Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

vagas1989

vagas1989

 

tsiblis έγραψε:
Σπόιλερ:

ε όχι και vegas!!! σορρυ οφ τοπικ αλλά στο μυαλό μου ήρθαν ''οι vegas'' και τρομοκρατήθηκα μόνο στη σκέψη να συσχετιστω με αυτούς!

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

sorry μαγκες να ρωτησω κατι....γινεται να αλλαξει το username ή οχι?


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 1033418-bigthumbnail

maggie

maggie

 

γινεται..pm me..


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

tsiblis

tsiblis

 

vagas1989 έγραψε: ε όχι και vegas!!! σορρυ οφ τοπικ αλλά στο μυαλό μου ήρθαν ''οι vegas'' και τρομοκρατήθηκα μόνο στη σκέψη να συσχετιστω με αυτούς!
sorry bro το λάθος όντος παραπέμπει σε έκτρωμα
Σπόιλερ:


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 4u74lx

Santouryuu

Santouryuu

 

remember the name!

EDIT: με εχει χακεψει καποιος η οντως το φορουμ ειναι σε λιγο γκεϋ χρωματα;


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

ARTHAN

ARTHAN

 

Santouryuu έγραψε:με εχει χακεψει καποιος η οντως το φορουμ ειναι σε λιγο γκεϋ χρωματα;

Όντως είναι σε γκέι χρώματα, δεν σε χάκεψε κανείς! Το έκτρωμα που βλέπεις είναι μια ευγενική προσφορά του Ελίδορα!

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

τωρα τουλαχιστον βλεπεις τι γραφουνε


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 Naruto11

Santouryuu

Santouryuu

 

τι τρολινγκ ηταν αυτο ρε συ elidor;
χα0χ0α0χ0α0χα0


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

core

core

 

Πως μπορώ να σταματήσω να μου έρχονται e-mail;;;;
από τις ρυθμίσεις το έχω απενεργοποιήσει αλλά συνεχίζουν και έρχονται...


_________________
Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 07Προτάσεις για βελτίωση του φόρουμ (παράπονα,ιδέες) - Σελίδα 8 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης