cough*πεταλουδα*cough*COUGH* τι να κανει αυτη η ρημαδα η κινιση? θα κοψει τον aizen k to hugoykou στη μεση καθως και το ιδιο το φοντο απο πισ... οπα sorry ξεχασα οτι ο kubo δε βαζει backgrounds αλλα ενα ασπρο πλαισιο... και θα κοψει και τον αναγνωστη που το διαβαζει και θα επεκταθει εκτος γης στο υπερπεραν?

212Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 02:00

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
αχαχαχα ελιωσα με το τελευταιο, ο κουμπο εκανε τη βλακεια και εκανε υπερτουμπανο την πεταλουδα και ουτε ο γκιν τον ειχε, αν τον νικησει ο ichigo τοτε θα ειναι κοτσανα μεγαλη...οχι επειδη εμαθε μια νεα κινηση θα ανεβει 100 lvl αυτοματα

213Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 02:04

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
being of darkness έγραψε:οχι επειδη εμαθε μια νεα κινηση θα ανεβει 100 lvl αυτοματα


αυτο που ειπες = bleach's leveling system.
true story.

214Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 17:31

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
being of darkness έγραψε:αχαχαχα ελιωσα με το τελευταιο, ο κουμπο εκανε τη βλακεια και εκανε υπερτουμπανο την πεταλουδα και ουτε ο γκιν τον ειχε, αν τον νικησει ο ichigo τοτε θα ειναι κοτσανα μεγαλη...οχι επειδη εμαθε μια νεα κινηση θα ανεβει 100 lvl αυτοματα
ειν η πρωτη φορα που βλεπεις απορρυπαντικο????ειν σιγουρο οτι ο ιτσιγκο εχει ανεβει κατα 100λβλ ηδη whistle

215Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 17:48

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
παντως μαρεσει πως παει....
και το επομενο,τα σποιλερς τουλαχιστον,τα θεωρω κουλ...

αιντε να δουμε τι θα κανει ο μογγολος ο Κουμπο....

216Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 19:17

quenta

quenta

 

εγω δεν νομιζω ο ιτσιγκο να εμαθε μονο μια κινηση στο τρεηνινγκ αυτο..αν σκεφτεις οτι εκει μεσα περασαν χρονια και χρονια ισως και δεκαετιες κανοντας τρεηνινγκ λογικα θα εχει φτασει σε καινουριο λεβελ δυναμης,που συνεπαγεται δυνατοτερο μπανκαη πιο πολυ γρηγοραδα και τελος για κερασακι στην τουρτα αν καταφερε να ολοκληρωση την εκπαιδευση να μπορεσε να μαθει και την καινουρια υπερκινηση..
αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θα παει εκει και θα τσακισει τον αιζεν ανετα..λογικα θα φτυσει αιμα αμα θελει να τον σκοτωσει..
ευτυχως εχει το πλεονεκτημα οτι δεν εχει δει το σπαθι του αιζεν..αυτο που του λεγαν δλδ οτι ειναι ο μονος που μπορει να τον σκοτωσει επειδη δεν εχει δει το σινκαι του,δλδ την πραγματικη μορφη του σπαθιου του αιζεν..
αν και δεν καταλαβαινω γιατι παιζει τοσο μα τοσο μεγαλο ρολο το οτι δεν εχει δει το σινκαι του αιζεν ποτε αλλα ισως δεν το καταλαβαινω γιατι δεν το εχει εξηγησει επαρκως μεχρι τωρα...
ισως αν δεις μια φορα το σπαθι του αιζεν σε σικναι αυτοματος να πιανεσαι σε υπνοτισμο και ετσι να αρχιζει να δουλευει το σπαθι του kai να μπορει να υπνοτιζει τους αλλους..οποτε αφου ο ιτσιγκο δεν εχει δει το σπαθι ποτε του αρα δεν εχει αρχισει και κανενας υπνοτισμος σε αυτον..ισος κατι τετοιο να παιζει..
τι να πω δεν ξερω,δεν εχω διαβασει κιολας καμια wikia για το bleatch ποτε μιας και δεν ειμαι και κανας τρελος θαυμαστης του Kubo..


_________________
Bleach - Σελίδα 9 Kinoumeni-memories

217Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 20:25

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

βασικα....αυτο ακριβως που λες ειναι...:P
οτι δλδ αμα καποιος δει εστω και μια φορα το Shikai του Aizen,τοτε "ενεργοποιειται" ο υπνοτισμος και μπορει να το κανει οποτε θελει....

και φανταζεστε ξερω γω εκει που ειναι Aizen Vs Ichigo πανω στο πιο κρισιμο σημειο,να παει ο Aizen για Shikai και ο Ichigo να κλεισει τα ματια :haha: ή να γυρισει πλατη :haha:
and gosh!stab!bleach da endo. :haha:
Σπόιλερ:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την HawkEyes Juracule στις Τετ 25 Αυγ 2010, 23:05, 1 φορά


_________________
Bleach - Σελίδα 9 Db0370

218Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 22:06

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βασικα τοτε γτ δν δειχνει ο αιζεν το σικαι τ στ ιτσιγκο και να τελιωσει ετσι απλα???

219Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Τετ 25 Αυγ 2010, 22:15

didimakia

didimakia

 

Γτ ειναι shonen mate :plz2:


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

220Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Πεμ 26 Αυγ 2010, 00:43

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

ReBoRn23 έγραψε:βασικα τοτε γτ δν δειχνει ο αιζεν το σικαι τ στ ιτσιγκο και να τελιωσει ετσι απλα???
Γιατί έτσι είναι το Bleach! Δεν ακολουθούμε ΠΟΤΕ το σύντομο μονοπάτι αλλά τραβάμε τα βυζιά μας για να πετύχουμε τον σκοπό μας. Ο Aizen θα μπορούσε να τα τελειώσει όλα από την στιγμή που κατάλαβαν όλοι ότι είναι προδότης αλλά επέλεξε να φύγει από την Soul Society για να πάει να μαζέψει τους Espada τους οποίους θεωρεί αδύναμους και τους σκοτώνει ο ίδιος όταν συγκρούεται με το Gotei 13. :conf: (Epic ***) Άσε που αφήνει περιθώρια στην Soul Society να προετοιμαστεί για να τον αντιμετωπίσει ενώ θα μπορούσε να τους πιάσει όλους στον ύπνο και να κάνει ήσυχα και ωραία την δουλίτσα του. here and there

221Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Πεμ 26 Αυγ 2010, 01:36

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
οσοι δν εχετε κατι καλητερο να κανετε πατηστεεδω

222Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Πεμ 26 Αυγ 2010, 01:44

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

στην αρχη ξερω γω ηταν λιγο τρολλ αλλα μετα μ αρεσε!
πολυ μπαφφερ ο Ichigo,θα τον βιασει κανονικα τον Aizen... slash
ομως αυτο το οτι δε μπορουσαν να αισθανθουν το reiatsu του τι ηταν παλι...?
και θελω να μας δειξει και το training για να μαθει το Tenshou...γιατι στην ουσια δεν ειδαμε τιποτα...
το επομενο chap προβλεπεται πολυ ωραιο! nice!


_________________
Bleach - Σελίδα 9 Db0370

223Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Πεμ 26 Αυγ 2010, 01:46

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Εγώ μετράω τα αστέρια τώρα. Όταν τελειώσω και δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω θα το διαβάσω. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Πάλι τελευταίο θα βγει το One Piece... Το καλό πράγμα αργεί. D:

224Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Πεμ 26 Αυγ 2010, 01:50

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εχει αλλαξει και τ σπαθι του ιτσιγκο???εχει αυτο το περιεργο σταυρο ππου ειχαν οι ναζι(λολ)....πλ τουμπανιαρης εγινε ο ιτσιγκο

225Bleach - Σελίδα 9 Empty Απ: Bleach Πεμ 26 Αυγ 2010, 01:52

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

σβαστιγκα λεγεται....αυτο ειχε απ την αρχη ρε δεν το 'χες προσεξει?>.<
απλα τωρα ειναι καπως πιο διαφορετικο...και φοραει και γαντι....και τουμπανιαρικες αλυσιδες....θα τον pwnαρει ρε αγρια τον πεταλουδενιο τον Aizen :xD:


_________________
Bleach - Σελίδα 9 Db0370

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης